Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aguś1984

ślub - sierpień 2010..kto jeszcze??..

Polecane posty

Gość Karinaaaaa
no przeforsowałam swoje:)nie b edzie wilegachnego brylantu!!!!!a własnie zarezerwowalismy sale:) 14.08.2010 zostane Pania S:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fajnie ja tez chcialam 14 :-( ale terminow nie mozna bylo zgrac ze wszystkim i zostalo przy 21.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki jutro mamy spotkanie z dj. jakies rady czego sie dowiedziec. Wiem ze w umowie bedzie napisane ze dj. nie pije na weselu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy orkiestre..umowa juz podpisana..ja nie wiem jeszcze jak to z nazwiskiem po ślubie bedzie..bo siostra K. ma tak samo na imie jak ja:(..za maz za szybko to ona sie nie wyda..i nie wiem czy nie zostawic sobie swojego i dopisac..z tym ze ja mam strasznie długie nazwisko a i K. krótkiego nie ma..moje 12 liter a K. 9..a pozatym imie tez mam długie:(..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do dj to nie mam pojecia o co mozna pytac i na co zwracac uwage..takze nie pomoge mimo szczerych checi:(..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym sie nie przejmowala tym ze bedziesz miala takie same jak jego siostra, ale jak macie mieszkac razem u twojego i ona tez tam mieszka to moze byc problem z korespondencja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez z poczatku chcialam orkiestre ale dobra orkiestra to cena od 3 tys. do 5 wiec troche duzo.Te tansze to sie znajda i za 1500 ale bylam na kilku weselach gdzie oni grali i juz o polnocy byli troszke podpici i juz falsz, ja jestem po szkole muzycznej takze mnie to za bardzo razilo i bym sie chyba wsciekla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i o korespondencje przede wszystkim chodzi..a K. sie strasznie oburzył jak powiedziałam ze jego nazwisko sobie dopisze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dj. tez nie nalezy do kiepskich zyczy sobie 2500 za wesele i on ma 20 letnie doswiadczenie mam nadzieje ze sprosta moim oczekiwaniom i nie bedzie lipy, u nas wszyscy brali zawsze orkiestre no i wiem ze wszycy sie u mnie dziwia jak to dj na weselu?? Mam nadzieje ze bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No powiem ci ze ja tez kiedys cos przebakiwalam ze chcialabym zostac przy swoim a on na to " to po co mi slub" Prosilam go ze moze przejmie moje nazwisko bo jest krotsze i bardziej bedzie pasowalo nawet jemu do imienia a on na to " ja bardzo chetnie ale moja matka nigdy mi tego nie wybaczy i do konca zycia bedzie wypominac" Wiec ustapilam i bede sie nazywac tak jak on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra uciekam dziweczyny. Milego dnia. Jutro mnie nie bedzie caly dzien bo troch jutro bedziemy zalatwiac od rana piszcie za 2 dni zajrze i poczytam co tam u was kobity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wam ale się wkurwiłam,mama była dziś u ksiedza ,żeby zarezerwować kościół a ten się nie zgodził ,powiedział,że musimy przyjść osobiście.Wiedziałam,że z nim będą problemy bo straszny służbista i całe miasto na niego narzeka. Hmm a my będziemy w Polsce dopiero w grudniu. Kurde zmartwiłam się ale jeszcze wyślemy do niego ciotkę mojego ona udziela się w kościele to może ona coś wskóra. Jeżeli ona noc nie załatwi to nie zostanie nam nic innego jak czekać do grudnia i modlić się aby były jeszcze wolne terminy.zobaczymy jest jeszcze u nas w miescie wojskowy kościół i z tym kapelanem prędzej idzie cos zalatwić. Idę na spacer bo muszę jakoś odreagować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurcze ze mnie nie bedzie to wiedzialyscie, ale liczylam ze troszke was poczytam , a tu tylko niebieska sie wypowiedzial Co do tego ksiedza to moze zadzwon do niego i wytlumacz jaka jest sytuacja i przepros ze prubujesz to zalatwic przez swoja mame ale nie masz mozliwosci przyjechac, a bardzo sie boisz ze nie bedzie pozniej terminu dla was moze to cos pomoze. A ja zalatwilam dj. balam sie troszke tego spotkania bo nie iwedzialam czego sie spodziewac, ale wiecie co normalnie gosciu jest zajebisty, bardzo milo nas przyjal rozmawialismy, rozmawialismy i nawet nie wiedzialam kiedy minely 2 godziny. Jezeli wesele poprowadzi tak fajnie to tez pewnie minie nie bede wiedziala kiedy.Pozdrawiam was dziewczynki i piszcie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idelajda, przeczytalam,ze jestes z woj.pomorskiego i ze wesele prowadzone bedzie przez DJa, ja jestem wlasnie na etapie poszukiwania DJa wiec zastanawialam sie czy moglabys mi dac namiary na swojego ? Z gory dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze dj bede miala z zachodniopomorskiego wiec nie wiem czy tobie bedzie warto placic za ich transport

