Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość potrzebujaca pomocy .....

kto pomoze wypelnic wniosek o dotacje do pup

Polecane posty

Gość kocyk_na_tarwce
ja tez poproszę ten wniosek(wzór)-zawsze warto skonfrontowac swoj z jakims innym zworem: super_magdalena@gazeta.pl mam tez w pdf jak napisac plan marketingowy i swat, wiec jak ktos chce, to tez niech napisze mi na tego mejla, zebym podeslala pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madeleineee
Witam, Czy ma ktoś wzór wypełnienia takiego wniosku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bugatti5
proszę wyślijcie mi wzór wniosku :( będę otwierała solarium i zupełnie nie wiem jak sie mam do tego zabrać... termin składania już za pare dni a ja sama jak palec z tymi karteczkami !!! BŁAGAM POMOCY!!! bugatti5@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
help help mam to samo wniosek do mup, juz kilka dni nad tym siedze ;( prosze o wzór pliss od tego zależy przysłość mojego synia plissss podaje maila porowann1979@wp.pl WIELKIE DZIEKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszmary kozmarów
te wnioski sa banalne...dzięki takim nieukom jak wy, Tylko w lipcu zarobiłam na czysto 6tyś, wypełniając je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chris2you
tez prosze o wyslanie wzoru wniosku !!!! z gory dziekuje:) christina71@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mara345
Posiadam gotowy biznesplan na internetowy sklep z biżuterią. Może służyć też jako przykład do innych sklepów internetowych, wystarczy trochę pozmieniać danych. Zleciłam jego wykonanie i zapłaciłam 170zł. Biznesplan został przyjęty przez UP. Odsprzedam za 50zł. Jeżeli jesteś zainteresowany/a napisz: odziezowka.info@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jeśli ktoś mógłby mi podesłac wniosek na maila raya20@o2.pl będę bardzo wdzieczna. Mam biznesplan i już pozyskany lokal i boję się, że mi wniosku nie przyjmą bo coś spieprzę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akina
hej mam pytanie.chce sie starac o dotacje na wlasna firme,rejestracja bedzie w miejscu zameldowania i pytanie czy moge prowadzic wlasna firme gdzie indziej ?prawie drugi koniec polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulciaa3
Witam! Ja tez bym prosiła o wzór wypełnionego wniosku do pup. Chce otworzyć hurtownie kosmetyczną. Wie ktoś może czy obowiązkowy jest zaklepany już lokal na otwarcie działalności? Bo przecież jaką mam pewność ze dostanę te pieniądze:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulciaa3
Z góry dziękuję! Mój mail ulciaa3@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolinka12
ponawiam temat bardzo proszę o przesłanie wniosku na sklep odzieżowy jeśli ktoś ma będę bardzo wdzięczna rafalm1977@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa forumowiczka
Cześć Forumowicze, ja również chcę starać się o dofinansowanie z pup na rozpoczęcie działalności, a dokladniej chcę sprzedawać przez internet artkuly dziecięce więc jeśli ktoś miałby jakiś wypełniony wniosek, niekoniecznie na sklep internetowy i chciałby się nim podzielić to podaję swojego emaila: momonia8@wp.pl Trochę zaczęłam pisać swój ale chciałabym jeszcze zobaczyć jak wygląda taki który już przeszedł. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bsuisse
ja tez jestem chetna na wniosek o e-sklep z odzieza,jestem w trakcie pisania nie wiem czy dobrze to robie z gory dziekuje! :D betka-b@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15Viola
bardzo oroszę o przesłkiego wniosku juz wypełmnionego juz drugi dziń nad tym siedze BARDZO PROSZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajliz
