Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Beatkowo

Wróżba miłosna

Polecane posty

Gość CZARNA LADY
TO i ja poprosze czy pogodzic sie z nim/czego moge spodziewac sie z jego strony wkrotce ja Zyta 7.1.76 I on Ivan 20.11.68

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za wróżbe-ale wlasnie nadzsedł taki okres w życiu,że nasz związek umocnił się i to bardzo-problem nas zbliżył do siebie. Ja mam fioła na punkcie mojego męza-choć czasami wkurza mnie jak jasna cholera(jak każdy mąż żone) i narazie uważam ,że mam duże sczęście,że spotkalam takiego facet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania2819
ja 05.10.1991 on 11.02.1988 proszę o odpowiedź... czy wkońcu nasze problemy się skonczą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karpatka21
Proszę o wróżbę: ur. 21.09.1974r Kiedy spotkam kogos z kim stworze normalny i trwały związek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CO U MNIE Hmmm partner jest chyba troche znudzony Waszym małżenstwem, dodatkowo w jego otoczeniu jest chyba osoba-mężczyzna który troszke go odciąga od domu, Ty czujesz ze starciłas kontrole nad mężem, nie martw sie , dzięki Twojej wytrwałości i uporowi, to uczucie może od nowa nabrac świeżowsci , powodzenia! *********************************************************************************** TUŃKA Partnet podchodzi lekko do związku, niestety jego mysli krąża wokół innej kobiety, nie wiem czy nie traktuje tego związku jako swego rodzaju przygode miłosna,z jego strony nie widac większego uczucia, Ty natomiast myslisz ze on jest Twoim przeznaczeniem,aczkolweik nie jestes go pewna i słusznie bo ta relacja słabo rokuje... ************************************************************************************ milutkianiołek Temu panu cos stoi na przeszkodzie , w jakiejs depresji jest, w sercu odcina sie od Ciebie, jednak w finale bedzie walczył o związek i mysle ze dojdziecie do porozumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załamanaaaaaaaaaaa Mysle ze Twój mąż to zapracowany , troche surowy człowiek,być może jest ktos w jego zyciu ale karty tego jednoznacznie nie pokazały, w tej chwili jest on jakby oderwany od rezcywistości, na ta chwile nic wiecej nie widac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysoia8520
a co ze mna joanna 1985.12.27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DADADIII
ja dorota 1.09.70, on michal 20.04.86 co tu widzisz z jego strony?? poszlo o cos wczoraj i nie odzywamy sie...czy to koniec z jego strony?? czego oczekuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herzmansky
daria 13.03.1981 czy poznam tego jedynego wreszcie? jaki będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość steffffffffffffffffffffffc
kochana a ja????? bardzo proszę :) ten chłopak jest dla mnie na prawde ważny... :) wiem ze masz tutaj dużo pracy i łatwo kogoś niechcący pominąć więc na wszelki wypadek się przypominam :) a jesli zrobiłam coś źle, i nie chcesz mi powróżyć, to napisz proszę co, postaram sie to naprawić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karpatka21
Proszę o wróżbę: ur. 21.09.1974r Kiedy spotkam kogos z kim stworze normalny i trwały związek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna 333
Beatkowo..mnie tez opuscilas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna Justyna
BEATKOWO dzis bylam tutaj jako pierwsza okolo 6 rano pominelas mnie mimo ze dziewczynom zaraz po mnie powrozylas, przypominam sie z 7 strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhyyyyyyyyyy
7 strona... a są osoby które czekają od 6 i wczesniej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda__22
01.10.86 a moj maz24.01.83 jaka przyszlosc Czeka nas Zwiazek?czy jestesmy dobrani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berty mąż jest zdeterminowany, gotów poświęcic sie dla Ciebie,ale wydaje mu sie że wyszedł/wychodzi na "głupka'',niejasne te karty są ,Ty jestes chyba troche nadwrażliwa . Z jego strony widze próbe naprawienia relacji w związku i mysle ze pozytywnie to sie skonczy, powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
POMICIĘTO MNIEJa 23.11.1988K 05.08.1982P 23.09.1988Chcialabym spytac czy z ktoryms z tych panów mam szanse na zwiazek i jesli tak to jaki on bedzie Z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna Justyna
tak ale pytania mam teraz nieco inne tak jak napisalam w stronie 7 innym tez wrozylas po kilka razy, mam nadzieje ze sie doczekam jeszcze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość steffffffffffffffffffffffciaia
mnie tez pominięto. dlaczego nawet nie chcesz odpowiedziec na pytanie dlaczego??? jego daty dokładnej nie znam, bo i jego nie znam, wiem jedynie ze rocznik 90. i chyba 2 albo 3 listopad ale pewnosci nie mam... :( eh... każdy mnie olewa.... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Losss Znajdziesz miłośc jeśli przestaniesz jej szukac , jakiś lęk jest wTobie, żyjesz w iluzji, błądzisz, mysle ze należy sie w tej chwili wyciszyc , poszukac równwagi wewnętrznej. Pan do Ciebie raczej nic nie czuje ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WROZKO pomienas mniei 2 x
TO i ja poprosze czy pogodzic sie z nim/czego moge spodziewac sie z jego strony wkrotce ja Zyta 7.1.76 I on Ivan 20.11.68

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandruśka
ja 23.12.89 0n 13.07.81 jak potoczy się nasze zycie ? czy będziemy szczęśliwi ? czy będziemy miecli jeszcze jedno dziecko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×