Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

dzięki aga frugo jakiej kawy używasz do przyrządzenia kawy classico, espreso i lungo? tej samej? i czym one tak naprawdę różnią sie w smaku prócz espresso? tak bardzo zastanawiam się nad kupnem, dzięki miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda do mojego expresu dokupuję takie specjalne kapsułki z których się właśnie przyrządza kawkę.Tak więc wkładam odpowiednią kapsułkę i mam wybraną wcześniej kawkę.Jak zakupisz ten expres to w komplecie jest taki zestaw startowy i tam masz wszystkie rodzaje kaw do wypróbowania,filiżankę do cappucino (jest pyszne) i szklankę do latte :). W kapsułkach jest 100% kawy arabici,ja uwielbiam cappucino i latte,są pyszne,a mleczko dobrze spienione (expres ma 14 bar) Lungo to taka kawa śniadaniowa,ja jej raczej nie piję,classico to filiżanka klasycznej czarnej kawy,latte pyyyszne i mleczne Ja jestem zadowolona,kawka jest dobra i szybko jak chcesz coś jeszcze wiedzieć to pytaj,postaram się odpowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi frugo smaki narobiłaś, w sumie to mogę kupić bez wiedzy męża ale potem będzie duże halo więc może to z nim przedyskutuje, czyli ta śniadaniowa to może troche jak inka? czytałam właśnie o tych kostkach ale myślałam że one na początek tylko, a gdzie potem można kupić te kostki?też lubie capuccino i latte, ale te z czajnika zwykłego to takie kiepskie, dzięki za porady ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda ja kupuję w asdzie bo tam zazwyczaj robię zakupy,ale widuję je wszędzie - morison,tesco,nawet w małych sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdae ja mam Tassimo Brauna i tez jestem bardzo z niego zadowolona. jest szybki i kawa z niego smakuje jak ta z kawiarni. najbardziej lubie crema intenso, czekolade suchard i espresso ;). pody do niego mozna kupic w kazdym sklepie. nawet w moim malym osiedlowym sommerfield :D. minusem ekspresu na gotowe pody(kapsulki) jest cena kawy. w przypadku tassimo paczka (16 podow) kosztuje ok 3.20- 3.70. czego jednak sie nie robi dla odrobiny luksusu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, dziewczynki, ladnie to tak...??? Moj ekspres zostal w Polsce :( Tutaj pije "substytutke", ale juz urabiam meza, zeby mi kupil nowy ekspres :) Podobal mu sie zapach kawy o poranku, jak bylismy w Belgii :) Po pierwsze, polecam ekspres z mlynkiem do kawy. Mielenie kawy to jak gra wstepna:) Kawe ziarnista trzyma sie w zamrazarce w szczelnie zamknietym opakowaniu. To wersja dla fanatykow. Dla mniejszych fanatykow wystarcza szczelne opakowanie, tzn. puszka lub sloik, ktore robia "pssssk" jak sie je otwiera. Dla jeszcze mniejszych fanatykow - trzymanie kawy mielonej w zamrazarce, a dla calkiem malutkich fanatykow - rzeklabym dla tych, co im wszystko jedno jak i gdzie byle szybko (bez gry wstepnej znaczy sie...) - pozostale wersje :P Najlepsze sa wlasne mieszanki kawy, ja kupowalam jakas lagodna, pelna w smaku baze i w zaleznosci od natchnienia i smaku dosypywalam mocno palonej, ale bez kwasnego posmaku kawy. Kolezanki uwielbialy jeszcze kawe z cynamonem i kawe z odrobina koniaku w srodku. Kawa po irlandzku jest czasochlonna, ale dobra na deser. Oj, o kawie to ja moge duuuzo. Jeszcze tylko jedno - osobiscie nie lubie kaw smakowych, szczegolnie orzechowej. Kosztowalam ich wiele, kupowalam w specjalnych sklepach kawowych i kawowo-herbacianych i jakos tak nie bardzo... Oki, the end!