Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamunia amadeuszka

Co wy wyrodne matki wiecie o pielęgnacji i wychowywaniu dzieci?!

Polecane posty

Gość mamunia amadeuszka

Gdy czytam te wszystkie farmazony wyrodnych matek na tym forum to aż mi włosy łonowe stają dęba! Co to znaczy, że matka nie karmi piersią??? Mój Amadeuszek skonczył 3 latka i ani mi się śni odstawić mojego pożywnego i zdrowego mleczka. To sama radocha dla mnie i dla dziecka, tylko wtedy możecie poczuć piękno macierzyństwa i napawać się taką bliskością ze swym skarbem. Moja pociecha jada również zupki zrobione własnoręcznie przeze mnie, a nie kupowane słoiczki. Zupki robię na bazie własnej wody ze studni i wyhodowanych przeze mnie warzywek. Posiadam przed swoim blokiem prostokącik ziemi, gdzie hoduję owocki i warzywka dla mojego szkraba. Dziecko rośnie zdrowe i szczęśliwe. Mięsko je tylko ze świeżo zabitych kurek i świnek. Nie używam żadnych proszków do prania, ani balsamów. Pranie robię ręcznie, bez ingerencji maszyn, zakupiłam na allegro specjalną tarkę. Mojego maluszka przemywam w ciepłej wodzie, której temperaturę sprawdzam łokciem, dolewam troszkę oliwy z oliwek własnoręcznie tłoczonej. Czasem odparzenia okładam kwaśnym mlekiem, które mam zawsze odłożone do naleśniczków. Na deserek serwuję Amadeuszkowi świeżo upieczony chlebek z zrobionym przeze mnie masełkiem, śmietanką, posypanym cukrem. Właśnie poznaję się z tajnikami wytwarzania cukru z buraków cukrowych, bo ja już mam dość spożywania samej chemii!!! Sól czerpię z wyparowanej wody morskiej, ale nie używam jej dużo. Mój synuś ma na sobie tylko pieluszkę tetrową, żeby mu się nie przegrzewały jąderka, ubieram go w przewiewne ubranka, a w lecie biega po moim sterylnym domu w stroju adama. Dzieciątko jest zdrowe i szczęśliwe. Rozkosznie puszcza bączki po własnoręcznie robionym przeze mnie obiadku, gaworząc przy tym głośno. Pozdrawiam wszystkie mamy, w razie pytań- piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobreeeeee
sie usmialam :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota gardias
nastepna psychiczna matka polka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pękam
wiesz co nie rozumiem cię, jateż karmiłam córeczke 2 lata i miesiąc dopóki sama się nie odstwiła ale kobieto jak piszesz twój synuś skończył 3 latka i nadal sika w pieluchę, ty chyba głupia jesteś naucz swojego brzdąca naucz sikać do nocnika nskoro wsztsko masz takie sterylnme przesadasz ale ogólnie to \według mnit to PROWOKACJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskadka
omg nastepne swietne imie amadeusz...zesrac sie mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskadka
oczywiscie ze prowokacja 3 lata i pielucha??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomijam fakt że to prowokacja
ale na forum gazety.pl były dziewczyny co popierały karmienie piersią do 8 roku życia. Ktoś wkleił filmik z kobitką co karmiła swoje 8 letnie córki piersią i kilka osób to skrytykowało to odezwały się 'nazistki od cycka', że jak dziecko w tym wieku chce to czemu mu nie dac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie, przecież to tylko prowokacja, chyba nie ma takich matek na kafe. One by nie traciły czasu na kafeterie zamiast chłodzić jąderka syneczka, zeby sie nie przegrzały i zeby załozyl w przyszlości rodzinę, z wybrana przez mamunię żoneczką :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .kmbhgnfvdc
jedna tepa bo robi taka pojebana prowokacje a nastepne tepe bo to lykaja i odpisuja:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamunia amadeuszka
Dlaczego mam wywierać presję na moim Amadeuszku? Postawiłam mu gliniany garnuszek w pokoiku i mu wytłumaczyłam, że jeśli ma ochotę, może załatwiać się do tego garnuszka. Sposób jego wypróżniania się uznałam za jego świadomy wybór i nie mam ochoty narzucać się w tak delikatnej i osobistej sprawie. Amadeusz to piękne, stare imię, nazywało się tak wiele wielkich osób, jak np. Mozart! Moje dziecko przejawia już talent muzyczny i wyjątkowo dobry słuch, zakupiłam mu cymbałki- drewniano-metalowe. Często słyszę z kuchni jego nowe kompozycje, wierzę w jego geniusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakupiłam mu cymbałki
:O boze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne jasne
Już dawno nie było na kafe tak śmiesznego tematu, ha ha ha , aż mnie przepona boli. Pozdrawiam autorkę🌻 kimkolwiek jest. Ma talent.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobreeeee
mamuniu amadeuszka - dawaj jeszcze :D :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobreeee
a co sadzisz o matkach ktore rodza przez cc na zyczenie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiam mame amadeusza
;) pękam "wiesz co nie rozumiem cię, jateż karmiłam córeczke 2 lata i miesiąc dopóki sama się nie odstwiła ale kobieto jak piszesz twój synuś skończył 3 latka i nadal sika w pieluchę, ty chyba głupia jesteś naucz swojego brzdąca naucz sikać do nocnika nskoro wsztsko masz takie sterylnme przesadasz ale ogólnie to według mnit to PROWOKACJA" -------------------------> ten cały wpis świadczy o bardzo niskim poziomie intelektualnym autora:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomijam fakt że to prowokacja
aż mi wstyd--- poważnie, mnie szczęka opadła z wrażenia! Pierwszy raz jak zobaczyłam film a drugi raz jak przeczytałam niektóre komentarze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobre pióro
matko Amadeuszka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiam mame amadeusza
mamusiu amadeuszka a co sądzisz o wysyłaniu dziecja do przedszkolka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne jasne
Ciiiiii , nie spłoszmy Jej, niech pisze więcej. Takiego tematu było mi brak :) dodaję do ulubionych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka321
hehe to nawet by prowokacja nie nazwała a ironizowanie, nabijanie się z matek -Polek Ps. ale pośmiac sie można, ma wyobraźnie babka, a moze facet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamunia amadeuszka
Mojego synusia zapisałam już do szkoły muzycznej i na kurs tańca. Od pierwszego roku życia uczę go czytać, pokazując mu książki z ekologicznego papieru. Mój Amadeuszek posiada TYLKO drewniane zabawki wystrugane własnoręcznie przez mojego męża. Widzę jak to pobudza jego wyobraźnię i logiczne myślenie. Nie toleruję żadnych plastików, ani tworzyw sztucznych. Gotuję na piecu kaflowym. Moje dzieciątko śpi w drewnianym łóżeczku usłanym słomą, którą zakupiłam w gospodarstwie agroturystycznym po (nie chwaląc się) dość wysokiej cenie. Słoma jest nakryta przewiewną bawełną. Jest to o tyle wygodne, że gdy maluszek popuści, wszystko się wchłania, nic nie trzeba prać, spokojnie można spalić, i na nowo usłać łóżeczko słomą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisz pisz dalej kochanieńka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez to nie prowokacja tylko zart! slyszalyscie o czyms takim jak ironia? - to do tych co sie tak swiecie oburzyly. mamo amadeuszka - swietne! :D a wogole amadeusz to piekne imie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne jasne
:D :D :D :D :D tylko tyle mogę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomijam fakt że to prowokacja
niestety nie mam! Nie mam teraz czasu tego szukac bo jest tam tego trochę do przekopania ale jak znajdę to go tu wkleję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×