Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słodkaJA

Czy chciał WRÓCIĆ do Was eks?Jak tak to po jakim czasie od rozstania?

Polecane posty

Aaaaa to ja bym nie miała po co do niego iść po mojej dacie urodzenia to ja sobie wywnioskuję sama jakie będę mieć życie data chu*** i takie życie będę mieć no bo co Czarnobyl nie był zbyt dobrym wydarzeniem to moje życie tez nie będzie. Kurde że ja też wcześniej na to nie wpadłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK BLUE!!! on jest inzynierem,konczyl politechnike,czytalam o nim,powiedzial,ze astrologia to czysta matematyka i ze kazdy ma to wszystko zapisane,naprawde bardzo konkretny jest z tego co czytalam...spoko juz Ci wysylam namiar:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby powiedział: Chcę z Tobą być dopóki nie wyjadę!...nie usłyszę tego ...nawet nie wiem, czy się jeszcze spotkamy przed Jego wyjazdem...On tam, ja tu... ...rozmawiałam z Nim, jest w dołku z powodu tego projektu...a mnie od razu włącza się instynkt pt. Pomogę mu! Bo zawsze byłam mu wsparciem, niby to doceniał/docenia...ee tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blue a chciałabyś tego? chciałabyś zajebiście boskich kilku miesięcy a potem rozstania nie wiadomo na ile? myślę, że lepiej się stopniowo przyzwyczajać, że go nie będzie... może wtedy będzie mniej bolało, niż tak nagle wszystko się urwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, zgniotka...M coś tam przebąkiwał, że właśnie dlatego tak będzie dla Nas lepiej...Popadam w paranoję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i myślę, że ma rację. skoro nie ma innego wyjścia i rozjeżdżacie się w dwa różne końce świata. nie załamuj się - jest skype, jest gadu, jeśli to prawdziwa miłość - przetrwa. a pomyśl sobie jaka będzie radość jak już ta rozłąka się skończy;) i o tym myśl. daj mu szansę:) powiedz mu, że chcesz spróbować być z nim na odległość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochać cię, to mieć w sercu cień i go z bólem czuć co dnia Boli mnie każdy krok, każda myśl, noszę w sobie ją co dnia Jak mam z serca wyrwać cię? To jak przestać żyć i nie wiedzieć co to strach Może czas by ten cień, zakwitł w nas...chce ci tyle dać by Agnieszka Chylińska;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie takie proste...już za nami tego rodzaju rozmowy...co ma być to będzie...jak mamy być razem, to będziemy...hmm...no tak, wykrakałam, skype i mail hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda z nas wierzy w to,że będzie dobrze. Że kiedyś damy radę.A kto może ktoś się pojawi? Blue--jak pisałam myślę,że macie dużą szanse na bycie razem. Może on nie dorósł do tego jeszcze. Przyjdzie ten dzień, ten moment i może wspomnisz nasze słowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, że będzie dobrze. jeszcze z miesiąc temu sama bym w to nie wierzyła. a teraz? może nie jest rewelacyjnie. nie jest nawet bardzo dobrze. jest znośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to będą prorocze słowa :p haha dobra ale teraz poważnie. Dokładnie co ma być to będzie aczkolwiek szansa jest duża i tego Ci życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dziwczynki ja spadam,bo jeszcze do sklepu musze isc..wiecie co,mam na sobie: sweterek,kolczyki i bransoletke od NIEGO..i jakos tak samo podswiadomie wyszlo :P trzymajcie za mnie kciuki!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chucky czekamy na relacje.... Ja tu jestem dla was tak samo jak wy dla mnie...Ja mam już mało złych dni-mam te znośne...Poza tym zdarza się, że się zapominam...A jeszcze kilka miesięcy tem u snułam się do szkoły, do pracy, wszędzie. Nie wierzę w jego powrót chyba przestałam już w cokolwiek wierzyć. Myślę czasem jednak,że kiedyś ułoży mi się życie-z nim lub bez niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Me_Myself_I
Dziewczyny mogę też prosić o kontakt do tego wróżbity??? Dzieki... :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szoszonowa
Cześć dziewuchy :) Ja też byłam u wróżki jakiś czas temu... Niestety dla mnie dobrych wieści jeśli chodzi o ex nie miala :] Tzn. dobrych...No mówiła,że najlepszym wyjściem będzie jak nie będziemy razem bo ten człowiek nie da mi szczęścia, to typowy samotnik i samemu mu najlepiej.... :] Liczy się dla Niego sukces i pieniądze...coś w tym jest :]Mówiła,że jest koło mnie kto inny i ja dobrze wiem kto i z Nim miałabym dobrze bo to mój prawdziwy przyjaciel i mnie cały czas kocha....ale dodała: serce nie sługa,prawda?;] Dokładnie :) Mojej siostrze powiedziała całkiem co innego :D Że siostra była w dlugim związku, coś nas poróżniło ale,że nie ma bata- będziemy ze sobą....:] Także dupa nie wróżka ;) Pospałam dziś do 13:30 :) Idę dziś do teatru z przyjacielem:) chucky czekam na relacje :] a ten wróżbita skad jest?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróżbita chucky jest z wawy. dziewczęta, czy naprawdę myślicie, że nie oddzwanianie jak ktoś dzwonił jest dobrym posunięciem? nie ktoś - ex..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×