Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mallgos

STARAM SIĘ O DZIDZIUSIA

Polecane posty

Bardzo chętnie się wpiszę, jak ktoś mi ją znajdzie :P Smacznego :) Ja jeszcze w piżamie i wcinam marchewkę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki : nick...... wiek....... skąd?........... starania od? ........termin@ gagatka..24 lata......małopolska........od 04.2009..... 03.02.2010 mallgos.. 28 lat........mazowieckie......od: 05.2009..... ewuska99.. 25lat.....zach-pom..........od:06.2008..... moniq123. 24lata.....kujawsko-pomo...od: 11.2008.... Gabrysieńka..29 lat ...śląskie ...........od 08.2009...... karla83...26 lat .......pomorskie ......... 10.2008......... loza.......23lat .........podkarpackie ... od 07.2009..... Paula_27...27lat.......wielkopolskie..... od stycznia 2009.... OJolinar ...24 lata.....śląskie............. od lutego 2009.... Linijka......25lat.....świętokrzyskie... .. od maja2009..... klaudusia...26lat......mazowieckie....... od 08.2009....... zuzka11....28lat.......lubelskie........ od 02.2008....ok. 09.03.2010 atka1112..22 lata....dolnośląskie.......od 01,2009.... 8.12.2009 Gafi.........39 lat .....mazowieckie.....od stycznia 2009 Zaciążone. Pseudonim.......Wiek..........województwo..........termi n porodu Pestka............26lat..........dolnośląskie........... .15.czerwca 2010 waikiki............26 lat..........wielkopolska..........19 czerwca 2010 Klempa............. 27 lat............śląskie .............31 marca 2010 Rudzielec2606....36...........zachodniopomorskie........ .12 lipiec 2010 little lady m..22lata....malopolskie.... ależ proszę bardzo oto nasza tabela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Kochana! :) Staraczki : nick...... wiek....... skąd?........... starania od? ........termin@ gagatka..24 lata......małopolska........od 04.2009..... 03.02.2010 mallgos.. 28 lat........mazowieckie......od: 05.2009..... ewuska99.. 25lat.....zach-pom..........od:06.2008..... moniq123. 24lata.....kujawsko-pomo...od: 11.2008.... Gabrysieńka..29 lat ...śląskie ...........od 08.2009...... karla83...26 lat .......pomorskie ......... 10.2008......... loza.......23lat .........podkarpackie ... od 07.2009..... Paula_27...27lat.......wielkopolskie..... od stycznia 2009.... OJolinar ...24 lata.....śląskie............. od lutego 2009.... Linijka......25lat.....świętokrzyskie... .. od maja2009..... klaudusia...26lat......mazowieckie....... od 08.2009....... zuzka11....28lat.......lubelskie........ od 02.2008....ok. 09.03.2010 atka1112..22 lata....dolnośląskie.......od 01,2009.... 8.12.2009 Gafi.........39 lat .....mazowieckie.....od stycznia 2009 Mamą być...23lata.....zach-pom........od 08.2009...18.02.2010 Zaciążone. Pseudonim.......Wiek..........województwo..........termi n porodu Pestka............26lat..........dolnośląskie........... .15.czerwca 2010 waikiki............26 lat..........wielkopolska..........19 czerwca 2010 Klempa............. 27 lat............śląskie .............31 marca 2010 Rudzielec2606....36...........zachodniopomorskie........ .12 lipiec 2010 little lady m..22lata....malopolskie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie resztę wymiotło:( Więc już wiesz wszystko o nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie tak :D :) Reszta chyba pracuje :P Ja studiuję, więc mam wolne, bo są ferie i zaliczenia :P A Ty nie w pracy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pracuję ale dzisiaj mam wolne:P i sama w domku mąż w pracy ale niedługo też zniknę bo muszę obiadek zrobić i koszule mu poprasować do pracy:( jak ja tego nie lubię:(:(:( Ale cóż jak ma się faceta mundurowca to trzeba brrr:( Pamiętam jak dziś mówiłam że się nie będę miała faceta z mundurówki a tu bach jest ha ha ha ha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starleto123
Witam ja też niedawno postanowiłam sie starać o dzidziusia :) gdyż za 1 razem poronienie ;( no ale po pół roku postanowiłam już nie być w ciąży z zaskoczenia tylko to zaplanować :) myśleliśmy że to bedzie bardoz długo trwało a tu prosze już w pierwszym cyklu sie udalo mam termin na 17 październik :) pozdrawiam i 3 mam za Was kciuki :*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to mówią 'Za mundurem, panny sznurem!' :D Mój to biznesmen :D Zawiedzony hehe :P I właśnie wrócił :) Idę zaraz zrobić jemu obiad jakiś i leżeć, bo jajnik mnie tak naparza, że szok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tylko że męża poznałam w szkole i tak zostało a że pójdzie do mundurówki tego to nie wiedziałam he he he:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taakie buty hehe :) No ja swojego w gimnazjum już poznałam :P W maju będzie równe 7 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana ja lecę M zrobić ten obiad, bo burczy Mi tu nad uchem :P Odezwę się później jak będziesz, albo ktoś będzie :P Wczoraj wieczorem takiego doła miałam, że płakałam :( Ciekawe, czy dzisiaj też mnie to dopadnie. Miłego popołudnia :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo jak się cieszę, że znalazłam ten wątek :) Witam Was dziewczyny :) My od września zeszłego roku staramy się o dzieciątko :) Trochę to już trwa ale mam w sobie baaaardzo dużo nadziei i pozytywizmu, że wkońcu nam się uda, czego i Wam życzę :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Czerwona sukienka ja mam takie samo nastawienie jak ty :) Mamą być ja ze swoim jestem już 13 lat a 7,5 lat po ślubie jeju jak długo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzka a jaki mundur??? :) wojskowy? policyjny? jaki jaki?? ja ze swoim jestem 1,5 roku po slubie a znamy sie prawie 6 lat :) witaj czerwona sukienka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerwona sukienka - o to zaczęliście wtedy kiedy Ja :) Zuzka - to dłuuugo :) My z M nie jesteśmy po ślubie jeszcze, studia, szkoła, mieszkanie, na razie nie ma na to czasu, może jak w ciąży będę i wreszcie rytm i tępo życia się uspokoi to znajdziemy czas na ślub :) Za to jesteśmy narzeczonymi :D Zupka się gotuje, M poszedł grzebać w samochodzie, a ja pokładam się na fotelu, bo ten jajnik czuję jest taki napuchnięty, że szok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezłe macie starze związkowe dziewczyny ;) ja teraz w lutym mam dopiero trzecią rocznicę znajomości :) i wiecie co ostatnio wymyśliłam na pocieszenie? ;) no więc tak: w 2007 r. się poznaliśmy, w 2008 r. oświadczył mi się, w 2009 r. wzieliśmy ślub no więc w 2010 r. powinnam zaciążyć a w 2011 r. urodzić :) tak żeby w każdym roku była jakaś niespodzianka ;) i jakieś miłe wydarzenie :) No zobaczymy jak będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerwona sukienka - to ładne 3 latka macie :D :) Szczęśliwe :) Bardzo dobrze :) Na pewno się uda! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój M to jak on to mówi ,, pan kierownik pociągu w IntrCity,, no wiesz musi chodzić w białych koszulach więc mam ich chyba ze 20 szt.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamą być - ja też od dwóch dni czuję mega mocno prawy jajnik, w środę byłam u ginekolożki, widziałam na usg pięknego dorodnego pęcherzyka ale być może nie pęknie i nici z jajeczka ;) przepisała mi duphaston, wit. E i kazała próbować :D przez przynajmniej dwa cykle a jak nic się nie uda to zaczynamy jakimś clo... nie pamiętam nazwy. Muszę trochę poczytać na ten temat ;) często notujecie dziewczyny spadki w temacie starających się o dzidziusia? :) nie wiem kiedy uda mi się przeczytać cały długaśny wątek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka - haha :D Mój też ma pełno tych koszul, a ja tyle samo sukienek, bo spotkania biznesowe, nie biznesowe :P Czerwona sukienka - Mnie też prawy strasznie boli! :P Też mam pęcherzyk, zobaczymy czy nie pęknie :) Ja jestem na luteinie, mam nadzieję, że wzięłam wtedy kiedy trzeba, wzięłam nawet 2 dni później po owulacji :P Żeby nie było, może ból piersi który miałam to znaki owulacji :P Nie wiem :D Wiem, że boli mnie jajnik i to straszliwe :P Czuję, że jest taki spuchnięty :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamą być - staramy się od tego samego czasu, boli nas ten sam jajnik, obie mamy pęcherzyki i kto wie może w podobnym czasie zaciążymy :) no i pięknie, że masz te wszystkie bóle :) znaczy coś się dzieje :) czyli pozytywne myślenie i do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerwona sukienka - bóli piersi niestety już nie mam :P Tylko ten jajnik nieszczęsny albo i szczęsny :P A jak Cię ten jajnik boli? :D Bo może mamy to samo hehe :P Mnie kuje tak jakby :P Jak wstaję i kładę się :P A jak wstaję z łóżka czy z fotela, to lekko rwie czasami :) Może Razem zaciążymy, fajnie by było ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerwona sukienka to poproś swoją gin żeby ci podała zastrzyk na pęknięcie ja tak stymulacji pęcherzyk gotowy do pęknięcia i zastrzyk tak dla pewności żeby pękł oczywiście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też kuje i tak jakby go ktoś ściskał (tylko kto? ;) ) takie pulsujące to moje odczuwanie tego jajnika. zuzka11 - ja myślę, że za jakiś czas ginekolożka zastosuje ten zastrzyk o którym mówisz :) Narazie nie wiemy czy mi te pęcherzyki pękają. Za dwa kolejne cykle mam się u niej pojawić, no chyba, że wcześniej zaciąże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerwona sukienka - w samo sedno! :D Pulsujące, o! :D Na końcu jeżyka miałam :D Mnie też ściska - może coś się zalęgło ojoj, cudownie by było! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idź kochana, idź :D Ja zaraz idę się położyć, bo nie wytrzymam :P A powiedz Mi Kochana jeszcze :D Bo mnie bezpośrednio jajnik nie kuje, tylko jakby emanowało na prawą część brzucha, może to kolka u mnie, hmm.. A Ty jak masz? Bo tam na dole też czasem kujnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerwona sukienka a miałaś monitorowany cykl???? Bo u mnie wygląda to tak: 2 d .c. usg czy stare się wchłonęły 3 d.c clostilbegyt na wzrost pęcherzyków przez 5 dni 9 d.c. usg ocena wzrostu pęcherzyków 12 d.c. usg również ocena wzrostu 14 d.c zastrzyk na pęknięcie 16 d.c usg na sprawdzenie czy pękły jak pękły to duphaston 2x dziennie aż do dnia @ no i przytulanko.:) najfajniejsza rzecz z tego wszystkiego i tak na około co miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×