Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rocznikowo 91-

matura 2010--studia.... ZAPRASZAM roczniki 90 i 91

Polecane posty

Gość kamcia fajne bejbe ze mnieP
no tak tylko zeby jeszcze jakas prace znalezc:P ja np. chce byc bogata wiec sie musze troszke naglowkowac, bo pieniazki same nie wpadna a z czegos trzeba zyc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudka90
Ja zdaję maturę w przyszłym roku. I wybieram się na resocjalizację zaocznie albo na UJ w Krakowie albo do Katowic na UŚ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamcia fajne bejbe ze mnieP
no mozna np costam projektowac,przepuszczac projekty do budowy itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka co tam słychać? ja wybieram już temat prezentacji z j.polskiego i się waham między 4 tematami bo żaden mi tak do końca nie pasi :O ale na coś trza sie zdecydować... poza tym mam mnóstwo "kartkoweczektescikówsprawdzianikowpowtóreczek" blehh:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak samo, a jeszcze cała masa nauki na fakultety :o a co do tematów maturalnych to nie wiem czy wybrać coś z tej pierwszej częście gdzie jest tylko literatura czy coś z części o języku :o bo tak naprawdę to żaden mi się nie podoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah matura a wytacy wszyscy peni ze ja zdacie nie zapomnijcie ze matme macie obowiazkowa:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudka90
Wiem, ale moja kochana profesorka od matmy robi nam powtórki materiału, więc nie powinno być tak źle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na 30% zaliczyć maturę z matmy to nie jest żaden wyczyn, zwłaszcza, że ta obowiązkowa będzie podobno jak dla debili :o więc ja nie wiem z czego tak się cieszysz, każdy kto umie czytać i pisać i chociaż trochę się porzygotuje zdaje maturę na te marne 30% :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee tam nie ma co się na zapas martwić i panikować-tylko zabrać sie za funkcje,ciągi i wielomiany :O:O:O ja sobie znalazlam tak 4 tematy które ewentualnie ewentualnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam mam już ewentualne plany jak nie zdam,trudno zresztą czemu miałabym nie zdać:P a prawda jest taka ze wystarczy troszkę pracy włożyć nieco wcześniej i się przygotować niż gdybać a nic konkretnego nie robić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maruda-ja słyszałam wersję ze jak % nie zdanej matury z matmy będzie duzy to już rocznik 92 nie będzie jej zdawal tylko chyba maturzyści 2012 (obecne klasy 1 w liceum) ale kto ich tam wie:O teraz np. okazuje się ze na rozszerz.polskim ma byc czytanie ze zrozumieniem -choć od 1 klasy móili ze nie będzie tego na rozszerzonej:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponoc jak nam pojdzie kiepsko a z ich tam niby statystyk tak wychodzi to zmienia wycofaja obowiazkowa matme za 4 lata albo za 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ich sstatystk wynika ze kiepsko nam pójdzie :D też mi geniusze-wystarczy popatrzeć na ubiegłoroczne wyniki matur z matmy która była dla chętnych :D -na fakultecie z j.polskiego twierdzono ze nie będzie na rozszerzonej tylko jedynie na podstawach,tak ponoc było napisane w informatorach z OKE:O jak to mówi moja kochana historyczka-o tym co obowiązuje na maturze dowiemy się po 4 maja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam, matma podstawowa to jak test gimnazjalny ; ) Ja własnie drukuję sobie liste tematów na ustny polski. Cholera, za dużo tego, nie mogę sie zdecydowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×