Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mallgos

STARAM SIĘ O DZIDZIUSIA

Polecane posty

czesc dziewczęta Jak samopoczucie po świętach?? Co dostałyście po choinkę??? Mnie te święta strasznie wymęczyły dziś normalnie padam na twarz, strasznie chce mi się spać cały dzień, chyba się troszkę zdrzemnę :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki 🖐️ Co tam u was nic się nie odzywacie. :P U mnie biało i zimno rano jak wychodziłam do pracy było -7 brrrr. Byłam u gina i prawdopodobnie pękły mi dwa pęcherzyki jeden na 100% a drugi nie wiadomo ale obstawia że tak i gin powiedziała że mam grube endometrium 12 mm to bardzo dobrze.:):D Mam nadzieję że się udało i teraz to czekanie :( wkurza mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzka no to swietnie. Najgorsze jest wlasnie to czekanie. Trzymam kciuki. ja dostane @ kolo 9. Juz mnie wszystko boli na okres. u mnie snieznie, lekki mrozik. Jakos nie moglam spac w nocy, a kolo 3 obudzila mnie straszna wichura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka ja też tak gdzieś mam dostać z moich wyliczeń to około 7.01 więc czekamy. Mnie brzuch też boli i cycki zaczynają bardziej suty. Boli mnie w okolicach ujścia jajowodów do macicy z dwóch stron. Ból jest delikatny. U mnie właśnie zaczęło sypać. :) Ciekawe jak tam reszta dziewczyn po świętach żadna się nie odzywa tylko my tu nawijamy o pierdołach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizacja tabelki Staraczki : nick...... wiek....... skąd?........... starania od? ........termin@ gagatka..24 lata......małopolska........od 04.2009..... 05.01.2010 mallgos.. 28 lat........mazowieckie......od: 05.2009..... ewuska99.. 25lat.....zach-pom..........od:06.2008..... moniq123. 24lata.....kujawsko-pomo...od: 11.2008.... Gabrysieńka..29 lat ...śląskie ...........od 08.2009...... karla83...26 lat .......pomorskie ......... 10.2008......... loza.......23lat .........podkarpackie ... od 07.2009..... little lady m..22lata....malopolskie....przygotowania do staran gafi.......38lat.........mazowieckie....... od 01.2009...... Paula_27...27lat.......wielkopolskie..... od stycznia 2009.... OJolinar ...24 lata.....śląskie............. od lutego 2009.... Linijka......25lat.....świętokrzyskie... .. od maja2009..... klaudusia...26lat......mazowieckie....... od 08.2009....... zuzka11....28lat.......lubelskie........ od 02.2008....ok. 07.01.2010 atka1112..22 lata....dolnośląskie.......od 01,2009.... 8.12.2009 Zaciążone. Pseudonim.......Wiek..........województwo..........termi n porodu Pestka............26lat..........dolnośląskie........... .15.czerwca 2010 waikiki............26 lat..........wielkopolska..........24 czerwca 2010 Klempa............. 27 lat............śląskie .............31 marca 2010 Rudzielec2606....36...........zachodniopomorskie........ .12 lipiec 2010 A gdzie reszta??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie - gdzie reszta ?? ja zmieniam w tabelce date - na aktulną Staraczki : nick...... wiek....... skąd?........... starania od? ........termin@ gagatka..24 lata......małopolska........od 04.2009..... 09.01.2010 mallgos.. 28 lat........mazowieckie......od: 05.2009..... ewuska99.. 25lat.....zach-pom..........od:06.2008..... moniq123. 24lata.....kujawsko-pomo...od: 11.2008.... Gabrysieńka..29 lat ...śląskie ...........od 08.2009...... karla83...26 lat .......pomorskie ......... 