Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mallgos

STARAM SIĘ O DZIDZIUSIA

Polecane posty

Cześć Dziewoje. :) Lady Little, gratuluję bardzo. :) Niby Pestka, na pewno wszystko będzie dobrze. Teraz poleżysz, ale zobaczysz jaka potem będzie super nagroda. Na 100 % wszystko dobrze się poukłada. :) Waikiki, naprawdę mogę z czystym sumieniem polecić to łóżeczko. U nas każdy kto je ogląda to bardzo zachwala. Wszyscy mówią, że jest śliczne, że ta żyrafka dodaje uroku i, że w ogóle jest takie inne niż wszystkie. :) Dlatego też w sumie tak bardzo mi się spodobało. :) I już nie mogę się doczekać wkładu do tego łóżeczka. Ale jeszcze trochę. :D Co do porodu to mój raz chce, a za chwilę peka. Wytłumaczyłam Mu, że jak chce to może być ze mną w tych pierwszych etapach, a potem w tym ostatnim, najbardziej krwawym może wyjść. Nie będę Mu miała tego za złe. :) A zresztą nie wiem czy ja w ogóle cesarki nie będę miała, bo mam wadę wzroku i dopiero jak pójdę do okulisty to będę wiedzieć, czy mogę rodzić naturalnie. Także wszystko się jeszcze wyjaśni. :) Zuzko, przykro mi bardzo. Niestety z tą pracą tak czasem jest. Jednak miejmy nadzieję, że wszystko się poukłada tak jak sobie tego życzysz. :) Dorko, ale byloby fajnie, gdybyście sobie przywieźli prezent z wakacji. Na innym temacie jest dziewczyna, która teraz w listopadzie była na wczasach w Egipcie, no i stworzyli tam nowego człowieka. :D Bardzo często jest tak, że jak człowiek wyjdzie, wyluzuje się, odpocznie to się udaje. :) Co do objawów ciąży to jeszcze przed terminem okresu odrzuciło mnie od kawy, w naszej lodówce turystycznej wszystko mi śmierdziało, trochę więcej sikałam i miałam biegunkę. Jednak tak jak Wam już pisałam byliśmy wtedy na wczasach, więc zwaliłam to wszystko na zmianę klimatu. Test zrobiłam dopiero 6 dni po terminie, bo w życiu nie przyszłoby mi do głowy, że po tylu latach starań mogłoby się nam ot tak udać. :) Cycki mnie nie bolały, ale ja nigdy nie miałam z nimi problemu, nawet przed okresem. Brzuch za to pobolewał mnie jak na okres i ciągle myślałam, że zaraz go dostanę, a tu czysto i sucho. Zawsze na kilka dni przed okresem miałam lekkie plamienia, a tu nagle zupełnie nic, więc byłam przekonana, że tym razem będzie bez plamień, tylko od razu rozhula mi się na całego. A i jeszcze przy jednym cycku wyskoczyła mi taka jedna widoczna żyła. I tak stałam przed lustrem, patrzyłam na nią i sobie przypomniałam, że podobno kobietom w ciąży takie coś się robi i marzyłam, że może kiedyś taka żyłka i u mnie będzie jednym z objawów. Bo myślałam, że gdzieś się uderzyłam czy coś. A tu okazało się, że moje marzenie tak szybko się spełniło. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie przykałdowo wogóle zapachy nie drazniły, poza tymi okropnymi jak dym papierosowy, spaliny, itp. to masakra -przestawałam oddychac - nadal przestaje jak to czuje... apetyt dopisywał, więc kurde to jednak nie ma reguły...ale wiecie co narobiłyście mi ochoty na lody :P musze sobie dziś jakies fundnąć :D Klempa no łóżeczko jest fajene :) może będziemy miały takkie same he he - mam nadzieje,ze nie masz nic przeciwko temu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ostatecznie Ci wybaczę i nie będę miała nic przeciwko. :D :P Ale musisz dodatkowo złożyć podanie o wybaczenie, a także oddać krew i mocz. :D A tak na poważnie, to jasne, że nie mam nic przeciwko. Gdyby mi to przeszkadzało to bym se tego linka do łóżeczka do szuflady schowała. :D Jeszcze co do objawów, to nie ma się co sugerować, bo naprawdę ile kobiet, tyle różnych dolegliwości. :) Każda z nas jest inna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he dobra dziekówka...krew i mocz wysle Ci pocztą :P ;) moze jak pójde teraz do lekarza za tydzien to powie mi jaka płec :o ale on może chcieć zaczekac na kolejną wizyte jak pójde z mężem...bo za m-c mam przyjść z moim sprawcą opcawcą tym który jest temu wszystkiemu winien.