Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aguś1984

ślub - sierpień 2010..kto jeszcze??..

Polecane posty

sylwunia ja będę szukała czegoś podobnego :) fajnie,ze ci się tak udało.teraz sobie przypominam,że ty chyba jako pierwsza kupiłaś sukienkę,jakoś w grudniu o ile się nie mylę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, albo maila na konto sierpniowe 2010@onet.pl i któraś z dziewczyn podeśle ci hasło. ja nadal nie mogę się zalogować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Wysłałam maila na naszą pocztę i czekam na hasło :) Jeszcze nie mam sukni, ale jak się tylko zdecyduję to postaram się wrzucić. To znaczy, planowałam wczoraj pojechać do salonu, tylko nie wiedziałam, że muszę już wyłożyć za nią połowę jako zaliczkę :-/ Myślałam, że wystarczy z 200 zł. W przyszłym tyg. będę musiała więc wziąć dzień wolnego. Wódkę prawdopodobnie będziemy mieć Sobieski 0,5l na głowę. Ale dodatkowo i tak się doliczy więcej na konkursy, bramy, żeby dać np. znajomym. A nad zawiadomieniem też się zastanawiałam dla kilku osób i np. do pracy, ale to najwyżej kupimy jakieś w maju/czerwcu. Dziewczyny podobają mi się Wasze suknie, te tutaj na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koszyczki pełne pisanek, koszyczki kolorowe takie już od soboty wielkiej, czekają na Zmartwychwstanie. A od rana samego w niedzielny poranek serca się radują, ze Zmartwychwstania Pańskiego. I przy tym wielkanocnym stole, Dzieląc się jajeczkiem, solą i chlebem Składamy sobie życzenia Wesołego Alleluja!!! Życza Wam drogie dziewczyny i Waszym rodzinom Monia z rodzinką :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Wysłałam maila, teraz czekam na hasło. Ida daj znać tutaj, jak już wyślesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja już się w Święta raczej nie odezwę, bo jak przystało na panią domu, wszystko na mojej głowie, także życzę wam wesołych świat i smacznego jajka:) lecę do garów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja padam,narobiłam się jak głupia,wszystko na mojej głowie bo teściowa nic nie zrobi.Wielce zmęczoną udaje. Jeszcze mi tylko sernik został i potem pomyć podłogi ale podłogi to już mój pomyje. Wesołych Świąt dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a to nie jest tak ,że np ktoś się nie może zalogować bo np inna osoba korzysta w tym czasie z tej poczty? innego wytłumaczenia nie widzę, bo hasło i login są dobre ,ja się zalogowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz sie zalogowałam - okazało sie że dostałąm złe hasło :D ale juz wszystko wyjaśnione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulątko
dziewczynki a ja ciagle nie dostalam hasla:( wyslalam maila z adresu paula_pi niech ktos mnie "poczestuje" hasłem;) baaaardzo prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulątko
niebieska dzieki za haslo:) jak skoncze przygotowania świąteczno-kuchenne to przesle wam na poczte fotke mojej kiecuszki:) życze wszystkim pannom młodym wesołych, zdrowych świąt i baaaardzo mokrego dyngusa;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulatko nie ma za co:) ja już wszystko porobiłam,jeszcze jakieś ciuchy na jutro przygotować. Nie mam siły, z tego wszystkiego odechciało mi się już jeść tych wszystkich pyszności,które przygotowałam. iec chyba jutro nic nie tknę. A poza tym to kilka dni temu coś mi strzeliło do głowy i z blondynki stałam się czarnulką, aż się popłakałam jak zobaczyłam bo miały wyjść brązowe. Mojemu się bardzo podoba ale mi niestety nie. blondu już nie chciałam od od kilku lat farbuje na jasno i powiem wam,ze włosy mi się zniszczyły. na szczęście niedługo lecę do polski więc mam nadzieje,że moja fryzjerka coś wymyśli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulatko mi się jedynie materiał trochę nie podoba,to znaczy ja siebie np w takim nie widzę ale krój fajny, wogóle suknie z white one podobają mi się. ja już po kąpieli i sobie drinka w łóżeczku popijam i przeglądam neta. ciuszki poprasowane ,teraz schną mi paznokcie . dłużył mi się ten dzień strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulatko mi się jedynie materiał trochę nie podoba,to znaczy ja siebie np w takim nie widzę ale krój fajny, wogóle suknie z white one podobają mi się. ja już po kąpieli i sobie drinka w łóżeczku popijam i przeglądam neta. ciuszki poprasowane ,teraz schną mi paznokcie . dłużył mi się ten dzień strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulątko
sukienke taka chciałam, zawsze chciałam na szyje i nie "beze" więc z tej jestem zadowolona, ładnie podkreśla figure i wyszczupla:) tylko bede miala troche zmniejszony dekolt bo po 1. nie mam za bardzo co pokazywać (ach te moje "mandarynki" hehe), a po 2. jakoś mimo wszystko źle bym się czuła w kościele przy tych wszystkich starszych ciotkach z biustem na wierzchu;) bukiet chcialabym kwiaty cantedeskie kolor herbaciany, ale nie moge znaleźć takiego jaki chce konkretnie, ale coś w tym stylu: http://www.decorado.pl/main/d,d,6,wiazanki-i-bukiety-slubne.html --> rysunek piętnasty licząc po 3 od góry albo jeszcze zastanawiam sie nad tym pierwszym z w/w linku czyli "storczyki w różowej oprawie" lub opcja ze słonecznikami ( w tym linku czwarta). co do fryzury to chyba upięcie z grzywką na boku... chociaż jeszcze nie podjęłam ostatecznej decyzji... chciałabym żeby były do góry uniesione i maleńki płaski diademik wpiąć:) a może macie jakieś propozycje jakie kwiaty lub jaka fryzura by mi pasowała do tej sukienki???? czekam na wasze sugestie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i tak trzymaj,bo najważniejsze jest,żeby nam suknia się podobała i żebysmy dobrze się w niej czuły :) nie otwiera mi się link,który wkleiłaś :( jeżeli mogę coś zasugerować to wydaje mi się,że ładnie by do tej sukienki pasował bukiet np z kilku długich kwiatów a fryzurę to ja bym zrobiła nie koka tylko pokręcone troche włosy (tak na boku i w ten bok wpięty np jakiś kwiat) ale wiesz ja tam się nie znam:D . jak byłam tak wstępnie oglądać bukiety u kwiaciarki to pokazywała mi katalogi jakie bukiety do jakich sukien pasują.więc może też popytaj u siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulątko
no ja wlasnie chce takie dlugie na końcu z taką trawa zakończoną perełkami:) ale moze rzeczywiscie jeszcze sie poradze florystki:) a te pokręcone włosy to całkiem dobry pomysł:) mam dość długie blond włosy więc by pasowało:) troche się uparłam na to upięcie bo mam wrażenie że przy sukience na szyje upięcie włosów wyszczupli szyję i ramiona, ale może się myle musze się nad tym poważnie zastanowic:) a ty niebieska juz masz wybrana fryzure i bukiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulatko u mnie cały czas zmienia się zdanie, co do fryzury to jeszcze kompletnie nie wiem bo to zależy jaka będę miała sukienkę. no i cały czas zapuszczam włosy. zapisana jestem na próbna fryzurę węc cos mi tam pokombinują. Kwiaty jedynie wiem,że chcę długie ,właśnie zakończone tak jak ty piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×