Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rocznikowo 91-

matura 2010--studia.... ZAPRASZAM roczniki 90 i 91

Polecane posty

Ale Julek i Leo też są z XX- lecia :) Ojoj, naprawdę? :D Ja nigdy nie lubiłam tych starożytnych kultur. Dopiero od Mieszka jako tako mi się podobało. Najbardziej lubię II wojnę, ale pewnie do niej nie dojdziemy :/ :( Mogliby zrobić słuchankę o muzyce, czy czym takim życiowym, a nie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serio? :O aż muszę luknąć w mój spis lektur.. no, tak, my jeszcze do niego nie doszliśmy :O no, ja kiedyś miałam duużo dziwnych zainteresowań :classic_cool: miałam nawet czas, że marzyło mi się wykopywać mumie w dolinie królów :P my już prawie mamy wojnę, ale ja w tym roku nie cierpię historii :O (z wzajemnością :O:P) taa, słuchanki zawsze są nie takie jak trzeba :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko, my chyba jesteśmy niewiele dalej :) Haha, no co Ty? :D Ja swego czasu chciałam być ufologiem, albo religioznawcą, ale mi przeszło xD Ja na każdej lekcji mam nadzieję, że w końcu zaczniemy tę wojnę, ale on sobie wymyśla jakieś tematy z dupy wzięte :O. Ale mnie chyba też nie bardzo w tym roku historia lubi, jedyna bania, jaką mam, jest właśnie z niej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też z historią jest żalowo, zawsze lubiłam i miałam piątki, nie musiałam się specjalnie uczyć, teraz daje nam jakieś pierdoły, sprawdziany trudne, referaty itp :O napisałam ładny i długi i dostałam 3.. nigdy wcześniej nie miałam takiej oceny z głupiego referatu 😭 dlatego mam focha na histę :O jak ja sobie pomyślę kim chciałam być.. chyba łatwiej wymienić zawody, które mnie nie interesowały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w miarę lubię historię samą w sobie, ale nie lubię się jej uczyć :P. A może Was tak ciśnie, bo dużo osób zdaje u Was histę? Ale tróją z referatu faktycznie przegięła :O. Szczególnie, jak był ładny ;) A grabarzem może chciałaś byc? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako dziewczynka miałam niestety dość pustackie marzenia.. nie ma się czym chwalić :O:classic_cool: z oryginalniejszych to chyba to, że chciałam być taką wróżką z bajki i autentycznie w to wierzyłam :classic_cool::D potem mi przeszło.. grabarzem nee.. dopiero na starość zaczęły mnie fascynować mhroki ;) a Ty chciałaś być grabarzem? :> byłoby to dość ciekawe doświadczenie :classic_cool: to jest on :O był ładny ten referat i postarałam się, a tu czepił się szczegółów 😭 u mnie w klasie raczej mało zdaje histe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha, znam to, ja chciałam być baletnicą, pilotem i pielęgniarką naraz :D. I byłam pewna, że jak będę w to mocno wierzyć, to zacznę czarować xD. więc chyba miałyśmy niektóre marzenia podobne :D Nie, nie chciałam być grabarzem, ale czytałam kiedyś o takim kolesiu, który otwierał groby, babrał się w zwłokach, a jak dorósł, to się zatrudnił w prosektorium, odcinał kawałki ludzkiego mięsa, jadł je i pioł krew :O. I to na faktach było :O. Jak znajdę link, to podam, ale to już dosyć dawno czytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podaj, podaj, wiesz, to mój typ w końcu :classic_cool:;) evil boy :classic_cool::> ja pamiętam jak jako dziecko chciałam być lekarzem, a moim pacjentem był biedny kot :(:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabiegi tak, ale później odszedł z naszego domu :( chyba wiem czemu 😭:classic_cool: teraz mam innego kotka, który nie wychodzi z domu :) oo, dzięki bardzo, ale fot jego nie dali :( o, fuuu, jak to czytam to mi niedobrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojoj :(. Czyżby nie mógł znieść Twoim eksperymentów? ;> Koty są fajne, tez sobie keidyś sprawię :D Ja tam bym wolała na niego nie patrzeć, jeszcze by mi się przyśnił :P. No, jak ja to czytałam pierwszy raz, to nie potrafiłam sobie wyobrazić, jak można mieć taką psychikę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz, że to możliwe 😭 nie, tak poważnie, chyba miłość go wywiała :( ja też baaaaaaaardzo kocham kotki 😍 hm, mi również coś takiego się nie mieści w głowie :O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja psychologia
