Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mamiszka

Jakiej marki kupujecie bieliznę ?

Polecane posty

Gość do poprzedniczki
takie rozmiary to niestety - nie dla mnie, ale jakbyś jednak miala ten 60d to pewnie bym się skusiła. w razie czego podaję maila: agrypina8@o2.pl jestem z północy :-) ja z kolei - jakby ktoś tu doczytał na tym topicu - mam do zbycia masquerade lingerie 28dd :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do poprzedniczki
brytyjskie np. 32 - to nasze 70, więc dla mnie już za duże stanowczo w obwodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do poprzedniczki
pomyliłam się w mailu agryppina8@o2.pl przez dwa p przepraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do poprzedniczki
ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tefak'a
hej. ja mam i bardzo polecam... ale to jak w sieciowkach - specjalnie duzego wyboru w rozmiarowce nie ma. ja mam sredni biuscik i na mnie lezy bdb. mam staniki ktore maja juz po 2-3 lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Balkonetce trzeba się zarejestrować i można się wymieniać, sprzedawać. :) Ale większość z nas nie ufa nowym użytkowniczkom z pustką w profilu i w szufladzie i od nich nie kupuje. Dlatego miło będzie, jeżeli będziesz miała chociażby uzupełnione wymiary w profilu i napiszesz kilka słów o sobie, przywitasz się na forum, poudzielasz się, a już najlepiej jak dodasz coś do katalogu - wzrasta wiarygodność, że nie jesteś allegrowym sprzedawcą, tylko jedną z nas :) Kontaktujemy się na razie mailowo, większość z nas ma już maile w stopce lub w profilu. Kupująca przelewa pieniądze a sprzedająca wysyła stanik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Balkonetce trzeba się zarejestrować i można się wymieniać, sprzedawać. :) Ale większość z nas nie ufa nowym użytkowniczkom z pustką w profilu i w szufladzie i od nich nie kupuje. Dlatego miło będzie, jeżeli będziesz miała chociażby uzupełnione wymiary w profilu i napiszesz kilka słów o sobie, przywitasz się na forum, poudzielasz się, a już najlepiej jak dodasz coś do katalogu - wzrasta wiarygodność, że nie jesteś allegrowym sprzedawcą, tylko jedną z nas :) Kontaktujemy się na razie mailowo, większość z nas ma już maile w stopce lub w profilu. Kupująca przelewa pieniądze a sprzedająca wysyła stanik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Balkonetce trzeba się zarejestrować i można się wymieniać, sprzedawać. :) Ale większość z nas nie ufa nowym użytkowniczkom z pustką w profilu i w szufladzie i od nich nie kupuje. Dlatego miło będzie, jeżeli będziesz miała chociażby uzupełnione wymiary w profilu i napiszesz kilka słów o sobie, przywitasz się na forum, poudzielasz się, a już najlepiej jak dodasz coś do katalogu - wzrasta wiarygodność, że nie jesteś allegrowym sprzedawcą, tylko jedną z nas :) Kontaktujemy się na razie mailowo, większość z nas ma już maile w stopce lub w profilu. Kupująca przelewa pieniądze a sprzedająca wysyła stanik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki głaszczka, chyba pomyślę nad balkonetką ;) na allegro jestem początkującym użytkownikiem i kilka razy się ładnie wkopałam z zakupami albo ze sprzedażą (im wyższa cena minimalna tym wyższa prowizja potem a rzecz czasem trzeba kilka razy wystawić);) zastanawiałam się nad serwisami wymiankowymi ,gdzie ludzie się wymieniają czym tylko można m.in ciuchami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na Balkonetkę, większość moich staników pochodzi właśnie z balkonetkowego Bra Swapu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja różnie, w sumie jeśli chodzi o dół bielizny to jeśli nie kupuję kompletu to nie zwracam tak strasznie uwagi na markę bo majty kupuję bardzo często. Jeśli chodzi o biustonosze to co innego bo musza być dobrze dopasowane no i są droższe więc jakościowo tez się staram żeby były dobrze dopasowane i dobre jakościowo. Ja używałam różnych firm, ostatnimi czasy preferuję GAIA za jakość i design.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eli_zakk
Ja głównie nie patrze na markę,tylko na to z jakiego materiału jest uszyta bielizna.Nie uznaje syntetycznych materiałów i w sumie zawsze jak patrze na metkę to wybieram bielizne w 100% bawełniana,z naturalnej bawełny.W sumie narazie znalazłam taki jeden ze sklepów,gdzie taka dokładnie bielizne mozna kupic http://eko-bielizna.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joan88na
