Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mallgos

STARAM SIĘ O DZIDZIUSIA

Polecane posty

Tak dostalam w pn :( Ja tez absolutnie sie nie poddaje, ale moja gin ma system leczenia ze po zastrzyku, jezeli sie nie uda, robi miesiac bez stymualcji, czyli bez clo i bez zastrzyku... No a poza tym bede na wakacjach, wiec sie nie da mnie kluc :) A orientujesz sie ile razy mozna tez zastrzyk brac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka nie mam bladego pojęcia ale u mnie będzie już trzeci wiem że clo można tylko przez od 3 do 4 cykli jutro zapytam to ci napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki :) przede wszystkim gafi gartuluje kochana :) dziewczyny chyba nie doczytały :) hihihi naprawde super ze Cio sie udało. Organizm nasz plata starszne figle - nie chcialas bo chcialas jechac do Indii, a tu prosze :) taka niespodzianka :) trzymaj sie kochana i uwazaj na siebie bardzo. nie bylo mnie tylke czasu bo nie mialam neta - troszke was podczytywalam w pracy ale tylko podczytywac moglam :) Dzis na szczescie internet jest. zuzka przykro mi :( ja sie juz z tym pogodzilam - tzn ze w tym cyklu nic nie wyszło. Na razie mam ktorys dzien cyklu i nawet nie chce wiedziec ktory :) Do lekarza maszeruje 21 stycznia - ciekawe co potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa i ostatnio bardzo sie zrelaksowalismy z Michalem. Wydalismy prawie pol mojej wyplaty na ciuchy :) M. kupil sobie 3 swetry, 2 bluzy a ja spodnie i 3 bluzki. Wyprzedaze były :) mowie Wam fajna sprawa - zwlaszcza jak sie nie planuje :P a na Ciacho tez bym poszla - ale u mnie jeszcze nie graja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co tak sie zastanawiam, ze w tym jest bardzo duzo prawdy, ze jak sie chce i sie mocno stara to sie nie udaje - bo ja tak miałam, a jak sie natrafia na jakiś powód,z e sie akurat teraz nie chce to sie to staje.... u mnie tak było i u gafi też...myslała o wyjeździe a tu bach jak na złośc a przeciez to na szczeście :) he he taki paradoks .... ja nie chcialam sie twedy starac, bo to owu z lewego - miałam mega stracha, ze torbiel sie zrobi i sie nawet do męża nie chciałam przytulać...dobrze że sie dałam te 2-3 razy w tamtym cylku... ale tak jak Ty gagatka nie liczyłam wtedy w ogóle dni... nie wiedziąlm supelnie keidy mialam płodne - parae razy popatzryłam na sluz i stwierdzialm, ze ja płodnego chyba w ogóle nie mam :O i stało sie z nienacka... nie licz więc odpuśc sobie...odpocznij psychicznie! a ja będę trzymac ksiuki by sie takim przypadkiem udało :D i tak jak dziewczyny nie poddawaj sie w razie porazki, bo ich siła az napawa optymizmem jak sie je czyta! po prostu podejscie na medal!!!!!!!! zawzięły sie dziewuchy i prawidłowo!!!!!!!! TAK TRZYMAC!!!!!!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do kina to ja byłam w piatek we wrocku w miltikinie na filmie Avatar... bardzo fajna bajucha, ale powaliły mnie efekty 3d noramlnie szok!!!!! tak sie wydawalo, jakby przedmioty wychodziły z ekranu w strone człowieka :D kurde teraz mi żal, ze u mnie nie ma kina co wyświetla w 3D filmy :o ale może w lutym sie znowu gdzies wybiore do takiego kina, bo ma być film o potomku posejdona pt. "złodziej pioruna" i tam chyba tez będą super efekty!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki na avatora nie chce isc - zreszta u mnie tez w miescie nie ma kina 3 d no i takie bajki mnie nie ruszaja. waikiki zapodałabys fotke Twoje brzusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się rozpisałyście ;) Gafi chylę czoło, gapa ze mnie nie dopatrzyłam, że Tobie również się udało - wielkie gratulacje :) :) :) Ja dziś czuję się fatalnie, boli mnie dosłownie wszystko i czuję, że za chwilkę przyjdzie @, choć do terminu jeszcze 4 dni. Wczoraj wieczorem miałam napady gorąca, mąż śmiał się, że może się udało i może ma rację, okaże się w ciągu najbliższych dni :). Doracia u mnie też za oknem biało, na balkonie mam dużo śniegu, pies lubi wychodzić i się nim bawić :). Lubię jak jest dużo śniegu, zupełnie