Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mallgos

STARAM SIĘ O DZIDZIUSIA

Polecane posty

Ale takie ekstremalne warunki dają efekty, na ja też byłam u teściów ale dałam radę. No to romantyczny wieczór miałaś w hotelu z takimi widokami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już pewnie ci brzuszek troszkę widać :) jeszcze poczujesz jak ci żołądek ze trzy razy dziennie przestawi hi hi hi hi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki dawaj znac jak juz poczujesz mocne ruchy! Przyjaciolka mi mowila ze te pierwsze ruchy to takie odczucie jakbys miala motylka w srodku i jakby on sie skrzydelkami ocieral. Strasznie mi sie to spodobalo. Ja sie strasznie nie przejme jak sie nie uda, bo zaraz jedziemy na wakacje i nie bede miala czasu sie tam smucic a bedziemy mogli szalec do woli przy winku i koktailach :) co ma byc to bedzie :) Waikiki a jak Ty sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki :) trzymam kciuki za bliźniaki :) a co :P Zuzka a zazywalas luteine albo duphaston??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak cały czas biorę duphasto od 18 d.c. bo mi tak kazała. Dorka gdzie jedziesz na wakacje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzka no juz sie troche pcha ten brzuszek na przód... delikatnie, ale idzie juz zauwazyć... Dorka no własnie takie to delikatne że nie wiem sama czy to jest to co mysle :D no na wakacjach tez sie może wiele dziać...tym bardziej jak sie ludzie zrelaksują i odprężą to wtedy mogą zdziałać cuda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No my u rodzicow nie dalismy rady, bo rowniez byl brat z zona i dzidzia a my spalismy na strychu, ktory jest otwartym pomieszczeniem... wiec doslownie wszystko slychac... Jakos aura nie sprzyjala i postanowilismy na jedna noc do hotelu sie udac a rodzicom powiedzialam ze nocuje u przyjaciolki :) Czulam sie jak nastolatka :D:D:D Waikiki super takie musniecia, z dnia na dzien beda coraz silniejsze! Zuzka dzielna jestes - szalenstwa u tesciow :D:D:D Ja tez biore duhpaston od 16dc :) czyli dwa dni po zastrzyku :) Ty tez dwa dni po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka ja 4 dni po zastrzyku, takie zalecenia i do dnia @ jak dostanę to mam odstawić a jak nie to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz zuzka to nie jest takie zabawne w sumie, bo moja garderoba jest prawie w całości bezuzyteczna, bo sie opina i nie czuje sie w tym najlepiej ;) musze sie walsnie wybrac na zakupy i kupic spodnie, bo te co mam mnie już troche podczas siedzenia cisną w brzuch...mimo, ze to biodrówki. no i wniosek jest prosty...mam mało ciuchów aktualnie przydatnych, a obkupowac sie w luzne nie chce, bo mi szkoda kasy... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to ja inaczej, bo 25dc mam przerwac, czekac na @ do 30dc i jak wyjdzie poz test to kontynuowac branie, moze nawet zwiekszyc dawke. niby tak samo a jednak troszke inaczej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak brałam duphaston, to lekarz powiedział tak: brac do końca, przerwac tylko w wypadku gdy wcześniej nadejdzie okres. Ale nie lakkie plamienie, tylko taki faktyczny zupełny okres. ale to mój tak mówił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Waikiki w domku dresiki luźna bluzeczka a tylko na wyjście coś musisz mieć. Pracujesz jeszcze czy już na zwolnionku?? Ja tak brałam poprzednim razem i @ dostałam także chyba nie ma znaczenia tak mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki u mnie tak samo powiedziała tylko jak dostałam plamienia to kazała powtórzyć test i jak negatywny to przerwać branie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jeszcze pracuje, więc to nie takie łatwie z tymi ubiorami ;) he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy ma inaczej :) Lekarze podejmuja decyzje na podstawie badan, wiec trzeba ich sluchac... tak mi sie wydaje. Ja mialam tak ze raz mi gin zalecil nie przestawac do @ i tak sobie zafundowalam ponad 40dniowy cykl a jak odstawilam to za 2 dni przyszla @. Kazdy jest inny i dlatego nie powinnysmy sie sugerowac :) Ja zaraz do domku, wstawie pranko, ugotuje sobie obiadek i zasiade przed TV bo mam duzo fajnych filmow :) Niestety przez 10 dni jestem sama bo ukochany wyjechal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja zaraz musze zmykac... ale będe zaglądac i wypatrywać dobrych nowin w tym tygodniu i kolejnych również :) Przesyłam Wam dziewczyny ciążowe fluidy :D oby szybko zaskoczyło!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym mojego gdzieś wysłał to bym miała luz :P uuu nic bym nie robiła tylko leżała. Waikiki no to faktycznie lipa jak chodzisz do pracy, ale czego nie robi się dla potomka ehhh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym sie taaa
ja bym sie tem. nie sugerowala - bo przy braniu tego typu lekow podwyzszona tem. moze byc mylna i wprowadzac w blad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym sie taaa
ja bym sie tem. nie sugerowala - bo przy braniu tego typu lekow podwyzszona tem. moze byc mylna i wprowadzac w blad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj a ja bym chciala mojego zatrzymac w domku.. nie lubie jak go nie ma :( Dom staje sie pusty i strasznie nie lubie sama zasypiac :( Ale mam nadzieje ze szybko zleci bede kolekcjonowala kostiumy na wakacje i olejki do opalania :D:D Czas szybko uplynie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze ci ja to dopiero w wakacje gdzieś wyruszę. Jk można wiedzieć to gdzie się wybieracie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedziemy na Malediwy na dwa tyg i juz nie moge sie doczekac! Slonko, woda i my z koktailami w rece :D:D:D wiec tak sobie mysle ze jak sie nie uda, to tez nie bedzie tak zle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jak ci fajowsko to się tam opalaj za nas i pij drinie tylko nie za mocne.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki, ale ten czas zleciał u Ciebie. To ja se ciągle myślę, żeś Ty w 8 tygodniu, a tu taka niespodzianka. Coś mi się pogrzało. :D Ja pierwsze ruchy poczułam w 17 tygodniu. Niby przy pierwszym dziecku czuje się je później, ale ja wiem, że to na pewno było to. Także może i u Ciebie niedługo się coś zacznie. :) Teraz to dostaję takie kopy, że jak kot na mnie leży to cały podskakuje i nie wie co się dzieje. O albo jak laptopa mam na sobie to śmieję się, że mam efekty specjalne, bo też wszystko skacze. :) Mój Mąż śmieje się, że mały po Nim taki silny jest. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×