Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aguś1984

ślub - sierpień 2010..kto jeszcze??..

Polecane posty

dobrze, ze ja mam już studia za sobą :) ale głowa do góry dziewczyny, dacie radę, trzymam kciuki! dla was 🌼. mój wie o forum, mówiłam mu jeszcze na początku jak tylko dołączyłam do was, ale zbytnio go to nie interesuje co piszę, i dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój wie idelajda mowiłam mu o twojej teściowej,że będziemy miały podobne :) daria dzięki ,wiesz to wszystko jeszcze jest w toku i nadal szukam jakiś inspiracji heh. i nie martw się egzaminem ,zdasz go jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chce bolerko koronkowe z rekawem 3/4. W sierpniu niby powinno byc goraco ale nigdy nie wiadomo a w takim bolerku nie bedzie to glupio wygladalo, ze np. pada, weje a ja z golymi ramionami... My zamowilismy juz zaproszenia, wykupilismy podroz do Egiptu. Moze zaczniemy sie rozgladac za obraczkami. bukiet tez juz mniej wiecej wiem jaki chce, wlosy tez ale musze isc na probna, kosmetyczke mam sprawdzona i chyba nawet nie bede szla na probne malowanie. Jedyne co musze teraz zrobic to SCHUDNAC 5 kg...... nie jem jasnego pieczywa, slodyczy a waga i tak stoi help!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój też wie o forum, głównie przez moją i Wasze teściowe:) Idelajda i Daria dacie radę na poprawkach, trzymam kciuki:) Mariolka fryzur będę szukać:) na coś podobnego też sie pewnie zdecyduje. Bolerko mi sie też podoba te, które Sylwunia pokazała i tez bez stójki. Właśnie jestem na etapie ogladania czy mi do sukni by pasowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak szczerze to myślałam, że tylkko ja się zastanawiam, czy powiedzieć N o forum, ale widze, że wy też macie podobne myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Ale jestem dziś śpiąca, Mój nocował u mnie i nie wyspałam się, co chwilę się budziłam, zapowiedziałam już, że musimy mieć bardzo duże łóżko, żeby się wyspać razem :) Mój nie wie o tym forum, ale wie ogólnie, że czytam różne fora i czasem mu napomknę, że na forum piszą, że coś tam ;) ale nie zdradzam źródła tego hehe. W końcu każdy musi mieć taki swój mały świat tylko dla siebie ;) Dziewczyny trzymam kciuki za zdanie egzaminów! Nie przejmujcie sie, każdemu zdarzała się poprawka, ale na pewno teraz zdacie :) My jutro będziemy w centrum handlowym przy okazji pójścia do kina i chcemy pooglądać obrączki, a właściwie poprzymierzać bo chcielibyśmy klasyczne żółte złoto, bez żłobień raczej, nie za szerokie. No zobaczymy :) Życzę Wam udanych Walentynek ;) Wiem, jesteśmy zakochane cały rok, no ale fajnie jest sobie umilić taki dzień 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Nie wiem, czy to tylko ja mam takie wrażenie, ale na rynku nie ma obecnie prawie żadnych fajnych zaproszeń ślubnych! Masakra! Ja nie wiem, co my wybierzemy. Nawet te drogie zamiast być ładne to jakieś dziwolągi. Jedynie niektóre rulony i njazwyklejsze zaproszenia jakoś wyglądają. I kupimy najzwyklejsze z najzwyklejszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia - jak tam obrączki, znaleźliście jakieś ładne? Dziewczyny, jak Wasze poprawki i egzaminy? Udało się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlatego my sie zdecydowaliśmy
że sami robimy zaproszenia. Pod ten sam deseń zrobimy też zawieszki na alkohol, bo gdy zaczęlismy przeglądać, to co oferują na rynku to nie wiadomo, czy się śmiać, czy płakać. Wszystkiego napaćkane, można oczopląsu dostac od wszystkich dupereli :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dulcia jednak przesunęli tą poprawkę na 28. Dzisiaj byłam na uczelni odpowiadać z innego przedmiotu i dostałam 4. :) Mam upatrzone zaproszenia. Ale są drogie. Pójdziemy na początku marca pooglądać na żywo. Od wczoraj zaczęliśmy się zastanawiać nad podróżą poślubną. Przeglądaliśmy różne oferty i spodobał nam się Cypr. Ciekawi mnie jakie wybierzecie perfumy na tej jedyny dzień ? Chciałabym