10.2008......... loza.......23lat .........podkarpackie ... od 07.2009..... little lady m..22lata....malopolskie....przygotowania do staran gafi.......38lat.........mazowieckie....... od 01.2009...... Paula_27...27lat.......wielkopolskie..... od stycznia 2009.... OJolinar ...24 lata.....śląskie............. od lutego 2009.... Linijka......25lat.....świętokrzyskie... .. od maja2009..... klaudusia...26lat......mazowieckie....... od 08.2009....... zuzka11....28lat.......lubelskie........ od 02.2008....ok. 07.01.2010 atka1112..22 lata....dolnośląskie.......od 01,2009.... 8.12.2009 ciesze sie ze to ostatni miesac na lekach, staran - od stycznia odpuszczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj gagatka mam nadzieję że będziesz tu zaglądać :) czasami i opowiadać co tam u ciebie słychać. :P:):P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie Dziewczyny. :) Zaginęłam w akcji, bo zepsuł mi się laptop. I to taką chamówę odwalił przed samymi Świętami. Teraz już mam nowego i wróciłam do żywych. :) Święta minęły nam spokojnie i wesoło. Bardzo fajnie było i aż żal, że już się skończyły. Jestem po nich 725658967984 kg grubsza, ale przynajmniej pojadłam se bardziej bezkarnie, bo i tak mam wielki brzuch, więc dało się obżarstwo zwalić na ciążę. Mały kopie jak szalony. Ja nie wiem czy to dziecko w ogóle śpi. Jak tak będzie po urodzeniu to chyba normnalnie odbiję na Wietnam. :D Leci mi już 28 tydzień i coraz poważniej zaczyna to wszystko wyglądać. :) I zaczynam się bać. A jeszcze co do Świąt i prezentów to wszystkim się wszystko bardzo podobało. Mnóstwo prezentów daliśmy i mnóstwo dostaliśmy. Dostaliśmy m.in. dwa komplety pościeli, ubranka dla małego, jakieś ciuchy i kosmetyki dla nas i 24 - calowy telewizor lcs z Samsunga do synka pokoju. :) Sobie nic wzajemnie nie kupowaliśmy, tylko po prostu wspólnie sprawiliśmy sobie nowego laptopa. :) Ale już nie o prezenty chodzi. Najważniejsze, że Święta naprawdę się udały i, że mogliśmy je spedzić z naszymi Rodzicami. :) A Wam w Nowym Roku życzę wszystkiego dobrego. Niech się Wam spełni to jedno, najważniejsze marzenie. Natomiast ciężarnym życzę lekkiego i szybkiego porodu oraz radości z dzidziusia. :) Pozdrawiam Was serdecznie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu się ktoś odezwał ja z gagatką cały czas się zastanawiamy co tam u was ciężarówek słychać. Klempa ja ci mówię to będzie jakiś piłkarz albo jakaś sportsmenka:P No to nieźle przytyłaś jak tyle kilogramów:P hi hi. Fajowo że wszystko u was oki. To dla ciebie i dzidzi 😘😘😘😘😘😘 i całej rodzinki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) no w koncu ktos sie odezwał :) ale wybaczam Ci Klempa :) tylko zagladaj do nas czesciej :P my zaraz jedziemy do tesciow na placka - bo na swieta go nie jedlismy - a jest na prawde pyszny i tesciu dla nas zriobil :) siedze juz tydzien w domu i mnie nosi!! ehhhh dobrze ze juz dp pracy w poniedzialek ide :) ufff Zuzka oczywiscie ze bede zagladac od czasu do czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie od czasu do czasu tylko codziennie na pogaduchy, bo spiorę dupsko na kwaśne jabłko nunu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wkleje na nowo tabelke, bo mi sie termin zmienił przecież... :) Aktualizacja tabelki Staraczki : nick...... wiek....... skąd?........... starania od? ........termin@ gagatka..24 lata......małopolska........od 04.2009..... 05.01.2010 mallgos.. 28 lat........mazowieckie......od: 05.2009..... ewuska99.. 25lat.....zach-pom..........od:06.2008..... moniq123. 