Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mallgos

STARAM SIĘ O DZIDZIUSIA

Polecane posty

mallgos mój M zapłacił 70 zł luxmedzie ja mu tak naturalnie powiedziałam, że musi i koniec jak mnie kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mallgos ja poprostu mojemu ukochanemu powiedzialam ze lekarz nie da mi juz zadnych srodkow wspomagajacych do czasu kiedy go nie przebadamy... no i taka byla prawda. bardzo spokojnie to przyjal bo sie zgodzil ze skoro ja sie lecze to on tez powinien sie sprawdzic. Nie bylo to pewnie najprzyjemniejsze badanie i straszny stres przy czekaniu na wyniki... Na pewno M bardzo dojrzale sie zachowa, to my sie bardziej za nich denerwujemy i tym przejmujemy niz oni :) i na pewno wszystko bedzie dobrze. Zuzka a skad wiesz a moze sie udalo! A jak temp? Wiem ze przy lekach moze byc podwyzszona, ale jak spadnie to juz wiadomo... a co do testow, to jest poz jak druga kreseczka jest mocniejsza od pierwszej, przynajmniej moje testy tak maja... Mam nadzieje ze to pomoze ci w tej zagwostce. Ja na razie nawet nie chce myslec o testowaniu! Czekam do 30dc ale na pewno wczesniej przyjdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka w ulotce jest napisane, ze test jest pozytywny jak obie kreski są takie same lub ta druga jest mocniejsza, jesli jest słabsza to nie ma owulacji. U mnie 1 dnia były takie same, drugiego miałam wrażenie, że ta druga jest nieco mocniejsza, 3 dnia tak samo jak 2 i dziś 4 dnia znowu wyszły takie same, tzn tak samo ciemne. Już nie pamiętam dokładnie ale w niedzielę i poniedziałek kuł mnie lewy jajnik, dziś lekko boli mnie podbrzusze. Troszkę pośmigałam po necie i doczytałam się, że nie jest to dobry objaw. Test 4 dnia powinien już być ujemny jeśli jest dodatni to jest zbyt wysoki poziom LH i świadczy to o jakiś problemach, dodatkowo ból podbrzusza może śiwadczyć o tym, że nie pęka pęcherzyk tylko tworzy się torbiel. No takie tam bajanie - o ile to jest prawda, bo net niekoniecznie jest wiarygodnym źródłem. Na ten cykl to nie liczę, bo zbyt lekko by to poszło, tylko martwie mnie ten ból, bo następnych torbieli już nie potrzebuję ;). Tak czy siak jest jakiś postęp, testy wyszły wreszcie pozytywne, daje mi to nadzieję, że z każdym następnym m-cem będzie lepiej. Dzięki za info o badaniach nasienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka ja nie wiem czy jestem raczej nie a tempke to sobie tak zmierzyłam ale nadziei sobie nie robię. Mallgos mi testy wychodziły przez 5 dni pozytywne a potem negatywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mallgos int super zrodlo informacji ale rowniez czlowiek sie naczyta i niepotrzebnie martwi... najlepiej to sie przejsc do lekarza. Ja mam nadzieje ze nie ma zadnego torbiela, a bol byl kolo owulacyjny i bedzie za 2 tyg piekny test ciazowy z dwoma krechami!!! Ja nigdy po poz tescie juz nie robilam dalej, wiec nawet nie wiem jak wyglada po owu.. wielkie gratulacje dla kolezanki od ziolek! Ja jak bede nieskutecznie sie starac przez 3 lata to tez pewnie wszystko odstawie i bede chwytala sie akupunktury, ziolek itp, ale na razie bede brala leki, na szczescie nie tyje, a na nieszczescie chudne :( a i tak szczupla jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka a caly czas mierzysz czy tylko raz? A ja ci mowie ze Ci sie udalo! Mam poz przeczucie :D:D:D!!!! A jak Tobie sie uda po zastrzyku to da mi to wielka nadzieje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorunia nie wiem ja nic nie przeczuwam ale mam nadzieję że twoje przeczucia się sprawdzą. Kochane odezwę się około 20 bo właśnie kończę pracę i zmykam do domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sama nie wiem, nic nie ma - ale miesieac temu tez tak bylo - pare niteczek sluzu z krwia i dopiero na drugi dzien @ choc dziwne bo dopiero na sobote bylam przygotowana na @ mallgos ja nie testuje raczej. Wiem ze mowilam ze odpuszczam sobie miesiac a jednak sprobowalam, ale mialam clo, mialam nadziej ze moze swieta i mzoe sie uda. No ale niestety nie jest mi pisane byc na razie mama. Bede tu co jakis czas zagaladac - odezwe sie jeszcze jak @ sie rozkreci. I na arzie nie mam ochoty na kolejne stymulacje, zreszta chyba musze najpierw