Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

Dzien doberek kobitki co to się wczoraj działo, że nas wszystkie (albo prawie wszystkie) dół dopadł !! Ja też miałam płaczliwy nastrój przez pół dnia Może jakies ułożenie gwiazd, hehe Madzia też bierzesz tabletki ?? U mnie zaczęły działać po ponad miesiącu w sumie. Na początku jest gorzej, martwisz się jeszcze bardziej o wszystko i może cie boleć żołądek, ale to minie.... Hey Oleniga !!! Fajnie, że jesteś. Ja też mało pisze, bo uniwerek zabiera mi większość czasu i te wszystkie prace i zaliczenia. Ogólnie czuję się już jak kaleka i powinnam iść na rente (przypomne, że mam 25 lat !!) Byłam wczoraj u lekarza z moimi kolanami ( o kręgosłupie, który AŻ tak nie boli, nie wspomniałam), więc wyśle mnie do ortopedy i na rtg. Do tego parę dni temu źle spałam i boli mnie ręka w łokciu !!!!! Inwalidka.. a do tego wszystkiego wiem, że jest to związane z moją.... duuuuużżżżąąąąą jakby to nazwać... pulchnością, hehehehe Więc pewnie zaczne brać coś na odchudzanie, już mi Szamanka z Indii poleciła więc pewnie się zdecyduje, bo waga stoi.... i stoi... jak krowa na rowie. Ale siem rozpisałam, jak zawsze.. jak już piszę to książkę. SoRkI lasencje Ktoś jeszcze kawę pije ? fuuuuj, idę skunksa przebrac !!!!!!! ALE JEDZIE W CAŁYM POKOJU !!!!!!!!!!!!! BUŹKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za literowki, zerkam tu jednym okiem, drugim na Maksia a trzecim, czy maz do kompa nie chce, bo bedzie awantura ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onyx, to chyba ty nie lubisz być pierwsza prawda ?? a ja lubie to chodź się zamienimy !! hehehe, ale ten sam czas 8:57 !! (tzn 7:57)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nieeeee wierzeee e!!! my tu reazem siedzimy i piszemy !!! i znow ta sama godzina napisalam ci wiadomosc na fotosiku, odbierze TERAZZZ :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, tylko jak to zrobic (ta zamiane???) Wiesz, ja mysle, ze jak tu malo osob pisze to po prostu czesciej na mnie trafia stronke zaczynac. A nie lubie tego, bo jak sie walnie cos glupiego to wszyscy otwieraja ta stronke i czytaja odruchowo iles tam razy, hehe :) To skunks czy kawusia? Ide na fotosik! Buziole! Grzej mi kawke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chcem kawke!!! oleniga witaj!!! mamoEli powodzenia na ebay:) ja tez probuje sie pozbyc paru rzeczy od kilu dni i jeszcze wozka,fotelika,kosz i wanienka!!!tylko jakos dziwnie dalej mi sie to wala po szfach:) magdae jaaaaaki dol?moze ktos chce moja 3ke?nie no 4ke bo maz jeszcze;) jakie depresje hejdziewczyny mlode jestescie i juz takie cos??? kamila_b zycze szybkiego powrotu do zdrowia!dobrze,ze lekarz ,,COS,, robi,kolega jak poszedl ledwo ledwo szedl z okropnie bolacym kolanem,a ten mu zajzal w oczy i pow.,ze to z braku witamin go to kolano boli!pojechal do londynu prywatnie i sie okazalo,ze cos z łękotką i jest teraz w pl bedzie mial operacje kamila26 odezwij sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, przepraszam jesli Was wczoraj wystraszylam... jestem, zyje, ale ledwo.nie bede ukrywac co sie stalo-rozstalam sie z mezem (to delikatne okreslenie) bede Was czytac ale pisac to chyba slabo...biorac pod uwage moj nastroj to chyba bysmy sie wszyskie pociely do wieczora :O a moze wlasnie pisac?taka mala kafeterio-terapia? no zobacze jeszcze pozdrawiam Was goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolli, dawaj kafeterio-terapie :D Koniecznie!!! Zyletki juz pochowalam, o mnie sie nie martw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolli w szoku jestem! jesli sie zdecydujesz napisac co i jak napewno ci ulży,a my cie pocieszymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) jest nawet pierwszy pozytywny bit dzisiejszego dnia-w zeszlym tygodniu zgubilam telefon.bylam na spacerze z lesiem i pamietam ze polozylam go