Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aguś1984

ślub - sierpień 2010..kto jeszcze??..

Polecane posty

niebieska dawno cie tu nie bylo ja tez myslalam zeby sama udekorowac, ale pomysl bedziesz musiala to sama zrobic i potem jeszcze posprzatac wiec jak chcesz wydaje mi sie ze i tak bedzie tyle na glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinaaaaa
Szalone szalone:) Oj ale ja młoda byłam:)i przyjaciółka mnie tak zmotywowała:)zawsze grubasek taki była...wiekszy niż ja - swój do swego ciągnie:P i pojechała na staz do Francji na pół roku:)i wróciła taka laska....no i co ja nie dam rady????????a studiowałam wtedy....a z aodchudzanie przed sesja się wzięłam...oj młody człowiek to głupi:))))najwazniejsze, ze to juz poza mna jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak sobie liczyłam koszty wesela i trochę dużo wyszło. sala to ok 10.tyś bo w pierwotnej wersji miało być ok 65 osób teraz zrobiło się już prawie 80. Na o na resztę wyliczyłam ,że wyjdzie coś ok 20 tys:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebeiska my tanczyc bedziemy do piosenki farby chce tu zostac a to tylko dlatego ze ta piosenka od poczatku zwiazku nam towarzyszyla w wazniejszych momentach wiec taki sentyment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinaaaaa
Kurcze...takie szczegóły?:)ja sale dopiero jade rezerwoac w tym tygodniu:P Kurcze az sie zastanawiam czy się wcześniej do księdza nie wybrac z tym terminem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my juz własciwie mamy utwór na pierwszy taniec..K. wybierał..chcemy poprosic orkiestre zeby nam puscili oryginalne imagine johna lenona:)..nie trzeba za duzo kombinowac w tancu;)..ja sie rozgładam za utworami na płyte..bo niby kamerzysta powiedział ze on ma swoje ale jakos nie jestem przekonana do konca..nie chce sie pozniej rozczarowac jakas denna muzyka..a wy jakie ciekawe piosnki macie??:)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie z moim P. postanowiliśmy wcześniej zrobić nauki, bo potem przed samym ślubem i tak jest dużo przygotowań. Dziewczyny nie chcę was martwić, ale dowiedzcie się jak to u was w parafii jest z zapisami na konkretną godzinę, bo ja w marcu po podpisaniu umowy z salą i zespołem poszłam do swojej parafii i tam ksiądz mi powiedział, że nie ma pośpiechu i żebyśmy przyszli po nowym roku. Ale rozmawiałam z kumpelą która też bierze ślub 14 sierpnia, tylko w innej parafii i ona już w marcu zaklepała godz. zaniepokoiło mnie to i w zeszłym tyg, poszłam jeszcze raz... i co się okazało? że na mój termin godz. 17 zajęta (którą ja zresztą chciałam :( ), i z tego co zdążyłam zauważyć to było b.dużo zapisów na czerwiec. więc wzięliśmy 18, bo przed ślubem chcemy zrobić zdjęcia w plenerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jakos tak wychodzi a z roku na rok coraz to drozej. Niebieska ty tez bierzesz slub 21??? Nie wiem czy czytalas ale ja musialam zmienic date wlasnie na 21 i dzis dokonalam ostatecznych rezerwacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mieszkam w malutkim mieście w którym nie ma firmy ,która sie tym zajmuje.Nie robiłabym tego sama oczywiście ktoś by mi pomógł.Ale jeszcze wszystko może się zmienić w sumie to jeszcze tyle czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przez chwile myslalam jeszcze o piosence everlasting love U2..to jest nasz przebój..ale za duzo ryzyko ze cos nie wyjdzie w tancu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam czytałam idelajda, ja chciałam sierpień dzień był mi obojętny wolny był jeszcze 28. No ale później uświadomiliśmy sobie,ze 21 się poznaliśmy tylko,ze maja a nie sierpnia no ale to zawsze coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie rozpisalam to teraz dajcie pomysl na szybki obiad i nieskomplikowany to jeszcze troche posiedze, mialam robic ruskie pierogi ale mi sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my nie mamy jeszcze piosenki na pierwszy taniec, i też podobnie jak ty aguś1984 chcemy wybrać utwory na płytę z wesela, bo też nie chcę się potem rozczarować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym wybraniem piosenek na plyte to dobry pomysl ale sama bym chyba nie wiedziala jakie wiec poczekam jakie kamerzysta zaproponuje i zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idelajda - szybki obiad..makaron z jakims sosem:)..pysznie i syto:)..a co najważniejsze szybko:)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz sylwunia tak to już jest dlatego ja mamie mojej dałam wytyczne,że ma nie patrzeć co ksiądz mówi i nas zapisać.Ale i tak od rana taka nie spokojna jakaś jestem,że ksiądz jakieś problemy może robic,że młodzi nie przyszli osobiście. Co do piosenek to wiem tylko,że na płycie chce mieć wstawiona melodie z filmu gladiator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebieska chyba ksiadz zrozumie nie martw sie jak dasz fajny nominal to wszystko sie da ;-) a tak na powaznie to zobaczysz ze wszystko bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwazniejsze zeby wam niebieska odpowieadalo kurcze a jak chcem o 6 pogada to zadnej tu pindy nie ma , nieladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE PAL!!!!!bo potem napewno bedziesz chciala miec dziecko i bedzie ci ciezko rzucic. Ja tez juz mykam do obowiazkow kobity jutro w tym samym skladzie sie zameldowac ;-)Pozdrawiam was i milego dnia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz Idelajda..to ja daje przepis na szybki obiad a Ty mykasz..nieładnie..nie taka była umowa;)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po rozmowie z moim stwierdzilam ze chcem na 17 bo 18 to juz troche pozno o 19 z kosciola to juz sie zciemnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra jeszcze z 10 minutek no kurcze a jak sie szybko odpicowac i sprzatnac bajzel ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie dziewczynki..jak zakładałam ten temat to nie sadziłam ze ktokolwiek odpowie..nawet nie wiecie jak mnie cieszy ten odzew:)..miło powymieniac sie informacjami i watpliwościami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×