następnie seksuologia ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w 2010 poprawiam mature rozszerzona z historii sztuki mimo, iz ciagne archeologie (2 rok) i historie(1 rok) jednoczenie bo chcę rozpoczac historie sztuki a majac 50 % z rozszerzonej... Za malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wybrał przygodny romans, zamiast Ciebie :(. A to niedobry kot :(. Ale ten chyba jest lepsiejszy, skoro nie ma zamiaru Cię zostawić :D I pomyśleć, że tacy chodzą po świecie :O. Strach na ulicę wyjść :P. Uciekam. Baryka wzywa :classic_cool: ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech, zapomniałam, ze Ty masz tego faceta :>:classic_cool: pozdrów go :P taa, ten wykastrowany to całe dnie chce przebywać ze swoją siostrzyczką [czyt. ze mną] ;) pa :)🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinatka, a co spowodowało, że już nie chcesz wykopywać mumii? :D Ale pomysł extinct z ufologiem też jest fajny. :D wrócłam po andrzejkowej imprezie, jedyne o czym marzę to umycie włosów i pójście spać :P a dzisiaj jeszcze ide na koncert :) lałyśmy wczoraj wosk (dla zabawy, bo nikt w to nie wierzy) i wyszło mi dziecko (jak się to odwróciło to wtedy był krab) - koleżanki zinterpretowały to, że szybko urodzę dziecko i będzie spod znaku skorpiona :classic_cool: a w drugiej wyszedł taki trójkąt, więc dowiedziałam się, że to Pitagoras i że to na pewno znaczy, że na maturze trzeba będzie użyć Pitagorasa, więc pamiętajcie o tym dziołchy! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinatka, niestety, przygoda z moim facetem Baryką dobiegła końca :(. Ha! Widocznie kiciuś zna się na ludziach :classic_cool: :D ATP, niby pomysł fajny, ale potem po nocach bym spać nie mogła :D E, tam, moim zdaniem po prostu spotkasz jakiegoś fajnego i bogatego chłopaka, który będzie Cię zabierał do restauracji na homary :classic_cool:. Ach, gdyby wszystkie trójkąty dało się obliczyć za pomocą Pitagorasa... Ile czasu i nerwów by się zaoszczędziło :D. Zapamiętam, ale jak się okaże, że nie będzie na maturze Pitagorasa... :classic_cool: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ATP, chyba tam już niewiele zostało do wykopania 😭 poza tym, zmienił mi się kierunek na orient, wiesz przecież :> teraz to bardziej się skłaniam ku zostaniu gejszą :classic_cool:;) ja myślę, że ten trójkąt oznacza Twój przyszły związek.. :classic_cool::D jest zapowiedzią wielokąta :>:P extinct, wiedziałam, że temu całemu Czarusiowi brak stałości w uczuciach :O ale może zainteresuje Cię Scurvy? :>:classic_cool::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeej, nie, rycz mi tu :(🌼 żartowałam, no :P przecież może być taki trójkąt, że dwóch przystojniaków będzie rywalizować o Ciebie, nee? :) :classic_cool: teraz by je dała na ebay albo allegro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinatka, niestety wyjący pod drzewem niczym pies i kierujący się jedynie popędem seksualnym Scurvy nie ejst w moim typie :D ATP, ja też nie mam bladego pojęcia, jak się je homary i mam taką cichą nadzieję, że nigdy nie będę do tego zmuszona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli wnioskuję, że było fajnie? :D Myslovitz spoko zespół, chociaż bardzo rzadko go słucham (i nawet kiedy będęęę saaaaaaaaam, nie zmienię sięęę, to nie móóój świat :D). Właściwie z polskich to tylko Hurt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To gut :D Ja też jeszcze nie przesłuchałam, ale wszystko przede mną :D. Spadam się uczyć, czeka mnie przemiła noc z historią :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziękuję, własnie kończę :P. Hehe, żartuję, zostałam zmuszona do wstania pół godziny temu, bo babcia się wywróciła i musiałam pomóc jej wstać :(. To już nie było sensu się kłaść, pouczę się przynajmniej trochę, bo wczoraj nie weszło mi do głowy praktycznie nic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×