znaleźć takie delikatne i eleganckie za razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O perfumach w ogóle nie pomyślałam, więc będę musiała się tym zająć:) co do podróży poślubnej my też już przeglądamy, ale jak juz to na pewno pojedziemy w polskie góry. Czekam, aż mi odeślą odpowiedzi z kilku ośrodków, jakie tam terminy mają wolne. Co do zaproszeń, u nas w mieście nie ma ani jednego. Tylko zaproszenia na osiemnastkę. Nie wiem, co to sie porobiło, pół roku temu jeszcze zaproszenia były. Chyba im sie nie opłaca, bo wszyscy zamawiają przez Internet. A jeśli chodzi o bolerko, to nadal nie wiem, czy będę mieć. Pustka w głowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia życzę - a dlaczego robicie ślub w tygodniu? Jeśli można wiedzieć, jeśli nie to ok, tak z ciekjawości pytam:) Słyszałam, że w piątki jeszcze robią, a Wy macie w poniedziałek. Jakąś fajną salę zaklepaliście na taką datę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, zastanawiamy się właśnie nad tym, czy robić listę prezentów, dołączyć ją do zaproszeń? Czy może jakiś wierszyk włożyć w środek? W sumie wolelibyśmy dostać pieniądze, ale rozumiemy, że nie każdego stać na taki gest, więc juz sama nie wiem. Może to wszystko tak zastawić jak jest i co przyniosą to będzie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santini
Witam, szukam do kupna sukni Maggie Sottero model Brielle w kolorze perlowej bieli. Jezeli ktos ma na sprzedaz z checia kupie. Potrzebuje na koniec czerwca 2010. Moj roz. to 34-36 164cm + 6-8cm buciki. http://www.maggiesottero.com/dress.aspx?style=A3185 Kontakt: sandra_k87@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide
hej kobietki ,a jednak obeszlo sie bez poprawki kulam cala noc i dostalam 4 ;-) byl to ustny egzamin i loteria czy trafie w pytania trafilam jako tako ale wybrnelam ;-) Dumna na maksa z tej 4 jakby to conajmniej 6 w totka byla Udanego dnia wszystkim zycze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) mój men nie wie, że piszę na forum, ale za to wie, że ostro czytam ;) o perfumach nie pomyślałam, ale z tym nie będę miała problemu ;) w podróż najchętniej do USA, ale to za droga impreza. pewnie wylądujemy w "ciepłych krajach" albo na mazurach. w sumie nie marzę o konkretnym miejscu. listy prezentów nie robię. wątpię, żeby u mnie w rodzinie to by się sprawdziło. też wolę pieniądze, ale jak ktoś kupi prezent to ok - nie będę robiła tragedii. myślałam za to o wierszyku - co zamiast/oprócz kwiatów. chciałabym wino lub książki. ida gratuluję ocen :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide
ja o podrozy narazie nie mysle bo troszke nieralne przy naszych funduszach, o perfumach tez nie pomyslalam ale tego mam duzo wezme jakis swoj ulubiony zapach ;-) My zamiast kwiatow chcemy kupon totolotka bo to kupi kazdy w zaleznosci od mozliwosci jeden kupi jeden zaklad za 3 zlote a inny np. 10 bo tyle kosztowalaby wiazanka, a moze akurat cos sie trafi ;-) Zima u mnie ma nawrot znowu sypie snieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Gratulacje Ida :) Czasem takie 4-ki bardziej ciesza niż niejedna 5 ;) Też jeszcze nie wiem jakie perfumy, nie zastanawiałam się nawet nad tym. Dulcia mamy w tygodniu, ponieważ na terminy w weekend w salach, które nam się podobały musielibyśmy czekać 2,5 roku - 3 lata, szczególnie, że chcieliśmy mieć wesele w lato. Nie jesteśmy ze sobą długo jak większość z Was 5 czy 6 lat, że można byłoby już dawno rezerwować a że nie mamy już 20 lat nie chcieliśmy dłużej czekać ze ślubem ;) No i aby nie robić ludziom za dużo problemów z urlopem w środku tygodnia, zdecydowaliśmy się na poniedziałek. Znalazłyby się sale, w których byłoby wolne w weekend, ale bardziej zależało nam na fajnej sali, tej, która nam się podoba, niż na weselu koniecznie w sobotę. Oglądaliśmy te obrączki, ale teraz już sama nie wiem prawdę mówiąc. Były całkiem proste klasyczne z żółtego złota - taka środkowa szerokość, czyli nie za szerokie i