Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aguś1984

ślub - sierpień 2010..kto jeszcze??..

Polecane posty

Gość idelajd
my od 2 do 4 w porywach ale najlepiej jak bedzie 3 , niestety bierzemy pod uwage ze moze sie okazac ze bedziemy mieli blizniaki baaaardzo duze prawdopodobienstwo dlatego ta rozbieznosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki idelajda :) 🌼 i wzajemnie. A wiesz,że moja mama twierdzi,że ja tez będę mieć bliźniaczki:) jakoś tak jest u nas w rodzinie i mówi,że teraz padnie na mnie. JA bardzo chcę mieć dziecko tylko poród mnie przeraża.Wiem,że ja nie rodzę pierwsza i każdy to przezywa ale ze mnie zawsze był tchórz i panikara hehe Idelajda a co studiujesz:) Zazdroszczę Ci,ja przerwałam studia.Początkowo wzięłam dziekankę bo planowaliśmy wyjechać na rok,uzbierać na jakieś mieszkanko ale później zachciało nam się domu i tak zleciało już 5 lat. Nie mam jeszcze pomyslu na życie, trochę mi się nie chce od nowa studiów zaczynać ale z drugiej strony ciężko będzie o pracę. Niby tesciowa mówi,że sprzedaje swoje mieszkanie ,które teraz stoi puste i da nam z 30 tyś.wtedy planujemy coś otworzyć ale wesz jak to jest,powie,że da a później eis rozmyśli. Zobaczymy jakoś się musi ułożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety z tesciowymi to nigdy nic nie wiadomo, a mnie porod tez baaaardzo przeraza bo moja mama ze mna miala bardzo ciezki porod rodzila 23 godziny potem stracila przytomnosc, a mnie wyciagneli przez cesarskie, na dodatek bylam wielkim noworodkiem 64 cm i 4 kg wazylam, a moja mama jest niziutka i drobniutka. Az jej wspolczuje ze musiala sie przeze mnie tyle nameczyc, i potem 2 braci tez miala cesarki, jednemu tetno zaczelo zanikac, a 3 to juz mus cesarka bo macica za slaba, mam nadzieje ze umnie bedzie odwrotnie A studiuje pedagogike wczesnoszkolna, bardzo fajny kierunek nie zaluje ze wlasnie na taki poszlam ;-) moze kiedys otworze prywatne przedszkole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki..coś ostatnio albo ja jestem, albo Wy..nie mogę na nikogo trafić:(..pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobity ja bede zagladac dzisiaj co pare minut i kurcze zeby ktoras z was byla musimy chyba ustalic o ktorej godzinie ktora z nas moze byc na kafe. Ja zawsze moge by praktycznie od 6 tak do 13 oprocz sobot i niedziel bo bede na studiach, a jak nie bede na studiach to ten czas mam zarezerwowany dla mego przyszlego meza ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagle cisza ,gdzie wy się podziewacie? u nas się trochę pozmieniało.wyprowadziliśmy się do teściowej.pewnie łatwo nie będzie .ale taka podjęliśmy decyzje ,gdyż jak wiecie w lipcu wracam do polski.u teściowej więcej kasy odłożymy .A wiadomo przyda sie na wesele i koniec budowy domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od fotografa
Witam serdecznie. Mam na sierpień 2010 wolny termin 14 oraz 28. Zainteresowanych zapraszam na www.bednarczyk.org.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka1980tg h
Czy mogę się przylaczyc:)?mam slub 21.08.2010 na warszawskiej Starowce, wesele w Raszynie..mam tylko sale, zespol i kociol...Czy ktoras z was moglaby mi polecic kamerzyste lub foto?Jestem strasznie zdezorientowana oferta w necie...Wole kogos sprawdzonego, jak jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytrynka1980tg h: Dezoriętacja to normalna sprawa. Im więcej zdjęć zobaczysz, tym bardziej będziesz niezdecydowana. Tutaj ważną rzecza jest kilka kwestii: - czy będzie jeden fotograf czy dwóch? - czy potrzebujesz album? - czy plener będzie w tym samym dniu, czy za inny dzień trzeba dopłącić? - czy fotograf będzie dostępny od błogosławieństwa do oczepin włącznie? - w jakim terminie od ceremonii i wesela dostaniesz zdjęcia? Widziałem też zapisy w umowach o odpowiedzialności Państwa Młodych za sprzęt fotografa. Wydaje się to być absurdem, a jednak ktoś nie przeczytał umowy dokładnie i potem może być problem. Stawki fotografów są różne - od 800zł do kilku tysięcy. W branży jest bardzo dużo ludzi, którzy się znają na rzeczy. Niestety zdarzają się też tacy, co dostali dotację albo aparat na urodziny i starają się robić zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej..fakt Sylwunia..ostatnio straszna tu cisza:(..u mnie narazie wszystko stanęło w miejscu..chodzimy do ksiedza pytac o nauki o on juz chyba trzeci raz mówi nam ze jeszcze nie zna terminów..denerwuje mnie to troche..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki Mialam bardzo zwariowany tydzien a zaczelo sie od weekendu, pierwszy zjazd, mnostwo rzeczy ktore mnie zaskoczyly, problemy w jednej i w drugiej rodzinie ale narazie wydaje sie ze zaczyna byc w porzadku. Kurde oby mniej takich tygodni. Mam przyrabanego wykladowce i juz wiem ze bedzie baaardzo ciezko na egzaminie, do ksiedza do tej pory nie poszlismy ale w poniedzialek niech sie wali, niech sie pali my idziemy(musze sobie tak wmawiac ;-) ) Kurcze jezdzilam na rowerze sumiennie 15 km codziennie i moja kolezanka mnie zalamala powiedziala mi ze miesnie uda moga sie rozrosnac i zamiast schudnac to bede miala masywne uda no i kurcze zaczelam namawiac miska na bierznie, a on ze zobaczymy bo z kasa troche krucho, ale moze milo mnie zaskoczy na urodziny. Dobra rozpislama sie bo dawno mnie u was nie bylo A jak tam u was ze zdrowiem? Ja caly czas podziebiona latam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny, ja również lekko przeziębiona :( nauki musieliśmy przerwać bo mój P. pracował 2 tyg. na drugiej zmianie, więc dwa ostatnie spotkania przepadły. ale w październiku zaczyna się nowy kurs, więc dołączymy do nich pod koniec na te brakujące zajęcia.przedwczoraj kupiłam sobie suknię - poszłam po buty na jesień, a wróciłam z kwitem za suknię.jakoś tak dziwnie się czuję - bo to jeszcze 10 m-cy, a ja mam już suknię. ale jest to suknia z tych modeli, które mi się bardzo podobały i pasuje do mojej figury i karnacji,a i z odpinanym trenem :) no i w przecenie. miło dziewczyny was w końcu poczytać :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze szybko ta suknie kupilas, ale jak ci sie podoba to ok, wlasnie mi uswiadomilas ze to tylko 10 miesiecy jak zaczynalam tu pisac to mowilo sie jeszcze rok, a tu juz 2 miesiace umknely