Dla mnie najważniejszy jest kształt miseczki i to czy dobrze podtrzymuje biust. Sporo staników już przetestowałam i jak na razie moim ulubieńcem jest Barbara z Krisline. Jedyny biustonosz, który IDEALNIE jest dopasowany do mojej sylwetki. Życzę, żebyście też znalazły ten perfekcyjnie leżący model, bo wtedy o wiele łatwiej kupować bieliznę, jeśli ma się dobry punkt odniesienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeehhhhe
to ja współczuję jeśli tylko jeden model spośród setek dostępnych ci pasuje.... a może po prostu nie masz pojęcia o dobieraniu staników albo w ogóle o bieliźnie, i spamujesz zwyczajnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joan88na
Mówię o idealnym dopasowaniu. Mam wiele kompletów, z których nie jestem do końca zadowolona. I to bardziej świadczy o tym, że jestem świadoma jak dobierać bieliznę i nie zadowalam się byle czym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee????????
jakbyś była świadoma i nie zadowalała się byle czym to byś nosiła lepsze rzeczy niż krislajn... którego i tak pewnie na oczy nie widziałaś, ale jak ci płacą za spamowaie, to sobie popiszesz b ajki, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam lubię bieliznę
M&S ale cóż dużo dziewczyn ma racje rozmiarówka jak loteria i trzeba patrzeć na dokładne wymiary w centymetrach obwód, miseczki, fiszbiny i mostek niedawno się przekonałam ,że panache to wielkomiskowce i muszę odsprzedać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem na balkonetce
zapisałam się nie dawno ;) czy można prosić o więcej na ten temat Głaszczko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem na balkonetce
ponieważ nie potrafię się zbytnio poruszać po tamtym forum i mam kilka staników na wymianę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balkonetka jest prosta w obsłudze :) Na górze masz panel. Forum ma kilka kategorii. Między innymi Bra Swap, gdzie wrzucamy staniki na sprzedaż czy na wymianę. Musisz założyć temat i napisać w tytule co sprzedajesz, w treści ewentualne zdjęcia, wymiary, kontakt do Ciebie. Ale nikt raczej nic nie kupi, jeżeli będziesz miała pusty profil, pustą szufladę, także dobrze by było, gdybyś uzupełniła wiadomości o sobie (w zakładce twój profil). Stanik dodajesz poprzez kliknięcie w twoja szuflada -> dodaj nową rzecz do katalogu. Poprzeglądaj katalog i zobacz jak mniej więcej dziewczyny zawsze opisują staniki i opisz swój na ten wzór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem na balkonetce
nie jest trudne w obsłudze aczkolwiek mogłoby być bardziej przejrzyste ;) czy do szuflady mam dodawać tylko zdjęcia na sobie czy mogę np też zdjęcia robione luzem ,np jak założę któryś to po prostu porażka a mam takie których nie założę bo teraz nie dam rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem na balkonetce
bo pisze ,że ma być na realnym biuście i tylko się chciałam dopytać czy tak jest faktycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej na prawdziwym biuście, takie wrzutki bez zdjęć albo ze zdjęciami samego stanika są często usuwane, bo niedużo wnoszą. Jeżeli chcesz uzyskać jakąś poradę dotyczącą rozmiaru, chcesz się dowiedzieć co byłoby na Ciebie dobre, to zdjęcia w jakimkolwiek staniku będą przydatne. Jeżeli masz już jakieś staniki nie z bazarku i z bieliźniaka za 10 zł, tylko jakiejś konkretnej, bardziej znanej firmy (niekoniecznie dobrej) to też jak najbardziej możesz wrzucić i napisać coś o staniku, nawet jeżeli źle leży. Na balkonetkę nie wrzucamy tylko idealnie leżących staników najlepszych firm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co ja moge powiedzieć
dobrze ,że są takie serwisy jak Lobby albo balkonetka czy stanikomania , ja się dzięki temu duzo dowiedziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziesięć i poł
Zwykle kupuje tutaj http://eko-bielizna.pl/ ale robie juz takie rodzinne bardziej zakupy łacznie z bielizna dla moich dzieci,bo w sumie i cenowo to wszystko jest o wiele bardziej atrakcyjniejsze niż w sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeehhhhe
lalluna90, nie rób z siebie idiotki za te parę groszy, co ci płacą za ten żałosny spam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najpierw dobrze by było
napewno nie gaia gorsenia i lupoline ani biggi , ani alles ani kris line ,kostar konrad emili żadne polskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×