Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rocznikowo 91-

matura 2010--studia.... ZAPRASZAM roczniki 90 i 91

Polecane posty

To ja mogę go za Ciebie napisać, nie ma problemu :D. Choć powiem Ci, że ostatnio rycie na pamięć już mi się znudziło :O. Kiedyś lubiłam się tak uczyć... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdziele....ostatnio olewam sobie szkole na calej linii. wczoraj wcale nie szlam, dzis bylam tylko na 3 lekcjach ( reszta to gegra i wok- czyli zwisa mi to), ucze sie tyle co nic....wlasciwie to odliczam godziny do studniowki. co takie imprezy robia z czlowiekiem :) mam nadzije, ze potem wezme sie oostro do roboty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ATP, to ja jutro do Ciebie wpadam :D. Znaczy lubiłam się uczyć na pamięć jakichś regułek, czy coś, a nie znosiłam np. robić zadań z matmy. Ale ostatnio to mi wszystko obrzydło 😭 Beattraax, ja mam tak samo. Powinnam się tyle uczyć, a nie robię nic :O. A studniówka jakoś w ogóle mnie nie cieszy, nie wiem czemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za tydzień też chętnie wpadnę, ale pod warunkiem, że odwiedzisz ze mną pasaż :classic_cool: :D Mnie się ostatnio cięgle wypytują dziewczyny, jaką sobie robię fryzurę na studniówkę. A ja sama nie wiem! 😭 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no baaa, bardzo chętnie wybiorę się z Tobą do pasażu :classic_cool: bo domyślam się, że o grunwaldzkim mówisz? :D hehe, ja tam nic wymyślnego nie robię, po prostu zrobię sobie loczki. Zawsze mam proste włosy, więc raz będzie inaczej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jacha, że grunwaldzki. Innego nie znam :D U mnie większość dziewczyn mówi coś o loczkach :D. A ja mam zazwyczaj kręcone, więc może wyprostuję? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszna buka
zaczeliscie pisac wypracowanie maturalne :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extinct, skoro na co dzień masz kręcone to rzeczywiście, wyprostuj teraz. :) a pasaże jeszcze są inne, wpadniesz to Ci pokażę. :D straszna buko ja będę pisać w ferie. :P a w ogóle idziemy dzisiaj do rynku tańczyć poloneza! :D bo wiecie... kto zatańczy z Fredrą poloneza w rynku, ten śpiewająco zdaje potem matruę! :D no to idę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba tak zrobię. A poza tym, skoro wszystkie chcą kręcić, to ja się mogę wyróżniać :D. Kurczę, mnie tez by się przydało śpiewająco zdać maturę, szkoda, że mnie tam nie ma :D. W ogóle to tańczysz poloneza na studniówce? :) Straszna buko, ja najpierw muszę zmienić temat prezentacji i przeczytać książki (znaczy 2 niby przeczytałam, ale jednej już w ogóle nie pamiętam, no i muszę znaleźć jakąś trzecią) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie, że tańczę poloneza na studniówce. ;) i dzisiaj w rynku tez było fajnie, chcoiaż myśleliśmy, że nam nogi odpadną na tym mrozie :D ale certyfikat mam, że udział wzięłam i teraz liczę na to, że Fredro się odwdzięczy i zdam śpiewająco, zwłaszcza ustne! :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie tańczę :P. Na pewno się odwdzięczy, musisz mu tylko codziennie o sobie przypominać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku jejku, jutro studniowka! i przy okazji moje 19-ste urodziny :classic_cool: stara dupa jestem. ja robie loki i podpiete do boku. u nas cala szkola tanczy poloneza. juz to widze, polowa w zyciu nie byla na probie :D mam buty na 10-cio centymetrowym obcasie, amputuje sobie nogi w niedziele.... a prezentacje takze robie w ferie :P nawet tych ksiazek nie przeczytalam jeszcze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beattraax ja we wrześniu na wesele poszłam w 9 cm, myślałam, że umrę :P jak je zdjęłam w trakcie wesela (zminiłam na płaskie) to nawet z zmienionych bolały mnie stopy i miałam wrażenie jakby mi ktoś szpilki w podszycie stopy wbijał :P ale ja na co dzień nie chodze w szpilkach, a tu zaszlałam. ;) wszystkiego najlepszego z okazji urodzin ;) 🌼 i jak Ty jestes atara to nie wypowiem się jaka w takim razie ja jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ATP, wszystko mi jedno - jakby mnie ktoś poprosił, tobym tańczyła, ale nie poprosił, to trudno :D. U mnie chłopaków wyciągnąć do poloneza, to tragedia, a ja przecież ich nie będę prosić :D Nie mów, że Ci się Zemsta nie podobała! :P beattraax, to już dzisiaj wszystkiego najlepszego! :* 🌼 Bo jutro pewnie będziesz zbyt zajęta, żeby tu zajrzeć :D. Tez mam wysokie buty, ale do tańca wezmę na przebranie :). O ile jakieś kupię :D. A jakie masz książki? Może już pisałaś, ale nie wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa, w ten sposób. :D hmm, mój partner chyba jeszcze nie wie, że będziemy tańczyć poloneza, ale on jest taki, że na pewno się zgodzi. :D nieeee, nie podobała mi się. :P ale teraz czytam Mistrza i Małgorzatę i muszę powiedzieć, że mi się spodobała i to jest pierwsza lektura, którą czytam, bo chcę! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Landeskunde rr
Boze jak Ja Wam cholernie zazdroszcze!!!!!!!!!!!!!!!1 gdybym ja mogla raz jeszcze podchodzić do matury i isc na upragniony kierunek....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sto lat i udanej zabawy :) przepraszam za to że was zaniebdałam ale mialam zbyt poprzewracane życie na cokolwiek :D matura z historii,wosu,rozprawa sądowa,ostatnie zaliczeniaa i jeszcze choroba bliskiej koleżanki także same wiecie.... ja już po studniówce miałam gładki koczek z tym że opleciony warkoczmi bo fryzjerka nie miała już co mi z wlosami rozbić :D studniówka baaardzo pozytywnie tylko że stanowczo za szybko... buty miałam na 8cm i tak "trafiłam" -na nogach miałam je pierwszy raz,zupełnie nowe kupione w czwartek tuż przed studniowką a wygodne niczym kapciochy :D oj laski laski-temat maturlany? chyba zmieniam ale nie wiem :O i jeszcze nam się polonistka od stycznia w szkole nie pojawia i non stop przepada nam polski więc :O:O ciężko będzie,ale chciałbym przemyśłeć wszystko przez weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ATP, a jak biednego chłopaczka wyhaczy ktoś inny? :( Śpiesz się! :D A mnie się podobała, śmieszna była :D. A Mistrza nie przeczytałam, a, kurde, wszyscy mówią, że to jest fajne. Większość lektur przeczytałam, a to musiałam ominąć! 😠 :P Rocznikowo, ja tez mam szpile 8 cm, same w sobie wygodne, ale mi noga lata, jak mam rajstopy 😭. A wkładki antypoślizgowe niewiele pomagają :O. Kurczę, chyba wszyscy zmieniają temat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam w jakiejś dolinie, ileś tam metrów pod poziomem morza :O:classic_cool: uczyć mi się też nie chciało, wszystko spieprzyłam tym sylwkiem.. :( i nie miałam się czym chwalić [studniówka olana], więc nie chciałam wam swoimi humorami nastrojów psuć :P później wynikły inne przykre fakty.. ale już jest ok :) jedyne tzo dobre, to, że na olimpiadę się dostałam.. i to tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×