Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mamiszka

Jakiej marki kupujecie bieliznę ?

Polecane posty

Gość najlepsze dla mnie sa chantell
e i passionata moze nie sa tanie, ale kupuje tylko na wyprzedazach i wtedy duze ilosci i starcza mi na caly rok albo i dluzej, bo sie nie niszcza. ostatnio juz nie kupywalam duzo, chyba ze nie moglam sie oprzec bo nie mam miejsca gdzie tego trzymac. serdecznie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeehhhhe
polecać możesz, ale mało kto skorzysta bo rozmiarówkę mają pożal się boże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym bywa różnie
mi sie nawet 2 modele polskiej veny podobają ale zdania są podzielone, panache i freya oraz M&S ale trzeba pytać o dokładne wymiary bo rozmiarowa loteria , sklep shapelly figures cóż mogę odradzić: -bielizna H&M jest fatalna -Biggi -Alles -Gaia -Kostar -kris line -ava -samanta -gorsenia -triumph przedewszystkim -polska felina(szyta w polsce jest o wiele gorszej jakości i droższa) -gemm brytyjski byle co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja ulubiona firma
to Panache - ale tylko jeden ich model najbardziej mi przypasowal i jestem mu wierna od ponad 2 lat Mam tez zestaw bielizny z Fantasie i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak ciężko zauważyć?
raczej nie polskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie bo nie wiem jak
a co powiecie o sloggi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to powiemy
a niby na kogo ma pasować ta ich rozmiarówka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pomarańczowe ciuchy
znacie taką firmę bieliźnianą SIMPLY YOURS chciałabym zasięgnąć czyjejś opinii na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuchlandowa krejzolka
kupował może ktoś bieliznę "next" taka angielska firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagenia
Ja jakiś czas temu na Fashion TV widziałam bardzo ładne komplety bielizny marki Christies. Z tego co się orientuję, to jakościowo jest ona również bardzo dobra, także wydaje mi się, że warto w nią zainwestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tefak
szczerze - nie chce mi sie czytac wszystkich 7 stron ;p przeczytalam tylko 3 ale ma ktos moze bielizne z sOlivera? podoba mi sie jeden komplet ale ciekawa jestem co do jakosci... wie ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani simply yours, ani next, ani Christies, ani sOliver się do niczego nie nadają, rozmiarówki odpowiadające 5% kobiet... Proponuję popatrzeć tutaj, jakie marki są najczęściej kupowane przez uświadomione rozmiarowo kobiety :) http://balkonetka.pl/katalog/brand Są to marki takie jak np. Audelle (Lepel), Curvy Kate, Discover Mademoiselle, Ewa Michalak (Effuniak), Fantasie, Fauve, Freya, Gossard, Keia Pink, La Senza, Panache (linie Cleo, Masquerade, Superbra, Atlantis), Pour Moi?, Ruby Pink, sportowa Shock Absorber Troszkę gorsze, ale też warte uwagi to Dalia, Avocado, Charnos, Comexim, Marks&Spencer, Milena. Staniki Calvina Kleina, Intimissimi, Atlantica, Esotiq, Triumpha, wszelkich sieciówek, polskich marek typu Gorsenia, Gaia, Ava, Axami, Konrad, Kinga występują tam rzadko, a nawet jeśli np Triumpha czy Esotiqa jest więcej, to wystarczy wejść w markę i obejrzeć jak te staniki leżą, jak właścicielki oceniają ich jakość oraz rozmiarówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ktoś np zada sobie trud
