Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

melanoma

Opiekun medyczny

Polecane posty

Gość opiekun
hej od roku pracuję jako opiekun medyczny, właśnie kończę szkołę, w poniedziałek mam egzamin. Praca ciężka, ale daje mi dużo satysfakcji, zarobki też są ok. ale pracuję w Zakładzie Opiekuńczo- Pielęgnacyjnym- prywatnym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kslkdkdkdkfd
Też mam w pn egzamin... masakra ta przedsiębiorczość!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kslkdkdkdkfd
Co obstawiacie na egzaminie? I jak Wam poszedł próbny egzamin???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza 8 iza
przedsiebiorczosc byla najlatwiejsza, zdalam na 90 % :) to bylo czytanie z tabel ze zrozumieniemk bardzo latwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kslkdkdkdkfd
Dla mnie przedsiębiorczośc to koszmar. Obawiam sie czy w ogóle ją zdam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonja7
Trzy lata temu, jak ja miałam egzamin to miałam ekonomikę, coś podobnego do ekonomii, ale bardziej okrojone. A co do samego egzaminu, to już nie pamiętam, ale na pewno się stresowałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucynka kkdds
Stresuje się egzaminem 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy ktoś wie
czy po kursie takim 80 godzin opiekun medyczny można znalesc pracę za granicą albo ewentualnie w Polsce? Język znam dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miskowata wlkp
Nie było żle! Pomimo że był trudny, a raczej podchwytliwy... Jak Wam poszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonja7
Jak najbardziej można znaleźć pracę jako opiekun, ale aby pracować w szpitalu trzeba mieć certyfikat ze znajomości języka, aby pracować w domach u ludzi trzeba mieć prawo jazdy, bo to dojazdówka jest, aby pracować w domu opieki trzeba znać język komunikatywnie i przeprowadzić rozmowę z pracodawcą, który się zgłosi po wysłaniu aplikacji. Oferty pracy są w urzędach pracy lub na pracuj.pl, oni wydają mi się wiarygoną firmą. Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofii8745
jesli ktos zna poprawne odpowiedzi z egzaminu,szczegolnie czesci z prawa;) albo wie na jakiej stronie sa to niech napisze :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucyneczka dskjdkjdskjd
Też czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonja7
A do nauki, a nie liczyć na drapane! Jakimi będziecie opiekunami skoro już teraz liczycie na drapane?! W tym zawodzie liczy się przede wszystkim myślenie i już współczuję waszym potencjalnym pacjentom, wstyd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofii8745
"sonja7" spokojnie :) my juz po egzaminie , teraz chcemy tylko siebie sprawdzic.Czesc z prawa wcale nie byla taka latwa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonja7
To trzeba było w poście napisać, że chcecie zweryfikować swoje odpowiedzi, a nie mnie narażacie na stres ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reertetttyyuu
Jest klucz ale na Ares, ja sie tam nie rejestruje :( ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djryuryeofjgnb
Macie odpowiedzi ??????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opiekun zdane na 100%
wyniki a właściwie klucze odpowiedzi dostępna na stronie cke ja zdałam wzorowe mam nadzieje że reszta też :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opiekun zdane na 100%
kLUCZ OPOWIEDZI prawo Wersja X Numer zadania Odpowiedź 51 C 52 B 53 B 54 D 55 B 56 D 57 C 58 D 59 D 60 A 61 C 62 B 63 D 64 B 65 C 66 D 67 B 68 B 69 D 70 D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opiekun zdane na 100%
cZĘŚĆ I KLUCZ ODPOWIEDZI Numer zadania Odpowiedź Numer zadania Odpowiedź 1 D 26 B 2 C 27 B 3 B 28 C 4 B 29 A 5 A 30 A 6 C 31 C 7 D 32 A 8 C 33 B 9 B 34 D 10 A 35 C 11 A 36 A 12 C 37 B 13 B 38 D 14 A 39 A 15 D 40 A 16 A 41 C 17 D 42 D 18 C 43 D 19 D 44 B 20 A 45 C 21 A 46 D 22 B 47 C 23 A 48 B 24 A 49 B 25 D 50 A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofii878
a pamieta ktos pytania albo mozna z kads juz sciagnac arkusz z tymi pytaniami? fajnie ze jest klucz ale nie przypomne sobie co gdzie zaznaczylam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opiekun zdane na 100%
zeskanuje pytania i dodam ale później bo nie mam teraz ich przy sobie dla czego nie zabrałaś arkusza można go zawsze zabrać ze sobą po zakończonym egzaminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonja7
Hmm, a z języka polskiego nie było egzaminu? Wy jesteście po rocznej szkole czy po dwuletniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opiekun zdane na 100%
Ja po rocznej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamiill24
czesc dziewczyny nie pamietam pytan a w internecie nie moge znalesc arkusza, jakby ktoras miala czas i napisala chociaz te z ekonomii to bede wdzieczny :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sparklespazk
Hej czy któraś z Was może wie czy po zrobieniu opiekuna medycznego studium będę mogła podjąć naukę w systemie zaocznym na studiach pielęgniarskich? które sa jak wiecie tylko dla pielęgniarek dyplomowanych... Prosze o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonja7
Przecież sama już sobie odpowiedziałaś, więc nie rozumiem pytania. Jeżeli w Twoim mieście jest zaoczne pielęgniarstwo, ale licencjat to jak najbardziej, tylko po co marnowałaś ten rok na opiekunie skoro mogłaś iść od razu na pielęgniarstwo? Czy nie lepszym rozwiązaniem była by medycyna, fakt uczysz się wtedy dłużej, ale i masz większy szacunek i większe pieniądze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sparklespazk
Niestety nie ma zaocznego pielęgniarstwa dla osób , które skończyły liceum. Zaoczne jest tylko wtedy gdy jest sie już pielęgniarką dyplomowaną i zastanawiam się czy po opiekunie medycznym będe mogła iśc na takie studia zaocznie, bo nie mam możliwości studiować dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonja7
Rozumiem, więc moja odpowiedź brzmi "nie". Jakbyś na przykład pracowała w systemie zmianowym to śmiało mogłabyś iść na dzienne pielęgniarstwo, ale jeżeli pracujesz na 8h codziennie, to niestety. Jesteś w tzw sytuacji bez wyjścia, chyba, że otworzą licencjat zaoczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×