Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mallgos

STARAM SIĘ O DZIDZIUSIA

Polecane posty

Waikiki, ale ten czas zleciał u Ciebie. To ja se ciągle myślę, żeś Ty w 8 tygodniu, a tu taka niespodzianka. Coś mi się pogrzało. :D Ja pierwsze ruchy poczułam w 17 tygodniu. Niby przy pierwszym dziecku czuje się je później, ale ja wiem, że to na pewno było to. Także może i u Ciebie niedługo się coś zacznie. :) Teraz to dostaję takie kopy, że jak kot na mnie leży to cały podskakuje i nie wie co się dzieje. O albo jak laptopa mam na sobie to śmieję się, że mam efekty specjalne, bo też wszystko skacze. :) Mój Mąż śmieje się, że mały po Nim taki silny jest. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc właściwie wpadłam tylko, żeby się przywitać - u mnie w pracy i szkole gorący okres więc ledwo żyje, z przytulanka też dziś nic już nie wyjdzie, to byłby masochizm - co ma być to będzie :) Nawet nie mam siły o tym myśleć. Jesli dobrze przeczytałam to dwie dziewczynki mają szanse: Dorka i Zuzka - kochane trzymam mocniutko za Was kciuki :) Dorka - ja też chciałabym bliźniaki :) Trzymam też kciuki za pozostałe dziewczęta i życzę dużo spokoju, cierpliwości i wytrwałości w dążeniu do potomstwa ;) Trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc właściwie wpadłam tylko, żeby się przywitać - u mnie w pracy i szkole gorący okres więc ledwo żyje z przytulanka dziś nic już nie wyjdzie - ale co tam, co ma być to będzie :) Nawet nie mam siły o tym myśleć. Jesli dobrze przeczytałam to dwie dziewczynki mają szanse: Dorka i Zuzka - kochane trzymam mocniutko za Was kciuki :) Dorka - ja też chciałabym bliźniaki :) Trzymam też kciuki za pozostałe dziewczęta i życzę dużo spokoju, cierpliwości i wytrwałości w dążeniu do potomstwa ;) Trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mallgos, wystarczy raz a pozadnie :) My tez nie szalelismy w tym cyklu bo nie za bardzo bylo jak.. wiec tylko wtedy kiedy gin zalecila.. a co z tego bedzie zoabczymy, ale podejrzewam ze bedzie @ :D:D trzymaj sie dzielnie i kuj aby niczego nie zawalic! Same 5 maja byc!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mallgos, wystarczy raz a pozadnie :) My tez nie szalelismy w tym cyklu bo nie za bardzo bylo jak.. wiec tylko wtedy kiedy gin zalecila.. a co z tego bedzie zoabczymy, ale podejrzewam ze bedzie @ :D:D trzymaj sie dzielnie i kuj aby niczego nie zawalic! Same 5 maja byc!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkaaaaaaaaaaa
Witamy! Bardzo prosimy o oddanie głosu na wirtualny pokój naszej córeczki Nikoli. Prosimy, bardzo, bardzo, bardzo! Wejdź na poniższy link i zagłosuj! To zajmie Ci tylko 7 sekund, a dla nas Twój głos jest bardzo ważny! Głos do głosu pozwoli nam zając wysokie miejsce w konkursie, pomóż nam, Twój głos jest bardzo cenny! http://www.akademiatroskliwejmamy.pl/konkurs/pokoj/10098 Dziękujemy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klempa no czas leci :) nie da sie ukryć zuzka no chodze jeszcze...ale zobacze czy w najbliższym czasie nie pójde na zwolnienie...póki co jeszcze dobrze sie czuje i jest ok Dorka to do raju sie wybierasz na troche :) zazdroszcze!!!!! ja w zeszłym roku byłam od połowy stycznia do końca miesiąca na dominikanie, to wiem jak cudownie w srodku zimy przenieść się pod palmy, gdzie gorący piasek i lazurowa cudna woda dookoła + drinki i lenistwo...aaaaaaaaaaaaa coś pięknego!!!!!!!!! Wypoczniesz na pewno i naładujesz akumulatory :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co...przeczytałam ten tekst i stwierdzam, ze trzeba facetów zmobilizowac do zdrowego odzywiania, może troche sportu, zeby ich nasionka były żwawe i silne :) http://dzieci.pl/paid,11552763,title,Pierwsze-dni-nowego-zycia,wciazy_artykul.html pomyślcie nad tym, zeby oprócz na samej sobie skupić sie tez na nich... bo kurde to tez ważne jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No juz nie moge sie doczekac! Potrzebuje troszke slonca, bo zimno sie u nas zrobilo :D:D:D Ja uwielbiam sobie robic letnie wakacje podczas zimy a latem nigdzie nie jezdzimy :D Jakos nam tak pasuje. Moj brat byl na Dominikanie i bardzo mu sie podobalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Dorka to fajna sprawa...po prostu totalne oderwanie sie od rzeczywistości :) ...tak jak ja rok temu tak Ty teraz będziesz w ciemnych okularach i w bikini wznosiła toasty kolorowymi drinkami "za tych co odśnieżają" ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witajcie laseczki Dopiero teraz znalazłam chwilę czasu żeby się odezwać (jestem w pracusi). Dorka ja też ci zazdroszczę. No i u mnie nudy się zaczęły zaraz władza idzie do domu i będzie cisza i spokój. Jak ja to lubię:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, koljny cykl w plecy, taka sama sytuacja jak miesoac temu, mam lekko zabarwione niteczki z krwią, jutro pewnie dostane juz normlane. Kuzwa no - to jest starsznie nie fer!