Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

haaa no dobra Babeczki bo pierwsza gwiazdka juz dawno na niebie :) zatem zcze Wam spelnienia absolutnie wszystkich marzen.albo chociaz 3 :P merry christmas!!!!! :D to jeszcze na rozluznienie atmosfery cytat z rozmowy mojego m z moja mama na skypie: _noooo, powiem ci ze jakbym byl mezczyzna to bys mi sie mogla podobac. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki :) życzę Wam zdrowych ,spokojnych,pełnych miłości świąt Bożego Narodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytujaca*
Zycze Wam wyjatkowych Swiat!!!! Obyscie pozniej mialy co pisac a ja czytac ;) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytujaca*
"We make a living by what we get but we make a life by what we give "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny- pozdrawiam swiatecznie :) Maly chwilke przysnal- wiec korzystam z okazji i sklecam kilka zdan wczorajsza Wigila minela bez wiekszychg zaklocen- Brian troche marudzil- bo nowe miejsce i za duzo wrazen bylo ale nie powiem ze unikalam jakis potraw- zjadlam kolacje normalnie, sprobowalam wszystkiego- a noc minela nad spodziw spokojnie- i w sumie wszyscy spalismy do ok 11- z 1 krotka przerwa na jedzenie a dzis bylismy na krotkim spacerku w nowej bryce- tatus caly dumny prowadzil- i nawet mu bylo do twarzy z woziem ;) byle tak dalej :) i z dobrych wiadomosci swiatecznych- moja bliska kolezanka, starala sie o dzieciatko ponad 2 lata- maz sie musial leczyc- dosc beznadziejnie to wygladalo- i wlasnie zrobila test- 2 kreski :) to sie nazywa najpiekniejszy prezent na swieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) wesolych swiat! zycze Wam tego czego Wy same sobie zyczycie :) okazuje sie ze moja chatka nie jest az takim spelnieniem moich snow jakby sie wydawalo :O. stoimy przed duzym dylematem. jak chcecie moge Was troche po zanudzać, ale tylko jak chcecie. slime ja mam alergika w domu i niestety nadal czekam na konsultacje w szpitalu (jeden wielki skandal). na razie staram sie wykluczac z diety Kuby pokarmy ktore moga go uczulac, choc czasem jest to bardzo trudne, bo uczulaja go coraz to inne rzeczy. a w jakim wieku jest Twoja pociecha? jesli moge cos zasugerowac to badz tez ostrozna z soja, jajami, orzeszkami ziemnymi i kakaem. uczulaja tez banany, brzoskwinie no i oczywiscie pomidory. niektore pokarmy wywoluja silniejsze, inne slabsze reakcje alergiczne. nie wolno jednak zapominac ze wiekszosc "alergii" to zwykle nietolerancje pokarmowe, ktore przechodza z wiekiem, poniewaz przewod pokarmowy dziecka "nie dorosl" do niektorych skladnikow pozywienia ;). warto jest testowac niektore pokarmy ponownie po kilku tygodniach by sprawdzic czy cos sie zmienilo. ja kaszke robie z baby rice, jogurtu (lub pelnego mleka) koziego i rozdrabniam do tego jakis owoc, nie slodze. jesli bede mogla Ci w czyms jeszcze pomoc to sluze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry!!! MamoEli ja chce wiedziec co z ta chatka nie tak:( kto na kafffe?herbatce?czy dalej swietujecie ja zarla mam jeszcze na nastepne swieta heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Eli ja też chcę wiedzieć co jest nie tak :) wiesz u nas było tak,że dom nam się podobał,lokalizacja też,cansyl odmalował tylko kuchnię,salon i łazienkę,a jak weszliśmy do sypialni to niestety nie było tak pięknie,ściany były popisane mazakami,ciężko nam to było zamalować no,ale teraz sypialnie mamy zrobione tak jak chciałam żeby były,po świętach się zmobilizuję i wrzucę jakieś foty.Oczywiście mamy jeszcze dużo pracy,musimy pomalować jeszcze klatkę schodową i salon zrobić bardziej przyjazny,no i brakuje nam jeszcze wielu rzeczy,ale ze względów finansowych bedziemy je kupować stopniowo :) Nie wiem jak jest u Was,ale u nas jak się odmówi to się spada na koniec ogonka i się czeka od nowa,a babka z cansylu nam powiedziała,że lepiej brać co dają i pisać o zamianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka :D, gratuluje ❤️ mam nadzieje,ze wszystko bedzie w porzadku i bez zmatrwien. ogolnie to jesli chodzi o chatke to jest sa trzy minusy: - cena (prawdopodobnie ok 120 za tydzien) - lokalizacja (miejsce, oraz odleglosc od szkoly Eli) - wiele niewiadomych (wielkosc ogrodu, domu, plan domu itd) wiem, moze jestem wybredna,ale ja juz jestem na liscie transferowej, bo w tej chwili wynajmuje z housingu swoj flat. chcialabym zeby to byl moj dom docelowy. czuje sie troche jakbym kupowala kota w worku. poza tym bylam rozczarowana po tym jak zadzwonilam do landlorda i probowalam sie dowiedziec jakichkolwiek szczegolow, dotyczacych badz co badz mego ewentualnego domu. pani po drugiej stronie zrobilaz tego tajemnice wagi panstwowej, a jej odpowiedz na kazde zadane przeze mnie pytanie brzmialo "i don't know". coz za kompetencja :O. jesli tak ma wygladac dalsza komunikacja z landlordem to nie wiem