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:)..wkoncu sie pojawiłyście:)..z ta suknią to faktycznie bardzo szybko..ja w styczniu chce zacząć sie rozglądac..a z tymi 10 miesiącami to i ja sie lekko przeraziłam..ale to brzmi..przeciez to zleci nie wiadomo kiedy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie zleci bo wiecie co bylam w lidlu a tam juz swiateczny regal ze slodyczami normalnie szok, zaraz bedzie sie sprzatalo na cmentarzu potem zalejka nas reklamy i pokusy swiateczne, a po swietach to sie juz zostanie 8 miesiecy jak przyjdzie wiosna to juz bedzie niewiele czasu normalnie szok, mi jeszcze dojdzie sesja i bede tym zyla jakies 2 miesiace wiec tylko sie obejrze i bede sie ubierac w suknie i bede przed oltarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to mam teraz problem milalam juz rozdawac zaproszenia, ale po pierwsze nie mam jeszcze zaklepanej godziny, a po drugie konflikty w rodzinie i nie wiem jak wybrnac z sytuacji, chcem ichzaprosic ale z pewnego powodu nie moge i chyba w efekcie odpadnie mi 5 osob z mojej rodziny i byc moze okolo 10 z rodziny mojego bo teraz sie okazuje ze jego kuzyn prawdopodobnie tez bedzie bral wtedy slub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja stresa to juz mialam odkad podpisalismy umowy z fotografem itd, i teraz wiem ze to sie dzieje naprawde, my jestesmy ze soba bardzo dlugo mozna powiedziec za lugo juz z 3 lata temu mogl byc slub ale wtedy ja mialam 18 lat i jeszcze takie wsiu bzdziu w glowie wiec roznie to sie moglo skonczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja widze ze Wy juz wszystko pomału zapinacie na ostatni guzik..a my nawet zaproszen nie mamy..chcemy w styczniu roznosic..a i jeszcze do kucharki musze zadzwonic..coraz bardziej sie tym wszystkim stresuje..moj K. tez..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj leci ten czas, leci... suknia bardzo mi się podoba :) poza tym będzie przechowywana w specjalnym pokrowcu, więc nic jej nie będzie. zdecydowałam się kupić - bo obniżka była 50%, więc wolałam kupić niż wypożyczać. dziewczyny ja jak byłam w salonie i rozmawiałam ze sprzedawczyniami to mówiły, że już dużo dziewczyn kupuje suknie na śluby wakacyjne (więc nie ja jedna tak szybko) - tym bardziej, że są wyprzedaże i wchodzi nowa kolekcja 2010.poza tym te dziewczyny, które są za granicą przyjeżdżają na święta do domu i to właśnie wtedy kupują w PL suknie, bo po nowym roku, jak przyjeżdżają,to dużo czasu zajmuje im organizowanie dokumentów itd., więc zdarzyć się może że po nowym roku z nowej kolekcji co lepsze i ładniejsze kiecki wykupione, bądź po rezerwowane do wypożyczenia. więc nie zwlekajcie, chociaż się rozejrzyjcie i zorientujcie jaki model wam pasuje do figury i jakie ceny. uff ale się rozpisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie tam a nie mam nawet upatrzonego modelu sukni, moj nie ma garnituru i wiem ze bedzie duzy problem ze znalezieniem butow dla niego bo chodzimy czzesto i ich wcale nie ma, kazdr mu sie nie podobaja a mowia ze to kobiety marudza, zaproszen tez jeszcze ni kupilam z powodu nieznajomosci godziny a oni wszystko drukauja ja tylko wpisuje kogo zapraszxam i wogole tyle spraw ze glowa mala codzienie mowie sobie ze jutro ze jeszcze czas ale tak naprawde tego czasu coraz mniej i zycie codzienne czesto weryfikuje plany dlatego chyba trzeba powoli sie mobilizowac i to co mozna juz dzis zaltwic to trzeba to zalatwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaproszenia będę rozdawać na początku kwietnia, bo wszystkich zaproszonych już powiadomiłam że się pobieramy i żeby spodziewali się zaproszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z garniturem dla mojego też będzie akcja - ostatnio upierał się że chce jasny, ale jemu taki nie pasuje i wybiłam mu ten pomysł z głowy. bardzo dobrze wygląda w czarnym, ale jakoś tak czarny na ślub nie bardzo. więc raczej grafitowy. byle nie z połyskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×