Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mallgos

STARAM SIĘ O DZIDZIUSIA

Polecane posty

moniq nie wiem wlasnie bo powiedzialam lekarce ze daje sobie spokoj w tym cyklu, wiec pewnie bym miala :) mam natkie jedno ciuchutkie marzenie, zeby za rok o tej potrze kazda z nas miala albo kogos w brzuszku, albo juz na brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sobie drzemkę zrobiłam - dopiero wstałam ;) :) Gagatka wiedziałam, że wrócisz :) :) :). A propo Twojego pytanko daj sobie szanse, jak nie wyjdzie to nie będzie dla Ciebie to nowością, a może jednak się uda :) :) :) Życzę cI tego z całego serduszka :) Moniq naprawdę świetnie sobie z tym radzisz, a każdej znas już nerwy puściły - tylko tu nie muszmy się tego wstydzić :) Trzmyam za Nas wszystkie kciuki :) Biegnę do wanny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mallgos ja tez wiedzialam ze wroce tylko nie przypuszczalam ze tak szybko :) ja tez lece do wanny, wczoraj z tego wszystkiego o 8 bylismy juz w lozku z m :) jakos nas zmoglo !! Nie wiem jak Wy ale ja mam juz dosc tej ciemnicy, wychodze z domu ciemnica, wychodze z pracy ciemnica. Jakos mi to w tym roku wyjatkowo przeszkadza!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭😭beksa]😭 Dziewczyny plamić zaczęłam wczoraj i dzisiaj już mnie tak boli brzuszek @ już się chyba rozkręca:( Ale to nic nie tracę nadziei :) Gagatka damy radę ja ci to mówię ja też w grudniu będę się kopulować na potęgę a co tam do bólu co drugi dzień od końca @ aż się uda :):) Ja listu nie pisałam do Mikołaja... zdam się na niego samego. Ale mogła bym dostać jakąś fajną biżuterię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzka :( przykro mi :( ale musimy byc silne i sie nie poddawac :) ja we wtorek mialam malutka kropelke krwi, potem lekko podbarwiony sluz krwia no a jak mnie zaczal brzuch boilec w srode rano to juz nie maialam zludzen, zreszta zaraz zaczelam krwawic!! dalej czekam na wanne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah nie ma jak relaksująca kąpiel, przydałaby się jeszcze kawusia, słoneczko za oknem, dzień wolny od pracy, miła pogawędka z mężem, pies leży przy nogach i ziewa, ahhhhhhhh albo inaczej pusta plaża, leciutki wiatr, drobne promyki słońca, spacerek na bosaka z mężusiem (i psiunkiem oczywiście) brzegiem morza, całkowita beztroska, uśmiechy na twarzach ahhhhh - dobrze, że człowiek potrafi marzyć. No ale czas wrócić na ziemie, jutro praca, a w pracy młyn, że najlepiej byłoby wziąść urlop bezpłatny i wrócić w marcu ;). Koniec roku to jest coś czego w pracy nie lubię :/ Spokojnej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka nie poddam się do końca świata i jeden dzień dłużej jeszcze będę walczyć.:D:P:D:P Jutro rano dam znać jak się @ rozkręciła może zniknie.:P Miłych i kolorowych snów dziewczynki do jutra 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laski 🖐️🌼 Ale pogoda u mnie do bani jest zimno tylko 1 stopień brr:) Zrobiłam drugi raz test negatyw:( a @ się jeszcze nie rozkręciła odstawiłam duphaston i od nowa zaczynamy :) :D:P Ja dopiero odezwę się wieczorkiem bo idę dzisiaj na 12 do pracy więc koło 21 wrócę. Zyczę miłego i spokojnego dzionka 😘😘🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Zuzka szkoda... ale widze ze nastawienie masz super! Gagatka, ciesze sie ze wrocilas!!! Mysle ze bierz clo i moze sporobuj z testami, to wtedy nie musisz isc na monitoring... Ja tak robie :) A w swieta jest tyle zajec ze nawet nie bedzie czasu na myslenie o staraniach i kto wie, moze akutrat sie uda :) A ja list chyba dzis napisze i poprosze o dziedzie :D:D:D Ciekawe czy sie spelni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o hej dziewczęta Widzę, że dobre humorki Was nie opuszczają - tak trzymać :) Mnie dziś troszeczkę prawy jajnik boli, wczoraj bolał lewy, no i tradycyjnie prl skacze, znowu nabuzowana jestem. Ten prawy nie tyle mocno mnie boli co momentami miałam wrażenie jakby mi się przemieszczał - jakoś tak dziwnie zaczęłam się zastanawiać czy mi czasem nie wypadnie ;) :) Mykam po prezenty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzka- ja biore luteine, to dziala na tej samej zasadzie co duphaston. Nie wiem czy dobrze zrozumialam zaczelas plamic w trakcie brania luteiny i ja odstawiłas, tak? Ja mialam kieys podobnie zaczelam plamic 23 dc i zadzwoniłam do ginka, bo na wieczór powinnam brac lutene i kazala mi ja brac do 25dc normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi dziewczyny z powodu pojawienia sie @ wiem co przezywacie, bo sama jestem w trakcie staran. Głowa do góry. Grunt to nie tracic nadzieji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) dobrze ze dzis piatek :) @ juz sie konczy powoli. dzwonilam do lekarki, skoro tak dobrze reaguje na clo to w tym cyklu mam sprobowac bez monitoringu. Wiec do 3 razy sztuka, od niedzieli zaczynma clo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo laski🖐️ No i @ szaleje na dobre ale jestem zmęczona po dzisiejszym dniu chyba przez @. Odwiedziłam dzisiaj szmateks i kupiłam sobie fajowską torebeczkę skórzaną :P:D:P:D Laski nie załamuję się bo jeszcze świat się nie kończy żyjemy dalej:P A wszystkim przesyłam dobre fluidki 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzka ciesze sie ze tak dobrze to znosisz :) czy ten cykl tez bedziesz miala z clo?? dziewczyny jestem swiezo po ksiazce "Zona mormona, druga z dziesieciu". Nie wiem czy slyszalyscie o mormonach. Jednym slowem poligamia. Po tej lekturze zaczelam cieszyc sie ze moj M. ma tylko mnie :) heheh. Na dlugoe nie zapomne tej ksiazki!! Jedno jest pewne ten cykl przynjamniej mi jaos zleci> Niby na tabletakach ale nie bede wiedziala czy urosł ok, czy ladnie pekl. Potem beda swieta a potem nowy rok. I gdzie za miesiac sie okaza co i jak :) a potem juz na prawde przerwa do maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki : nick wiek skąd? starania od? termin@ atka1112..22 lata....dolnośląskie.......od 01,2009.... 8.12.2009 gagatka..24 lata......małopolska........od 04.2009..... 05.01.2010 mallgos.. 28 lat........mazowieckie......od: 05.2009..... ewuska99.. 25lat.....zach-pom..........od:06.2008..... moniq123. 24lata.....kujawsko-pomo...od: 11.2008.... Gabrysieńka..29 lat ...śląskie ...........od 08.2009...... karla83...26 lat .......pomorskie ......... 10.2008......... loza.......23lat .........podkarpackie ... od 07.2009..... little lady m..22lata....malopolskie....przygotowania do staran gafi.......38lat.........mazowieckie....... od 01.2009...... Paula_27...27lat.......wielkopolskie..... od stycznia 2009.... OJolinar ...24 lata.....śląskie............. od lutego 2009.... Linijka......25lat.....świętokrzyskie... .. od maja2009..... klaudusia...26lat......mazowieckie....... od 08.2009....... zuzka11....28lat.......lubelskie............ od 02.2008........5.12.09 Zaciążone. Pseudonim.......Wiek..........województwo..........termi n porodu Pestka............26lat..........dolnośląskie........... .15.czerwca 2010 waikiki............26 lat..........wielkopolska..........24 czerwca 2010 Klempa............. 27 lat............śląskie .............31 marca 2010 Rudzielec2606....36...........zachodniopomorskie........ .12 lipiec 2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka nie zamierzam rezygnować mnie już latka gonią jaka kolwiek przerwa to już rok starsza więc działam cały czas bez przerwy. Staraczki : nick wiek skąd? starania od? termin@ atka1112..22 lata....dolnośląskie.......od 01,2009.... 8.12.2009 gagatka..24 lata......małopolska........od 04.2009..... 05.01.2010 mallgos.. 28 lat........mazowieckie......od: 05.2009..... ewuska99.. 25lat.....zach-pom..........od:06.2008..... moniq123. 24lata.....kujawsko-pomo...od: 11.2008.... Gabrysieńka..29 lat ...śląskie ...........od 08.2009...... karla83...26 lat .......pomorskie ......... 