Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

frugo 🖐️ pewnie dlatego ze swieta ida ja mylam wczoraj okna i zalatwialam rzeczy przez neta - dbior kominiarski, council, paczke do polski, gumtree i takie tam inne. dzis sie pojawie pewnie dopiero wieczorkiem. to czekam na sprawozdania co u innych :P Komu kawke? Woda sie zagotowala... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga UK, duzo zdrowia zyczymy! Kurujcie sie i nie dawajcie przeziebieniom! U nas jakos - odpukac - zdrowiej kiedy zeszlam z ogrzewaniem do 18 stopni. Czy juz pisalam ze umylam okna ;) Jestem z siebie strasznie dumna. A i tradycji stalo sie zadosc - ledwo skonczylam to lunelo. A zapowiadali brak opadow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim W końcu uporałam się z ostatnim mega esejem i w ciagu dnia lub jutro postaram się was doczytać i być na bieżąco. Święta idą pełną para, więc pewnie mniej nas tu będzie. Ja lece z Majką do Polski 17 grudnia Ktoś jeszcze leci do PL na Święta ?? Idę Majce śniadanko robić buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pusto! Ja juz zaimplantowana:)jakos przezylam,ale sciaganie tego plastra bylo niefajne. Nie karmie juz piersia,ale to dluga historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) my juz wrocilismy z parku-lesio zalamka, co dostal w lapke buleczke to jakas dzika (teoretycznie) ges podbiegala i mu zabierala z raczki heheh anecia, to super!masz 3 lata z glowy :) obys tylko czula sie dobrze z nim :) onyx ja tez wczoraj umylam okna :) i nawet upralam zaslony!(chociaz jak juz pralka byla w polowie cyklu to sie zorientowalam ze wypralam tylko jedna z livingu heh ale ze mnie matolek popoludniu mam reumatologa, zobaczymy co tym razem wymysla :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, w koncu wybralam sobie lodowke :). zamierzam ja dzis kupic, tylko musze sie do tego przysiasc. wybralam ta: http://bosch-home.co.uk/our-products/fridges-and-freezers/fridge-freezers/freestanding-fridge-freezers/logixx/KGH39A04GB.html?source=browse mam tylko mieszane uczucia co do chiller zone, to ta szufladka na samym dole lodowki. ma ktoras z Was takie ustrojstwo? ponoc jest to na surowe mieso i inne rzeczy latwo sie psujace. sama w sumie nie wiem czy to takie potrzebne. jesli ktoras z Was (takze poczytujacych !!!) ma takie cos, dajcie mi prosze znac czy jest to az tak potrzebne, niezbedne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po 2-godzinnym egzaminie i nieprzespanej nocy. Franek dalej chory, od soboty temperatura utrzymuje sie na granicy 38,0 - 38, 5 stopnia :o Nie je prawie nic-dzisiaj od rana wypil okolo 80 ml mleka, obiadu nie ruszyl i placz, placz, placz :( , antybiotyk wyplul. Jesli nie polepszy sie to A&E mamy w planie. Goraczka po calpolu spada o 5 kresek, za 2 godziny znow wraca do punktu wyjscia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po 2-godzinnym egzaminie i nieprzespanej nocy. Franek dalej chory, od soboty temperatura utrzymuje sie na granicy 38,0 - 38, 5 stopnia :o Nie je prawie nic-dzisiaj od rana wypil okolo 80 ml mleka, obiadu nie ruszyl i placz, placz, placz :( , antybiotyk wyplul. Jesli nie polepszy sie to A&E mamy w planie. Goraczka po calpolu spada o 5 kresek, za 2 godziny znow wraca do punktu wyjscia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamoEli fajna:) ja mam podobne funkcje plus ze nie musze rozmrazac,sama sie rozmraza.a to chiler zone to tak lekko mrozi?ja to mam mi sie przydaje jak np.kupuje mieso i ma koniec waznosc np.za 2dnio to tam daje.jak znajde instrukcje to zajze czy to to samo lolli ja tez sie ciesze mam siniaka,ale poza tym spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamoEli ja mam chiller-safe,ale to chyba to samo to delikatnie zamraza i ja daje tam mieso,ktore ma za kilka dni koniec waznosci wiec po co zamrazac mi sie to przydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga uk jak po calpolu goraczka nie spada to sprobuj nurofenu ja tylko tego uzywam,moja mala tez chora i miala 38st.ale podalam jej i ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calpol trzeba podawac co 4 godziny, jest taki syrop z ibuprofenem, zapomnialam nazwy, on dziala dluzej. Sorki wpadne wieczorkiem na podczytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nurofen jest z ibuprofenem.nam tu lekarz przepisal jak na adasia nie dzilaly srodki z paracetamolem to trzeba zmienic na cos z ibuprofenem tak mowil.amelia chora marudzi dzien i noc ja antybiotyk biore i piersia nie moge karmic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skuuls1
a mi lekarz kazał dawac 3 razy dziennie nurofen i 4 razy paracetamol,na zmiane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia ta tez sie ponoc ma sama rozmrazac. chiller safe to to samo. zastanawiam sie tylko czy nie bardziej przyda mi sie piata polka... chyba jednak kupie ta z chillerem. bardzo podoba mi sie cala reszta "bajerow", choc przyznam ze nie przepadam za nadmiarem elektroniki w tej lodowce. life is sooo difficult :D AgaUK nam tez, przy ktorejs okazji, lekarz zalecil podawanie na zmiane paracetamolu i ibuprofenu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na ta polke daje tez wedline,schladzam napoje.tez mam elektroniczne regulowanie temp.i w lato daje mniej w zime wiecej,juz pisalam,ze nam po niecalym roku siadlo rozmrazanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Mala wlasnie bombarduje mi pokoj :O u nas obiadek postawiony juz mam nadzieje sie wyrobic do 2 giej pozniej zakupy :O ja ciagle szukam auta przez internet do 16 musialbym juz cos miec corka ma wystepy w tetrze i trzeba 2 razy dziennie ja zawozic na przestawienia a maz po poludniu w pracy i klapa juz mam dosc Vandalizmow :( co mnie jeszcze spotka atak sie przyzwyczailam do mojego autka chyba tak jest ze swieta ida i wszyscy zajeci a to kartki wypisac wyslac rozne sprawy urzedowe zawsze sie jeszcze napatocza no i sprztanie ja zabieram sie za najwieksze okno w livingu jest duzeeee no i trzeba je ustroic :) milego dnia wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozecie mi cos poradzic w sprawie herbatek na laktacje? i jakie mleko najlepsze na poczatek dla malucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skuuls1
ewag myślę że własne mleczko jest najlepsze,ale jezeli nie bedziesz mogla karmic piersia powinnas zapytac lekarza bo kazde dziecko inaczej reaguje na mleczka,my uzywamy hippa i jest ok,natomiast znajomej dziecko po tym mleku ulewa strasznie i wymiotuje a na laktacje herbatka z kopru włoskiego podobno,ja pilam pare razy bo nie jest zbyt dobta w smaku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolli, ja dopiero teraz sobie skojarzylam ze znikniecie twoich kociaczkow i podanie przez ciebie przepisu na sheperd's pie jakos dziwnie zbieglo sie w czasie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ali 28
Dobry wieczór >:) troszke Was ppodczytuje od czasu do czasu ....nie zawieszajcie topika na okres przedswiateczny pliiisss tak fajnie sie Was czyta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ali 28
ewag na laktacje najlepsza bawarka,mnie bardzo pomagała Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze, Ali, dobrze ze przypomnialas...! EwaG, sorki, zapomnialam ze mi odpowiedzi nie wyslalo. Ja sie za bardzo na mlekach nie znam bo karmilam piersia, ale uzgodnij z HV. Jak podasz jakies to obserwuj dziecko, w razie zaparc zmien. Nazw nie podaje bo tylko te mleka widzialam na polkach w sklepie. Moze sie dziewczyny troche wyrwa od garow to cos napisza. Na laktacje najlepiej dziala jak najczestsze przystawianie dziecka do piersi, wtedy mozg dostaje sygnal zeby produkcja ruszyla. Dbac o to zeby pic wystarczajaco duzo plynow i nie stosowac restrykcyjnej diety. No i unikac stresu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×