Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aguś1984

ślub - sierpień 2010..kto jeszcze??..

Polecane posty

2 tyg. na poczatku nic nie leciala waga ale po 4 dni zaczela cos okolo 5 kg stracilam ale nie wiem bo w figurze wogole nie widzialam zmian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinaaaaa
Witam dziewczyny z rana:)Ja tylko na chwilke:)Bo mase pracy mam:((((ale miłego dzionka zycze...i wapdne jak się tuylko troszke obrobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o karina hej. Przegladam teraz sukienki na internecie jak znajde jakas fajna to wam pokaze ok ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus a ty cos znalazlas? chcialabym zeby ten slub juz w koncu byl i zebym miala juz wszystko wybrane i zeby tesciowa mieszkala milion km z tad, i zeby mojemu przeszly humory pokroju kobiety w ciazy, napisalam to wszystko bo moze ktores zyczenie sie spelni ;-) A wy czego sobie zyczycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na razie nie mam możliwosci zagłebiania sie w suknie:(..za duzo ludków sie kreci w robocie:(..a co do życzeń..zeby wszystko było jak najpiękniej, żeby K. przestał strzelac fochy bez powodu, zebym ja przestała strzelac fochy bez powodu;)..i zebym 21.08.2010 wygladała najpiekniej:)..no i zeby wszystko sie udało:)..to chyba narazie tyle:)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec nie jestem odosobnionym przypadkiem jesli chodzi o fochy myslalam ze to tylko ja mam takie problemy przed slubem, fajnie Agus ze jestes:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsze jest to ze jak skarby strzelaja fochy bez powodu to jest masakra..ale jak nam sie zdarzy to uważamy ze powód jest..nawet jak go nie ma;)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny :) idelajda widzę że mamy podobny gust co do fasonów sukien ślubnych. ładne suknie. ja dziś idę właśnie na miasto pooglądać sobie suknie, bo u nas zaczęła się właśnie wyprzedaż no i chcę poprzymierzać, zobaczyć jaki fason mi pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba taka natura faceta;)..oni zawsze strzelaja focha bez powodu..a twierdza ze to my tak mamy..mi sie podobaja suknie w których dół jest drapowany..chociaz te gładkie tez nie sa złe..juz sama nie wiem..bo im wiecej ogladam tym trudniej cos wybrac:(..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladna Agus ja jeszcze nie wiem dokladnie jak ona bedzie wygladala bo na moelkach to wszystkie sa ladne. Sylwunia nie przejmuj sie. Po wypowiedziach niektorych znajomych stwierdzam iz wszyscy to przechodza przed slubem takze chyba nie ma sie czym przejmowac, a ja zniknelam bo pilam kawke z mama i musialam sie jej wyzalic i jz mi lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj zebys wiedziala Agus moja mama to normalnie cud swiata, kazdemu zycze takiej mamy-przyjaciolki normalnie nie ma tematu na ktory bym z nia nie mogla porozmawiac, naprawde on jest wspaniala i kochana osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami jestem wsciekła na mame..najczesciej za jakas głupote..a przeciez ona zasze chce dobrze..jak nawrzeszczy to tez dla mojego dobra..i najcześciej jest powod..tylko ze takie cos to czesto po jakims czasie sie rozumie..ale masz racje Idelajda - mamusie to najwiekszy cud świata:)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki to nie tak ze ja ze swoja sie nie kloce, czasami sa jakies ale, najczesciej w kwesti mojego brata mnie wkurza to ze na wszystko daje mu kase a ten do niej jeszcze pyszczy i o to to zawsze jest ostra dyskusja dlatego zawarlam z nia umowe ze ma ze mna nie rozmawiac na temat mlodszego brata bo nigdy sie nie zgodzimy co do tej sprawy i jak narazie jest ok, a jelsi chodzi o to czy mnie opiernicza to szczerze nie pamietam kiedy to bylo. Jak dojrzewalam to bylam okropna tylko przekroczylam prog domu i odrazu geba rozdarta, ale naszczescie mi minelo i docenilam swoja mame i oczywiscie po latach ja za to przeprosilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinaaaaa
Hej Kochane:) łoj to u mnie to ja ten fochmistrz jestem bez dwóch zdań:P wczoraj...musiałam jechac adidasy kupić...takie do biegania...ja na codzien to w eleganckicg zazwyczaj chodze...nie lubie adidasów...no ale musiałam kupić...no więc stwierdziłam, ze takie najwzyklejsze w CCC albo jakimś dajszmanie:P kupie... to stwierdził, że byle czego nie warto kupowac, ze przeciez mam kase na porzadne adaśki:)i kłócilismy sie jakie buty mam kupić no i opierniczyłam go ile wlezie:)ze za swoje kupuje i nie bedzie mi mówił co...no ale w końcu sluiczne adaski za 120 zł z wyprzedazy kupiłam:P ale co fochem strzeliłam, ze mnie poucza:Pno ale wynagrodziłam mu wieczorem:P Co do sukienek:)to ja za taka bez ramiączek jestem:)jednoczęściowa...ale góra taka gorsetowa:P ło matko ile pracy mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nawet nie mow nic o podziekowaniach znalazlam tak fajna piosenke chyba cliver dla rodzicow a piosenka idzie tak drogi ojcze, droga matko i jak tego slucham to juz mi lzy w oczach sie zbieraja , jesli chodzi o rodzicow mojego to nawet nie mamy za co im dziekowac, cale zycie sprawiali ze moj mial pod gorke i staral sie im pomoc jak mogl a i tak zawsze byl tym najgorszym, ostatnio powiedzial mi ze jego rodzice moga nawet nie przychodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×