czy tego chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka gratuluję :) Mamo Eli później jest lepiej :) Ja myślę,że to przez to,że sama tam zadzwoniłaś,a nie czekałaś grzecznie na telefon.U nas było podobnie,na wszystkie pytania dokładnie ta sama odpowiedz,nawet jak nam powiedzieli,że mają dla nas dom tylko jest w remoncie,to na nasze pytanie kiedy możemy się spodziewać kluczy,usłyszeliśmy standardową odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) witam poswiatecznie :) 1 dzien swiat byl cslkiem zakrecony- najpierw na spacerku z Juniorem- chyba mu sie nie podobalo bo marudzil a od 5 pm dostalam goraczki- 39 C - lezalam i mna telepalo zanim sie dodzwonilam na brytyjska sluzbe zdrowia minelo ponad 2 h- i kazali mi wziac paracetamol (brytyjski zloty srodek na wszystko ;)) a potem ostry bol brzucha- no i wyladowalismy w szpitalu zbadali- po kolejnych 2 godz- wszystko ok- nic zlego sie nie dzieje i odeslali do domu- kolo polnocy wczorajszy dzien w gosciach- u tesciowej- bylo u milutko ale noc przerabana- Brian marudzil i kwekal- nic go nie mogla uspokoic- w koncu zabralismy go do lozka zeby sie chociaz troche przespac- a dzis rano okazalo sie ze ma straszna wysypke (chyba alergia na salatke z pomidorow zjedzona do wczorajszego obiadu) opudrowalam go maka ziemniaczana- no i teraz spi zobaczymy jak bedzie wygladac dzisiejsza noc :/ aaaaa- wczoraj polozna wazyla Briana- wazy juz 4125 gr- przybral ponad 400 gr od urodzenia :) - i jak mu probowalam mu ubrac pajacyk na 3 mies- okazalo sie ze juz jest przyciasny ??????????? niezlego mam koloska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje wam kochane :) choc dzis umieram w sumie od 2 dni katar bol gardla i ograniczne prawie do zera spozywanie lekow juz zapomnialam jak to jest byc w ciazy :) maz przeszczesliwy ciagle glaszcze brzuch i mowi do niego ze siedzi tam jego synek,wlasnie wyjechal do pracy i w roci w nastepny poniedzialek za tydzien ciezko bez niego ale na razie nie ma wyjscia :( jejku dziewczyny macie jakies domowe sposopby na odblokowanie nosa juz mam dosc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) patinka gratuluje!!! jak minely swieta?u mnie troche beznadziejnie heheh, no coz.... jakies fajne prezenty?bo ja nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dziewczyny moj syn ma nowego przyjacela!!! wygrzebalam nadii starego Furby Baby http://www.productwiki.com/upload/images/furby_baby.jpg i Lennox sie zakochal!:D na poczatku byl bardzo zaskoczony, o co biega???ale po tym jak wlozyl mu palec w dziobek a Furby zaczal mlaskac i ruszac tym dziobem (jakbyscie widzialy spiorunowany wyraz twarzy L. ...myslalam ze pekne heheh!) to juz nie ma odwrotu :D teraz sie na chwile oderwal i je kotleciora ;) wogole to strasznie samodzielny sie zrobil ostatnimi czasy!nie wspominajac juz o tym okropnym gryzieniu!!!pare razy dostal ochrzan, a raz prawie go upuscilam, tak mnie uzarl jak go nioslam (ale refleks!druga reka go zlapalam za ramie w krytycznym momencie :P )tak czy inaczej-MASAKRA!ma male ostre zabki jak chomik!a ja wszedzie siniaki i czerwone slady.ehhh... patinka ja tez troche Ci zazdroszcze... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka serdecznie gratuluje!!! MamoEli a jak brata dziewczyna?!Pewnie wam pozwola ogladnac chatke to zobaczysz co i jak?120f za 3bed+living``121?ja place 525 nie za swoj 3 bed+living

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, patinka rozpusc lyzeczke vicka w miseczce goracej wody i rob inhalacje. na rozgrzanie polecam herbatke z miodem, imbirem i cytryna :). anecia, dziewczyna mego brata ponoc czuje sie lepiej, wyszla ze szpitala przed siwetami. dzieki za pytanie :). jesli zas chodzi o oplaty za dom, to u nas councilowski 3bed house kosztuje ok 80 funtow za tydzien, wiec roznica jest duza miedzy tym co moglabym a co prawdopodobnie bede placic. jesli chodzi zas o ogladanie to nie takie proste anecia, bo tych domow jeszcze nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolli, ja tez nic :( tylko dostalam @, hihi. Lepsze to niz nic...??? Lojejku, Maks tez gryzie i tez siniory, z tym ze gryzienie to skojarzylam z zebami, bo ida piatki. A siniory na mnie i na nim - on jakos mnie tak wszystkim zahacza :D Wiem, paskudy, co pomyslalyscie - ze ja jego tez... Niu, niu! On bidulek dwa razy walnal sie o krawedz tego niskiego parapetu bo sie rozmyslil w polowie schodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek :) fatalnie sie dzis czuje, zapomnialam wylaczyc ogrzewanie w sypialni. wstalam z banią, bo bylo za goraco. do tego poddzwignelam sie wczoraj w pracy i chodze jak paralityk. niech mnie ktos dobije :) ide po herbse, kto sie dolaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzieki, juz pilam. Kawe znaczy sie. :) Aneciaaaaaaaa, odpisz na maila please!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×