Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aguś1984

ślub - sierpień 2010..kto jeszcze??..

Polecane posty

Gość mariolka_krejzolka
hej dziewczyny :) żyjecie?? ;) ja też miałam stresa z tą suknią, ale udało się! mam zupełnie inną niż sobie na początku na fotkach wypatrzyłam. i wódka już wybrana, kupiona będzie wkrótce. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariolka pochwal się sukienką:) ja tez mam dużo upatrzonych ale pewnie bedzie tak,że w salonie i tak wybiorę inna dlatego przestałam już oglądać suknie w necie bo co rusz to jakaś inna mi się podoba. Jutro o 10 mamy spotkanie z księdzem ,jestem pozytywnie nastawiona bo rozmawiałam ze znajomą w tamtym roku potrzebowała nauk i była u tego księdza wystawił jej wszystko. Byla u niego na dwóch spotkaniach pogadali sobie o zyciu i miała wszystko z głowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) 🌼 oj chciałabym mieć suknię upatrzoną... Niebieska to fajnie, że uda Ci się z tym księdzem, my mamy w przyszłym tyg. nauki, no mam nadzieję, że się odbędą :) Tymczasem byłam dziś u fryzjera zrobić sobie odrosty, skrócić trochę, mam teraz jakieś osłabione włosy, ale mniejsza o to. Zarezerwowałam wstępnie termin na fryzurę do ślubu :) Następnym razem jak pójdę do fryzjera, gdzieś około świąt to chcę sobie pokręcić, aby zobaczyć jak mi w kręconych bo chciałabym takie do ślubu, nie wiem czy całe czy u nasady proste, okaże się ;) Trochę dołuję się pracą, a raczej tym, że muszę jej szukać i mam wahania nastrojów od optymizmu i przekonania, że widzę siebie w jakiejś fajnej firmie po dół totalny :-/ A teraz jeszcze tyle wydatków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego ja tez mam zniszczone włosy od farbowania na blond i tak się zastanawiam czy nie powrócić do ciemnego. Mój powiedział,ze w ciemnych ładniej mi będzie do ślubu. i tak się zastanawiam bo gdzieś za 3 tyg tez bym musiała robić odrosty i może wtedy zafarbuje na brąz.Nie wiem ciagle się jeszcze wacham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolka_krejzolka
oto suknia - http://www.coline.pl/suknie-slubne/white-one-kolekcja-2010/suknia-slubna-white-one-3005.html tylko chyba tu jest bielsza od tej mojej albo mi się wydaje. mam też welon :) oj ja czuję, że ciężko będzie ze sprawami kościelnymi. włosy mam natural blond i nie zamierzam zmieniać koloru :P ech ja mam gorący okres w szkołach, właściwie to już w jednej. kolorowych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładna sukienka duzo dałaś. My juz po spotkaniu k księdzem. Spoko facet śmiał się z tych bzdur co w Polsce wymyślają,dal nam kilka kartek wydrukowanych z internetu : co to małżeństwo itd. powiedział,żebyśmy sobie poczytali. Spotkamy się jeszcze z nim 2 razy i wszystko nam wystawi.Bardziej mnie ta cała biurokracja tutaj przeraziła.Musimy się tutaj zarejestrować jako katolicy ,dal nam druki do wypełnienia. on to później wyśle do głównej parafii ta nam z kolei wystawi licencjat,który damy w Polsce albo ,który oni sami wyślą. że możemy brać ślub musimy zgłosić się tutaj do jakiegoś urzędu zgłosić czy po ślubie będziemy tutaj żyć itd.No i tutaj pojawiają się problemy bo mój na razie nie ma wszystkich formalności z pobytem tutaj pozałatwianych.dzisiaj ksiądz nie miał za bardzo czasu bo pełno interesantów u niego było .nast.razem z nim muszę o tym pogadać,żeby to jakoś troszkę ominąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i pojechałam do księdza jeszcze raz bo ta sprawa nie dawał mi spokoju ,dobrze zrobiłam bo teraz jestem spokojna ,ksiądz nam pomorze i wszystko da się załatwić:):) Po drodze zajechaliśmy i kupiliśmy rowerek stacjonarny bo duże przeceny były a ten co mieliśmy trochę przestarzały już był . Więc od poniedziałku zaczynamy jeździć, a jak śnieg stopnieje i zrobi się cieplej to będziemy biegać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kobietki w ten piekny mrzozny i slobneczny poranek 🌻 Ja juz