24lata.....kujawsko-pomo...od: 11.2008.... Gabrysieńka..29 lat ...śląskie ...........od 08.2009...... karla83...26 lat .......pomorskie ......... 10.2008......... loza.......23lat .........podkarpackie ... od 07.2009..... little lady m..22lata....malopolskie....przygotowania do staran gafi.......38lat.........mazowieckie....... od 01.2009...... Paula_27...27lat.......wielkopolskie..... od stycznia 2009.... OJolinar ...24 lata.....śląskie............. od lutego 2009.... Linijka......25lat.....świętokrzyskie... .. od maja2009..... klaudusia...26lat......mazowieckie....... od 08.2009....... zuzka11....28lat.......lubelskie........ od 02.2008....ok. 07.01.2010 atka1112..22 lata....dolnośląskie.......od 01,2009.... 8.12.2009 Zaciążone. Pseudonim.......Wiek..........województwo..........termi n porodu Pestka............26lat..........dolnośląskie........... .15.czerwca 2010 waikiki............26 lat..........wielkopolska..........19 czerwca 2010 Klempa............. 27 lat............śląskie .............31 marca 2010 Rudzielec2606....36...........zachodniopomorskie........ .12 lipiec 2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale napisałam, telewizor lcs. Lcd miałobyć oczywiście. :) Ślepota ze mnie literowa. :) No, mały naprawde kopie jak dziki. Już mnie wszystkie flaki bolą. Jeszcze jak chodzę to siedzi grzecznie. Być może mój chód kołysze go do snu. Ale wystarczy, że na chwilę usiąde albo się położę i zaraz mam bombardowanie. :) Jednak trzeba przyznać, że jest to super uczucie i już wiem, że będzie mi tego brakowało. :) Przynajmniej jeszcze cisza jest, bo jak się urodzi to do kopniaków dojdzie stereo w środku nocy hahah. :) A powiem Wam, że mam jakiegoś mega powera w tyłku. Normalnie nie umiem usiedzieć. Mąż mi nawet mówi, że powinnam już odpuścić, odpocząć, poleżeć. Ale mnie się nie chce i jestem cała chora, gdy mam leżeć bezczynnie. :) I tak łażę i wymyślam, a to pierogi zrobię, a to coś ugotuję, a to se poprasuję rzeczy, które wcale tego nie wymagają, zmienię czystą pościel itp., itd. Co chwile wpadam na jakiś mądry, kolejny pomysł. :D Wali mi na głowę normalnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale napisałam, telewizor lcs. Lcd miałobyć oczywiście. :) Ślepota ze mnie literowa. :) No, mały naprawde kopie jak dziki. Już mnie wszystkie flaki bolą. Jeszcze jak chodzę to siedzi grzecznie. Być może mój chód kołysze go do snu. Ale wystarczy, że na chwilę usiąde albo się położę i zaraz mam bombardowanie. :) Jednak trzeba przyznać, że jest to super uczucie i już wiem, że będzie mi tego brakowało. :) Przynajmniej jeszcze cisza jest, bo jak się urodzi to do kopniaków dojdzie stereo w środku nocy hahah. :) A powiem Wam, że mam jakiegoś mega powera w tyłku. Normalnie nie umiem usiedzieć. Mąż mi nawet mówi, że powinnam już odpuścić, odpocząć, poleżeć. Ale mnie się nie chce i jestem cała chora, gdy mam leżeć bezczynnie. :) I tak łażę i wymyślam, a to pierogi zrobię, a to coś ugotuję, a to se poprasuję rzeczy, które wcale tego nie wymagają, zmienię czystą pościel itp., itd. Co chwile wpadam na jakiś mądry, kolejny pomysł. :D Wali mi na głowę normalnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale napisałam, telewizor lcs. Lcd miałobyć oczywiście. :) Ślepota ze mnie literowa. :) No, mały naprawde kopie jak dziki. Już mnie wszystkie flaki bolą. Jeszcze jak chodzę to siedzi grzecznie. Być może mój chód kołysze go do snu. Ale wystarczy, że na chwilę usiąde albo się położę i zaraz mam bombardowanie. :) Jednak