Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

tylko nie wiem jakie to futerko przy kapturku mogloby byc po praniu...czekam na odp czy jest odpinany no i oczywiście na Wasze dalsze wskazówki:) a jak z posciela /zdecydowalaś ktora?jak dla mnie obie sa bardzo ladne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
borówka jeszcze nie zdecydowałam,ale skłaniam sie ku tej drugiej ja w tamtym roku kupiłam Oli używana kurtkę z nexta właśnie z takim futerkiem i prałam ją naprawdę często i nic się z nim nie stało,teraz ją wyjęłam z szafy i jeszcze w tym roku pochodzi bo jest dobra i nie zniszczona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 zdecydowanie lepsza :) Co porabiamy? Placzemy nad soba. Raz w roku jest taki dzien i to wlasnie dzisiaj. Nic, nic, nic mi sie nie udalo dzisiaj, usiluje podokanczac rozne sprawy, strasznie sie staralam przez pare tygodni a moglam nic nie robic, na tylku siedziec i efekt bylby ten sam :( Wiec przypominam sobie "Czerwonego smoka" bo mi o nim ostatnio przypomnialas, Lolli. Czytalam go z 15 lat temu... To byly czasy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mozna pozwac firme, jesli jej nazwa jest niespelniona obietnica? Chodzi mi o "Ulula"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wy co robicie? Jest tu ktos w ogole...? Czy znowu zaczynam sama ze soba pisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co porabiamy ?? odpoczywamy :) po całym dniu płaczu :O Hania dziś płakała jak nakręcona,ma 5 zębów i idą jej kolejne 2 :O biedna ma biegunkę,nie często,ale tak ze 3-4 razy na dzień :O jak myślicie mogę jej podać Hipp ORS 200 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem co to ten Hipp, wiec ci nie moge pomoc. Biedna ta Hania, naprawde. Czasem mysle, ze jak dziecko sie wyplacze w dziecinstwie, to bedzie pozniej juz caly czas szczesliwe :D To teoria mojego kolegi, ktory rzeczywiscie jest plastrem na rany, a podobno w dziecinstwie wyl bez przerwy, hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onyx obyś miała rację :) a hipp to marchwianka z mikroelementami i witaminami,zapobiega odwodnieniu,tylko nie wiem czy jej to dawać,bo w sumie nie robi tych kupek bardzo dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie tez takie dni, kiedy najostrzej widzicie brud, klamstwo i pekniecia rzeczywistosci? Dzis do szalu doprowadzaja mnie bledy animacji w "Kreciku", bledy pani w przychodni i szpitalu - bo jej sie nie chce... Czytam ksiazke i kobitka nie moze gdzies pojechac, bo przecieli jej opone, a po godzince jedzie jak do pozaru... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze jak marchwianka to nie zaszkodzi przeciez, nie? Jak nie bedziesz musiala jej za bardzo zmuszac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nieczesto, ale jak juz... Maz sie pewnie do pracy spoznil albo jechal jak do pozaru. Maksio mnie cally czas przytulal i lizal po policzku (on tak caluje). Nie udalo mi sie NIC zakonczyc, nie chce mi sie dalej probowac. Jutro moj maz ma urodziny a ja nie chce mu kupowac prezentu za jego pieniadze... To znaczy za nasze, ale on zarabia. Nigdy mnie to nie obchodzilo, kto ile zarabia, wiadomo, ze jestesmy razem itd. A teraz to nagle ma znaczenie. Chyba dlatego, ze pierwszy raz siedze w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Onyx widzę,że Cię dopadło na maksa wyluzuj trochę,weź ciepłą kąpiel,napij się winka ...........i kup mężowi prezent,na pewno się ucieszy bo każdy lubi dostawać prezenty.Nie możesz do spraw pieniężnych tak podchodzić,jesteście razem więc wszystko jest wasze,wspólne.Ja wiem,że fajnie jest być niezależną,ale niestety nie można mieć wszystkiego na raz,teraz