inaczej przeżywa się zimę :). Gagatka cieszę się, że już jesteś z Nami, mam nadzieję, że wkrótce wróci Moniq, Ewuska i Karla :) Pozdrawiam i życzę miłego wieczorka. Gafi jeszcze raz wszystkiego naj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gagatka ja ci wysyłam moje fluidki :D Jak fajnie robi się nas coraz więcej i tak wesoło się robi aż odrazu w serduszku lepiej 😘❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagtka spoko kazdy lubi co innego...ja skolei nie przepadam za polskimi komediami niestety ...niektóre są przyrysowane strasznie a w innych za duzo bluzgają...takie moje zdanie:o i ogólnie nie lubie horrorów. A do s-f czy fantasy nic nie mam, więc bajuchy typu władca pierscienia czy wojny gwiezdne moge ogladac ;) ogólnie lubię dobre bajki :D a brzuszka na razie nie fotografuje bo jeszcze mały...nie ma za bardzo efektu ;) he he no mallgos ciekawa sprawa :) czekamyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe waikiki spoczko z pewnością dam znać, na razie czuję się jakby nadchodził gigant okres, momentami z bólu jest mi niedobrze i cały czas mam wrażenie, że już właśnie się zaczęło. Troszkę intensywny miałam ten ostatni tydzień, więc w sumie @ może przyjść wcześniej, te 4 dni to nie jest znowu taka duża różnica. Nadejdzie czy też nie - to i tak dam Wam znać, a teraz chyba się na troszkę położę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mallgos połóż sie i odpoczywaj...kobiety to jednak mają przesrane :o ale powiem Ci, ze ja tez miałam takie wrażenie jakby nadchodził mega okres... tzn podbrzusze bolało nawet w nocy...a normalnie przed okresem aż takich jazd to nie maiłam... jak dostawałam @ to chwile przed zaczynał bolec brzuch i za chwile juz była @ ...a jak zaszłam to brzuch bolał strasznie - nawet mocniej niż zwykle i @ nie było widac... :o mallgos trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki wielkie dzięki :) myślę, że jeśli nadszedł mój czas to wkrótce ujrzę 2 kreski, a jesli nie to trzeba będzie walczyć dalej :). Ale powiem Ci, że jeśli to nie ciąża to mam nadzieję, że @ przyjdzie jednak wcześniej, bo ból jest wyjątkowo silny i nie wyobrażam sobie, że będę tak cierpieć do poniedziałku. Teraz już mi lepiej wzięłam tabletkę, bo nie mogłam już wytrzymać. Tylko troszkę otumaniona jestem :) :) :) A jak planujecie Walentynki, kupujecie jakieś prezenty swoim partnerom??? - ja w tym roku nie mam pomysłu, może coś podpowiecie?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mallgos kurde jak to ciąża to ostrożnie z tymi tabletkami :P hm...ja mam większy problem bo zaraz po walentynkach mam 30 urodziny mężą...zupełnie nie wiem co mu kupić :O to jest facet z rodzaju "on wszystko ma" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobitki🖐️ Ale sobie dzisiaj pospałam :P U mnie zimno -9 i taka fajna szadź na drzewach i tak dużo śniegu kurcze jak ja pojadę dzisiaj do gina sama samochodem :( Właśnie piję kawusię ale dobra z ranka mniam. A co do tabsów przeciw bólowych w ciąży to moja kumpela bierze APAP gin jej te kazała brać ale żadne inne no i nospę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuska no własnie nospa i ewentualnie apap... bo one sa delikatne, a tak sie skąłda,z e te dwa na mnie nigdy nie działały- nie pomagały, więc jak mnie boli głowa a teraz mam tak czasem w ciąży, ze rano sie budze z bóle głowy, który trwa do wieczora - zawsze cały dzien :o to nie biore nic... wszelkie tabletki z ibuprofenem sa niewskazane! a nawet niebezpieczne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja choć nie jestem w ciąży to też się budzę z bólem głowy ale tylko wtedy gdy jest za gorąco w sypialni, teraz przykręciłam sobie troszkę grzejniki i jest lepiej albo na chwilę otwieram okno i łapie świeże powietrze to mi też pomaga. Wiesz nie chcę niepotrzebnie brać jakieś tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mallgos z tym bólem brzucha to rzeczywiscie mozna sie zbic z tropu i myslec ze to @.U mnie było tak samo.Cycki bolały jak zwylke przed no i te skurcze