witam i ja staram się o dotację pokazałam wniosek w UP ale pani była chyba bardziej tępa niż ja sprawdziła punkty i już jeśli ktoś ma wniosek na dotację sklep odzieżowy prosiłabym o podesłanie dla porównania gienia32@tlen.pl dzięki dla bezinteresownych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pier;'dole ludzie jak Wy chcecie prowadzić własną firmę skoro nie potraficie nawet wniosku napisać, jednak życzę wszystkim aby otrzymali dotacje , szczerze i życzę także szczerze wszystkim osobom które korzystają z gotowych wniosków lub ofert specjalnych firm aby nie utrzymali tej działalności przez rok. I tu nasuwa mi się spot zachęcający do udziału w wyborach prezydenckich: " proste czy Cie to przerasta?" jak widać dużą grupę " potencjalnych przedsiębiorców" przerasta wypełnienie wniosku , brawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiulekstg
witam bardzo bardzo proszę o wysłanie na e-mail wypełnionego wzoru wniosku o dotację z UP na firmę sprzątającą lub jakiegoś innego (tak dla porównania) utknęłam na: - kalkulacja kosztów na pierwsze 30 dni -przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej przez okres 12 mies. (pewnie w każdym UP jest inny wzór więc może się to ciut inaczej nazywać) - atuty firmy (nie wiem czy mam dobrze napisane) - analiza rynku odbiorców, konkurencji (tak jak wyżej nie jestem pewna) BŁAGAM POMÓŻCIE mój e-mail massimo22@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiulekstg
witam bardzo bardzo proszę o wysłanie na e-mail wypełnionego wzoru wniosku o dotację z UP na firmę sprzątającą lub jakiegoś innego (tak dla porównania) utknęłam na: - kalkulacja kosztów na pierwsze 30 dni -przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej przez okres 12 mies. (pewnie w każdym UP jest inny wzór więc może się to ciut inaczej nazywać) - atuty firmy (nie wiem czy mam dobrze napisane) - analiza rynku odbiorców, konkurencji (tak jak wyżej nie jestem pewna) BŁAGAM POMÓŻCIE mój e-mail massimo22@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aste
Witam! Właśnie zabieram się do wypełniania wniosku o dotacje do UP. Jeśli ktoś ma już wypełniony i mógłby mi udostępnić byłabym bardzo wdzięczna. Z góry dziękuję za pomoc. email: furioso2009@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oiomariuszoio
mam gotowy wniosek moge podeslac pisac gg 12184514 mail marlusz@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinant
Ja również staram się o dotacje z PUP ponieważ chcę otworzyć sklep odzieżowy ale mam problemy z wypełnieniem tych wszystkich wniosków......Prosze o pomoc!!!!! Jeśli ktoś ma podobny wniosek albo jakiś inny to prosze o przesłanie........... paulinkamala@buziaczek.pl Liczę na waszą pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lplp
Witam wszystkich. Jestem na etapie zakładania własnej działalności. Staram się o dotację z PUP i jestem w trakcie wypełniania wniosku. Niestety jak więkrzość, wniosek wypełniam pierwszy raz i jest w nim sporo niejasności dla mnie. Przyznam, iż szukałem na ten temat sporo w internecie i ciężko o poglądowy przykład, a według kryterii wniosek musi być wypełniony poprawnie, inaczej zostanie odrzucony. Zgłaszam się więc z prośbą o pomoc do osób, którym ten temat nie jest już obcy. Być może ktoś posiada wypełniony, przykładowy wniosek i może go przesłać w celach pomocy. Będę bardzo wdzięczny: mój e-mail: leszek@pleco.pl. Z góry dziękuje za pomc. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiko98
też poproszę o wzór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikunia1111
ja też mam ten problem z wypełnieniem wniosku chcę otworzyc sklep odzieżowy może ktoś mi pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikunia1111
piszcie na krystynka10o@wp.pl proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cornel
Witam czy moglby ktos wyslac gotowy wniosek o dotacje z PUP mam ogromny problem z wypelnieniem i rachunkiem kosztow bede wdzieczny oto moj email goniam5@op.pl pozdrawiam i z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MILOSTEK
JA RÓWNIEŻ BARDZO PROSZĘ O WZÓR WNIOSKU. E-MAIL: milostek@poczta.fm Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×