Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aguś1984

ślub - sierpień 2010..kto jeszcze??..

Polecane posty

mariolka_krejzolka widzę że lubisz podobne klimaty jak ja :) Ja też powinnam pisać magisterkę ale na razie mam tyle prac zaliczeniowych i egzaminów że nawet o tym nie mam głowy myśleć idelajda z nauką to chyba każdy tak ma że się nie chce niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idelalajda
witaj nowa siepnioweczko 🌻 fajnie masz z ta dzidzia my tutaj czesto rozmawiamy o dziecku i kazda z nas by chciala ale zawsze jest nie ten czas, a tobie zycze szczesliwego rozwiazania, a powiedz jak sie czujesz w sumie wikszosc ciazy masz juz za soba dobrze to znosisz? Teraz moj kolejny problem(bo niby jak by moglo byc inaczej) zastanawiam sie nad odstawieniem plastrow bo poprostuu uz nie chce mi sie ich brac, doszly mi jakies smieszne stany depresyjne(od czasu do czasu) moi rodzice stwierdzili ze zrobilam sie strasznie nerwowa i normalnie od miesiac zero ochoty na seks, kocham sie ze swoim ale naprawde prawie wcale nie sprawia mi to przyjemnosci powiedzialam mu o tym a on ze wlasnie nie rozumial co sie ze mna dzieje kiedys to bylo 3 razy w tyg. a teraz tyle jest przez caly miesiac, powiedzial mi ze jesli juz nie chce brac plastrow to zebym juz ich nie brala bo po co mam sie zle czuc. Ale kurcze ja juz tak sie odzwyczailam od prezerwatyw, jeszcze ten strach przed wpadka, albo o tym ze bede miala okres w dniu slubu bo przecierz cykl napewno mi sie roreguluje kurcze pomozcie mi kobietki co ja mam zrobic. Doszly mi tez dusznosci no i nie wiem czy to ma zwiazek z palstrami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj siasia86 idelalajda powiedz o tym swojemu lekarzowi może zmieni ci metodę antykoncepcji bo ja uważam że to przez plastry Ja teraz miesiąc nie brałam tabletek i najgorsze jest to że brzuch mnie boli przez dwa pierwsze dni okresu. :-/ Okres wypada mi na ślub więc będę musiała jakoś to przesunąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz przesunac okres biorac 2 opakowania na raz ale moze niestety wystapic plamienie. Tabletek nie chce brac bo jestem roztrzepana i ciagle o czyms zapominam czyli na bank o tabsach bym nie pamietala, ale cholernie boje sie wpadki, nieregularnych cykli no itego ze niespodziewanie dostane w dniu slubu :-( dlaczego ja sobie stwarzam tyle problemow a czy ty juz kiedys odstawilas tabletki na dluzej? jak wygladaly okrsy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kupiłam buty na stronie bialebuty, u mnie w miescie straszna bida, nie ma w ogole wyboru, byly 2 pary fajne, jedne 8cm obcas i stwierdzilam, ze troche za wysoki, drugie spoko ale zapiecie na piecie nie bardzo mi sie podobalo 6cm obcas. Bardzo mi sie podobaja buty arti di roma ale sa cholernie drogie. No i zdecydowalam na internet... halke tez kupilam H05 http://allegro.pl/item902424341_halka_do_sukni_2_kola_na_wymiar_2_modele.html teraz zastanawiam sie nad bizuteria, tez cos fajnego w necie znalazlam ale boje sie, ze do sierpnia mi moze czarna sie zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj siasia86 :) Czeka Cię teraz duże wydarzenie :) Ida, widze, że mamy bardzo podobnie, ja tez sie boje wpadki, okresu na wesele - a na razie na to wskazuje, ze tak trafi, chyba że mi sie jeszcze poprzesuwa... Ja z kolei zastanawiam sie nad braniem plastrow, jak juz kiedys pisałysmy o tym. Ostatnio siedze w domu a wieczorem i tak nic mi sie nie chce i nie mam ochoty na figle. To ciekawe, bo mam ochote raczej w ciagu dnia jak Moj jest w pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey, Co do antykoncepcji, ja też teraz zmieniłam tabletki, bo jakaś dziwna po poprzednich byłam. Jak zombi. Teraz jest super. Będę je jeszcze brać, chyba do ślubu, bo też się boję, co by było jakby okres wypadł w dniu slubu, a ze zdenmerwowania to na pewno by wtedy się pojawił.Z wpadki teraz byśmy się bardzo cieszyli, ale obawiaqm się, że niektóre ciotki dobra rada powiedzieli by, że bierzemy ślub, bo jestem w ciąży. Będziemy rozdawać zaproszenia osobiście, to wtedy niech sobie mnie obejrzą od stóp do głów i zobaczą, że brzuszka brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p20pppp
