Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rocznikowo 91-

matura 2010--studia.... ZAPRASZAM roczniki 90 i 91

Polecane posty

85 zl za jeden kierunek? ja wlasnie dzis albo jutro robie przelew przez internet i sie zastanawiam czy place 85 zl za calosc czy za wydzial czy tylko za kierunek;/ ech.. trzeba to doczytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SimpleWoman to wszystko zalezy gdzie skłądasz papiery, bo u mnie na UP płaci się za każdy kierunek,a już na PWr płaci się za zgłodzenie na wydział, a w ramachjednego zgłoszenia można składac na trzy kiereunki na tym wydziale. Komplikują sobie życie jak mogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha, ja miałam podobną reakcję, jak zobaczyłam to zdjęcie :D. Aha, no dobra, to ja poczekam, aż ją znajdziesz i lecimy ratować świat! :D:D Zdecydowanie :classic_cool:. I ciiii..., ale zwalimy na nich czarną robotę! :D Przydadzą się do czegoś! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Extinct znalazłam ją już! Była pod Batmanem. :classic_cool: i teraz możemy brać się za ratowanie świata. Od której częśći Polski zaczynamy? Jakieś propozycje? Bo aby świat mógł istnieć musimy uratować najpierw nasz kraj ojczysty. :D:D O tak, w naszym towarzystwie nawet odwalanie czarnej roboty będzie dla nich przyjemne. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och, w takim razie wybacz, że Ci ją przydeptałam :D. Oczywiście najpierw rozpoczniemy od Dolnego Śląska, bo nie wyobrażam sobie Polski bez niego :D. Potem może być nad morzem, bo gdzieś musisz pracować :D Dokładnie :classic_cool:. Dla nas wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maturzystka _2010
Hej, jest tu ktoś z podlaskiego lub warmińsko-mazurskiego i wie, od której godziny można będzie logować się na serwer oke łomża, żeby sprawdzić wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak to w ogóle jest: jest jakieś uroczyste rozdanie, czy każdy sobie przychodzi i bierze z sekretariatu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maturzystka _2010
Uh, dopiero o północy? Ciekawe, czy uda mi się chociaż zalogować... Właśnie, to uroczyste wręczenie, trzeba się ubrać bardziej "odświętnie", czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extinct no dobrze, wybaczam Ci, że ją przydeptałaś :D ok, teraz będziemy się kłócić które miasto będzie pierwsze - moje czy Twoje. :D a jakby co to możemy o to zagrać w marynarzyka :D U mnie w szkole jest uroczyste rozdanie u dyrektora w gabinecie, co pół godziny jedna klasa i obowiązuje strój galowy. ;) a w dolnośląskiej OKE nie można nic sprawdzić na necie, szkoda. 😭 ale na szczęście do jutra już niedaleko. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;p
Podlega ktoś pod oke kraków? pisać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziołchy, jak wyniki?? podaje moje: OBOWIAZKOWE: jezyk polski pdst 89% matma pdst 62% ang pdst 80% DODATKOWE: jez niemiecki rozsz 77% polski rozsz 65% USTNE: niemiecki rozsz 100% ang pdst 85% polak 100% z niemca jestem srednio zadowolona, pewnie nie dostane sie do gdanska! :( w gdansku juz wprowadzilam wyniki, w toruniu narazie mi sie nie chce, a w bydzi jeszcze sie w ogole nie zarejestrowalam:P ide sie polozyc bo łeb mi peka. czekam na wasze wyniki, buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ATP, dziękuję za Twą wspaniałomyślność :D. Powiem Ci, ze możemy zacząć od Twojego, bo jak zostanie zniszczone, to nie bedziemy miały gdzie pójść na studia :D. A potem moje :classic_cool:. A tak w ogóle to dzisiaj wieczorem do Ciebie jadę! :D I zostaję do jutra, ale będę z koleżanką (moze koleżankami) i będziemy się szlajać po uczelniach, więc chyba się nie spotkamy :(. Ale jeszcze odwiedzę na tych wakacjach brata, więc może wtedy :D A u mnie w końcu było tak, że każdy sobie