jesteśmy matkami małych dzieci,a za jakiś czas będziemy znowu kobietami pracującymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, Frugo, nie moge znaczy winka nie moge bo karmie a poza tym chyba nie mamy, bo moj maz powiedzial, ze razem bedziemy pic jak bede mogla kapieli tez nie, bo nie ma juz cieplej wody, bedzie jutro Moze po prostu sie poloze? Jutro pewnie bedzie lepiej, tylko szkoda tego mojego zmarnowanego czasu i sil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drobny wieczor :) onyx przypomnij mi o tej przesylce bo ja mam 'baby brain' i za groma nie pamietam o co chodzilo :O a tak poza tym jestesmy po imprezie urodzinowej. moj szkrabek skonczyl dzis roczek! tesciowa upiekla tort a kolezanka z gory udekorowala. taki dobry, polski tort na maslaym kremie hmmm.... mniam mniam :D. szkoda ze jubilat nie mogl go sprobowac, musial sie biedaczek zadowolic wafelkami ryzowymi (dzis od sweta z karmelem). dowiedzialam sie dzis w surgery z kim mam pogadac na temat puszczenia czesci badan na NHS. od przyszlego tygodnia zaczynam batalie, trzymajcie kciuki! borowka podoba mi sie nr 3, ale pomysl o czestotliwosci prania. stawiam na nr1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onyx może faktycznie się połóż :) jutro na pewno będzie lepiej Mamo Eli ale ten czas leci,Kubusiu wszystkiego najlepszego i zdrówka 🌻.Fajnie,że jest szansa na dofinansowanie przez NHS,mam nadzieję,że się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onyx... widze ze masz dola jak row marianski. powiedzialabym ze z nawet z przytupem, tzn z nerwem ;) tez czasem takie mialam jak siedzialam z Ela na bezplatnym macierzynskim. wiem jak boli brak wlasnych pieniedzy kiedy ma sie te hmm hmm... lat i przywyklo sie byc nezaleznym finansowo. a nie myslalas o dawaniu korepetycji z Polskiego, lub o prywatnych lekcjach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamoeli, prosiak jestem, zapomnialam zlozyc zyczen Kubie Czy jeszcze przyjmuje? najlepiej cmoknij go w czolo ode mnie, juz on tam wie, ze musi na porzadnego czlowieka wyrosnac :) o przesylce - to o Le Guide Sante, czy wiesz gdzie mozna znalezc na ich stronce cene wysylki. Co do rowu marianskiego i przytupu to mysle, ze dzis ustanowilam nowy rekord, hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frugo dzieki w imieniu mego lobuza :) wiecie co zauwazylam? moj Kuba krzyczy i rozstawia zabawki po katach... nie wiem czy podlapal to od Eli czy (mam nadzieje ze nie) ode mnie. wyglada to komicznie, ale zastanawiam sie czy to etap czy moze podpatrzyl to i mysli ze tak trzeba :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogole to bylyby dzis urodziny mojego taty :( No i takie tam inne dolujace rzczy w jeden dzien sie zbiegly. Nie chcialam plakac przy dziecku, ale nie dalam rady, mowie wam jak to smiesznie wygladalo, jak MAksio mnie pocieszal - glaskal i calowal... Moze dla takiego pocieszania warto poplakac czasem? Powypisuje jeszcze troche i pewnie juto z ranca poprosze adminow o usuniecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, no, nadzieje zawsze warto miec ;) Maks tez nas nasladuje, stety i niestety. Najbardziej mi sie podoba, jak udaje, ze spi. Kladzie sie z zamknietymi oczami i "chrapie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onyx jasne ze przyjmuje :) przesylka z le guide sainte kosztuje 6,50 (najtansza wersja). na stronie mozesz ja sprawdzic po wladowaniu do koszyka jakiegokolwiek produktu i nacisnieciu "checkout". jesli szukasz czegos na rozstepy lub ujedrniajacego to nie mustela. chcesz pogadac dawaj na maila lub przekrece jutro do Ciebie z rania :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×