na budzie wozka.a potem napoj.i szalik.i aparat.i milion innych rzeczy.no i jak wrocilam do domu to telefonu nie bylo wiec przyjelam ze sie z tej budy zsunal.a dzis rano moj edziecko dalo nura pod lozko, wyjelo torbe ciuchow oczekujacych az sie zabiore za ebay i....oczywiscie, znalazlo ten nieszczesny telefon.nie mam pojecia jak si tam znalazl. i jeszcze jeden pozytyw-nie musze wstawac i zaprowadzac nadii do szkoly.absolutnie nie czuje sie na silach po dzisiejszej nocy.problem w tym ze nie mam jak szkoly zawiadomic :O no credit on the phone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onyx fajna stronka z ksiazkami!:D ja mam z biblioteki ,,Pani meceneas ucika,, Sophie Kinsella to ta sama co napisala Wyznania zakupocholiczki,fajne ksiazki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolli to ty mialas to wygrac!!! Właściciele dwóch losów loterii EuroMillions podzielą się po 45,570,835.50 funtów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz, Lolli, moze Lesio skads dyche wygrzebie na telefon... :) nie moge pisac bo my tu bajki ogladamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolli tak mi przykro :(. a co z Nadia? chora czy po prostu nie masz sily jej prowadzic? trzymaj sie kochanie! 🌼 grunt to sie nie dac. mysle,ze kafe-terapia jest ok. wyrzuc to z systemu, jak mawiaja Angole ;). jesli nie chcesz na kafe to "nawyrzucaj" ktorejs z nas na majla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kochane, nawrzucalam juz wczoraj onyx i kamili przed chwila przez telefon.za kazdym razem jak opowiadam to nie moge sie nadziwic jak sie na to wszystko godzilam.nie chce mi sie znow wszystkiego opisywac.powiem tylko ze to arogancki, niewrazliwy typ o ogromnej manii wielksciktory predzej polknie parasol niz przyzna sie do bledu. :D :D :D a jak to Kama powiedziala, taka slodka dziewczynka jak ja zasluguje na kogos lepszego :) mamo eli Nadia jest ok, nie mam poprostu sily z nia isc dzisiaj.noc na kanapie byla masakryczna :O onyx juz wylowil 1funa i 30 p :D kurcze tak bym chciala caly dzien przelezec w lozku ale dziecka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
godzilas sie bo go kochalas (kochasz?). kazda z nas przez to przechodzila lub przechodzi. milosc jest slepa, moze to banal, ale i prawda. kurteczka Kuby poszla za dyche :) trzeba isc na poczte :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochalam mamo eli, ale w ciagu jednego weekendu przekroczylam cieniutka linie miedzy miloscia a nienawiscia. miloc jest slepa i ma astygmatyzm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolli kamila_b ma racje zaslugujesz na kogos lepszego!!!wszystko sie ulozy zobaczysz!!! mamoEli jesli u ciebie taka pogoda jak u mnie to wspolczuje wypadu na poczte ide dalej sprzatac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
godzilas sie bo go kochalas (kochasz?). kazda z nas przez to przechodzila lub przechodzi. milosc jest slepa, moze to banal, ale i prawda. kurteczka Kuby poszla za dyche :) trzeba isc na poczte :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to co za jakies post posty? Lolli, moge Cie tylko powiedziec ze teraz bedzie gorzej, ale pozniej na pewno bedzie lepiej ;). jestes twarda sztuka, dasz rade. anecia podejzewam ze taka sama :O. ide przykrecic polke, ktora stoi za kanapa od 7 miesiecy i czeka na zmilowanie meza... echhh szkoda slow :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny moja cienka linia sie przeradza w coraz to grubsza kreche z kazda minuta.moze to lepiej, bedzie latwiej.ide troche ogarnac swoja czesc smieci.od dzis sprzatam tylko pol domu i gotuje pol obiadu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolli bardzo Ci współczuję,ale dasz sobie radę,a potem będzie tylko lepiej :) napisałam Ci majla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frugo ni mo mejla :( sprobuj lolla@live.co.uk :) nadia jest przeokrutnie niegrzeczna :O :O :O i mean OPRZEOKRUTNIE. jesli cos czasem odbiera mi ochote na wszystko to zachowanie tego dziecka :( mysle ze tu nawet superniania nie dalaby rady. aaaa anecia przypomnialas mi o czym mialam Wam napisac :) w piatek szlam do szkoly z nadia i lesiem i myslalm sobie ze dobrze byloby wdepnac w jakas kupe z okazji tej kumulacji w totka.no i wdepnelam :) (przypadkiem!!!).popoludniu wracalismy ze szkoly i akurat sobie myslalm ze musze nauczyc sie mslec pozytywnie i wtedy pozytywne rzeczy same zaczna sie przytrafiac.i wyobrazcie sobie ze dwa kroki dalej znajduje na ziemi 5 funtow!!! :D :D :D oczywiscie puscilam totka i bylam przekonana ze costam wpadnie ale lipa buuuu nie tym razem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolli, wiesz ze na nas mozna polegac jak na Zawiszy. Nie krepuj sie tylko wrzucaj :D Myslimy o tobie cieplo! Widzisz, jaki Lesio farciarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz lolli zawsze cos:) wysylaj dalej moze akurat! moj m wdepnal tu przed domem w kocie kupki;) puscil totka,ale nic.a ja dostalam na maila takie cus The British National Lottery P O Box 1010 3b Olympic Way, Sefton Business Park, Aintree, Liverpool , L30 1RD (Customer Services) Ref: UK/9420X2/68 Batch: 074/05/ZY369 Ticket number:56475600545 188 Lucky Numbers: 05,06,17,20,28,42(Bonus33) WINNING NOTIFICATION: We wish to congratulate and inform you on the selection of cash prize #1,000,000.00 (British Pounds) held on the 30th October 2009 in London Uk.The selection process was carried out through random selection in Ourcomputerized email selection system (ess) from a database of over 250,000 email addresses drawn from which you were selected. And Youre-mail address attached to ticket number: 56475600545 188 with Serial number 5368/02 drew the lucky numbers: 05, 06, 17, 20, 28, 42 (Bonus 33) ,which subsequently won you the lottery in the 1st category i.e match 5 plus bonus. You have therefore been approved to claim a total sum of 1 Million Pounds,(One Million Pounds) in cash credited to fileKTU/ 9023118308/03. This is from a total cash prize of 1000,000 Million Pounds,shared amongst the (4)lucky winners in this category i.e Match 6 plus bonus. For due processing of your winning claim,please contact the FIDUCIARY AGENT Information Officer Mr. Fred Peters who has been assigned to assist you. You are to contact him with the following details for the release of your winnings. Agent Name: Mr. Fred Peters Tel:+44 703 190 3544 +44 703 190 2608 Email: mr.fredpeters1@yahoo.com.hk Contact him, please provide him with the following Requirements below: Claims Requirements: 1.Name in full---------------------- 2.Address--------------------------- 3.Nationality----------------------- 4..Age------------------------------- 5.Occupation------------------------ 6.Sex ------------------------------ 7.Phone/Fax------------------------- 8.Present Country------------------- If you do not contact your claims agent within 5 working days of this Notification, your winnings would be revoked. Winners are advised to keep their winning details/information from the public to avoid Fraudulent claim (IMPORTANT) pending the prize claim by Winner. *Winner under the age of 18 are automatically disqualified. *Staff of the British Lottery are not to partake in this Lottery. Accept my hearty congratulations once again! Regards Mrs. Stella Ellis (Group Coordinator Note that you are not to reply to this E-mail,please contact your claimsofficer directly to start the processing of your claims application form.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie teztak od razu pomyslalam :) w zasadzie to pomyslalm o tym zanim wyslalm ale potem pomyslalam ze pozytywne myslenie bylo za piatke a kupa na totka :D dzieki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×