przychodził do sekretariatu i brał. Lajtowo :D. polski podst 97% :D angielski podst 93% matma podst 84% polski rozsz 68% wos rozsz 50% polski ustny 85% angielski ustny 90% Z wyników jestem zadowolona (nawet śmiem twierdzić, że z niektórymi przyszalałam :D), nawet ten wos mnie nie irytuje, bo mniej więcej tylu się spodziewałam :) Haaaaa :D Beattraax, gratuluję wyników! Szczególnie niemieckiego, jest super :* :D. Ja się rejestrowałam tylko na jedną uczelnię, ale to zaoczne, więc mam nadzieję, że mnie przyjmą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przy Waszych wynikach wypadam blado, zawaliłam trochę matmę, bo straciłam punkty w tak kretyński sposób, że tylko ja mogłam to zrobić :P polski p 71% niemiecki p 92% matma p 80% biologia rozszerzona - przemilczę :classic_cool: a ustne: polski 90% niemiecki 85% Szkoda extinct, że teraz nam się nie uda spotkać, ale czekam aż przyjedziesz do brata! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko, to ja wypadam blado przy waszych wynikach! Jeju, po co ja sie tu w ogole pokazywalam :P gratulacje, zdolniachy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maluda Ludka
Dziewczyny prosze was o pomos... W tym roku zdalam mature i chce isc na studia kierunek pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna ale zaocxznie teraz moje pytania Co to za sprawdzian poprawności wymowy na podstawie wskazanych tekstów???? Czy to sa studia licencjacki czy jakie jesli na pierwszy rok chce isc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się ciesze dziołchy, że wszystkie zdałyśmy i to ładnie. Teraz nic tylko ładnie podostawac się na studia. :classic_cool: kongratulejszyns! ;) Carrie dziękuję bardzo. Pamiętasz? Zdałam maturę, więc stawiasz mi piwo. :classic_cool: :D Maluda Ludka janie mam zielonego pojęcia co to jest sprawdzian poprawności wymowy na podstawie wskazanych tekstów. Po przeczytaniu tego zdania wydaje mi się, że oni po prostu każą Ci przeczytać jakieś swoje teksty i sprawdzają Twoją wymowę... Ale co to jest naprawdę? :P googli sie poradź! A jakie to sa studia nie wiem, wszystko musi być napisane na stronie uczelni na jakąs się wybierasz, bo moga to być licencjackie (trzyletnie, a potem robi sie dwuletnie uzupełniające magisterskie) lub jednolite pięcioletnie magisterskie... Szukaj na stronie uczelni. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rocznikowo91
ot- czy nie zacierasz samogłosek i innych spółgłosek czy mówisz wyraznie ;-) z dykcją i takie tam Na ogół czytasz coś ,śpiewasz i wsio ;) moje wyniki przy waszych to hoho :Dsłabiutkie! polski pod. 73% pols.rozsze. 75% matma 60 :classic_cool: wos 78 % podst. ang. 74 ? pod. ustne na 95 % ang i 100% polski ;-) historia yy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam, marudzicie. Słabiutkie toby były, gdybyście pozdawały na 31% :D. Wszystkie mamy super wyniki! :) Maluda Ludka, nie wiem dokładnie, o co chodzi w takich testach, ale pamiętam, że moja koleżanką się tym interesowała i wniosek ogólnie był taki, że to nie jest nic strasznego i trudnego :) A tak w ogóle to Wrocław rządzi, haha ! :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szlajałyśmy się do rana po rynku i spotkałyśmy wielu ciekawych ludzi :D. Kryminalistę, który "wyszedł wczoraj z więzienia po ciężkim wyroku i prosi 50 gr na bułkę", panów, którzy bili się o bułkę przed McDonaldem, nietrzeźwego pana, który chciał z nami grzecznie porozmawiać, nie wspominając już o tych wszsytkich gejach (znaczy nie wiem, czy byli nimi naprawdę, ale tak wyglądali) :D. I strasznie podoba mi się to, że jest godzina 24, a ludzi jeszcze pełno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak będę częściej bywać we Wrocławiu, to rynek będzie moim ulubionym miejscem. Zresztą już jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×