A ja mam problem slub mam 28 sierpnia i musze zaprosic mame z jej facetem , oraz tate z jego babka ...........mama jak sie o tym dowiedziala ze tata bezie ze swoja kobietka to dostala szalu . co mam robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj sasia bierzemy ślub w tym samym dniu:) Jak już idelajda wspomniała my tu prawie wszystkie tez marzymy juz o dzieciach tylko jakoś zebrać się nie możemy heheh. Sasia napisz nam coś o sobie. idelajda no to u ciebie raczej dziwne bo pamiętam jak pisałaś jeszcze niedawno,że ciągle masz ochotę na seks. Wiesz powiem ci,że stres tez robi swoje. ja ostatnio cały czas w stresie, i tez nie mam za bardzo ochoty na . i tez czasami wolę szybko w dzień bo wieczorem marze tylko,żeby poczytać książkę albo pooglądać telewizor .Nie w głowie mi jakieś figle migle.idelajda nie znam się za bardzo bo nigdy ani tabsów ani plastrów nie brałam ale wydaje mi się ,że gdybyś teraz odstawiła to chyba do ślubu już by ci się wszystko uregulowało. Ale pewna nie jestem. JA właśnie czekam na okres, powinien już przyjść. Brzuch mnie boli na maxa ale póki co cisza. A co będzie to będzie.Ale raczej nic nie będzie:D:D Aha pisałaś coś idelajda jeszcze o dusznościach.współczuje bo przechodziłam przez to.Nie wiem jak to wygląda u ciebie ale ja kilka razy miałam takie ataki,że myślałam,że się uduszę. okropne uczucie. tylko ja miałam to na tle nerwowym kiniam może faktycznie wstrzymaj sie jeszcze z bizuteria bo nigd nic nie wiadomo. pozdrawiam dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kobiekti. Przede mna najgorszy egzamin jak do tej pory szlag mnie trafia bo naprawde materialu ogrom a egzamin juz w sobote , w ten weekend bylam w szkole i egzamin za egzaminem ale niezle mi idzie mam 4 4 4+ czyli ok ;-) Co do dusznosci troszke sie unormowalo, ale okropnie tego nie lubie naprawde meczace, a jeszcze te glupie mysli to chyba z niedotlenienia mozgu mysli sie ze sie udusi. Mam dylemta dalej z tymi plastrami, bo jak bede je brala to na bank w dniu slubu okresu nie bedzie a jak je odstaiwe to nigdy kurcze nic nie wiadomo,ale libido jest bardzo niskie ost, troszke sie nakrecilam i bylo bosko, ale dalej nie czuje potrzeby seks moze dla mnie nie istniec a tu zaraz walentynki hmm Pojde do gina w tym tygodniu(przynajmniej takli mam zamiar) no i go pomecze moimi pytaniami a co bedzie jak, a gdyby to czy tamto itd i podejme decyzje. Powiedzialam mojemu ze mam takie cos no i powiedzial ze jak tylko chce to moge sobie plastry odpuscic ze to zalezy ode mnie. Ale chynba juz o tym pislam;-) Po 14 lutym ruszam na poszukiwanie tej jedynej, najpiekniejszej i najcudowniejszej sukni slubnej ;-)Nie moge sie doczekac a jednoczesnie sie stresuje bo wiem ze z hwila zalozenia sukni bede czula ze to wszystko dzieje sie naprawde;-)Nigdy nie myslama ze tak mlodo wyjde za maz i to jeszcze z wyboru a ni z wpadki;-) Moj tez zaczal juz odczuwac powage subu bo bardzo podkresla toze np. w nastepne swieta nie bedziemy juz tylko para a malzenstwem i mowi to z takim wspanmialym usmiechem na twarzy ze sie normalnie rozplywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idelajda to może te duszności to na tle nerwowym co? ja dalej czekam na okres,niby brzuch boli ale coś przyjść nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide
no niebeiska czyzby los sam za ciebie wybral kiedy jest na ciebie pora ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) ja już zaliczyłam drugą sesję i to z bardzo dobrymi wynikami :) niestety od przyszłego weekendu zaczynam kolejny semestr :( ale pewnie się na nim nie pojawię, bo ma być spotkanie rodziców w sprawach ślubno-weselnych. ostatnio cały czas wcinam słodkie bułki. waga chyba to odczuje ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idelajda nie wydaje mi się,pewnie stres spowodował opóźnienie, Ale wiesz na luzie podchodzimy co ma być to będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie biorę już ze 2 lata tabletek. ostatnio okres mi się rozregulował i w sumie jeszcze nie wiem, czy pojawi się podczas ślubu. o ciążę się nie martwię. nawet nie ma kiedy jej zainicjować. tu może pomóc tylko bocian ;) ale na poważnie... dziecko kiedyś tak, ale nie teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Idelajda ja właśnie znalazłam moją wymarzoną suknię i już kupiliśmy:) wyglądam w niej jak anioł:) To takie niesamowite uczucie zobaczyć siebie w sukni ślubnej - teraz już czuję, żę do sierpnia niedalekpo. Tylko niecałe pół roku, a nie dawno jeszcze był cały rok przed nami:) A co do reszty przygotowań to salę mamy załatwioną a wraz z nią wszystko co się z nią wiąże, że tak to pokrętnie