Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mallgos

STARAM SIĘ O DZIDZIUSIA

Polecane posty

u mnie tez słonko póki co świeci :) zuzka moja mam ma chyba gdzies rysunek co i jak...to Ci zeskanuje i wysle jak da rade :D o ile chcesz ;) gagatka no kurde teraz to jakiś wyż sie chyba znowu robi...więc dookoła jest troche tych ciężarnych...nie da sie nie zauwazyć Agata bedzie dobrze! Mysl pozytywnie! a badania trzeba zrobic by sytuacja była jasna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki. :) Melduję się jeszcze w dwupaku. :) Dalej jestem na lekach. :) Tak to czuję się dobrze, tyle tylko, że jestem już na takim etapie, że nawet rano, po całej przespanej nocy budzę się opuchnięta i w ogóle bleee. Poza tym póki się wykulam z łóżka to mija godzina. :D A jak już wstanę to wszystko mnie boli. Ale jak się rozruszam to już potem jest dobrze. :) Mało mnie tu ostatnio, bo po pierwsze źle mi się siedzi przy kompie. Nawet jak se go wezmę do łóżka to jakaś kolka mi w plecy wchodzi i boli, więc od razu się kładę. A po drugie sprzedaliśmy auto i szukamy nowego, także mamy trochę latania. :) Ale znaleźliśmy interesujący nas egzemplarz i dziś jedziemy wziąć go na przegląd i obadać co jest warty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Klempa juz niedługo...jeszcze musisz wytrzymac troszke :) jak tylko sie lepiej czujesz to wpadaj choćby sie przywitać :) he he he to kiedy idziesz na cesarke?? 19stego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, obiecuję, że będę częściej wpadać. :) Do lekarza idę 18 i powiedział, że wtedy będziemy pomału odstawiać leki. A cesarkę lekarz planuje mi jednak na 31, czyli na dzień właściwego terminu. :) Jednak zobaczymy czy w ogóle dotrzymam. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki, super są te buciki. Normalnie Twoja Mama zawodowo by się mogła tym zająć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he Klempa nooo gdyby to jeszcze było bardziej opłacalne ;) ;) :D no to ciekawe czy dzidzia sie bedzie pchała wczesniej na świat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klempa super ze sie odezwalas! juz chwila Ci zostala :) Super! A buciki sa przecudne! ja wczoraj umieralam z bolu glowy, ale dzis juz jest lepiej. ciagle mecza mnie troche mdlosci, ale ja sie ciesze, bo wiem ze wszystko jest ok, a musze jeszcze troche czekac na usg i wizyte u lekarza... dzis zabralam sie troche za sprzatanie mieszkania, bo przez to ze tak sie niezaspecjalnie ostantio czulam nic nie moglam zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joł laseczki :) Klempa jak miło cię widzieć😘🌼 Waikiki poproszę na e-mail instrukcję robienia:) Ale się dzisiaj zapracowałam że nawet czasu w necie nie miałam poszperać ale już się melduję :) u mnie zrobiło się pochmurno i zimno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja WAS tu p[odgladam czasem :D Gratuluje Wszystkim ktorym sie udalo :)))) 🌼 za reszte trzymam kciuki, zwlaszcza mallgos nie mozesz sie poddawac! zmien lekarza, ktoras z dziweczyn dobrze napisala wyzej ze na jednym swiat sie nie konczy super tutaj macie atmosfere swietna pozdrawiam Was cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka nie wiem może jutro ale nie mam odwagi:( sama już nie wiem ehhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka jak odwagi brak to nie testuj... Z kazdym dniem odwaga bedzie coraz wieksza :) i pewnego dnia sie obudzisz i stwierdzisz ze wlasnie chcesz testowac! Mocno trzymam za Ciebie no i oczywiscie za wszystkie dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ja tak dzisiaj myślę ale jutro pewnie wstanę i zrobię test bo nie wytrzymam hehe:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzka to daj nam znac jutro po teście... bedziemy współnie świętować albo współnie płakac :o oby to pierwsze!!!!!!!!! tez trzymam kciukasy!