zbic prl tak an 10 przynjamniej a nie na 26 ng/ml Ostatnio sie smialam ze jak juz wszystko zawiedzie to poprosze przełozonego, zeby przeniosł mnie do takiego jednego wydziału gdzie sa 4 w ciazy a jedna to jzu prawie na wylocie :) tak chyba cos w powietrzu jest :) juz mi lepiej, pogodzilam sie z tym. I na szczescie nie zylam nadzieja tka jak ostatnio. Dziewczynki trzymam kciukasy za was :) bardzo mocno :) :* trzymajcie sie. Samych 2 kresek zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka tak jak mówisz jeszcze za wcześnie może się nie rozkręci trzymaj się kochana. Trzymam kciukasy oby to nie była @, tylko to czego wszystkie pragniemy buziaczki 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za pocieszenie Zuza, Dorka, Gagatka trzymam za Was kciuki :). Gagatka spróbuj się nie dołować, wiem że to się tylko tak łatwo mówi i człowiek zawsze obiecuje sobie, że nie będzie się wkręcał ale czy chce czy nie to w jakims stopniu myśli o tym, bo przecież jak zalezy to trudno jest nie myśleć. A nóż widelec uda się tym razem :) Pozdrawiam, słodkich snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatko, trzymaj sie cieplutko. Ja wiem, że przychodzą chwilę załamania, człowiek ma dość i ma ochotę wszystkim dupnąć. Ale potem znów nabiera się optymizmu i można działać dalej aż do następnego dołka. Jednak mam nadzieję, że w Twoim przypadku więcej dołków nie będzie. :) Trzymam kciuki. :) A swoją drogą jak mnie strasznie wkurwiają takie reklamy jak ta na dole na poprzedniej stronie. Granie na czyimś nieszczęściu i wymyślanie takich bzdurnych historii jest co najmniej bardzo z dupy. Chyba mi hormony szaleją, bo aż się tym podjeżyłam niemiłosiernie. Dorko, ależ Wam zazdroszczę tych wakacjji. Super, wypoczywajcie ile wlezie. :D Ale wiesz, ja też jestem super opalona... . . . . . . . . . . ...samoopalaczem, który zarzucam se w łazience, a potem jest mi niedobrze, bo tak wali. :D :P A co, też się chcę trochę pocieszyć. :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka nos do góry! a nóż widelec jak sie wyluzujesz teraz w tym m-cu to sie uda - przeciez ja tak właśnie miałam :) mallgos powiem Ci tylko tyle, ze ja miałam na lewym jajniku wiecznie ponawiające sie torbiele czyli z prawego owulka szła gładko, a z lewego duuupa. A w ciąze zaszłam jak owulka przypadała własnie z lewego - dlatego odpuściłam sobie starania, bo sie bałam że wyjdzie znowu torbiel i bałam sie kochac, zeby przypadkiem nie pękła...a tu bach!! i ciąza. Więc wszystko jest możliwe. wiem,z ę każdy organizm jest inny i każda kobieta ma inne objawy ale ja miałam bóle podbrzusza już na tydzien przed terminem @ ...takie delikatne, a potem w okolicy terminu @ juz mocniejsze, tak że czułąm sie codziennie jakbym własnie dostała @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobitki 🖐️ Właśnie wstałam i biorę się za porządki. Gagatka i jak tam kochana mam nadzieje że się @ nie rozkręciła dalej trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klempa chciałam zobaczyć raz jeszcze to łóżeczko co Ty kupowałaś i nie moge znaleźć tego linku co wklejałas, poza tym może juz być link nieaktualny :o masz jakiś namiar na takie podobne albo tamto własnie. Chciałam zobaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Jak dzis samopoczucia??? Ja podrozowalam do pracy dwa raz dluzej, bo jak tu spadnie kilka platkow sniegu to od razu jest panika :D Licze na to ze jutro tak zacznie sypac ze bede mogla w domu zostac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczęta ja dzionek miałam nerwowy i męczący dlatego nie będę się rozpisywać. Waikiki słyszałam, że często podbrzusze boli jak na miesiączkę w pierwszych tygodniach ciąży, ale to chyba nie zdarza się zaraz po owulacji, w sumie to ja mam zawsze takie bóle na 2 tygodnie przed terminem @, więc to standard. Dlatego nie łudzę się, że wyszło - no ale kto wie może się zaskoczę ;). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moja dziewczynki :) dzieki za słowa otuchy :) naprawde wiele dla mnie znacza. No coz jest bez zmian mam bardzo leciutki sluz z krwia, ale bardzo mało i gdyby nie moje wyczulenie na te sprawy pewnie bym tego nie zazuwazyla. Poki co brzuch mnie nie boli juz na @ ale jakbym miala wiec nie wiem co jest grane. I co najdziwniejsze mam zero pryszczy. Na razie czekam sobie spokojnie do piatku - bo pewnie w piatek sie @ rozkreci. Juz na pewno robie sobie przerwe na miesiac na pewno. Musze naprawde wyluzowac. Nie zazywac lekow i nie liczyc nic. Nawet luteiny nie bede brala, zreszta po pol roku jej brania moze dostane normalnie @ bez niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka przykro mi :(. Brawo za postawę, pamietaj że jesteś bardzo dzielna, mimo tych zwątpień, które Cię ogarniają. Jestesmy z Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgłupiałam do reszty - kuzwa niech ten okres juz przyjdzie. Dobranoc :) dzis sie dowiedziałam ze M. nie jedzie na weekend do szkoły - super przyjamniej bedziemy razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HALO!!! Gdzie sie podziewacie? Straszna cisza :( Gagatka miesiac przerwy, uwazam ze fajnie, ja tez tak robilam, ale nadal bralam leki - metformax i duhpaston, ale nic mocniejszego. dobrze mi robilo nie liczenie, nie myslenie, zycie normalnie. Zobaczysz jak te ostatnie dwa miesiace szybko zleca i zaraz bedziesz miala swoja dzidziunie! Super! nic sie nie boj bo na pewno to bedzie niesamowite przezycie! A planujsze rodzic z M???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc - niestety małpa przyszła rano juz na 2000% - no coz yzcie toczy sie dalej. jestem zla, smutna, zawiedziona - to wszystko sie we mnie miesza. Przede wszystkim juz powoli mnie to wszystko przyłacza, dlatego robie przerwe. 21 stycznia zapisalam sie do lekarza - nie wiem co potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka ściskam! na spokojnie...zrób przerwe zregeneruj siły i moze podejdz do tego na spokojnie od nowa... bedzie dobrze, zobaczysz! Klempa dzięki za link...myśle,ze mi takie w ciemnym kolorze tez własnie by pasowało...ale już ich nie mają w sprzedazy :o kurde, ale będe tam zaglądac może znowu będą... a nic mi nie mów o strachu, bo ja mam jeszcze troche czasu a tez już czasem sie boje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka glowa do gory! Na prawde nie rezygnuj, bo zdrowe pary staraja sie do roku i to calkowicie normalne... Starania ucza cierpliwosci i wytrzymalosci... zobaczysz uda sie i bedziesz czytala to co piszesz i sie smiala. Ja tak sobie mysle ze jak sie czlowiek tak stara o dzidzie to pozniej mocniej to wszyskto przezywa, co jest cudowne. Nie wiem czy bym tak docenila ciaze gdyby od razu nam sie udalo a tak jak kiedy przyjdzie na nas czas to bedzie to najwieksza moja radosc!!! Dziewczyny chyba kazda kobieta sie boi.. Smiesznie, najpierw marzymy a jak juz marzenie sie spelni to nachodza nas obawy. Ale wydaje mi sie ze to pozytywne, znaczy ze nam zalezy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki, widziałam, zarąbiste są. Też bym pragnęła, ale niestety na pragnieniach tylko się skończy. :D O tu np. masz te łóżeczko na trwającej aukcji: http://www.allegro.pl/item870265548_6182_lozeczko_dzeciece_safari_klups_najtaniej.html . Zresztą w wyszukiwarce wpisz se safari klupś i wyskoczy Ci ten model. :) A łóżeczko jest naprawdę ładne. Jak je przytargaliśmy do domu to Mąż je poskręcał. Miało trochę tak postać, a potem mieliśmy je schować. Jednak żal się nam zrobiło i dalej stoi. I chyba już tak zostanie. :D Dorka, ja chciałabym rodzić z Mężem i On też chce ze mną. Jednak mówi, że nie wie czy da radę to wytrzymać (nosz kurde biedaczysko normalnie, to mnie przecież dupę porozrywa :D ). Dlatego kazałam Mu sie na spokojnie zastanowić i zdecydować. Powiedziałam Mu, że zrobi jak czuje i uważa i cokolwiek wymyśli to to zaakceptuję. Nie chcę Go też ciągnąć na siłę, żeby się potem do mnie nie zniechęcił. Różnie bywa przecież. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HALO! Co tu dzis takie pustki calkowite??? Gdzie sie podziewacie??? Ja juz nie moge sie doczeakc konca pracy! Marze aby sie przebrac w cieple wygodne ciuszki i zasiasc przed TV :) A jakie Wy macie plany na wieczor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopingowalam Was dziewczyny i zlozylo sie tak ze sama teraz jestem w ciazy:)) nie planowana ale strasznie sie ciesze:) pozdrawiam was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×