po cwiczeniach i wiecie co mam 3 kg mniej i czuje sie swietnie w koncu robie cos i fajnie sie z tym czuje z poczatku bylo ciezko, ale teraz robie to wszystko z checia ;-) Zaczynam sie zastanawiac nad suknia i dalam sobie czas do polowy lutego wtedy bede po sesjach i bede mogla poswiecic troche czasu na szalenstwo zakupow ;-) Fajnie niebieska ze jakos z ksiedzem wam sie uda, Mariolka bardzo ladna sukienka. Pozdrawiam was i jestem bardzo ciekawa co tam u was nowego sie urodzilo. Udanego i owocnego poniedzialku ja biore sie za zakuwanie do sesji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idelajada
wstwac spiochy dzis zaczynamy nowy piekny dzien 🖐️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ida :) 🌼 Zazdroszczę Ci tych 3 kg mniej ;) ja ostatnio jem dość nieregularnie, rano w południe praktycznie wcale a potem po południu dopiero obiad i czasem kolację, ale stresuję się ciągle pracą. Jestem już w takim wieku, że chciałabym mieć w miarę ustabilizowane życie zawodowe, a po roku praktycznie od początku będę musiała zaczynać. Zaliczyliśmy pierwsze nauki, było lajtowo, babka pogadała ogólnie jak mamy się do siebie odnosić, że mamy szczerze rozmawiać, wybaczać itp. Mamy jeszcze spotkanie z księdzem i jedno z babką w ramach poradni. W przyszłym tyg. więc chyba pojadę oglądać sukienki :) Mogłaby się już ta zima skończyć bo człowiek jest ociężały i czuję sie jak niedźwiedź w grubym odzieniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mila nie masz czego mi zazdroscic teraz bede gubila powolutku bo te 3 kg to woda ktora we mne byla zatrzymana i jelita dopiero teraz zacznie sie ciezka praca na kazde 0,2 kg do utracenia. kobiety ma ktoras z was fajne notatki z psychologii rozwojowej bo musze to wszystko jakos poukladac w glowie a niestety nie bylam za czesto na wykladach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolka_krejzolka
ide - psychologia, pedagogika to nie moja działka, więc nie pomogę. mam strasznego lenia. zamiast sprzątać oglądam zaproszenia na allegro i obrączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale zawsze czujesz się coś lżejsza ;) Mariolka, my jeszcze też nie mamy zaproszeń, ale mam nadzieję, że w najbliższym czasie podejmiemy konkretne kroki :) i rozejrzymy się za obrączkami. Ostatnio pisałyśmy o włosach. Ja jestem teraz bardziej blondyna niż byłam heh, ale jestem zadowolona, w ciemnych zbytnio by mi nie pasowało bo mam jasną karnację, no a do ślubu na pewno chcę być blond skoro zawsze byłam. Po tej wizycie u fryzjera włosy mam fajne gładziutkie, kupiłam sobie dobrą odżywkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do psychologii - to też i nie moja działka. Miałam tylko na studiach 1 przedmiot o psychologii, raczej tak ogólnie, ale szczerze mówiąc dosyć olany, bo nie był do niczego potrzebny ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki ja studiuje pedagogike wczesnoszkolna i przedszkolna bodajze Dulcia tez to studiuje Mila czuje sie moze nie tyle co lzejsza ale mam wiecej energi A co do koloru wlosow to ja mam taki czekoladowy braz i ponoc wygladaja zdrowo, ale ja wiem ze nie sa takie jakie chcialabym miec dlatego przed walentynkami ide je sciac ot metamorfoza taka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolka_krejzolka
ja mam tylko ładny kolor włosów - wiele fryzjerek pytało się mnie, czy to naturalny kolor. niestety mam słabe i cienkie. dodatkowo teraz, gdy jest mroźno to strasznie mi się wysuszyły i elektryzują się. na wiosnę odrobinę je zetnę, bo muszę mieć jak najdłuższe, żeby można było coś ciekawego z nich wykombinować na ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby nie bylo sciac to u mnie oznacza podciac o jkaies 8-10 cm. Bardzo szybko mi rosna nie umiem powiedziec ilosciowo ile w jakim czasie ale wydaje mi sie ze tak okolo 3 cm na miesiac mi rosna (jak nie wiecej) w czerwcu scielam i mialam rowno do ramion, a juz w sierpniu mialam do zapiecia stanika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ida czym Ty je karmisz? ;p Mi w sumie też szybko rosną, ale chyba nie aż tak. Ja podcięłam teraz ok. 5 cm i mam do zapięcia stanika właśnie, poprzednio długo nie obcinałam i miałam już aż za długie. Do wesela nie będę obcinać więcej jak 2-3 cm, żeby końcówki ładnie wyglądały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idelaja