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i się napisałam i mi wcieło ghrrrr.... Chciałam powiedzieć, że my już wiemy że będzie synek :) Już w 14 tyg było coś widać, ale lekarz ne kazał nam się nastawiać, bo to mogła byc pepowina.Ale teraz jak byłam w szpitalu to było juz dokładnie widać :) Ale ja i tak czułam , że to będzie chłopak :D Już rozpycha mi się w brzuchu, zwłaszcza wieczorami.Super, bo przynajmniej wiem , że ma sie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki, ale priorytetem proszę. :D Co do płci to jeśli lekarz powie Ci, że dziewczynka to na razie bierz to z przymrużeniem oka. W tym okresie ciąży bardzo łatwo się pomylić. :) Moja koleżanka tak miała. Lekarz powiedział jej, że córka, więc już się na dziewczynkę nastawiła, pokupowała różne rzeczy, wymyśliła imię. I się zdziwiła, bo na następnym badaniu wyszło, że to jednak chłopak, a wcześniej klejnoty mu się gdzieś schowały. Mówi, że czuje się jakby drugi raz w ciążę zaszła. :D Pestko, gratuluję bardzo synka. :) I te kopy są fajne, nie?? A dopiero Ci się zacznie. :) Mnie to czasem tak brzuch skacze, że aż się śmieję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie starające się i noszące pod sercem efekty starań. Większości życzę 2-ch kresek, reszcie bezproblemowego doczłapania się do rozwiązania. Dla starających się chciałam ogłosić konkurs. Za najzabawniejszy wierszyk o staraniach - nagroda. Kilkanaście paskowych testów ciążowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ale ciazowo fajnei sie zrobilo :) A gdzie dziewczyny, ktore juz sie dawno nie odzywaly? Gdzie Ewcia??? Zuzka napisz jak u Ciebie, dostalas @, czy nadal cisza? U mnie wszystko OK, wlasnie zamowilam sobie materac do plywania :) jeszcze 1.5 tyg zostalo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej dziewczęta Jak miło się zrobiło znowu jest nas dużżżżzzzzzzooooooo :) :) :) :) :) Zauważyłam, że od dłuższego czasu nie ma z nami Moniq - mam nadzieję, że jeszcze do nas wróci :) Dziś znowu czuję się fatalnie - obawiam się, że prl znowu wzrosło, bo jest podobnie jak przed kuracją bromergonem. W pracy nagle zrobiło mi się strasznie duszno, aż się rozebrałam do bluzeczki na krótki rękaw, a jak koleżanka zaczęła mi opowiadać co to są hemoroidy słabo mi się zrobiło i dziś chyba pierwszy dzień napięcia przed @, bo mnie lekko nerwy trzepią - ktoś dziś chyba oberwie ;) :) Swoją drogą to słyszałyście, że wiele kobiet nabawia się tego przy porodzie??? No i podobno to boli i ciężko się tego pozbyć - kobiety to mają jednak przerąbane ;) A tak w ogóle to dzień niczego sobie, lecę teraz na drzemkę, potem papu i do nauki :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mallgos niestety naczytalams ie tez o tym sporo... przy porodzie sie można nabawić hemoroidów ale też wczesniej w czasie ciązy... kumpela mi pisała na poczatku jak zaszlam, ze musze jeść ciemne pieczywo itd bo sa zaparcia.. A ja, ze nieeee co tyyy mnie to nie dotyczy, nie mam z tym problemów. A ona do mnie, ze zobacze! No i faktycznie ...mnie już ciemne pieczywo nie pomaga...musza iść owoce i suszone sliwki wcinam, zeby sie nie musieć w kibel;ku