Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aguś1984

ślub - sierpień 2010..kto jeszcze??..

Polecane posty

mam nadzieje ze nie..wczoraj zsuneła nam sie gumka..i nie wiem co teraz..:(..nie chce teraz bejbi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze latwo mi powiedziec, bo sama nie dawno panikowalam,ale bierz od zycia to co ci da ;-) Jeszcze powiedz ze robiliscie to podczas filmu na polsacie ;-) Kobietko co ma byc to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze..nie, nie i jeszcze raz nie..to nie ten czas:(..staram sie o tymnie myslec..ale K. tez panikuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam bardzo nieregularne cykle..i nie wiem co myslec..okres powinnam dostac koncem miesiaca..tak kolo 26..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby tak spojrzec na twoj wiek 25 lat to czas najwyzszy na 1 dziecko ;-) Ale zartuje skoro nie chcesz jeszcze to moze idz do gina po tabletki 72 po i wtedy bedziesz pewna na 99 ze nie jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz..właściwie to napisze jak było..bo K. nie kończy we mnie..nigdy..nawet z gumka..i wiem ze przez cały czas była..jak chcial wyjsc zeby skonczyc to zauwazył ze nie ma..ale na mnie nie było nic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to szanse wrecz minimalne, jak nawet cos tam bylo na gumce to przecierz wyciagnelas gumke. Nie panikuj my zawsze robimy to bez prezerwatyw i zawsze moj konczy we mnie i to 2 razy (tylko ze ja biore plastry) zawsze poptem jak sie myje to wyplywa tego od i trohe ze mnie takze nie martw sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze tak jak masz stalego gina to wytlumacz mu jaka sytuacja zaistniala , ja nie korzystalam z tego ale mysle ze po cos to wymyslili takze glowa do gory, choc szczerze ci powiem ze nie wydaje mi sie zebys mogla zajsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie problem z tym ze nie mam swojego gina..wczesniej chodziłam do jednej kobietki ale ona sie rozchorowała..i nie chodziłam..ja tez mysle ze nic nie powinno byc..bo przeciez jakby nawet ten pierwszy rzut był we mnie to bysmy widzieli..a ja kompletnie z niczego nie byłam ufajdana..ok..juz nie mecze..a jak tam u Ciebie??..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mialam wczoraj chwile uniesien ;-) a tak po za tym to mysle ze krzyzs zazegnany juz nie ma tych cichych dni i ogolnie lepiej sie dogadujemy ;-) Szukamy ladnych zaproszen i do konca wrzesnia chcemy je rozdac, jutro chyba idziemy do ksiedza, pisze chyba bo jak zwykle bedzie milion spraw wazniejszych od ksiedza ;-)A u ciebie jak tam przygotowania ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my zaproszenia dopiero po nowym roku chcemy załatwiac..ale wczoraj ogladałam na necie..i powiem szczerze ze jakos tak nie moge znalezc niczego co mnie zachwyci:(..a do ksiedza pod koniec miesiaca..moze juz bedzie miał terminy nauk..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus bedziesz sie stresowala bo taka juz natura kobiet , twoj za dwa dni zapomni o sprawie a ty az do momentu okresu bedziesz siedziala jak na szpilkach takze radze ci isc do obojetnie jakiego gina i napewno ci wypisze, a ty choc raczej nie jestes w ciazy bedizesz miala komfort psychiczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mamy podobny problem z zaproszeniami, tez mnie zadne nie zachwycaja byly kiedys takie proste zaproszenia ale mialy to cos w sobie a teraz jak chcemy zamowic to juz ich nie moge znalezc :-( Moj chce do konca wrzesnia rozdac zaproszenia, bo zalezy mu na tym zeby nikt nie gadal ze jestem w ciazy i dlatego sie pobieramy, jego mala schiza ale kazdy ma jakies.Twierdzi ze jak nawet zajde w styczniu i bede w 7 miesiacu to nikt nie bedzie mial prawa mowic ze pobieramy sie bo ja z brzuchem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprytne;)..co do K. to on bardziej panikuje niz ja..i to mnie martwi..bo on zawsze był pewien..a ja mialam jakies obawy..a teraz to on cos za duzo watpliwosci ma..i denerwuje sie ze nie chce isc do lekarza..bo ja w sumie to bym to tak zostawiła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to lepiej idz do lekarza i wez ta tabletke, bo jak potem tfu,tfu wyjdzie dzidzia to moze miec do ciebie pretensje ze ci mowil, ze nie chcial itd,a moze tez byc calkiem odwrotnie, ja tez bym to tak zostawila ale idz zeby on byl spokojny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus raczej bez badania sie nie obejdzie, musi sie upewnic czy nie jestes w ciazy juz dluzej i czy go nie oklamujesz, ale to na plus dla ciebie przebadasz sie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) dawno mnie tu nie było - ale już nadrobiłam czytanie. Idelajda sprytnie z tymi zaproszeniami. my zrobiliśmy inaczej, po prostu każdego kogo mamy na liście gości powiadomiliśmy przy okazji że bierzemy ślub i podaliśmy już konkretną datę i godz. więc mam nadzieję, że jakbym zaszła w ciążę przed ślubem, to nie będzie plotek. Aguś1984 spokojnie - na pewno nie zaszłaś, idź jak ci radzi idelajda do gina, taki z miasta też powinien wypisać jak mu wytłumaczysz co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sylwunia jak tam przygotowania?? Agus zobaczysz bedzie ok. Jak znajdziecie jakies ciekawe zaproszenia to dajcie link bo ja szukam od kilku dni i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×