trzeba przyznać, że jest to super uczucie i już wiem, że będzie mi tego brakowało. :) Przynajmniej jeszcze cisza jest, bo jak się urodzi to do kopniaków dojdzie stereo w środku nocy hahah. :) A powiem Wam, że mam jakiegoś mega powera w tyłku. Normalnie nie umiem usiedzieć. Mąż mi nawet mówi, że powinnam już odpuścić, odpocząć, poleżeć. Ale mnie się nie chce i jestem cała chora, gdy mam leżeć bezczynnie. :) I tak łażę i wymyślam, a to pierogi zrobię, a to coś ugotuję, a to se poprasuję rzeczy, które wcale tego nie wymagają, zmienię czystą pościel itp., itd. Co chwile wpadam na jakiś mądry, kolejny pomysł. :D Wali mi na głowę normalnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale napisałam, telewizor lcs. Lcd miałobyć oczywiście. :) Ślepota ze mnie literowa. :) No, mały naprawde kopie jak dziki. Już mnie wszystkie flaki bolą. Jeszcze jak chodzę to siedzi grzecznie. Być może mój chód kołysze go do snu. Ale wystarczy, że na chwilę usiąde albo się położę i zaraz mam bombardowanie. :) Jednak trzeba przyznać, że jest to super uczucie i już wiem, że będzie mi tego brakowało. :) Przynajmniej jeszcze cisza jest, bo jak się urodzi to do kopniaków dojdzie stereo w środku nocy hahah. :) A powiem Wam, że mam jakiegoś mega powera w tyłku. Normalnie nie umiem usiedzieć. Mąż mi nawet mówi, że powinnam już odpuścić, odpocząć, poleżeć. Ale mnie się nie chce i jestem cała chora, gdy mam leżeć bezczynnie. :) I tak łażę i wymyślam, a to pierogi zrobię, a to coś ugotuję, a to se poprasuję rzeczy, które wcale tego nie wymagają, zmienię czystą pościel itp., itd. Co chwile wpadam na jakiś mądry, kolejny pomysł. :D Wali mi na głowę normalnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale napisałam, telewizor lcs. Lcd miałobyć oczywiście. :) Ślepota ze mnie literowa. :) No, mały naprawde kopie jak dziki. Już mnie wszystkie flaki bolą. Jeszcze jak chodzę to siedzi grzecznie. Być może mój chód kołysze go do snu. Ale wystarczy, że na chwilę usiąde albo się położę i zaraz mam bombardowanie. :) Jednak trzeba przyznać, że jest to super uczucie i już wiem, że będzie mi tego brakowało. :) Przynajmniej jeszcze cisza jest, bo jak się urodzi to do kopniaków dojdzie stereo w środku nocy hahah. :) A powiem Wam, że mam jakiegoś mega powera w tyłku. Normalnie nie umiem usiedzieć. Mąż mi nawet mówi, że powinnam już odpuścić, odpocząć, poleżeć. Ale mnie się nie chce i jestem cała chora, gdy mam leżeć bezczynnie. :) I tak łażę i wymyślam, a to pierogi zrobię, a to coś ugotuję, a to se poprasuję rzeczy, które wcale tego nie wymagają, zmienię czystą pościel itp., itd. Co chwile wpadam na jakiś mądry, kolejny pomysł. :D Wali mi na głowę normalnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, wiedziałam, że najpierw nie będzie sie dało wysłać posta, a potem załączy się milion razy. Przepraszam Was bardzo za ten spam. Ale podobno się za mna stęskniłyście, więc teraz macie mnie aż ponad stan. :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klempa pisz pisz :) jakie macie plany?? na dzis?? bo my standard - na pizze wiekszosc przygotowane, orzeszki kupione, cin cin tez. Szampan i aroniowka sa :) filmy jakies tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech na co dzień, nie od święta, gęba będzie uśmiechnięta. Niech też zdrowie tęgie będzie i kasiory niech przybędzie. Niechaj łaski płyną z nieba, tyle ile będzie trzeba!!!!!!!!! Wszystkiego wspaniałego na Nowy Rok.. spelnienia marzeń tych malutkich i tych duzych!