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeeeeny, laski ale o tych kawach nadajecie, że sama zaczęłam się zastanawiać nad kupnem czegoś.. :) Przejrzę argosa, może na jakiś się skuszę. Onyx1, Ty to prawdziwa profesjonalistka w tym temacie jesteś, mam nadzieję, że w razie czego doradzisz odnośnie zakupu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się tutaj marzył właśnie młynek do kawy, nie wiedziałam nawet, że są expresy z wbudowanym młynkiem. Fajnie byłoby taki mieć :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... gra wstepna? a co to takiego, bo juz nie pamietam? :D mi tez sie marzyl ekspres na mielona kawe, mial jednak 2 wady: kawe miele sie glosno (a u mnie Kuba lubi sobie pospac) i sam proces parzenia jest przez to dluzszy. zostaje mi wiec tassimo, ktore mimo ze jest substytutem, jest szybkie i "hassle free" :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurczaki juz za tydzien cofamy zegarki o godzinke!!!myslalam ze za dwa tyg.ale to wypada z 31.10 na 1.11 i nie bedzie to juz ostatni wekend miesiaca tak wiec z 25 na 26 czas zimowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello, ja jestem :) wstalam jakas godzinke temu-co za cudowne uczucie :D i wczoraj popoludniu jak usypialam L. to pamietam ze pomyslalam ze musze wstac TERAZ bo zasne no i wstalam...1.5 godz pozniej :D no szok, nie pamietam kiedy ostatnio spalam w dzien! pamietacie jak w srode pisalam ze ukradli nadii rower spod szkoly?otoz na drugi dzien m. z kuzynem szli ja odebrac i zobaczyli smarkacza na tym rowerze, jak sie okazalo, 7 letni Rumun.m.zaraz do niego podbiegl i pyta skad ma ten rower, a tamten ze brat mu dal.zapytal gdzie mieszka, a to biedne dziecko :'jak powiem to nic nie zrobisz?', 'jasne ze nie...', no i pokazal, moj m. tam wparowal i zrobil taki terror zeee...hheheh no i mamy rower spowrotem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mam pytanie chcialabym ochrzcic synka tu w londynie wiecie moze jak to tutaj wyglada czy wszedzie tak samo.Dzwonilam do pl kosciola to ksiadz poprosil mnie o zaswiadczenie do jakiego kosciola przynaleze w pl a drugi raz jak dzwonilam to pytal do jakiego tutaj naleze,a jesli chodze np do roznych bo czasem na ealing gdzie odwiedzam pozniej rodzine a czasem niedaleko gdzie mieszkam to jak mam mu to ''udowodnic''.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to nikogo tutaj dzisiaj nie ma?spedzacie czas z rodzinką.No, dobrze... Anulka, jest cos takiego jak spis parafian w kosciolach. my jak mielismy ochrzcic nasza małą wpisani zostalimy na te liste. Powidz ksiedzu z parafii gdzie chcesz dziecko ochrzcic, ze teraz mozesz sie zapisać.vchociaz chodzilas tam wczesniej. Dziewczyny rozsajemy sie z naszym Philem kochanym...moze ktoras z Was mialaby chętkę;). zapraszam http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=250516149930&ssPageName=STRK:MESELX:IT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, powiedzcie mi cus policzylam sobie w tym kalkulatorze HMRC CTC- WYSZLO MI £708 ale tam jest pyt- ile wydaje na child provider i tu nie wiem planuje wrocic do pracy po pol roku- a malego oddac do zlobka-to co mam tam wpisac/ 0? ile tam miesiecznie bedzie kosztowalo? czy ta rubryczke dopiero w momencie jak maly bedzie oddany? i skladac uzupelnienie po pol roku? i po 2 z okazji narodzenia malucha nalezy sie: moje maternity- £123 cos tam tygodniowo Child Benefit- ok £20 tyg Child Tax Credit- tu mi wyliczylo- ok £60 miesiecznie- wow- kasy jak lodu :/ WTC- £0- tak mi pokazalo SSMG- znaczy becikowe- £500 czy cos jeszcze powinno byc? wy madrzejsze- radzcie wiec :) i z gory dzieki za wszelakie odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewag-myslalam, ze mam deja vu :D Wlasnie odpowiedzialam Ci na tamtym topiku a tu wchodze i.