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka ja tak mialam, ze nie planowalam a jednego dnia wstalam rano i postanowilam testowac, bo akurat jeden mi zostal... A ja zawsze testowanie odkladalam jak najdluzej sie dalo, bo bardziej bolala mnie jedna kreseczka niz nadejscie @... Bedziemy mocno jutro za Ciebie trzymac! Oby byl to dla was najszczesliwszy dzien!!! A mialas stymulowany cykl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzka a ja mam twojego maila???? chyba nie :( daj maila to Ci wysle instrukcje bo już mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczornie :) dobrze ze juz wieczor i ze jutro piatek, bo jakos padnieta jestem. zuzka kochana testuje :) i daj nam znac :) mam nadzieje ze 2 kreseczki ujrzysz :) Klempa za niedlugo urodzi nams ie pierwszy staraczkowy dzidzius :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczęta dzięki wielkie za wsparcie, jak zwykle jesteście kochane i niezastąpione :). Niestety emocje są zdradliwe i nie pozwalają skupić się nad tym co człowiek chciałby napisać. Przeczytałam mojego ostatniego posta i spostrzegłam, że w zdaniu "... i gin nie ukrywa już, że przestaje widzieć u mnie jakąś szanse" nie dopisałam małego, acz istotnego szczegółu w postaci "w najbliższych miesiącach". Przez to cała sytuacja zabrzmiała tragiczniej niż wygląda. Fakt faktem, że stan jajników jest dużo gorszy niż był pół roku temu, a i kondycja psychiczna dużo niższa. Nie planuję zmieniać gin w najbliższym czasie, zobaczymy jak rozwinie się sytuacja. Wciąż nie podejmujemy starań, bo nie jestem na razie w stanie o tym myśleć. Teraz tylko czekam na @, żeby powtórzyć badanie prl, zrobię też badanie poziomu tarczycy, no i badanie męża. Skończyłam już kurację bromeergonem i strasznie źle się teraz czuję, jestem bardzo rozdrażniona, od kilku dni bolą mnie piersi, momentami stają się ciężkie a ból jest nie do wytrzymania, od dziś zaczął się również ból podbrzusza i jakieś dziwne plamienie - to wszystko podpowiada mi, że prl siega zenitu :(. Wszystko wskazuje na to, że w swoich staraniach cofnęłam się o kilka kroków, no ale będę kontynułować badania już nie ze względu na dziecko ale w trosce o swoie zdrowie. Myślę, że uda mi się też ujarzmić ten pesymizm, który mnie ogarnął i wtedy znów będę zaglądać tu częściej. A tak przy okazji dziewczęta podpowiedzcie ile kosztuje badanie nasienia, nigdy jeszcze M tego nie robił. Pozdrawiam Was serdecznie i jeszcze raz wielkieeeeeee dzięki dla Was wszystkich za wsparcie, miłewgo wieczorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mallgos pamietaj ze zawsze mozesz na nas liczyc, zawsze bedziemy Cie przynjamniej kafeteryjnie wspierac :) cokolwiek postanowisz. Trzymam kciuki zeby Twoje jajniki zaczly wspolprace. Mam nadzieje ze nie jest tak zle jak mowisz z Twoja prl - kiedy po raz ostatni ja badalas? i ile wyniosla?? moze zmien lek na inny?? badanie zalezy od laboratorium - my placilismy 50 zł ale to byly zwykle badani nasienia. Wyszly super wiec innych pani doktor nie zlecila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Gagatka no mam nadzieję, że te nerwy ( a poważnie momentami mogłabym zabijać z zimną krwią) + bóle to poprostu typowe objawy przed okresem, a nie podwyższona prl. Ostatnio badałam ją pod koniec września i nie pamiętam ile dokładnie wyniosła, ale była znacznie podwyższona, pozostałe hormony wyszły super. Jeśli chodzi o badanie nasienia, to na razie tez robimy tylko podstawowe, jeśli będą złe to już gin zaleci co dalej. Myślę, że w przyszłym tygodniu dostanę @, nie wiem kiedy konkretnie mogę się jej spodziewać, bo troszkę mi się cykle rozjechały, ale jak tylko dostanę to od razu pobiegnę na badanie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mallgos trzymam kciuki :0 pamietaj ze prl to hormon stresu i im wiecej Ty sie stresujesz to ona wychodzi wieksza. I trzeba ja robic po kilkudniowym poscie od meza :) alkoholu, najlepiej nie dostykac sutkow i po kilkuminutowym odpoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja jej w ogole nie rozumiem, ludze sie ze wyslza mi taka wielka tylko dlatego ze byla robiona pod koniec cyklu. Jak tylko dostane @ a powinanm dostac za 4 dni a znajac zycie to bedzie mis ie spozniac i bede zazywala luteine to biegne ja zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc piękne👄 Zuzka🌼 trzymam kciukasy kochana , daj szybko znać jak zatestujesz, aż jutro z pracy postaram