Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawskaaaaaaaa

BRW- prosze o ocene mebli

Polecane posty

Gość ciekawskaaaaaaaa

zeby je zobaczy nalezy wejsc w systemy modulowe klasyczne, kolekcja klasyczna -stylius ??? http://www.brw.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joojojojjjj
w linka niechce mi się patrzeć ale co do mebli BRW to teściowie u mnie mają i łóżko poszło po 2 latach - pękła deska, a komoda ze skarpetkami wygieła się tak strasznie z tyłu i od spodu - ja mam niewiele droższe ale lepsze meble i nic się niedzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy pewnie które...
... ja mam 3 komplety, ale wszystkie raczej z tych droższych: Orinoko w salonie, Fantazję w sypialni i Indianę w pokoju dziecięcym. Ze wszystkich jestem w miarę zadowolona, no może Orinoko za szybko się niszczy. Najfajniejsza jest Indiana. Wiem, ze te najtańsze systemy: POP itp to straszne dziadostwo. Szwagierka ma za to Styliusa i też jest chyba zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradzamm
Tanie meble są do kitu.......przyznaję mam takie w pokoju dziecięcym,ale meble kuchenne za ponad 4 tyś sprawują się dobrze.To taka umiarkowana cena,ale mebelki ok.Trzeba uważać na mebelki za 600-1200.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładne, ale nie są trwałe. Mam kuchenne NIke- do bani. Mam XXI- troszkę lepsze, ale po 5 latach zaczyna odchodzić okleina na szafie. Mam też stół i krzesła ze Styliusa- krzesła ok, ale ze stołem należy obchodzić się jak z jajkiem, bo łatwo go zniszczyć. Ogólnie nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjkl
mam seledynową sosne od kilku lat,ale są to meble stojące komoda ,szafa witryna itp wiec jakoś stoja i zadnych usterek nie zauwazam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moi rodzice maja witrynę, komodę i szafkę rtv, ławostół (rewelka) z serii Kent i sprawują sie dobrze, ale te szyny od szafki rtv - szuflady się popsuły i chyba obie kosztowały coś koło 50zł, ale może ktoś szarpnął szufladę za mocno, nie wiem.... Od kilku lat trzymają się nieźle, łatwo się je utrzymuje w czystości i ogólnie wyglądają bardzo ładnie :) Sama planuję zakup łóżka Sorrento i kilku mebelków ReSet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskkkaaaa
hmm opinie mnie bardzo zaskoczyly. Bardzo podobaja mi sie meble z kolekcji stylius jednak w wiekszosci nie polecacie:( wiecie moze gdzie dostane podobne meble ale bardziej trwałe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgwhgw
Wszystko zależy od użytkowania mebli. Ja moje (sevilla) mam już kilka lat i gdyy nie moja nieuwaga nada byłyby w świetnym stanie. Chodzi mi tu np o nazbyt zamaszyste odkurzanie - obiłam meble odkurzaczem. Ale np biurko, czy duża szafa mają się świetnie. Meble są b ładne i w przystępnej cenie, na pewno cię nie przeżyją ale przy odpowiedniej dbałości posłużą dobre lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odradzam brw z całęgo
serca-meble ładne,ale bublowate.Naprawdę warto wyłożyc nieco więcej pieniędzy na coś ,co będzie trwalsze.W ich sprawie dzwoniłam nawet do rzecznika praw konsumenta .Powiedział mi,że to jest najgorszy szajs wsrod mebli-mają jednak niezłe wzornictwo i ludzie się na to łapią.Mnie odmówili reklamacji stołu-stół nie nadaje się do użytkowania bo mimo zabezpieczania go podkładkami i obrusem na jego powierzchni wyskskują przebarwienia przypominające kształt stawianych naczyń.Czyli mogę sobie na nim położyc np książkę.A w katalogu na zdjęciu na tym właśnie stole /gołym/stoi waza-ciekawe,prawda? Jesli meble skręca się samemu-to już w ogole nie chcą słyszeć o żadnej reklamacji.Zwalą winę na nas-ze coś zrobiliśmy niezgodnie z instrukcją..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio widziałam fajne mebelki na myin.pl. Zakochałam się w tym stoliku http://www.myin.pl/684/stol_alex_wenge Generalnie, ciekawe, nowoczesne meble, a patrząc na materiały wykonania, to jakościowo wydają się być solidne. Krzesła i fotele też widziałam bardzo oryginalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×