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ebayowe - czy kiedys zamawialyscie kuriera zeby odebrac zakup? Szukam fotelika dla Maksia, bo z obecnego juz wyrasta i jak cos jest fajnego i w dobrym stanie, to, niestety, glownie odbior osobisty. Pieeeeeekny fotelik az pod Manchesterem... :( Jakbyscie mogly mi poradzic to bylabym wdzieczna! W ogole dojrzewam do wystawiania rzeczy na sprzedaz, bo sie nie zabierzemy z wszystkim, a chcialam porozdawac oczekujacym znajomym. Nie da rady. Macie jakies rady oprocz konczenia aukcji wieczorem? :) Co to ja jeszcze...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa, juz wiem! Aga Uk, ty chyba lubisz takie klimaty: http://www.youtube.com/watch?v=9OMu6qaC2RU&feature=related i http://www.youtube.com/watch?v=_fk_mnK1-6A&feature=related Pierwsze to kabarety KVN, polecam (przeglad kabaretow), a do drugiego mam pytanie - czy nie znasz oryginalnej wersji piosenki? Dawno cie chcialam zapytac, czy znasz moldawski folkorock, kapele Zdob Si Zdub? (Najslynniejszy utwor to chyba Videli notch)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onyx-ja korzystalam z tego kuriera: http://www.paisleyfreight.com/index.php w kartonie byl bugaboo plus fotelik maxi cosi-cena £19.99 Nie wiem czy sam fotelik bylby taniej-sprawdz-oni sa tez na ebay. Zerknij tez na parcelforce 48-moze byloby taniej. Aukcje-wieczorem, tylko nie w sobote wieczorem bo wtedy wszyscy w pubach i czesto rzeczy ida za grosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyszlo mi, ze za fotelik biora okolo 12 funtow. Myslalam, ze tak z 20 wezma. Szkoda, ze nie bidowalam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dziendobry oczywiscie bo zapomnialam! mam ubaw po pachy bo moj synek zaczyna sie robic "charakterny". nie popusci juz tak latwo Eli :D. wlasnie nakrzyczal na nia po swojemu, bo probowala mu wyciagnac z raczek zabawke :D:D:D zaczyna sie robic coraz bardziej "interaktywny".komedia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za rady, skończyło się na razie na zwykłej kafeterce czy jakoś tam do espresso, nad tym ciśniewiowym na razie myślimy i bierzemy też pod uwagę tassimo, a ile dziewczyny sypiecie kawy do tej zwykłej kafterki, któraś z was pisała że taką mą, cała to miarkę? np na 3 kubki? mama eli to dobrze że Kuba zaczął się bronić, mój mały już dawmno to robi , jest taki kochany niewinny ale jak ktoś mu coś bierze to krzyk na cały dom, ja sobie kiedyś sama zamawiałam kuriera do odbioru, parcelforce ale teraz taki dużych zakupów nie robie a poza tym parcelforce zdrożał, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry kobietki :) od razu piszę Mamo Eli proszę pozdrowić ASSANĘ i powiedzieć jej żeby czasem do nas zajrzała na forum :) Tak Anecia byłam wczoraj na carboocie :D i bardzo się z tego cieszę bo za 10f ubrałam moje wentinki :) Tak się trafiło,że nakupiłam samych rzeczy z nexta,ciuszki po prostu boskie :) a po południu pojechaliśmy do Ikei po materac na nasze łóżko,Boże dziewczyny jak się dzisiaj wyspałam,nic mnie nie boli,już dawno powinniśmy sobie zmienić,a nie męczyć się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×