Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aguś1984

ślub - sierpień 2010..kto jeszcze??..

Polecane posty

zapisaliśmy się na nauki przedmałżeńskie - dwa spotkania już za nami. jeszcze dwa i 3 w poradni. czy u was jest dzień skupienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agus pytaj przecierz wiesz ze mozesz, Sylwunia nie slyszalam u nas o czyms takim ale pewnie uslysze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybraliśmy tekst 4, spodobał nam się o tym niebezpiecznie przedłużającym się narzeczeństwie, bo w dniu ślubu będziemy ze sobą 8 lat z czego 5 zaręczeni.a rodzinka ciągle pytała kiedy ślub, więc wierszyk będzie pasował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwunia ja widzialam bardzo podobne, w podobnym stylu tylko ze one byly skladane a nie w rulonie i wierszyk szedl cos takiego 7 lat temu rzecz ta sie dziala. Dziewczyna .......piekna chlopca ....poznala cos w tym stylu i kurcze nie moge tego znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zauwazyłam ze faktycznie te rulonowe zaproszenia ciesza sie coraz wiekasz popularnoscia..a głupie pyt. to jakby facet miał wytrysk - ale tylko to pierwsze , krotkie "prysniecie" to byłabym tym ufajdana?..widziałabym ze cos jest we mnie?..wiem ze głupie pyt..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rok temu rzecz się ta działa: dziewczyna piękna Agnieszka Adamska chłopca poznała. Chłopak - przystojniak w nią zapatrzony Michał Kochański powiedział sobie: ,,Chcę takiej żony!’’. Chodził, przytulał, kwiatki kupował, kochał namiętnie, w rękę całował. Dziewczyna dłużną nie zostawała, miłość do chłopca odwzajemniała. Jak zwyczaj każe się zaręczyli, ślub i wesele w mig ustalili. Teraz przed Bogiem ślubować będą miłość, wierność i uczciwość małżeńską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus niestety raczej bys nie zauwazyla, bo przecierz podczas stosunku ty tez wydzielasz sluz o podobnej barwie i konsystencji, ja widze dopero jak sie po tym wszystkim kapie to wyplywa ze mnie nadmair tego co sie we mnie "nie miesci" ale jest to pomieszane z moim sluzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze ja po wszystkim, jak skapnelismy sie ze cos nie halo..jak sie wycierałam to nie bylo kompletnie nic..nawet śluzu nie było..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To faktycznie dziwne, bo nawet gdy facet nie konczy w srodku to zawsze jakis sluz wyplywa , lekkie uplawy a tu kompletnie nic. Nie wiem co ci Agus poradzic moze faktycznie lepiej dmuchac na zimne i idz do lekarza zeby byc pewnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra laski ja musze juz isc mam pare spraw do zalatwienia na miescie i odezwe sie jutro tak jak dzis od 6 bede dostepna jak ktoras bedzie tak mila ze mna pogadac;-) Agus idz do lekarza i napisz co ci powiedzial i glowa do gory, raczej nie mozliwe. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ja to nigdy nie mogę eis załapać,żeby pogadać co wy wszystkie tylko rano dostępne. Nic nie pisałam ostatnio bo ja jednocześnie na forum muratora siedzę bo kończymy budować dom i mam tam mnóstwo pytań Ale czytam was . A nawiązując do Agus ja tez ostatnio schizowalam. Mój we mnie wprawdzie nie skończył był stosunek przerywany ale zaczęłam się martwić.Okres na szczecie przyszedł:) JA już sobie wyliczyłam ,że byśmy pewnie musieli ślub odwołać albo zrobić jakiś skromniejszy bo byśmy nie dali rady ze wszystkim : ślub,dom,dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądałam właśnie te zaproszenia w rulonie ale tak się zastanawiam bo wiadomo z wręczeniem osobistym nie będzie problemu ale co wtedy , gdy takie zaproszenie trzeba wysłać pocztą?? Wytłumaczcie mi:) Jeszcze doszłam do wniosku,że za dużo się przejmuję pierdółkami i szczegółami. mam na myśli również zaproszenia. Pójdę po prostu do jednego sklepu i kupię.Zaproszenia i tak zazwyczaj wędrują zaraz w koszu a ja nie będę spędzać tygodni nad wybieraniem i zastanawianiem sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide lajda
niebieska zazdroszcze domku tezz bym juz chciala ale niestety:-( A com powiesz na moje zaproszenia? Moze i masz racje ale podejrzewam ze gdyby nie budowa to bys z wiekszym przejeciem wybierala pierdolki, dla ciebie moze dom(i to bardzo zrozumiale) jest duzo wazniejszy niz jakies bzdetne zaproszenia i cie rozumiem .Zajrzyj z rana leniuchu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co u was slychac?? Ja chyba mam poczatki bezsennosci nie wiem dlaczego ale zawsze wraz z poczatkiem jesieni ja mam problem ze snem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja wczoraj nie mogłam zasnąć, to jest istna męczarnia tak się przewalać z boku na bok.czasem i po kilka dni nie mogę zasnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia widze ze masz to samo. To jest normalnie tragedia obudzialm sie 0 4 i juz nie moglam zasnac, a poszlam spac o 00.30 zanim asnelam chyba minelo z poltora godziny wiec za wiele nie pospalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mam podobnie - ja się położyłam o 0.00 i nie mogłam zasnąć prawie 2 godz. obudziłam się o 5, potem przysnęłam i tak się budziłam co godzinkę aż do 9 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mnie rozumiesz. A jak tam przygotowania ja bardzo,ale to bardzo mocno sie zastanawiam jakie kwiaty beda dostepne w sierpniu, napewno kalie, roze ale ich nie chce, wiem ze sa tez chortensje, amarylisy, lawenda i bratki jak wy wiecie o innych kwiatach to piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam się nad tymi zaproszeniami - nawet podobają mi się te w rulonie, większość i tak rozwieziemy osobiście, więc do wysłania zostaną nam dwa - i nie wiem co z tym zrobić. może inne wysłać? te zaproszenia podobają się bardzo narzeczonemu, a nie chcę się o takie coś kłócić, bo i tak zaproszenia lądują w koszu.nad rodzajem kwiatów jeszcze się nie zastanawiałam, róże na pewno chcę mieć, ale jakie jeszcze to nie wiem. kalie mi się podobają, ale nie w bukietach ślubnych - nie wiem dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam na pulpicie kilka zdjęć bukietów (w tym z kaliami), bym zamieściła wam pokazać, ale nie wiem jak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi kiedys rulony sie podobaly ale jakos mi sie odwidzialo, sama nie wiem dlaczego moze dlatego ze teraz bardzo duzo osob wybiera wlasnie takie zaproszenia. ja juz zmykam Pozdrawam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bede chciala miec storvczyki i jakis jeszcze jeden rodzaj kwiatow chcem zeby ten bukiet "splywal" Agus pisz szybko co z toba, byla u lekarza?? Niebieska gdzie sie podziewasz No i wogole gdzie sie podziewacie? Mozemy sobie pogadac o wsszystkim nie tylko o slubach, ja np. dzisiaj dowiedzialam ie ze moj facet to zajebisty egoista jesli chodzi o pieniadze normalnie nie myslalam ze on moze taki byc a jestesmy razem bardzo,bardzo dlugo i tu takie cos ehh az mi przykro :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×