Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mallgos

STARAM SIĘ O DZIDZIUSIA

Polecane posty

Dobrze Ci :) Ja mam owu dopiero ok 16dc, ktory wypada akurat 30 grudnia... wiec bedzie kabinowanie :) Mam nadzieje ze sie nic juz nie opozni aby akurat nie wypadlo na 31 grudnia, bo ciezej bedzie ze znalezieniem czasu i sily w Sylwestra :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana a czemu tak dziwnie u mnie zależ od wielkości pęcherzyka i nie ważne który to d.c . Jak jest gotowy to zastrzyk i po 28 h pęka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo ja mam pecherzyk dobrej wielkosci ok 16dc, tak przynajmniej zawsze mi wychodzilo z monitoringu... Nigdy nie mialam zastrzyku wiec nie wiem jak to sie wszystko odbywa. Wiem tylko ze ma urosnac do pewnego rozmiaru, zastrzyk i mowisz ok dobe pozniej peka? A jakiego rozmiaru musi byc??? Moze mi troche napisz, to nie bede mojej gin zameczac pytaniami :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo ja mam pecherzyk dobrej wielkosci ok 16dc, tak przynajmniej zawsze mi wychodzilo z monitoringu... Nigdy nie mialam zastrzyku wiec nie wiem jak to sie wszystko odbywa. Wiem tylko ze ma urosnac do pewnego rozmiaru, zastrzyk i mowisz ok dobe pozniej peka? A jakiego rozmiaru musi byc??? Moze mi troche napisz, to nie bede mojej gin zameczac pytaniami :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo ja mam pecherzyk dobrej wielkosci ok 16dc, tak przynajmniej zawsze mi wychodzilo z monitoringu... Nigdy nie mialam zastrzyku wiec nie wiem jak to sie wszystko odbywa. Wiem tylko ze ma urosnac do pewnego rozmiaru, zastrzyk i mowisz ok dobe pozniej peka? A jakiego rozmiaru musi byc??? Moze mi troche napisz, to nie bede mojej gin zameczac pytaniami :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo ja mam pecherzyk dobrej wielkosci ok 16dc, tak przynajmniej zawsze mi wychodzilo z monitoringu... Nigdy nie mialam zastrzyku wiec nie wiem jak to sie wszystko odbywa. Wiem tylko ze ma urosnac do pewnego rozmiaru, zastrzyk i mowisz ok dobe pozniej peka? A jakiego rozmiaru musi byc??? Moze mi troche napisz, to nie bede mojej gin zameczac pytaniami :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to było tak po clo 12 d.c. miał wielkość 27mm a drugi 24mm a normalnie to za dojrzały uważa się wielkość powyżej 18mm tak wyczytałam na necie. I zaraz na drugi dzień dostałam zastrzyk bo mi ładnie rosły ja juz 9 d.c miałam duże a za trzy dni juz mogły pękać. Ja byłam monitorowana co 3 dni więc wiem jak to wyglądało u mnie ja 10 d.c. mogłam brać już zastrzyk ale gin jeszcze troszkę poczekała żeby były większe.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Zuzka! Ja z monitoringow wiem ze osiagaja ospowiedznia wielkosc kolo 16dc. Teraz przy clo bede miala monitoring od 9 dc az do konca az pekna :) mam nadzieje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka pęknie u mnie pękł a 16 d.c. to było już po ptokach już się uwolniło ciałko żółte. Ja ci napiszę w poniedziałek po wizycie jakich rozmiarów jest moje jajeczko bo to w tym cyklu tylko jedno usg bo święta Trzymam kciuki oczywiście tak mocno mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie niedlugo konczy @ i juz sie nie moge doczekac jak bede mogla sobie poszalec z ukochanym :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bierzesz teraz clo bo ja jeszcze tylko dzisiaj i jutro??? Dorka co z tymi naszymi dziewczynami się dzieje kurczę żadna się nie odzywa ??? Ciekawe co tam u nich???:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzis mam 3dc i wieczorem wezme clo i przez 5 dni. Nie wiem gdzie reszta uciekla.. moze piecze pierniczki :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczęłam brać od 4 bo 3 wypadał w niedzielę więc u mnie jeden dzień do przodu:P Zjadła bym piernika mniam mniam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kumam jak do przodu??? U mnie nie ma znaczenia czy biore clo czy nie pecherzyki mam takie same... ciekawa jestem jak pojdzie nam z tymi zastrzykami... Ne chce sie nastawiac aby nie bylo rozczarowania... zuzka to u ciebie zaraz wszystko znow bedzie sie dzialo! Mam nadzieje ze teraz owocnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!:)Pewnie juz o mnie zapomnialyscie.Caly czas