Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mallgos

STARAM SIĘ O DZIDZIUSIA

Polecane posty

no hej Jak samopoczucie w sobotę??? Ja się troszę odprężyłam wczoraj i dziś już muszę wziąść się ostro za robotę, bo się troszkę rozleniwiłam :) @ jednak nie dostałam, wczoraj tylko troszkę krwawiłam jak zawsze na 3 dni przed @. Mąż mi ostanio powiedział, że musimy uzbroić się w cierpliwość, bo ma takie przeczucie, że u nas to jeszcze potrwa pewnie kilka m-cy, po czym dodał - zobaczysz na jesieni będziesz już rozglądała się za śpioszkami ;) :). Pewnie ma rację, doczytaliśmy się w poradniku medycznym, że przy moim poziomie prl i licznych torbielikach na jajnikach 3 m-ce to zbyt mało, żeby oczekiwać cudu, taka terapia musi trwać co najmniej pół roku. Co ma być to będzie i tak już tego nie przyspieszę, grunt to spokój :) A spektakl w teatrze "Opowieść wigilijna" było super, polecam. Co prawda były głównie dzieci, choć nie wiem czemu, bo dla do dorsłych to też mogła być fajna rozrywka. No ale rodzice przywiezili dzieci i czekali na nie w szatni - troszkę mnie to zdziwiło, bo bilety nie były drogie, a wspólnie to tak zawsze inaczej :) Ok mykam życzę miłego dzionka :) :) Aha starającym się w tym m-cu życzę, aby grudzień 2009 na zawsze zapisał się pozytywnie w Waszej pamięci dzięki 2 kreseczkom na teściku :) :) :) Trzymam za Was kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki;)Dalam sobie troche na luz,nie chcialam juz o tym tak myslec -dlatego mnie nie bylo tyle czasu. Ale stesknilam sie dziewczynki za wami i ploteczkami :) :) :) :) !!!!!!!!! A mam pytanko kochane:przy nieregular. cyklach( takich: 27,27,30,25,24,33,27,30,28,32)owu . jest tez 14 dni przed @? Dokladnie chodzi mi o to ,kiedy przy niereg. cyklach zmajstrowac chlopczyka:)? Dzis mam 10 dc. ,w dni plodne mam troszke sluzu z tym,ze nie mam takiego jak bialko kurze(takiego,ktory by sie rozciagal do 5cm) wiem ze wtedy jest najlepiej polowac na chlopczyka.Moze ktoras z Was dziewczynki bedzie wiedziala,kiedy to u mnie jest ten czas? :) Pozdrawiam brzuchatki:) Waikiki,juz drugi trymestr,ale ten czas leci:) Malgos-widze ze masz podobny charakter do mnie.Zaduzo sie przejmujesz,dokladnie jak ja:( zuzka gratuluje optymizmu !!!BRAWO,SUPER:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:-) U mnie tydzień minął pracowicie, cały czas coś było do załatwienia, nawet nie miałam czasu , żeby do kompa porzadnie przysiąść. Poza tym czuje jakbym troche sobie odpuściła, czuje bezsilność i zrezygnowanie. Nawet do lekarza sie nie zapisalam , doszłam do wniosku , że zrobie to w styczniu. Chce chociaz jeden miesiac odpocząć , dać sobie spokój. A jak przygotowania do swiąt?? Ja dziś przez pół dnia szukałam sukienki na sylwestra (niestety nic nie kupiłam), a pózniej mega sprzatanie, jeszcze troszke mi zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luna1980
a ja juz jestem kompletnie zrezygnowana;/ kolejny miesiac niepowiedzenia... w 15 dc bylam u lekarza na usg, ( dwie kreski na tescie owu) pecherzyk byl, ale jednak sie nam nie udalo ( moze nie pekl??) pani dr zalecila branie duphastonu do skutku, czyli az sie nam uda zmajstrowac dzidziusia, ja jednak zapisalam sie na konsultacje do innego znanego lekarza, zeby uspokoic sumienie. To juz w koncu 9 mcy staran i nic...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) u mnie zimno, pada sniezek, mrozik trzyma jednym slowem zima w pelni. Niepokoi mnie tylko fakt ze prze4marza mi sciana w pokoju i w rogu pojawia mi sie woda!! i codziennie musze scierac. mallgos to dobrze ze masz wsparcie w mezu :) klaudusia ja nie mam pojecia jak polowac na chlopczyka, kiedys obilo mi sie o uszy ze trzeba trafic w sama owulacje na chlopczyka. Bo dzien przed i po owulacji to dziewczynki. luna kazda z nas ma chwile zwatpienia, ale przeciez kiedys musi sie nam udac I mam nadzieje ze bedzie to 2010 rok. Ja juz staram sie rok, ale najpierw myslalam o konczoacej sie umowie, potem stresowalam sie praca mgr potem wyszlo mi w kwietnki wyoska prl i zcazelma ja zbijac, w czerwcu mialam obrone to sie zjaelam obrona. Potem byly wakacje i znowu konczyla mi sie umowa ( bo tylko na pol roku) i jakos tym czlowiek tak nie myslal. No a teraz juz sie obronilam, praca