Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rocznikowo 91-

matura 2010--studia.... ZAPRASZAM roczniki 90 i 91

Polecane posty

Ojej, a Twoja babcia choruje na coś? :( Ja dzisiaj się tak potwornie czuję, w nocy spałam tylko trzy godziny, że nie miałam siły iśc do szkoły... I spać też w ogóle nie mogę :( I jak tam ta poranna nauka historii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na cukrzycę, ale wiesz, ona ma już 80 lat i dość słabo się trzyma :( To witaj w klubie, 🖐️. Ja spałam 3,5, bo pomijając poranny incydent, to najpierw nie mogłam zasnąć, a jak już to zrobiłam, to przyśniło mi się coś głupiego, obudziłam się i znowu nie mogłam zasnąć :O. Ale co, chora jesteś? Czy tak przez to niewyspanie się źle czujesz? :( (napisałabym , ale tu nie ma takiej emotki :D) A nauka poranna dość owocnie w porównaniu do wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dbaj o babcię i pilnuj jej w miarę możliwości. :) No własnie chyba przez to niewyspanie, teraz mi już troche lepiej, ale rano potwornie bolała mnie głowa, było mi niedobrze i ogólniejakoś tak słabo. I jutro mam spr z historii 😭 i z polskiego :o ale na szczęście nasz facet od histy robi testy, więc jakby co to będę strzelać. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi oddali spr z histy i otrzymałam całkiem niezły wynik :classic_cool: 4 :) wiem też już jak mi poszły próbne matury z angielskiego :> i obeszło się chyba bez siary :classic_cool: ATP, powodzenia na sprawdzianach, trzymam kciuki :) biedna extinct i jej babcia :( trzymajcie się 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ATP, jak tylko jestem w domu, to jej pilnuję, nawet zastrzyki jej robię! (jako przyszła Pani Doktor powinnaś mnie w tym momencie pochwalić xDD) To dobrze, że już lepiej :). Mnie się własnie odbija to niewyspanie - kiwam się na krześle xD. Bedę trzymać kciuki :):) A środniowieczne jest super (obok romantyzmu), tam wszystko można opisać za pomocą jednego słowa: śmierć :D Hinatka, już Wam sprawdzili czy sobie sprawdzałaś sama? ;) Trzymamy się, dzieki :* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, to szybkich masz tych nauczycieli :. U mnie będą z miesiąc sprawdzać :O. To teraz się pochwal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :)🖐️ no to angielski: podstawa: 98%:classic_cool: rozszerzenie:75% jak na listopad to chyba bardzo ok, nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
I co, masz podnietę?? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, szymonek91 🖐️ :) Hinatka, super, gratuluję :D. Bardzo bardzo ok, w maju będziesz wymiatać :D ATP, Tobie też gratuluję czwóreczki :D:D W ogóle co te pomarańcze się tak Ciebie uczepiły? :O Może masz dla nich za mądry nick? xD Jak wszyscy, to ja też się pochwalę - dostałam 4 z mojego znienawidzonego francuskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie Hinatka, ja też gratuluję, nie doczytałam Twojego posta. Myślę, że w ogóle nie masz się co martwić o tę maturę! :) a ja wiem, pomarańcze mnie nie lubią, bo przeciez już jedna napisała, że głupia jestem :D ale niech pomarańcze piszą sobie co chcą, przynajmniej mamy się z czego z bratem posmiać, bo strasznie rozbawiły go te wypowiedzi na mój temat. :D No i super, 4 z czegoś, czego się nienawidzi to już coś. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no przeciez, jakże mogłam zapomnieć o tej rozbudowanej argumentacji :D. Ale spoko, ja też ostatnio byłam szmatą i cipą, ale to na innym topiku :D. Oui :). Oddali nam dzisiaj matury z matmy (tej operonowej). Mam 72% :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć baby ;) wróciłam :classic_cool: najpierw miała mnóstwo zamieszania przed i po 18stką a pózniej byłam chora :P ale już wróciłam do świata żywych pochwalę się swoją 6 z WoK ---> jestem kulturalna istotka i tyle (ocena za referat) i jeszcze lepsze jajo-- jadę do Wawy w piątek bo........................................................... jestem razem z 2kolegami laureatką konkursu ogólnopolskiego o zmianach jakie zaszły w Polsce po wejści do Uni :D :D ale jazda :P;) niestety-tent tytul nie zwalnia z matury :O:O Bzi Bzi 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ATP, chyba się potnę z tego powodu xD Rocznikowo, gratuluję :D. Tym bardziej, ze dla mnie te wszystnie Unie Europejskie, Rady Europy, ONZ itd to najgorszy dział :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulejszyns, laski 🌼 ja choruję :( rocznikowo 91, dawno nie widziałam Cię na kafe 😘🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuleja
hinata - zdrowiej dziewczyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuleja
👄 :classic_cool: fajnie całujesz :D pozazdrościć tak zwinnego języka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ATP, bardzo chętnie :D. Nie dość, że raźniej, to jeszcze będzie więcej krwi. Blood! :classic_cool: :D Hinatka, mam tylko nadzieję, że to nie jest świńska grypa :P. Zdrowiej szybciutko 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×