trzymam za Was kciuki!!! :) Dorka:)jakos leci.Jestesmy zmeczeni psychicznie dlatego chcemy gdzies sobie pojechac na kilka dni i odpoczac. Robilam juz pare badan i jak na razie wszystko gra.Jeszcze czekam na przeciwciala. Szpital w ktorym sie lecze(Barnet)kieruje mnie do szpitala St.Mary's.Tam zajmuja sie poronieniami nawykowymi.Mam nadzieje ze mi pomoga. Trzymajcie sie dziewuszki!pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewuska na pewno Ci pomogą!!!!!!!!!!!!!!! trzymam za Ciebie kciukasy!!!!!! ...mnie sie zaczyna II trymestr, więc lepiej sie już czuje. Ale jak u lekarza jestem i widze na monitorze te małe łapki..małe wszystko...to nie moge uwierzyć, ze to jest we mnie...dziwne uczucie. Takiego dziwnego uczucia Wam wszystkim życze i cały czas myslami jestem z Wami!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laseczki🖐️🌼😘 Dorak sorki że się wczoraj nie odezwałam ale taka byłam padnięta od razu poszłam spać:P Chodziło mi oto że zawsze zaczynałam od 3 d.c. O laseczki jak miło że jesteście bo już się stęskniłam za wami 😘 Ewusia wszystko dobrze będzie jak cię odsyłają to dobrze może tam lepsi specjaliści. Trzymam kciuki bardzo mocno. Pisz jak tam u ciebie jak sprawy się mają.:D😘 Waikiki jak ci fajowsko, cieszę się się bardzo że ci już lepiej to teraz częściej będziesz mogła nam opowiadać jak tam robisz się okrąglutka, już pewnie coś widać?:P:D 😘🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzka no zaczyna mi sie brzuch zaokraglać to fakt... hm...ogólnie to mnie to troszke przybija, bo wszystko mi sie na brzuchu opina i nie podoba mi sie tak... wolałabym luźne rzeczy nosić...ale mam może ze 2 takie bluzki :( a do tego nie mam kasy bo wszystko wydałam na prezenty :O ale napisałam list do Mikołaja to może mi jakąś tunike przyniesie pod choinke ;) he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczęta Jak mija dzionek??? Mnie chyba przez ten ostatni stres powoli zaczyna się @ - ale to dobrze w Święta będzie spokój :) ;) No i radość przeogromna bo wreszcie weekend :) :) :) Mykam, bo wychodzimy z mężusiem do teatru :) :) Miłego wieczorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane :) wczoraj zaczelam naspisalam posta ale cos sie z kafe podziało i mi go zmyło. udało mi sie wczoraj dostac do lekarki, przepisała mi cos na grzybka (mówie jej ze potrzebuje cos ekspresowego bo czas mnie goni :) ) poza tym czas jakos leci :) dzis mam 10 dc skonczylam dzis clo :) waikiki :) 🌼 a nóż mikołaj Cię zaskoczy :) ewsuka i mallgos witajcie :) milego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laseczki w końcu się odezwałyście😘 Ja dzisiaj cały dzionek spędziłam na sprzątaniu:( Dzisiaj zaserwowałam mojemu M kapustkę kiszoną zapiekaną z żeberkami mniam ale było dobre:P na jadłam się że cho cho. Gagatka bardzo się cieszę że wszystko poszło po twojej myśli.:):D Grudzień będzie nasz laski ja się cały czas za to modlę i za nas oczywiście oby te święta były naszym najlepszym wspomnieniem czego wszystkim staraczkom życzę trzymajcie się laseczki cieplutko i nie traćmy nadziei bo to jest bardzo ważne. Buziaczki😘😘😘😘. Właśnie z M piję nalewkę aroniową i chyba jestem piana?????:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wieczorowa pora :) zuzka naprawde podziwiam Twój mega optymizm. I zazdroszcze Ci go :) mam nadzieje ze bede miala troche spokoju z grzybem, w sumie za leki zaplacilam przeszlo 100 zł, do tego zapłacilismy mandat, kupilismy buty dla M. i zostalismy bez kasy :) na szczescie wyplata juz nie dlugo. ehhh te pieniadze w weekend zamierzam sprztac, ubrac choinke i upeic ciasteczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocki i kolorowych snów kobitki idę spać bo mnie wymiotła ta nalewka Buziaczki pa pa 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka tak trzeba trzymać bo jak się tak bardzo myśli to nie wchodzi:P Jak się nie udało to uda się następnym razem tak mi powiedziała gin i tego się trzymam:D bo można się psychicznie zablokować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc w ten piekny, słoneczny i mroźny dzień :) my wlasnie pijemy kawkę :) potem niestety najgorsza czesc dnia czyli sprzatanie!! ehhhh jakos przstalam czuc magie świat!! milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×