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka glowa do gory!!! pozytywne w tym wszystkim jest to ze miewasz juz coraz bardziej regularne cykle! Niestety leczenie hormonami to dlugotrwaly i mozolny proces.... za kilka tyg znow kolejna szansa, nie poddawaj sie, bo jezeli marzysz o dzidzi to musisz robic wszystko aby to marzenie zrealizowac! Pamietaj ze dopiero sie poddamy jak juz bedziemy w ciazy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka słonce Ty moje sciskam Cię mocno! nie denerwuj sie kochana...w ciązy tez moga byc plamienia i wtedy takie nerwy sa bardzo niewskazane. Wchodzimy w nowy rok, który ma być dla nas wszystkich szczęśliwy i mają się spełniac marzenia i wszelkie plany ...i tego sie trzymajmy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny :( mam juz dosc, na razie robie sobie przerwe do maja. Mam tylko nadzieje, ze w 2010 sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka, zadna przerwa, ale podejdz do tego z dystansem... szkoda tych wszystkich wizyt, pigol aby zaprzestac wspomaganie... Kochana ile mialas stymulowanych cykli? Ja wlasnie mam 12 cykl i czasami mam ochote to wszystko walnac, ale pozniej mysle ze jak ja sie poddam to nigdy nie bede miala upragnionej dzidzi... Juz przez tyle przeszlysmy z czasem jakos to robi sie latwiejsze... nie wiem czemu... nie poddawaj sie a w maju zamiast zaczynac od poczatku bedziesz juz miala sliczny brzuszek! Zobaczysz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a regularne mam tylko dlatego ze biore luteine, no ale od tego cyklu zero clo, luteiny. Przynajmnie nie bede liczyla dni i czekala na cud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana 3 cykle to dopiero poczatek... ja jak juz pisalam mam 12-sty cykl stymulowany. Na poczatku bralam bardzo delikatne leki i przechodze na mocniejsze jak clo no i w tym po raz pierwszy zastrzyk. Nie poddawaj sie! Kontynuj leczenie a zobaczysz uda sie! Co nie znaczy ze jak zaprzestaniesz to sie nie uda.... Wydaje mi sie ze prawie niemozliwe jest calkowite wylaczenie sie... ta mysl zawsze gdzies sie placze... badz dzielna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka nie poddawaj się proszę cię dasz radę razem damy radę. Ja w to bardzo mocno wierzę. Słoneczko musisz być dzielna. Plamienie nie świadczy o braku ciąży tak jak dziewczyny pisały, nie stresuj się kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki jestescie kochane, mam w was wielkie wsparcie. :* ten cykl na pewno sobie odpoczne, raz ze nie mam clo juz, 2 nie mam ochoty i sily w tym cyklu na walke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może mała przerwa ci się przyda ale nie do maja zobacz stracisz trzy miesiące a nóż widelec się uda w tych miesiącach. Kochana tak cie mocniutko ściskam 😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wierze ze Gagatka ma teraz chwilke zalamania, jak kazda z nas jak nadchodzi @, a za kilka dni da sobie kolejna szanse :) przesylam duzo slonka w Twoja stone!!!! kup winko i zrelaksuj sie z ukochanym przy fajnym filmie, na pewno pomoze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam jak pisałaś że w grudniu odpuszczasz a jednak nie spróbowałaś. Kochana na prawdę nie poddawaj się i nie trać nadziei.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ze warto probowac az do skutku! Zuzka a ja Ty sie masz? Jakie przeczucia??? Ja staram sie nie myslec, ale jak tylko cos zakluje to od razu wszystkie mysli wracaja.... oj gdyby tak mozna bylo od razu wiedziec :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę że mi się nie udało bo to by było za piękne żeby tak za drugim razem. Ale nie tracę nadziei. To nie koniec świat.Brzuch mnie boli cycki też tak jak na @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczęta Dorka dzięki za pocieszenie, a jeśli chodzi o sesję to troszkę ciężko będzie z samymi 5, no ale spróbuję sprostać temu zadaniu ;) Dziś znowu robiłam sobie test owulacyjny i 4 dzień z rzędu wyszedł pozytywny - chyba coś jest nie tak, bo powinien już być ujemny, to kiedy w końcu była/będzie ta owulacjia, a może znowu jej nie było - testy są uszkodzone, już zbaraniałam :/. Zobaczymy co bedzie i tak w tym m-cu koniec z bromergonem potem nastepne badania i zobaczymy jaką terazpię teraz mi zafunduje. Zastanawiam się tylko jak powiedzieć mężowi o jego badaniach tak, żeby mi się biedaczek nie zestresował. Macie jakiś pomysł?? No i jaki będzie w przybliżeniu koszt takich badań. Chciałabym, żeby do czerwca tego roku już się udało - to takie moje małe marzenie :) Dorka, Zuzka i Gagatka a kiedy wy testujecie??? - kiedy kciuki trzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elusialew
czesc ja staralam sie o dzidziusia 3 lata mialam 2 zalamania depresje. Lekarze mowili ze nie moge miec dzieci i ciagle mnie faszerowali hormonami ... wlosy mi zaczely wypadac paznokcie łamały mi sie ciągle zle sie czulam ciągle byłam zmęczona nic mi sie nie chciało moja waga dobila do 100 kg czułam sie koszmarnie .... Spotkalam na mojej drodze kolezanke ktora polecila mi produkty ktore oczyszczaja organizm i moge schudnac w 1,5 miesiaca schudlam 8 kg moj organizm sie oczyscil i co sie okazalo ze nie mam okresu i jestem w ciazy :) jak zrobilam test nie moglam... plakalam bylam zla strach i takie tam bzdety hehe po 2 dniach zaczelam sie cieszyc poszlam do lekarza potwierdzil i dzis jestem szczesliwa mamusia prawie 3 miesiecznej Zuzi :) a pewnie ciekawe jestescie co to za produkty hihi gg.3423051

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×