mam a dziecka jka nie bylo tak nie ma. Ale mam nadzieje ze kiedys mi sie uda. Czytalam ostatnio na forum o dzieczynie, ktora bylo juz po kuracji clo, 3 inseminacjie, latroskopie i miala miec in vitro. Ale najpierw dowiedziala sie w lipcu ze maz ja zdradza, nie wierzyla dopoki jej o tym sam nie powiedzial w sierpniu. Odszedł do innej, a ona na zlosc jemu spotkala sie z kolega kilka razy, pocieszli sie i po pierwszym razie spoznial sie jej okres. I co 2 kreski jak nic :) Widocznie jej nie bylo dane miec dziecka zmezem ( moze to i lepiej) Pisze Wam to zeby powiedziec ze Bog tam w niebie ma bardzo dla nas zaskakujący scenariusz zycia . Jakie macie plany na dzis?? Ja jade do kosciola, potem na obiad do tesciow potem wracam i trzeba sie za choinke zabrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Was gdzie wymiotło?? ja juz po ubieraniu choinki na szczescie :) jeszcze tylko 3 dni i wolne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️🖐️ ja tez dziś po obiadku u teściów:-) a teraz mężuś śpi, a ja sie nudze;-) gagatka🌼 ja wczoraj ubrałam choinke:-) a reszte dziewczyn gdzie wywiało, pewnie szaleństwo przedświateczne je dopadło;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej dziewczyny :) Rety Gagacia ale mnie wystraszyłaś, mam nadzieję, że Bóg w swoich planach przewidział, że będę miała dziecko z mężem - swoim oczywiście ;). Swoją drogą mógłby już przestać planować, a zacząć działać ;) U mnie dzień upnynął leniwie, ostatnio strasznie zawalam szkołę, normalnie odechciało mi się uczyć, mam nadzieję, że pozbieram się po Świętach. A teraz planuję obejrzeć kabaret i spokojnie czekam na @ - pierwszy raz od wielu m-cy marzę, żeby już przyszła, ewentualnie jutro, bo wolałabym w święta nie mieć atrakcji typu bóle brzucha, skoki hormonów - he he ironia losu :). No a wszystko wskazuje, że to będzie raczej jutro, także luzik na święta :) :) :) Życzę miłego wieczorka, a może raczej nocki :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mallgos nie chcialam cie wystraszyc :) po prostu chcialam przez to powiedziec ze Bog ma dla nas zaskakujace plany. Udało jej sie zajsc w ciaze bo przestala o tym myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka tez już mam choinke :) ślicznie jest :) mallgos ja tez mialam skłonności do torbieli na jajnikach... więc spokojnie korzystajcie z przyjemności a bedzie dobrze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka co do tej historii którą opisałas wyżej...to ja mysle, ze ona po prostu przestała sie na tym skupiac i o tym myślec i to jej pomogło zajść... mam wrazenie, ze ona dała sobie luzu...chciała sie oderwac od rzeczywistosci i po protu wyluzowała zupełnie...tak często sie dzieje!! znam dwie kobiety, ktore starały sie ponad 2 lata o drugie dziecko i nic... a jak już zrezygnowały i odpusciły to zaszły niespodziewanie... psychika widocznie tu odgrywa bardzo dużą rolę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...z resztą ja tez zaszłam w cyklu, kiedy odpusciłam... w ogóle o tym nie myslałam, bo bałam sie torbieli, ze wyskoczy i nawet przez to mało sie kochałam z męzem... powtarzam sie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Dzieki Gagatka, a moze Wy dziewczynki orientujecie sie???(napisalam troche wyzej) Ja to juz choineczke ubralam z tydzien temy jest zloto-czerwona z kolorowymi lampkami-slicznie wyglada:)W zeszlym roku wogole nie mielismy,byly bardzo drogie i jakies takie drapaki:) A w tym roku znalazlam niedroga bardzo ladna,gesta prawie do sufitu:)A wy jakie macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny!!! Ja dzis ostatni dzien w pracy, jutro wolne a w srode do domku do rodzinki! Juz na niczym nie moge sie skupic! Nie moge sie doczekac! W koncu sobie odpoczne, zrelaksuje sie. W sr tez mam wizyte u gina i bedziemy planowac ten cykl, kiedy zastrzyk itd... troche sie tym wszystkim denerwuje, ale wiem ze nie bede miala nawet czasu sie na tym skupiac i myslec :):) A jak wam dzionek mija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudusia, nie wazne jak dlugie sa cykle, owu przewaznie jest ok 14 dni przed @. a na chlopczyka to w sama owu, ale to wszystko i tak nic nie gwarantuje... :) Plci nie da sie zaplanowac... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka nie denerwuj sie bo to nic nie daje...wiem - łatwo mówic, ale postaraj sie relaksowac w kazdej wolnej chwili :) zuzka nie wiem jak przy nieregularnych wstrzelic chłopca... :o po prostu musisz chyba wyczaić testem może kiedy masz owulacje...i wteyd zadziałać!!!! ...moja choinka tez jest złoto-czerwona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki bede tak zalatana ze pewnie nie bede miala nawet czasu o tym myslec :D:D:D Mam tylko nadzieje ze nie bede sie zle czula, bo to roznie moze byc... nie nastawiam sie rowniez ze sie na pewno uda.... w koncu mija juz prawie rok, wiec takie podekscytowanie, wmawianie sobie juz mnie nie lapie :D A ja nie mam choinki w tym roku :( mam cale mieszkanie przystrojone, ale stwierdzilismy ze nie ma sensu kupowac choinki jak nas nie bedzie :) Za to rodzice maja ogromna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laseczki 🖐️ U mnie zima w pełni sypie śnieg, wieje że ho ho a ja walę dzisiaj na zakupy i do gina bo musi sprawdzić pęcherzyki jak tam się mają.:P Ja właśnie sprzątam i o 13 jadę kase wydawać :P Mija choinka jest kolorowa i nie duża bo mam mało miejsca i małe mieszkanko:( Wieczorkiem się odezwę jak tam po wizycie 😘😘🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka jak zwykle zdam relację jak tam po zastrzyku. Gin mówiła że przepisze mi coś innego jak jest problem z pregnylem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka, super wielkie dzieki ze dasz mi znac! pewnie bedziesz kilka dni przede mna sie kula :D:D Ja juz zakupy zrobilam, prezenty popakowalam, teraz tylko wszystko pomiescic w walizach musze i lece do domku!!! Ciesze sie jak dziecko i nie moge sie sniegu doczeakc! Ale mam nadzieje ze choc troszke sie ociepli, bo -15 to troche za zimno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki,Dorka-dzieki bardzo:) Zuzka -to udanych zakupow zycze :) Ale zimno na dworzu....,ja to okropny zmarzluch jestem , w nocy u mnie bylo za -23 wrrrrrrrrrrrrrrrrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze -23!!!! to juz naprawde szalenstwo!!! A Sylwek... jeszcze nie wiem... zdalam sie na moja przyjaciolke i ona cos dla nas planuje. Mi zupelnie jest obojetne czy kanjpa czy domowka :) pewnie jak zawsze cos na ostatnia chwile wyskoczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) mi dzis bardzo szybko minelo, moze dlatego z ebylam sama i bylo duzo ludzi i duzo roboty. My w sylwestra siedzimy w domu zreszta to juz tradycja!! Nie wiem czy cos bedzie w tym cyklu, dalej mam jakies infekcje, nie wiem po co zazywalam to clo!! Ide robic kokosanki :) i myc naczynia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka, zaszalej z m w sypialni i zobaczymy czy sie uda! nie odpuszczaj, oczywsicie jezeli masz ochote ;) Ja tez jestem na clo, dzis ostatnia tabletka, ciekawe czy cos zmontuje, w sumie to teraz tak sobie mysle ze moze chcialabym blizniaki... zawsze marzylam o dwojce dzieci i nie musialabym przechodzic tego wszystkiego ponownie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka,kokosanki mniam mniam, a jak je robisz???Dasz przepisik?:)) A jesli mozna wiedziec ,czym sie zajmujesz,gdzie pracujesz? Ja poszukuje pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo🖐️ Gagatka pisz ten przepis bo uwielbiam kokosanki :D Dorka ja mam zastrzyk w wigilię ale inny nazywa się ,,ovitrelle,, i jest łatwo dostępny u mnie jest taka apteka która posiada takie leki i znajduje się przy klinice niepłodności. Gin mi mówiła że tam go dostanę na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczęta Padam na twarz, na szczęście od jutra wolne :) :) :) :) :) :) Będę ubierać choinkę, a potem byczyć się na maksa, gitttttt :) :) :) :). A tak na pokrzepienie serc, dla tych, którym ostatnio humorek nie dopisuje i są w troszkę słabszej kondycji psychicznej taki cytat z książki, którą ostatnio przeczytałam. Mnie się on bardzo spodobał. "Gdybyś usłyszał tysiąc razy - nie uda ci się. To wiesz co? Rób nadal wszystko jak najlepiej potrafisz i pokaż innym jak bardzo się mylili. Sukces jest największą, dostępną, ludzką zemstą" Fajnie powiedziane ;) - mam nadzieję, że wleje to w Was troszkę optymizmu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×