10.2008......... loza.......23lat .........podkarpackie ... od 07.2009..... little lady m..22lata....malopolskie....przygotowania do staran gafi.......38lat.........mazowieckie....... od 01.2009...... Paula_27...27lat.......wielkopolskie..... od stycznia 2009.... OJolinar ...24 lata.....śląskie............. od lutego 2009.... Linijka......25lat.....świętokrzyskie... .. od maja2009..... klaudusia...26lat......mazowieckie....... od 08.2009....... zuzka11....28lat.......lubelskie........ od 02.2008....ok. 6.01.2010 Zaciążone. Pseudonim.......Wiek..........województwo..........termi n porodu Pestka............26lat..........dolnośląskie........... .15.czerwca 2010 waikiki............26 lat..........wielkopolska..........24 czerwca 2010 Klempa............. 27 lat............śląskie .............31 marca 2010 Rudzielec2606....36...........zachodniopomorskie........ .12 lipiec 2010 No właśnie a gdzie reszta?????? :P:P:P:P:D:D:D:D:D:D:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczynki w to sobotnie przedpołudnie i zapraszam na kawkę;-);-) Ale u mnie zimno, buuu:-( ale śniegu póki co nie widać. Lecę sprzątać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laseczki 🖐️ U mnie też pada dzisiaj śnieg a moje samopoczucie jest rewelacyjne:D i ja zmykam sprzątać a kawkę piłam już dawno:P i byłam nawet na zakupach. Dzisiaj robię śmietankowca z galaretką po południu zapraszam na deserek i kawusię:) Buziaki dla wszystkich 😘😘😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuu a mi sie przyplatala chyba grzybica!!! to juz tradycja ze jak nadchodzi zima to nadchodzi i grzybica. Ostatnio nawet w marciu mialam!! ehhhh. Mam jakies 5 tabletek to sobie zazyje a jak nie pomoze to moze uda mis ie dostac do lekarza w czwartek. moniq ja tez sprztam :) a kawka juz wypita :) a moj m. w szkole, na szczescie tylko na dzis pojechal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzka 👄 Twojego dobrego samopoczucia tylko pozdazdrościc :) ja mam niby dobre, choc moglo byc lepsze no ale cóz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka moje dobre samopoczucie wysyłam tobie obyś miała takie same jak ja:):):):):););););) Laski co robicie na obiad???? Bo ja nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczęta U mnie samopoczucie fatalne, pierwsza od 4 tygodni wolna sobota spałam do 11 i wstałam z ogromny bólem dosłownie wszystkiego, w krzyżu łamie, mam wrażenie że bolą mnie nerki, głowa odpada. Nie chce mi się nigdzie wyjść i kompletnie nic robić. Chyba wyszło mi zmęcznie ostatnich tygodni :/ Na szczęście tylko fizycznie czuję się źle, psychicznie żadnych dołów :) Teraz idę popluskać się w wannie i napić się kawy :) Miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mallgos moze jakies choróbsko Cie bierze??? a ja wlasnie wyczytalam ze leczenie hormonalne przyczynia sie do powstawania grzybicy!! ehhh jak nie urok to sraczka!! i wlasciwie to teraz nie wiem czy zazywac jutro to clo czy nie!!ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie humor jakos niezabardzo, wszystko wkoło mnie denerwuje, czuje sie jak przed okresem. Sprzatnie mi tez nie idzie, jedyne moje osiagniecie to zrobiony obiad, mięso z kurczaka i surówka. A teraz pije kakao , jakos tak mi sie zachciało;-) gagatka, nie mam pojęcia jak to jest z hormonami a grzybicą:-( malgos , jak samopoczucie juz lepiej, moze grypa cie bieze, albo poprostu taka przemeczona jestes zuzka i co upichciłas dobrego na obiad??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej zastosowałam terapię szokową ;) czyli wielkie porządki, mycie okien pranie i wieszanie firan, odkurzanie, mycie podłóg i jak ręką odjął hi hi - ten ból to pewnie z lenistwa był ;) A co u Was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na obiadek zrobiłam udka pieczone, ziemniaczki zapiekane i surówka z pekińskiej z czosnkiem i oliwą mniam mniam:P:):):) Ja też już skończyłam ciastka już pół nie ma bo mój M to łakomczuch hi hi :D:D I teraz odpoczywam przed tv:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×