i poda wymiary stanika , to mozna kupować ;) głaszczka simply yors juz robi miseczki do H i odwody od 60 ;) te marki co ty podajesz są koszmarnie drogie :( kogo stać na freye , shock absorbery sa po 250-300zł , panache 150-200 , curvy kate też , avocado powyżej 300zł kto ci płaci za reklamę , fauve robi trójkąty w wielu modelach i tez koszmarnie drogie ewa michalak nie taka tania(effuniaki) i ewa bień tez nie , nie wierze ,że polecasz tak bezinteresownie najdroższe marki na polskim rynku:( jak cię stac ok ale nas nie :( robisz się wkurzająca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój najdroższy stanik (Curvy Kate) kosztował 90zł, najtańsze 15 ;) Te za 15 to Freya i Discover Mademoiselle. Na sobie mam właśnie Shock Absorbera kupionego za 30zł, więc jak się naprawdę chce, to można kupić tanio. Podałam najdroższe, bo jakość, rozmiar i konstrukcja niestety kosztują. W regularnej cenie też bym nic nie kupiła, ale na wyprzedażach, na Allegro, Ebayu lub Balkonetkowym Bra Swapie można znaleźć coś tańszego. Sama nie mam wszystkich tych marek i pisałam na podstawie balkonetki. Zajrzałaś w link? Myślisz, że te wszystkie kobiety kupujące, wrzucające i oceniające staniki coś za to dostają? :) Tak naprawdę są tam 3 przodujące marki: Panache, Freya i Ewa Michalak. Sama nie mam chociażby żadnego Effuniaka, bo dla mnie są za drogie, ale wejdź w link i zobacz, ile Effuniaków jest w katalogu i jakie mają oceny oraz opinie. A piszę to bezinteresownie, bo im więcej kobiet kupuje, tym więcej będzie sklepów, marek i rozmiarów. Jasne, że chciałabym wyjść za róg i kupić sobie porządnej jakości, ładny stanik 65DD za 30zł. Ale tak niestety nie ma. Co z tego, że Gaia i Ava kosztują mniej niż Panache, jeżeli mają okrojoną rozmiarówkę, byle jaką kontrukcję, materiały, jakość... Są u mnie w mieście ze 2 sklepy z brytyjską bielizną, ale co z tego, jeżeli sprowadzają rozmiary np Panache od 65E, a Frei od 60F... W swoim rozmiarze mogę dostać najwyżej Samantę, która mnie spłaszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu aduelle np też nie tanie
wiesz co jak nosisz używane :P to ci gratuluje zarazek po brudnych zapoconych angielkach :P nie chwal się ,że po 15 i 30 bo za ta cenę to są używki na szmatach , nabaw się grzyba albo jakiegoś liszaja to będziesz inaczej gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK, NOSZĘ UŻYWANE :) I nie po angielkach z lumpeksu tylko po balkonetkowiczkach. :) Tak jak i większość balkonetkowiczek i nie widzę w tym kompletnie nic złego, jeżeli stanik jest zadbany. Ale uwierz, że nowe w tej cenie też można kupić, mój Shock za 30zł jest nowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie nie maluję wcale
pytanie mam głaszczka do Ciebie , jak na balkonetce się wymieniacie? podejrzewam ,że trzeba się rejestrować ;) sama mam arsenał staników od D do J i nawet mniejsze nie moje co prawda ale mam (raczej miałam)coś z nimi zrobić (sprzedać oddać nie wiem teraz)głównie brytyjskie staniki(w polskiej rozmiarówce sie za cholere nie połapię bo każdy szyje inaczej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie nie maluję wcale
obwody od 30 do 38 ;) przy tych miskach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do poprzedniczki
a te 30 D jakie masz i ewentualnie za ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie nie maluję wcale
już szukam i sprawdzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie nie maluję wcale
białe bawełniane z zielona obwódką ,lekko usztywniane (uzywka) debenhams

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie nie maluję wcale
leży mi to ;) ok przechodzę na czarny nick mam tutaj konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do poprzedniczki
to ty? :-) a możesz wrzucić fotkę i podać cenę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do poprzedniczki
może masz 65 c ? (to tez będzie chyba 30c) Sorry, że tak dopytuję, ale mam problem ze stanikami......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to są brytyjskie staniki i ich rozmiarówki , polskich nie czaję w ogóle ;) pytanie z jakiego województwa jesteś ? ja jestem z południa polski , te staniki mi po prostu leżą i sprzedam za grosze dosłownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×