Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mallgos

STARAM SIĘ O DZIDZIUSIA

Polecane posty

Dorka mdłości mam, ale od niedawna dopiero i raczej nasilają sie wieczorami :) Rudzielec...no ciekawe... u mnie było bardzo podobnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzielec testuj jak najszybciej! Mocno trzymam aby sie dwie krechy od razu pojawily! Ja mam jeszcze czekania a czekania, ale i tak mam przeczucie ze nic z tego :( No nic, bedzie szykowal sie nastepny szalony miesiac w sypialni :D:D:D Nie ma tego zlego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzę jak na szpilkach:):):)..wiecie co???to by był zbieg okoliczności bo zaczęłam nową pracę i teraz dzidzia:):)-no może pracodawca nie będzie się tak cieszył buuuu...ale wiem już nie od dziś,że nie samą pracą człowiek żyje:):)-zawsze można inną znaleźć:):)a z dzieciaczkiem nie zawsze da się dłużej czekać...mój syn by się tak bardzo ucieszył bo już tyle razy mówił..."no zróbcie coś z tym abym nie był sam.."...duża różnica wieku bo 18naście lat:):)...o rety!!!!to niemal jak pierwsza ciąża po takim czasie:):)....kupuje dziś test:):)i jutro rano zobaczę czy coś zobaczę-tzn.,te dwie kreseczki:):)...od 4 dni też mierzę tempke i mam 37.1-chora nie jestem a przed@powinna przecież spaść...czekam z niecierpliwością..pozdrawiam Was wszystkie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzielec, mnie przed @ nie spada. Od owulki do @ mam przeważnie 37,5 a moja normalna temperatura to 35 stopni. Zrób koniecznie ten test i daj się pocieszyć swoim szczęściem. Ja dzisiaj robiłam ale tradycyjnie wyszła jedna. Może za wcześnie (23dc)? Byłam u lekarza, odebrałam cytologię. Mam nieprawidłowe komórki nabłonka ale to podobno nie ma znaczenia przy planowaniu rodziny. Dostałam globulki, za miesiąc powtarzam cytologię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Postanowiłam się przyłączyć do Was :) Mam 37 lat od dwóch lat staramy się o dzidziusia.. mam syna, który niedługo skończy 17 lat. W czerwcu 2008 byłam w ciąży, ale poroniłam w pod koniec 5-go tygodnia.. później 2 zabiegi i w konsekwencji zapalenie błony śluzowej macicy i 2 tygodnie w szpitalu. Lekarz mówi, że wszystko jest OK, a mi się @ zrobiły skąpe 1, 2 dni krew i 3 dni plamienie. Cykle mam krótkie 24 dni, owulacje w 10 dc. I co z tego, że tak się znam :) jak nie mogę zajść w ciążę.. Po ostatnim rozczarowaniu podałam się, wyrzuciłam notatki i koniec z obserwacjami itp. Będzie co ma być! Pozdrawiam Wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Aida !! My tu zachodzimy więc i Tobie na pewno się uda :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) u mnie dzis 25 dc jeszcze jutro luteina i czekam... ale pewnie jutro juz dostane okres bo tyle ja zazywam juz i jeszcze nie dostalam okresu, ale na pewno sie zjawi. Rudzielec dawaj nam szybko znac - ja jak Bóg da bede testowac w sobote :) i nie wiem czy Wam pisalam, ze snily mi sie 2 kreski - jedna byla troche bladsza ale byla :):P no ale to niestety tylko sen.... Aida witaj :) Staraczki : gagatka...........24 lata........małopolska..............starania od 04.2009 mallgos............28 lat..........mazowieckie............starania od: 05.2009 ewuska99......... 25lat...........zach-pom..............starania od:06.2008 moniq123........ 24lata.......kujawsko-pomorskie.....starania od: 11.2008 Klempa............. ............ Gabrysieńka..... 29 lat ... śląskie ... starania od 08.2009 karla83........... 26 lat ...................pomorskie ... starania od 10.2008 loza................23lat .........podkarpackie ........starania od 07.2009 little lady m.......22lata........malopolskie............przygotowania do staran gafi.................38lat..........mazowieckie......... ...starania od 01.2009 Paula_27...........27lat.........wielkopolskie.......... ....starania od stycznia 2009 Zaciążone Pseudonim.......Wiek..........województwo..........termi n porodu Pestka............26lat..........dolnośląskie........... .15.czerwca 2010 waikiki............26 lat..........wielkopolska.......... wklejam tabetle jak by która ssie chciala wpisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka !!!! Popraw Klempe !!!! Ona zaciążona !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze ja - staraczka :P OJolinar - 24 lata - śląskie - starania od lutego 2009 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki : gagatka...........24 lata........małopolska..............starania od 04.2009 mallgos............28 lat..........mazowieckie............starania od: 05.2009 ewuska99......... 25lat...........zach-pom..............starania od:06.2008 moniq123........ 24lata.......kujawsko-pomorskie.....starania od: 11.2008 Gabrysieńka..... 29 lat ... śląskie ... starania od 08.2009 karla83........... 