nie całkiem wąskie. Potem przymierzyliśmy też z tych zaokrąglonych łączone - w środku białe złoto i też były całkiem fajne. Mój stwierdził, że na nim żadne fajnie nie wyglądają ;p A ja się teraz zastanawiam czy na pewno chcemy klasyczne i zaokraglone. Tylko, że kanciaste z białego złota zawsze mi się kojarzyły jak srebrne takie jak nastolatki noszą ;) Musimy jeszcze gdzieś indziej pooglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do listy prezentów, to z pewnością fajna sprawa, ale u nas jeszcze się to nie przyjęło, a jeżeli umieścić to np. w Internecie to raczej tylko młodzi mieliby do tego dostęp. Jeżeli przy zapraszaniu ktoś zapyta co byśmy woleli to powiemy, że kasę, a jak ktoś coś kupi to kupi ;) Ostatnio dawaliśmy na wesele wino zamiast kwiatów bo tak chcieli Młodzi, tzn. my i tak daliśmy jeszcze oprócz wina mały bukiet. My raczej nie będziemy sobie niczego życzyć. A co do podróży to jeszcze nie wiemy, teraz już chyba bardziej opłaca się czekać na lasty bo promocje są do końca grudnia/stycznia. A może pojedziemy gdzieś samochodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My się wybieramy autem w siną dal:) to znaczy w góry na parę dni. Co do tej listy prezentów to ja też nie jestem przekonana, bo to mi sie trochę kojarzy, że biorę ślub po to, aby coś dostać. Ale nie ukrywam, że pieniążki byłyby najlepszym prezentem. Ja już nie wiem, może Mojemu coś przyjdzie do głowy w tej sprawie, bo w sumie długo o tym nie rozmawialiśmy. Ja bym jeszcze chętnie schudła z 5 kilo, ale potem bym musiała robić poprawki w sukni na bank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Idelajda:) Wiem, że niektóre z nas planują po ślubie zajść w ciążę. Długo chcecie czekać? My chyba od razu;), jak żadna finansowa tragedia się nie zdarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde mnie żadne obrączki nie zachwyciły. na pewno nie chcę zaokrąglonych/wypukłych ani wklęsłych, czy kwadratowych. raczej żółte złoto, ewentualnie mix. szerokość ok. 5-6 mm. a jaki grawer chcecie mieć na obrączkach? dziecko najchętniej za 2-4 lata. ale mój men już by chciał, więc będziemy musieli się jakoś dogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestescie kobietki? Kurcze z tych stresow okres mi sie spoznia w poniedzialek polecial mi tak brazowy maly zwitek wymieszany z sluzem, wczoraj to samo a wczoraj powinnam dostac okres, ale jeszcze paniki nie ma ale jak juz jutro nie dostane to bede podejrzewala ciaze bo bylo troszke objawow ktore mogly oznaczac ciaze ale nie wiem na ile skutecznie sobie to wszystko wkrecilam a na ile to jest prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i przepraszam za tak szczegolowe informacje ale rozmawialam z mama i ona mowi ze sobie wkrecam, a ja poprostu jakos tak dziwnie sie z tym czuje jestem niebywale spokojna niektore rzeczy ktorych nigdy nie jadlam smakuja mi jak nigdy no i wogole jest cos czego nie potrafie opisac,ale raczej sobie wszystko wkrecam choc zawsze sobie obiecywalam ze juz nie bede sobie niczego wkrecala, ale juz tak chyba bede. Mniej wiecej tydzien temu cos mnie tknelo i zrobilam test ale nic nie wyszlo, tylko ze wczoraj byl termin miesiaczki dodam ze zawsze mam jak w zegarku a tu nic sie nie zapowiada:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Nie wiem co Ci powiedzieć, z jednej strony jakby się okazała ciąża to trochę głupio, że już teraz, a z drugiej do wesela już nie tak daleko, no ale to na pewno nie jest komfort być w 6 m-cu na swoim weselu ;) Może jednak Ci się spóźni ;) Ja akurat wczoraj dostałam a boli mnie głowa i jestem słaba. A jaką mam ochotę na słodkie, że masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide
nie zdecydowalam ze sie przemecze do slubu i odstawie po slubie ale kurcze okres mial byc wczoraj hmm? pewnie schizuje ale to takie kurcze dziwne bo juz tydien temu sie zastanawialam czy aby nie jestem a te opoznienie daje mi do myslenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×