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tak na wesoło 😘😘:P:P:P:P Przyjemnego szumu w głowie, wygodnego miejsca w rowie. No i morze jeszcze potem, spokojnego snu pod płotem. Żeby pies z kulawą nogą, Was nie olał idąc drogą. Dużo czadu i uroku w nadchodzącym Nowym Roku.:D No i oczywiście żeby się spełniły staraczkom najskrytsze marzenia, a przyszłym mamusiom, pomyślnego rozwiązania no i niech wam dadzą dzidzie czadu. 😘😘😘😘😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w naszym roku :) 2010 roku :P ja mam dzis 24 dc nawet zleciało - ale najgorsze przede mna czyli od 28- 32 dc ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktora ma kaca??? przyznac się?? mnie juz wszystko boli na @ w szczegolnosci brzuch bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WSZYSTKIEGO DZIEWCZĘTA W NOWYM 2010 ROKU WSZYSTKIEGO NAJ, NAJ, NAJLEPSZEGO - 2 KRESECZEK NA TEŚCIKU :) :) :) Jak żyjecie???? U mnie Sylwester udał się tak średnio szczerze mówiąc, ale to chyba dlatego, ze ja troszkę byłam ospała po bromergonie - choć najgorzej też nie było. Za to dziś nadrobiliśmy wczorajszą zabawę ;) :). Mam nadzieję, że Nasze forum teraz troszkę odżyje po tych wszystkich wolnych dniach :) Trzymajcie się cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki - ale ostatnio tu cicho!! nawet zuzka nie zaglada!! u mnie nic ciekawego - snieg sypie, mroz lapie, urlop sie konczy i trzeba isc do pracy. Ale to akurat dobrze bo juz nie moge siedziec w domu. No a od 4 czas na odchudzanioe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc A gdzie Wy się podziewacie??? Czyżby Sylwester Bis ;) Dziś zrobiłam sobie test owulacyjny, prawie o nim zapomniałam, bo to zakupy itp no i ku mojemu zaskoczeniu wyszedł pozytywny, dwie wyraźne kreseczki - jest jakaś nadzieja :). Tylko nie wiem mam jutro też robić ten test czy już dać sobie spokój skoro ten wyszedł pozytywny?? - podpowiedzcie coś :) Powiem Wam, że bardzo mnie to cieszy, bo choć nie jest to żadną gwarancją na poczęcie dzidziusia to przynajmniej widać jakieś efekty tych męczarni z bromergonem. Cykl mam już jak w zegarczeku zawsze 28 dni no i te testy wychodziły dotąd negatywne. Mam nadzieję, że teraz to już będzie z górki nawet jeśli będę musiała brać dalej bromergon i jeszcze kilka m-cy poczekać byle tylko nie wyszły już żadne inne problemy :/ No a co u Was dziewczęta odezwijcie się - chyba nie zniknęłyście na wieki? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello hello 🖐️ Jestem, jestem kobitki nie zapomniałam o Was.:):) Nie zaglądałam bo nie miałam kiedy, sylwestra i nowy rok spędziłam na wyjeździe, a dzisiaj nie miałam kiedy:P Kaca nie miałam bo w sylwestra wypiłam pół kieliszka i myślałam, że się porzygam strasznie mi się niedobrze zrobiło:P ale wyczytałam że to po bromergonie bo niewolno go brać jak się pije alkohol. A ja wcześniej wzięłam tabsy. Jutro zajrzę dopiero wieczorem bo jadę do pracy na 5.30 samochodem 😭 a tak ślisko na drogach. A ogólnie samopoczucie kiepskie bolą mnie cyce i brzuch tak troszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzka u mnie odwrotnie - cycki mniej, brzuch jak na okres - falami ale za to bardzo silne ataki. mallgos ja nigdy nie uzywalam testow wiec nie wiem, ale mysle ze do roboty dzis sie trzeba zabrac. A ktory masz dzis dzien cyklu? Zaluje ze sobie nie kupilam tych testow bym przynajmniej wiedziala ze mialam owulacje a tak to lipa. Dowiem sie za tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×