sie zajżeć:):) Małgoś🌼 zobaczysz bedzie dobrze, grunt to zmiana lekarza i zrobienia wszystkich badań. Damy wszystkie rade, musimy:p Klempa🌼 jeszcze troszke i bedziesz miała maleństwo, odpoczywaj , bo po porodzie zaczną sie bezsenne noce:) waikiki🌼 ja tez p[oprosze zdjecie bucików:P Słodkich snów dziewczyny😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniq 🌼 witaj :) zuzka daj nam znac :) ja chyba zajrze dopiero wieczorem jak do domu przyjde :) mam nadzieje ze Ci sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Moniq mam nadzieję, że wkrótce podzielę Twój optymizm, ale obecnie nie jest to możliwe, bo i stan fizyczny na to nie pozwala, dodatkowo od 3 dni dokucza mi żołądek, jednym słowem strasznie dupnie. Brakuje mi tego spokoju, który miałam w sobie jeszcze kilka tygodni temu. No ale po lepszych dniach zawsze przychodzą gorsze i odwrotnie, na pewno kiedyś będzie lepiej :) Gagatka mnie gin powiedziała, że badanie prl mam robić 2,3 dc, nigdy wcześniej, ani później. Nie pytałam jej czemu akurat w te dni, ale z pewnością jest w tym jakiś sens. Spróbuj tym razem w te dni, najlepiej rano kiedy jesteś wypoczęta i koniecznie na czczo - wtedy wynik jest najbardziej wiarygodny. Życzę powodzonka :) Mykam już, trzymajcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. :) Dziękuję Wam bardzo. :) Faktycznie za chwilę pojawi się pierwszy dzidziuś na tym temacie. I choć nie jestem z Wami od początku to cieszę się, że tak fajnie mnie przyjęłyście. :) Strasznie mi się wafel cieszy z tego powodu. :D A ja się zaraz biorę za prasowanie reszty rzeczy dla małego i idę przyszykować już łóżeczko. :) Zarzucę baldachim, ubiorę pościel. Jednak na razie wszystko kocem owinę, żeby się nie kurzyło, choć w sumie nikt tam nie chodzi. :) Wczoraj jak mi młody nogę pod lewe żebro wsadził to myślałam, że się za przeproszeniem zesram z bólu i, że mnie połamie od środka. Do teraz mnie to miejsce boli. :) Kurcze Dziewczyny, jak ja bym chciała, żeby każdej z Was się udało. :) A w ogóle to jak już się rozpakuję to chętnie oddam którejś z Was mój brzuch. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mallgos ja myśle,ze to żaden krok w tył :P dobrze ze robisz badania i idziesz z tym jak najbardziej na przód! trzymam kciuki za Wasze wyniki!!!!!!!!! a termin robienia tego badania na pewno ma sens, bo w kazdej fazie cyklu sytuacja hormonalna sie zmienia!!!!! moniq zdjęcie bucików jest w linku strone wczesniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć lasencje 🖐️ No i nie udało się jedna krecha:( Ale nie ma co płakać ,, nad rozlanym mlekiem ,, jak to się mówi:P Nowy cykl nowa szansa, teraz zrobimy testy na wrogość śluzu i będzie wszystko jasne :) M dzisiaj powiedział , że spróbujemy inseminacji:) ucieszyło mnie to bardzo i chyba dlatego się nie smucę:D A wczoraj stwierdził, że on cierpliwie poczeka że nie jesteśmy tacy starzy jeszcze czterdziestki na karku nie mamy:) I to chyba mi dało nowe siły do działania ależ ja go kocham za to że mnie tak wspiera :) A z pracą to cieniutko raczej już pewne że pracuje do końca marca:P ale to nic znajdę sobie nową i może lepszą. Na razie nie będę szukała bo chce sobie troszeczkę po leniuchować może w wakacje poszukam pożyjemy zobaczymy na razie będę miała kuronia i odprawę nie będzie tak źle:P A pogoda u mnie do bani spadł wczoraj śnieg jest biało ale to nic ja mam świetny humor zaraz idę na ploteczki do sąsiadki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki zapomniałam oto mój e-mail zonka6@op.pl wysyłaj szybciutko bo jestem bardzo ciekawa jak to się robi i na pewno takie zrobię dla mojej kumpeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka przykro mi... ale super ze z mezem sie wspieracie i macie takie pozytywne nastawienie!!!! Przypominasz mi nasza historie :) Ja juz plakalam ze pewnie bedziemy musieli adoptowac itd, a ukochany mowil ze jestesmy mlodzi, staramy sie dopiero rok i na pewno sie uda!!! odeszlam z pracy, pojechalismy na wakacje i prosze :) Uda wam sie na pewno tak ja reszcie dziewczyn! Grunt to nie tracic nadzieji!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×