Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

na to wyglada, ponioslo kobiete co nie? dalabym za nia max 30 razem z przesylka, ale ani grosza wiecej, bo to tylko szmatka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezla cena mamoEli!!! ale macie ubaw z tymi dzieciaczkami;) tu w charity tez nieraz sa kombinezoniki,a na car boot bylo sporo spodenkow chlopiecych tych nieprzemakalnych!agnieszka75 masz mozliwosc na carboot jechac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za rady, car boot, jak macie w okolicy pol zach lond to poprosze o namiary, dzieki onyx, kuba ma okolo86cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Chiswick w szkole, ale tylko w pierwsza niedziele miesiaca, wiec nie zdazysz przed wyjazdem. Jeszcze podobno na Hayes i na Barnes uwaga: w soboty. Zreszta wysle ci maila wieczorkiem jak tylko bede mogla siasc na dluzej, na razie Maksio szaleje :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lollibelly - obeszlam juz kilka charity shops, M&S i .....nie mam kurtki poza takim dlugim pikowanym plaszczem z pumy, ktory kupilam za....12zl w PL na wage :D Probowalam wtedy znalezc cos na zimowy ciazowy brzuszek a w ciazowym sklepie byl tylko rozkloszowany zakiet a ten fason bez ciazy mnie szpeci a co dopiero... i bagatela...205 zl kosztowal. Ale w tym plaszczu sie teraz nie pokaze chocbym miala przemarznac, wygladam jak w koldrze :o Agnieszka75, tak jak dziewczyny mowia te kombinezony (splash suit o ile pamietam). Moze na ebay cos znajdziesz... Jeszcze nie zdazylam Was do konca doczytac.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale u mnie zimnooooo... U was tez? Zamarzam normalnie. Poszlabym z ksiazka do lozia ale mam e-booka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, jakbys miala meski to bys mnie zdziwila :D Moze przed @...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo Eli jutro będzie lepiej :) znajdziesz nową,fajniejszą i tańszą sukienkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie znalazlam spodnie, za...£1 i £1.50 przesylka, nowe z metka, zabidowalam i sa moje (na razie wirtualnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamoeli, ja tez mysle,ze to ta sukienka :D 😴 ide pod kolderke... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a niby kto spi? :D czesc Anecia! kiecka sie do tego przyczynila niewatpliwie. zastanawiam sie czy kiedys nadejda czasy gdy bede mogla sobie cos kupic bez przeliczania i sknerzenia. moze jak moj maz w koncu zmieni prace... ma chlopak swietne cv, niezle wyksztalcenie, studiuje zeby je jeszcze podniesc, swietnie zna angielski... i tkwi w tym cholernym magazynie .no nic, moze w nastepnej dziesieciolatce. glownie to moj wczorajszy dol byl spowodowany przez niego, ale nie chce mi sie tego upubliczniac. takie male pierdoly, ktore sie nawarstwiaja i :( . no nic, to sie juz wyzalilam. ide wyprawic Ele do przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamoEli bedzie dobrze dzisiaj tez jest dzien,ale sloneczny:) mam nadzieje,ze u wszystkich! lolli w sprawie implantu rejstrowalas sie do GP i on reszte zalatwil.zapewne jakas sister ci go wszczepiala?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chetnie bym jeszcze przysnela,ale coz...trzeba obowiazki rodzicielskie wypelniac ;) I tak pospal jak susel do 7.15 tylko pierwszy raz wieczorem nie wykazywal oznak zmeczenia, marudzenia (zwykle zaczyna sie biadolenie od 18) Chyba dlatego, ze zasnal w drodze z przedszkola-wybilo go to z rytmu. Wiec dostal butle dopiero przed 20 i ....dalej by hasal :D Oj mamo Eli, u mnie wlasnie nie ma sknerstwa, zawsze wydawalam ile chcialam a teraz 10 razy sie zastanawiam nad niektorymi rzeczami jak jestesmy we trojke. Zauwazam jednak dobre strony-mam coraz mniej niepotrzebnych ubran bo kupujwe z namyslem a nie pchana impulsem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, nieladnie tak od rana o piniondzach... ;) Maks przespal dzis przyjazd smieciarki - szok! Myslalam, ze smieciarze zadzwonia domofonem zapytac, czy ich najwierniejszy widz nie jest chory, na szczescie nie przyszlo im to do glowy :D Koniec pisania, Maks sie orzysiadl. Kawka...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*przysiadl :) Lolli, nie bedzie zbita, obiecuje ;) A im bardziej zagledam do mojej skrzynki, tym bardziej nie ma tam obiecanego maila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pracy dziewczyny tez nie jest cudownie cieszcie sie ze mozecie spokojnie siedziec z maluszkami w domu mnie wczoraj zdolowala moja superwajzerka nie chciala mi dac urlopu na kiedy chcialam a wie ze mam male dziecko chyba chce zebym sie zwolnila, nikomu nie robi takich trudnosci jak mi teraz wyleciala ze nie dalam jej rocznego planu urlopu zadna jej tego nie dala a mnie sie czepia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ty onyx Maks przespal smieciarki?! Ewaj wspolczuje ci tej atmosfery w pracy!daj im ten plan urlopu i niech sie odczepia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, bez pracy zle, a w pracy tez niedobrze... Anecia, no, przespal. Na szczescie :) Staram sie go klasc pozniej spac, wiec budzi mnie o 2.00 (na przytulanie, bo cyca nie dostaje) i o 4-5.00 na cyca. I tak za duzo moim zdaniem. A ja jakos dziwnie wole wstawac za jasna, a nie po ciemku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wole wstawac jak jest jasno,Amelia mi sie budzi ostanio o 7.30,moze by i spala dluzej,ale adas od 6tej marudzi u siebie!na cyca wstaje okolo 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×