26 lat ...................pomorskie ... starania od 10.2008 loza................23lat .........podkarpackie ........starania od 07.2009 little lady m.......22lata........malopolskie............przygotowania do staran gafi.................38lat..........mazowieckie......... ...starania od 01.2009 Paula_27...........27lat.........wielkopolskie.......... ....starania od stycznia 2009 OJolinar ........... 24 lata..............śląskie...............starania od lutego 2009 Zaciążone Pseudonim.......Wiek..........województwo..........termi n porodu Pestka............26lat..........dolnośląskie........... .15.czerwca 2010 waikiki............26 lat..........wielkopolska..........30 czerwca 2010 Klempa............. ............ .............. :) u mnie dziś zaskoczenie za oknem...białooooo :) wszyscy sie ślizgają jadąc do pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, czytam Wasze forum od ponad miesiąca.. postanowiłam się przyłączyć.. Staramy się o maleństwo od maja tego roku. Ponad dwa lata temu wzięliśmy ślub,zaplanowałam, że jak skończę studia od razu chcę dzidzię. Zaplanowałam co do miesiąca i już nawet wyliczyłam kiedy by było na świecie.. jestem z ukochanym 9 lat razem i zawsze bardzo uważaliśmy, 2 lata brałam piguły, myślałam, że tak po prostu zajdę w ciąże od pierwszego miesiąca bez zabezpieczenia.. A tu ponad pół roku i nic.. UCZĘ SIĘ POKORY... myślałam naiwnie, że da się zaplanować życie.. BOJE SIĘ, że coś jest nie tak.. jeszcze nie robiliśmy żadnych badań, robiłam przez 4 m-ce testy owulacyjne i też nic z tego. Boje się, że coś jest nie tak ale jak czytam, że nawet jak fizycznie jest wszystko ok to i tak nie takie proste to się pocieszam. W tym m-cu nie mierze temp, nie obserwuje żadnych wyznaczników owul, wrzucam na luz.. choć nie tak łatwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki : gagatka...........24 lata........małopolska..............starania od 04.2009 mallgos............28 lat..........mazowieckie............starania od: 05.2009 ewuska99......... 25lat...........zach-pom..............starania od:06.2008 moniq123........ 24lata.......kujawsko-pomorskie.....starania od: 11.2008 Gabrysieńka..... 29 lat ... śląskie ... starania od 08.2009 karla83........... 26 lat ...................pomorskie ... starania od 10.2008 loza................23lat .........podkarpackie ........starania od 07.2009 little lady m.......22lata........malopolskie............przygotowania do staran gafi.................38lat..........mazowieckie......... ...starania od 01.2009 Paula_27...........27lat.........wielkopolskie.......... ....starania od stycznia 2009 OJolinar ........... 24 lata..............śląskie...............starania od lutego 2009 Linijka............25lat...............świętokrzyskie........starania od maja2009 Zaciążone Pseudonim.......Wiek..........województwo..........termi n porodu Pestka............26lat..........dolnośląskie........... .15.czerwca 2010 waikiki............26 lat..........wielkopolska..........30 czerwca 2010 Klempa............. ............ ..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki : gagatka...........24 lata........małopolska..............starania od 04.2009 mallgos............28 lat..........mazowieckie............starania od: 05.2009 ewuska99......... 25lat...........zach-pom..............starania od:06.2008 moniq123........ 24lata.......kujawsko-pomorskie.....starania od: 11.2008 Gabrysieńka..... 29 lat ... śląskie ... starania od 08.2009 karla83........... 26 lat ...................pomorskie ... starania od 10.2008 loza................23lat .........podkarpackie ........starania od 07.2009 little lady m.......22lata........malopolskie............przygotowania do staran gafi.................38lat..........mazowieckie......... ...starania od 01.2009 Paula_27...........27lat.........wielkopolskie.......... ....starania od stycznia 2009 OJolinar ........... 24 lata..............śląskie...............starania od lutego 2009 Linijka............25lat...............świętokrzyskie... .....starania od maja2009 klaudusia.........26lat..............mazowieckie....starania od 08.2009 Zaciążone Pseudonim.......Wiek..........województwo..........termi n porodu Pestka............26lat..........dolnośląskie........... .15.czerwca 2010 waikiki............26 lat..........wielkopolska..........30 czerwca 2010 Klempa............. ............ ..