zapierac...bo inaczej to mogłoby być faktycznie nieciekawie :o dobrze, ze na mnie dobrze jabłka działają :) he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki jedz płatki owsiane. Ale nie jakieś tam błyskawiczne tylko zwykłe. Można wymieszać ze słonecznikiem, siemieniem, sezamem i na noc zalać gorącą wodą, a rano utrzeć do tego jabłko. TO jest właściwe śniadanie dla każdej dbającej o swoje zdrowie osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki : nick...... wiek....... skąd?........... starania od? ........termin@ gagatka..24 lata......małopolska........od 04.2009..... 05.01.2010 mallgos.. 28 lat........mazowieckie......od: 05.2009..... ewuska99.. 25lat.....zach-pom..........od:06.2008..... moniq123. 24lata.....kujawsko-pomo...od: 11.2008.... Gabrysieńka..29 lat ...śląskie ...........od 08.2009...... karla83...26 lat .......pomorskie ......... 10.2008......... loza.......23lat .........podkarpackie ... od 07.2009..... little lady m..22lata....malopolskie....przygotowania do staran Paula_27...27lat.......wielkopolskie..... od stycznia 2009.... OJolinar ...24 lata.....śląskie............. od lutego 2009.... Linijka......25lat.....świętokrzyskie... .. od maja2009..... klaudusia...26lat......mazowieckie....... od 08.2009....... zuzka11....28lat.......lubelskie........ od 02.2008....ok. 07.01.2010 atka1112..22 lata....dolnośląskie.......od 01,2009.... 8.12.2009 Zaciążone. Pseudonim.......Wiek..........województwo..........termi n porodu Pestka............26lat..........dolnośląskie........... .15.czerwca 2010 waikiki............26 lat..........wielkopolska..........24 czerwca 2010 Klempa............. 27 lat............śląskie .............31 marca 2010 Rudzielec2606....36...........zachodniopomorskie........ .12 lipiec 2010 Gafi ................39 .........mazowieckie........jakoś tak we wrześniu Nasze dziecko zostało poczęte w moje urodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda Gafi, śniadanie z płatków owsianych jest najzdrowsze, no i podobno pomaga na urodę. A z tymi hemoroidami to współczuję - nigdy tego nie miałam, ale jak mi koleżanki opowiadały to musi to być bardzo nieprzyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plumka_
Dziewczyny trzymam za was Kciuki !!!!- te w ciazy i te co jeszcze czekaja zeby w niej byc. My z mezem jeszcze nawet staran o dzidzie nie rozpoczelismy a tu juz blisko trzydziechy. Eh te trudy emigracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gafi dzieki za radę ale z płatkami mam tak,z e po paru dniach bierze mnie obrzydzenie na ich widok :o i musze odpuścić... mallgos no ja tez nie miałam, więc mam nadzieje,z e mnie to nie dotknie...póki co robie co moge ;) he he Plumka witaj...a może warto by spróbowac ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuję tabelkę @ przyszła dzisiaj a jutro się pewnie rozkręci na dobre:( Staraczki : nick...... wiek....... skąd?........... starania od? ........termin@ gagatka..24 lata......małopolska........od 04.2009..... 05.01.2010 mallgos.. 28 lat........mazowieckie......od: 05.2009..... ewuska99.. 25lat.....zach-pom..........od:06.2008..... moniq123. 24lata.....kujawsko-pomo...od: 11.2008.... Gabrysieńka..29 lat ...śląskie ...........od 08.2009...... karla83...26 lat .......pomorskie ......... 10.2008......... loza.......23lat .........podkarpackie ... od 07.2009..... little lady m..22lata....malopolskie....przygotowania do staran Paula_27...27lat.......wielkopolskie..... od stycznia 2009.... OJolinar ...24 lata.....