naprawde nie stossuje nawet zadnychj odzywek, codziennie musze myc wlosy bo cholernie mi sie przetluszczaja, uzywam przeroznych szamponow ale najczesciej timotei, moze rosna mi tak za sprawa mojej fryzjerki ona ma do tego bardzo dobra reke, kiedys jak wlosy podcinala mi kuzynka to strasznie wolno rosly a po mojej fryzjerce rosna migiem sama niw wiem dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mi się strasznie przetłuszczają, czasem to wręcz masakra, a używam szamponu do włosów przetłuszczających. Myję co 2 dzień, czasem codziennie jak widzę, że na 2 dzień już nie będę mogła się pokazać w takich włosach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolka_krejzolka
zapomniałam dodać, że też niestety mam przetłuszczające się włosy. codziennie muszę myć, bo na drugi dzień to strach się komukolwiek pokazać ;) a skoro przy włosach już jesteśmy - to macie pomysł na fryzurę? upięte, rozpuszczone? loki, proste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolka_krejzolka
nie strach tylko wstyd miałam na myśli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, nie ma nic gorszego niż tłuste włosy ;) A co do fryzurki planuję pokręcić, nie wiem czy całe czy u nasady głowy zostawić proste i niżej pokręcone, muszę zobaczyć jak będę wyglądać w całych kręconych, planuję sobie pokręcić przy następnej wizycie. A więc rozpuszczone i lekko spięte z tyłu, aby było welon do czego zaczepić, chciałabym mieć tak, by z przodu na ramionach mi opadały bo źle się czuję w całych upiętych włosach, w kokach i wg mnie nie wyglądam za dobrze w takich fryzurach, ale właśnie w rozpuszczonych najlepiej no ale wiadomo spięte z tyłu coś tam musi być, żebym nie wyglądała potem jak czarownica :D A Wy jakie macie pomysły?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariolka, zapomniałam napisać, że podobają mi suknie właśnie w stylu podobnym do tej, którą wybrałaś :) widziałam nawet tę sukienkę na stronie Madonny. Tyle, że jak na razie to mam do wyboru podobne kroje w miejscowych salonach nie tak markowych. Modele z tego roku kosztują ok. 2 600 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolka_krejzolka
ja kupiłam właśnie w madonnie w warszawie, tylko zdjęcie mi wyskoczyło w innym salonie i nie chciało mi się już na stronie madonny szukać, bo foty identyczne. będę miała do niej długi welon (do ziemi) i fryzurę raczej upięta. chociaż nie wiem, czy nie będę wyglądała zbyt łyso. także póki chcę jakieś ładne upięcie - nie kok na czubku głowy na pewno ;) ale jak to wyjdzie to na czesaniu próbnym wyjdzie. i pewnie się okaże, że lepiej mi w luźniejszej fryzurze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolka_krejzolka
póki co chcę - zjadłam co ;P chyba czas na obiad :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolka_krejzolka
aha i upięta to może nie koniecznie klasyczny kok, ale tak, żeby mi nie wystawało i nie sterczało i nie zwisało za bardzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :* Czytałam że piszecie o fryzurach. Ja raczej planuje miec upiete tylko tak prosto bardzo i elegancko . Moje włosy są ciężkie i mimo że fajnie wyglądam w delikatnych falach to boję się że mogą się rozpaść i bedę nie ciekawie wyglądać. W ogóle zauważyłam że strasznie zniszczyły mi się włosy przez tą zime. Podcianałam końcówki i trochę pomogło. Włosy myje codziennie bo jak większość z was mam przetłuszczające. Jeśli chodzi o długość to mam tak do połowy pleców. Kolor ciemny brąz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×