brzucha.I to było wszystko o ile pamiętam z tych początkowych objawów.Mdłosci( a u mnie to mozna raczej napisac mega haftowanie :) zaczęło się chyba około 7 tygodnia i okropna wrażliwość na zapachy.Smiać mi się teraz chce bo raz zwymiotowałam jak przechodziłam koło śmietników, a kiedyś nawet przez śmierdzącego bąka mojego siostrzeńca :D Po prostu na wszystko mnie mdliło, nawet perfumy,czy mocniej pchnacy zel pod prysznic :) Ale to wszystko przeszło jak ręką odjął około 15 tygodnia.I juz zaczęłam cieszyć się II trymestrem, ale nie długo bo w 16 wylądowałam w szpitalu. I od tamtej pory mam najdłuższy w życiu "okres", bo nadal trwa plamienie.Jutro mam wizytę kontrolną i mam nadzieję, że ten pieprzony krwiak mi się zmniejsza.Boję się strasznie tej wizyty, badania, co tam zobaczę i co powie lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby Pestka bądź dobrej mysli!!!!!!! musi byc lepiej...coraz lepiej kochana... dbaj o siebie i staraj sie nie denerwować tylko myśl cały czas pozytywnie!! Trzymam kciuki za szybkie polepszenie zdrówka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki dziekuje kochana normalnie takie krwiaki się odsysa, ale nie w ciąży, chocaz słyszałam o takiej jednej dziewczynie, która poddała się operacji, ale była w 24 tyg i krwiak był tak duży, że powodował odklejanie się łożyska.Postawiła na wszystko jedną kartę, bo i tak straciłaby dzidzię.Wszystko dobrze się skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do pogody to ja uwielbiam taka śnieżną zimę i bardzo brakuje mi spacerów.Leżę w pokoju przy balkonie i M codziennie otwiera mi drzwi na 10 min, patrzę na piękny krajobraz i wdycham świeze powietrze :) Ale najbardziej brakuje mi wypadów w góry, bo mieszkamy bardzo blisko. Albo kino...tez super sprawa.Eh..teraz sie docenia jak sie nie może :) Zazdroszczę wam dziewczyny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby pestka wiesz to tylko mały urywek z Twojego zycia kiedy nie możesz tego robić...za to póxniej będziesz małego szkraba na sankach wozic zimą :D he he hehe a czas zleci raz dwa... wiem, że takie leżenie frustrujące może być...moja kumpela jest w ten samej sytuacji, ale ona ma termin na marzec...tylko, ze mi ostatnio wyznała ze sie zgorzkniała zrobiła przez to bezczynne siedzenie w domu ha ha ha ha... czas leci szybciutko... Niby Pestka a Ty już wiesz jaka płeć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie to jest pocieszające że za pół roku najpóżniej będzie po wszystkim :D U mnie synuś, a ty juz wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze czytam i nie wiem co pisać jak ja wam zazdroszczę😭 ciekawe co mi dzisiaj gin powie? Właśnie się szykuję niby jeszcze mam czas ale wolę wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem jeszcze...ale mam wrazenie, że to tez będzie chłopak...choć osobiście bardzo bym chiała córke...ale mąż chce synka, więc tak czy siak będzie kupe radości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzka zdaj raport z wizyty u gina!!!!!! na pewno i na Ciebie przyjdzie niebawem czas :) i tez bedziesz miała te rozterki co my :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny mam pytanie, 9 i 10tego dc mialam śluz jak białko jaja kurzego a 11 odczuwalam ból w podbrzuszu i w tym czasdie przez te dno kochalam sie z mezem. czy jest mozliwe ze jestem w ciazy?:) moje cykle trwaja 26 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki na pewno zdam relację :P Kurcze mam nadzieję że szybciutko dołączę do waszego grona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, Ja tylko na chwilke sie przywitac, bo mam strasznie duzo pracy i doslownie nie mam czasu do lazienki na siusiu isc :) zuzka zdawaj relacje jak poszlo u gina, w takim tempie to Ty zaraz bedziesz z dziwczynami pisala o plci itp :) Dziewczyny super radzicie aby wyluzowac, ale wlasnie jak ja sie tak staram wyluzowac to jeszcze bardziej mysle :) Jak zawsze wszystko na opak! Milego dzionka wszystkim zycze! buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×