śląskie............. od lutego 2009.... Linijka......25lat.....świętokrzyskie... .. od maja2009..... klaudusia...26lat......mazowieckie....... od 08.2009....... zuzka11....28lat.......lubelskie........ od 02.2008....ok. 08.02.2010 atka1112..22 lata....dolnośląskie.......od 01,2009.... 8.12.2009 Zaciążone. Pseudonim.......Wiek..........województwo..........termi n porodu Pestka............26lat..........dolnośląskie........... .15.czerwca 2010 waikiki............26 lat..........wielkopolska..........24 czerwca 2010 Klempa............. 27 lat............śląskie .............31 marca 2010 Rudzielec2606....36...........zachodniopomorskie........ .12 lipiec 2010 Gafi ................39 .........mazowieckie........jakoś tak we wrześniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow ale nam się ładnie tabelka rozbudowała :) samopoczucie do bani - słabo mi, czuję że zbliża się @ :(, żeby nie robić sobie złudzeń zrobiłam test owulacyjny - podobno w ciąży wychodzi zawsze pozytywny, potrafi wykazać ciążę już 2 dni po zagnieżdżeniu jajeczka, mój wyszedł negatywny oczywiście ;). Dorcia, ale Ci zazdroszczę tych wakacji - weź mnie ze sobą ;) :). Dopiero co się zaczął rok a ja już padam z nóg, w ogóle ten tydzień to dla mnie jakaś niekończąca się opowieść, mam wrażenie jakby minęło już mnóstwo dni od poniedziałku a do soboty tak daleko, ehh :) Mykam do nauki, spokojnej nocki :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm owulacja to nie ciąża. Testowane są inne hormony więc nie może wyjść pozytywny. Organizm po owulacji zachowuje się prawie identycznie bez względu na to czy doszło do zapłodnienia czy nie. Ja się czuję tak jak bym miała dostać @ mimo że jestem już kilka dni po terminie, a test ciążowy wyszedł pozytywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gafi, gratuluję Ci bardzo serdecznie. :) Chyba nawet Dziewczyny nie zauważyły. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gafi to nie ma co tu kombinować...zaciążyłas GRATULEJSZYN!!!!!!! :D ha ha ha super nowiny już na poczatku roku... czyli łańcuszek sie przedłuża... czekamy w takim razie na kolejne jego oczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm w lutym miałam lecieć do Indii. Teraz muszę się bujać ze zwrotem biletów i odwoływaniem rezerwacji. Nie sądziłam, że zajdę bo w końcu od roku się staraliśmy i nie wychodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gafi, no ja się wcale nie dziwię. Co tam Indie w obliczu takiego szczęścia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gafi wielkie gratulacje! Udalo sie bo nie planowalas... zajelas mysli wakacjami i prosze! Super, bardzo sie ciesze! Do Indii pojedziesz w przyszlym roku :) Zuzka przykro mi ze do ciebie tez przylazla... :(:(:( A u mnie pada snieg i wszystko tak ladnie wyglada! Dzis wraca moj ukochany, kilka dni wczesniej wiec juz nie moge sie doczekac! W koncu bede mogla sie poprzytulac do niego, bo samemu w wielkim lozku czuje sie niefajnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki : nick...... wiek....... skąd?........... starania od? ........termin@ gagatka..24 lata......małopolska........od 04.2009..... 05.01.2010 mallgos.. 28 lat........mazowieckie......od: 05.2009..... ewuska99.. 25lat.....zach-pom..........od:06.2008..... moniq123. 24lata.....kujawsko-pomo...od: 11.2008.... Gabrysieńka..29 lat ...śląskie ...........od 08.2009...... karla83...26 lat .......pomorskie ......... 10.2008......... loza.......23lat .........podkarpackie ... od 07.2009..... little lady m..22lata....malopolskie....przygotowania do staran Paula_27...27lat.......wielkopolskie..... od stycznia 2009.... OJolinar ...24 lata.....