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linijka witaj... na pewno Ci sie uda ...trzeba myslec pozytywnie :) a nie zaszkodzi iśc do lekarza na kontrole, popytać troche, a może coś mądrego doradzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linijka, jezeli masz obawy to warto sie przejsc do lekarza i zrobic tylko podstawowe badania. Na pewno wszystko jest OK a wyniki Ci to tylko potwierdza i juz nie bedziesz sie zamartwiac na zapas. Ja poszlam w drugim miesiacu staran i dobrze, bo okazalo sie ze jest kilka malenkich problemow, ale juz wszystko jest super. Czasami szkoda marnowac cenny czas jezeli tak strasznie sie marzy o dzidzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis dla odmiany snił mi sie okres, ze dostałam :(:/ boje sie zrobic test, boję sie tej jednej kreski jak cholera.... witaj Linijka wśróda staraczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka...mnie sie teraz co noc śnią sny :o masakra normalnie! a Ty powiedz mi jeszcze raz dokładnie, na kiedy masz termin @... który dzien cyklu?? wiesz za wczesnie nie ma co robić testu -ja cos o tym wiem, bo robiłam i było kiepsko coś dojrzec, ale Ty masz takie objawy, ze ja bym nie wykluczała ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka, nic sie nie martw jak bedzie jedna kreseczka to pomysl o tych super szalenstwach z mezem :) Ja sie zawsze tak pocieszam :D:D:D ale oczywiscie zycze ci bardzo dwoch kreseczek! Mam nadzieje ze wszystkie Twoje objawy to naprawde ciaza! Ja tylko mam bole podbrzusza jak na @ od czasu do czasu i nic poza.... czasami mnie jeszcze ukluje prawy jajnik i to on mi najbardziej dokucza, ale zadnych innych ojawow nie mam i nie chce sie doszukiwac.... ja juz weteranka jestem neg testow i juz sie tak bardzo nie przejmuje, dlatego zawsze czekam na @ a nie testuje, jakos tak mi latwiej :) Waikiki a jak u Ciebie samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki dzis mam 26 dc - od 17 zazywam luteine. Jutro ostatni dzien. Okres powinnam dostac w piątek. Ale chyba nadchodzi bo mam juz gesty zółty śluz. Dorka a Ty?? kiedy masz termin okresu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis mam 24dc i biore duhpaston do 28dc, czyli @ pewnie przyjdzie ok 30, 31dc - za jakis tydzien :) Podobno przy ciazy sa rowniez dosc mocne ulawy, wiec to wcale nie musi byc oznaka @! Gagatka trzymam mocno!!! ja na pewno nie bede testowac... chyba ze @ sie spozni ok 3 dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka dziekuje, dobrze sie czuje...tylko mi zimno troche, więc sie w kocyk opatulam ;) bo w mieszkanku wcale nie jest tak zimno.... no cóż dogrzewam sie :) co do upławów, to faktycznie jest to róznie...ja miałam takie dni, ze wkładke wkładałam, bo był gęsty i troche go było...ale teraz jest mało... róznie no... a ogolnie Wam powiem, ze mnie to podbrzusze bolało na okres ale zazwyczaj w ten dzien co go dostawałam!! czyli jak mnie brzuch bolał, to wiedzialam że lada moment poleci... a tym razem zaczełol mnie tak boleć i nic nie leciało i tak pobolewało przez tydzien po trochu co jakiś czas, a @ nie było i dalej pobolewało... tak to dziwnie było :) a co tu więcej mówić nadal tak mam ale już rzadziej,z e mnie tak podbrzusze zaboli jak w okres... jakieś takie skurcze tam sie robią ...nie wiem chyba od tego rozciągania i układania wszystkiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki no wlasnie ja mam takie skurcze okresowe - ale taki ból zawsze towarzyszył mi przed okrsem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kusi mnie zrobic test oj kusi!!!!! ale tak sie starsznie boję tej krechy!!! Moze wytrzymam psychicznie do soboty - jezeli oczywiscie nie dostane okresu do soboty. To chyba beda moje najdluzsze 2 dni. Wiecie co chyba lepiej nie wiedziec kiedy moglo dojsc do zaplodnienia i nie przezywac kazdego dnia cyklu tak jak ja!!! ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki dzieki za info! Mnie dosc mocno bolalo podbrzusze jak na @ w 22dc (owu byla 16-17dc) a teraz juz w sumie nic mi nie dokucza... od czasu do czasu cos mnie zakluje ale nastawiam sie ze sie nie udalo, aby wlasnie sie nie rozczarowac... Gagatka wytrzymaj do soboty,zajmij sie teraz czyms aby nie myslec. Szkoda za wczesnie testowac, bo to tylko niepotrzebne nerwy jezeli bedzie jedna krecha... moja przyjaciolka testowala dzien po terminie @ i miala neg wynik! Dowiedziala sie ze jest w ciazy z badania krwi! wiec na prawde roznie to bywa. Ja nawet nie planuje terminu testowania, tylko czekam na @ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam @ w 24 dniu cyklu. No cóż ... tak chciał los. Teraz będę uważała, w lutym lecę na swoją wymarzoną wycieczkę do Indii, a na wiosnę znowu zaczniemy robić dzidziusia. Pozdrawiam wszystkie starające się, trzymam kciuki i mam nadzieję, że lista zaciążonych forumowiczek będzie się wydłużać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gafi to nawet dobrze ze Ci sie nie udalo, bo poczatki ciazy w Indiach... raczej niewskazane :) Bawcie sie dobrze, wypocznijcie a dzidzia przyjdzie moze nawet podczas wakacji :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam nadzieje ze jezeli mi sie spozni @ to nie bede musiala az tak dlugo czekac na druga kreseczke :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×