Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zawsze szczery

po_rade

Polecane posty

Opowiem w takim razie, że co prawda zarabiając na chleb nie spalam dużo energii, ale z moja wrodzoną niechęcią do przepracowywania się czuje się ciemiężona oraz wyzyskiwana, a w związku z powyższym jestem bardzo niezadowolona, że nie mogę się wystarczająco długo poużalać nad swoimi licznymi problemami w tej przesympatycznej poradni, z której mimo wszystko i tak wyjdę podniesiona na duchu i może jakoś dzisiejszy dzień roboczy zniosę z dobrą miną na mej cennej oraz sympatycznej twarzy. Zawsze szczerze oddana Lusia W.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiu, zalozmy hipotetycznie, ze mozesz opowiadac o czym chcesz oho czyżby dzika desperacja?? to może po prostu powoli zatapiać ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to bym jeszcze chętnie opowiedziała, co dzisiaj jadłam i w co jestem ubrana, oraz o czym myślałam od rana, jak również o swoim głównym marzeniu polegającym na wygraniu 50 milionów euro, ale to może trochę później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia to było wyznanie na miare tego wątku kafe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS powiem ci szczerze ze zawsze mnie ciakawiło z czym można kojarzyc mój nick ;) tymbardziej ze powstał spontanicznie a tu masz ci los...pół tematu o torpedach nowej generacji :classic_cool: Cała ja :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luśka, a'propos marzeń - też kiedyś chciałem wygrać w loterii dowolnej, ale to było dość dawno i dopiero Ty mi przypomniałaś. Nie mówię, że bym nie chciał, ale nie jest to moim marzeniem. Raczej byłoby ciekawym urozmaiceniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike zazdrośnica, Ike zazdrośnica phi to chyba żadna tajemnica:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike nie jestem ci konkurentką ;) Jestem bezkonkurencyjna :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem bezkonkurencyjna naklej to sobie na drzwi wyryj na ścianie czytaj przed snem zastąp tym cytatem "amen" w pacierzu śnij o tym i budź się co rano z tymi słowami w głowie może siebie o tym przekonasz:) mnie nigdy........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"czy zgodnie z twoimi przewidywaniami kolezanki powiedzialy ci to co sama myslalas?" Częściowo, ale raczej nie. :) W sumie wolałabym, żeby "raczej nie" było tą słuszna drogą, ale zobaczymy... "ale nie jest to moim marzeniem" E tam, ja nie pisałam tego poważnie. Pieniądze przecież szczęścia niedają. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZS :classic_cool: ty to masochista jestes dlatego talk lubisz pisać z MS ale proponuje ci rozmowe z Ajronem to cię mocniej podnieci ;) P.s. wole byc z gwiazd niż jak ty z nory :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli ktos ma problem to prosze nie zwracac uwagi na te chwilowe kosmiczne zaklocenia, motywy ich powstawania opisalem pokrotce we wprowadzeniu dla kosmitow, potrafimy ze wspolnikiem skupic sie na problemie i tylko na nim :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie wolałabym, żeby "raczej nie" było tą słuszna drogą, ale zobaczymy... zdajesz sobie sprawe, ze czasem slusznych drog jest wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to słodkie jak dwie kobiety się gryzą o faceta Mimo że wszystko wirtualne na razie się tylko obwąchujemy zs nie przeszkadzaj w rozmowie- to nie kulturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike ;) ani mi się sni przekonywać ciebie ;) szkoda mi energie tracić :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×