śląskie............. od lutego 2009.... Linijka......25lat.....świętokrzyskie... .. od maja2009..... klaudusia...26lat......mazowieckie....... od 08.2009....... zuzka11....28lat.......lubelskie........ od 02.2008....ok. 08.02.2010 atka1112..22 lata....dolnośląskie.......od 01,2009.... 8.12.2009 Zaciążone. Pseudonim.......Wiek..........województwo..........termi n porodu Pestka............26lat..........dolnośląskie........... .15.czerwca 2010 waikiki............26 lat..........wielkopolska..........19 czerwca 2010 Klempa............. 27 lat............śląskie .............31 marca 2010 Rudzielec2606....36...........zachodniopomorskie........ .12 lipiec 2010 Gafi ................39 .........mazowieckie........jakoś tak we wrześniu zaktualizowąłam, bo ja mam termin na 19 a nie na 24 już .... zuzka kurde noooo to sie plemniczki chyba nie postarały i nie doleciały.... buuuuuuuuuu gagatka gdzie wsiąkłąś?????????? ja rozumiem że sie luzujesz, ale to jak nie tu na razie, to chociaż na slubnym sie odezwij, bo kurde pytają tam o Ciebie bardzo!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam staraczki i przyszłe mamusie🖐️ Gafi ogromnie gratulacje czytałam wcześniej ale jakoś tak nie zajarzyłam o co chodzi, pewnie przez to moje samopoczucie nic tak do mnie nie docierało ale cieszę się ogromnie chociaż jedna zapoczątkowała nowy rok od wspaniałych wiadomości:) U mnie już dobrze, pogodziłam się z myślą że się nie udało ale to nic zaczynamy nowy cykl teraz siedzę w domku bez stresu tak beztrosko. Chociaż czuję się jak kura domowa hi hi hi :P, M się śmieje że muszę teraz zarobić na swoje utrzymanie ale on jest kochany❤️ W poniedziałek byłam w kinie na Ciachu fajna komedia niezłe teksty lecą uśmiałam się i chyba tego mi trzeba było a potem byłam na imprezce i wczoraj tak na chwilkę wpadłam bo się źle czułam wybaczcie mi :P:) A teraz właśnie popijam kawkę taka dobra mniam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka0602
Witam :) też dlugo staraliśmy się o dzidzie az w końcu w internecie znalazłam takie coś jak femifertil ( wspomaga płodność kobiet ) i się udało, po 2 opakowniu!!!jestem bardzo szczęśliwa - tym bardziej ze 1 ciąże poroniłam :( polecam ten suplement, koszt ok 50 zł trzymam kciuki by się udało (tym co pragną fasolki) :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko ja nie mogę brać tych tabletek bo ja mam terapię hormonalną i co miesiąc biorę zastrzyki a tu niewolno ich stosować ale dzięki i gratuluje dzidzi.:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak samo jak Zuzka, dzieki za rade ale tez jestem naszpikowana innymi lekami i nie mozna mieszac... zuzka a jakie plany na ten cykl? Kolejny zastrzyk, czy przerwa? Ja ten cykl tylko z duhpastonem... moze i dobrze, bo pupa mnie bolala po zastrzyku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka nie poddam się nawet jak bym miała codziennie brać zastrzyk właśnie dzwoniłam do gina i jutro o 16.45 idę na wizytę. Nie mam czasu na przerwy M zaczął ćwiczyć codziennie taka energia go rozpiera że uuuu.:) Co chwilę chciałby się przytulać :). U mnie to tylko chwilowe złamanie ze względu na pracę ale w starankach się nie poddam fakt że będę musiała troszkę ze stopować z wydawaniem kasy ale dam rade jestem twarda:P A ty jak tam dostałaś bo ja przez ostatnie dni to jakaś taka nie doczytana jestem czytam ale nie dociera do mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×