napiszę;) dekoracje, oświetlenie, jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dulcia super, że udało Ci się kupić wymarzoną suknię. jeśli możesz wrzuć linka do Twojej albo jakiejś podobnej :) czy masz już także ustalone menu na wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menu będziemy ustalać w czerwcu z szefem kuchni. Tak sobie zażyczyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki. Sie zestresowalam jak przeczytalam juz niecale pol roku, kurcze to zleci jak nie wiem co jak zaczelysmy pisac bylo chyba ponad rok, a nawet nie wiem kiedyb to zlecialo, a teraz zrobi sie niedlugo cieplo, wiosna a to mi zawsze najszybciej i najmilej mija o kurcze naprawde malo czasu ja mam ost egzamin i czuje ze go zawale normalnie tragiczne to dla mnie Dulcia wklej zdjatko alboo link bardzo jestem ciekawa sukienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dulcia98 koniecznie pokaż suknie :D Ja mam zamiar zamówić do końca miesiąca. Pojadę zobaczyć kolory i zdecyduje. idelajda ja też się przejmuje że mało czasu a tyle rzeczy do załatwienia. Ja też mam teraz ostatni egzamin i jeszcze czekam na wyniki mam nadzieje że poprawek nie będzie. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis sie dowiem co z wynikiem z sobotniego egzaminu kurcze mam stresa bo jeszcze raz sie tego uczyc nie chce, nie moge, nie dam rady bo ten przedmiot jest pwowalony albo my mielismy powalonego wykladowce albo jedno i drugie ;-) daria trzymam kciuki i oby bylo bez poprawek tak jak mowisz ;-) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Gratulacje z powodu ładnych ocen no i powodzenia na kolejnych egzaminach :) jak się cieszę, że te stresy mam za sobą ;) No ale za to stresuje mnie wciąż brak pracy. Ciężko naprawdę z pracą :-/ jeszcze jakby się chciało mieć w miarę na poziomie. Bylismy na kolejnym kursie tańca, fajnie było, dużo kroków już umiemy, ale jeszcze duuzo lekcji przed nami, dopiero początki :) W tym tyg. jeszcze chcę pojechać zobaczyć sukienki, zanim okresu nie dostanę bo pewnie bede sie słabo czuć. Macie jakieś plany na Walentynki? My pewnie pójdziemy albo na kolacje, albo do kina a może jedno i drugie :) Ale jeszcze nie mam żadnego upominku dla Mojego ;) bo symbolicznie coś tam sobie dajemy. Wiecie, dobija już mnie ta zima, wiem, że mało już czasu zostało do wesela, ale na wiosnę cżłowiek ma większa ochote do życia, a mam już dość ubierania się jak niedźwiedź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tylko ciebei ta zima dobija mnie rowniez z chyba 100 powowdow miedzy innymi takiego ze jak sie robi cieplej to moj ma wiecej pracy a co za tym idzie wiecej pieniedzy, oprocz tego ile mozna marznac ha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide
hej dziewczyny Niebieska i jak tam sprawa twojego okresu, bo ja odrazu pomyslalam ze mozesz byc w ciazy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Niebieska, co tam u Ciebie? ;) Dziewczyny, mam takie pytanie. Czy miałaście z jakimś punktem przygotowań jakieś problemy? To znaczy chodzi mi o to, czy np trudno Wam było znaleźć fotografa bo wszystko było już na ten dzień zajęte itd? Bo by praktycznie 6-7 miesięcy przed ślubem i problemów żadnych. Czy wybierałyście najpierw datę a potem załatwialiście resztę, czy na odwrót? Bo my dobieraliśmy do swojej wymarzonej daty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, będę szukać linka do mojej sukienki, to wkleję. Dobra, może napiszemy, która którego dnia wychodzi za mąż? Dla jasności. Żeby potem sobie gratulować;) Ja 07.08.2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) my wybraliśmy datę, znaczy bardziej ja ;) nie marzyłam, żeby to był 28 sierpnia, ale chciałam być po obronie pracy mgr i żeby ludzie zdążyli powracać z wakacji no i oczywiście, żeby jeszcze ciepło było. problem był z zespołem, który 2 lata temu miał zajęty termin - 21 sierpnia (pierwszy zaplanowany termin, dlatego zmiana na 28.08). mały problem miałam z kamerzystą (w lutym), bo u mnie w mieście nie ma zbyt dużego wyboru, ale w sumie udało się znaleźć fajnego kolesia i jestem zadowolona. i oczywiście mega problem z kościołem. na początku września nie było już u mnie w parafii sensownej godziny :( na szczęście w innej parafii w moim mieście nie było problemu, żeby wziąć ślub o dobrej godzinie ;) niebieska może ma okres i brzuch ją boli, dlatego jej nie ma przy kompie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×