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide
Ewelina poszukaj sobie opini na temat dj. miska ze szczecina i sama zdecyduj nie moge ci poreczyc ze on dobrze prowadzi wesela bo jeszcze nie mialam swojego a kiedy ty bierzesz slub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinaaaaa
Witam Kochane:) No niestetyy i u mnie sie wszystko posypało:( ale to tylko dlatego, ze od dupy strony sie za to zabralismy ale do rzeczy...powiedzcie mi...jak to u was wyglądał?jak juz doszliście do wnoisku, ze chcecie sie pobrac...to jak wyglądało poinformowanie rodziców?facet przyjeżdzał do Was z rodzicami czy poprostu oboje siadaliście z Waszymi rodzicami..powiedzmy jakis obiad i wtedy...powiedzieliście...jak poinformowaliście waszych rodziców...nie mówie tu o zaręczynach...tylko poinformowaniu waszych rodziców jak to wyglądało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idelajda mama mówiła księdzu,że my możemy osobiście zadzwonić i z ni porozmawiać.przedstawiła mu wszystkie argumenty ,ze nie możemy teraz przyjechać etc. ale ona na to wszystko głuchy.E przestałam się na razie tym martwić jak nie w tym kościele to w innym.Chyba że jeszcze coś przez ciotkę da się załatwić.zobaczymy.. idelajda mogę zapytać ile bierze dj za prowadzenie wesele i czemu nie zdecydowaliście sie na orkiestrę? karinaaaa trochę dziwne pytanie bynajmniej jak dla mnie bo ja nie widzę w tym problemu. Jak wynajęłam salę to zadzwoniłam do rodziców przez Skype i im po prostu powiedziałam. Płakali ze szczęścia my razem z nimi.Przyszłej teściowej mój powiedział przez telefon dopiero za kilka dni. Ja w ogóle nie lubię odstawiać jakiś szopek tylko dlatego,że takie są zwyczaje .mam tu na myśli np .sztuczne spotkania z rodzicami naszymi i jakieś dziwne oświadczyny przy świadkach.Nie dla mnie takie rzeczy. My zaręczyliśmy się już ładnych kilka lat temu(dokładnie 4) Bez uroczystości,rodziców,obiadów z kwiatami. Byliśmy tylko ja i on kolacja świece ,nikogo więcej nim w tym momencie do szczęścia nie było potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec my zaprosilismy jego rodzicow i moich i powiedzielismy ze wlasnie sie zareczylismy i chcemy omowic szczegoly zwiazane ze slubem i ze chcemy zeby to bylo wtedy i wtedy, przedstawilismy jak my to widzimy i byla dyskusja Niebieska to ten ksiadz jest nieludzki, a dj wolimy dlatego ze orkiestry czesto gesto tak sie reklamuja i wogole a jak minie pare godzin wesela to straszne falsze, a ja bym tego nie zniosla mam idealny sluch muzyczny(moze to brzmi malo skromnie) i naprawde wole fajnego dj ktory potrafi rozruszac towarzystwo.Dj zyczy sobie 2 tysiace a orkiestra taka na jaka bym sie zdecydowala to juz koszt rzedu 3,5 tys. wiec sama widzisz w cenie tez niezla roznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kobietki, odezwijcie sie Ja juz mam wszystkie wazne sprawy zaklepane, no prawie wszystkie. Zostalo mi isc do ksiedza, sala,dj,kamerzysta i fotograf z glowy tylko w styczniu podpisaac umowy .A jak u was maja sie sprawy?? My z moim jestesmy na etapie wybierania zaproszen slubnych ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i znowu was nie ma :-( :-( Uciekam, jutra jakby ktoras miala ochote to bede od 6 rano, ale kurcze gdzie wy jestescie? Czyzby was przygotowania tak pochlonely??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biorę ślub 28 sierpnia 2010 :) mam załatwioną salę, zespół i fotografa. do księdza się wybieram wkrótce... pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×