Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zawsze szczery

po_rade

Polecane posty

Gość turkuskek
brygado :-) uparcie: cenię po_rady, nie po_gadanki :-) pozdrawiam, tak krótko :-) czas to pieniądz a nadto i inne dobra -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Ike z tych samych powodów których już kiedyś pisałam, a po drugie, że nie lubię i nigdy nie lubiłam iść ze stadem :D wolę może mniej błyskotliwe myślenie, ale własne :D P.S. To, ze się skasuje, to nie znaczy, że tego nie było. Sumienia też nie da się do końca uprać Ike. A Ci, którzy myslą inaczej sa w błędzie. Dalsze nauki pobieraj u kogoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wasz szczery rozwalil mi kiedys topa - ot tak , dla zabawy" - popatrz, nie wiedziałem, może warto powtórzyć? Biedna, mała dziwczynka straciła topik - to musiał być koszmar, nie?:) A w kwestii formalnej - Zielona, przecież to Ty włóczysz się za mną, mimo że mnie siksy nie pociągają:) Jak widzę mamy już wieczór Do usunięcia głąby 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głomby się pisze przez om panie mondralo a hołota, też jakoś chyba inaczej... w sumie masz mały zasób słownictwa, ale rozszerzaj, rozszerzaj... bo ostatnio tylko rzuciłeś: kretynki, idiotki itp. P.S. podziwiaj moją cierpliwość na prowokację :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie lubię i nigdy nie lubiłam iść ze stadem" - jakoś ciągle widzę Cię w towarzystwie "indywidualistko":P "wolę może mniej błyskotliwe myślenie, ale własne" - no i tu masz problem, bo zgadza się tylko "mniej błyskotliwe"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam problem? :D wątpię Ty raczej... :D:D:D idę, bo sobie drugie oko pomaluję krzywo ale fajnie, teraz można pisać i pisać i pisać...... bo i tak będzie skasowane Miłej zabawy, Dzieciaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha.... weź oddech i pomyśl.... kłócisz się z kosmitką :D a to już zakrawa na objaw jakiejś choroby paaaaaaaaaaaaaaa i nie pisz sam do siebie, bo już się wylogowuję.... dość na dzisiaj :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie , nie jestem msciwa :) ja lubie szczerego ;)- na swoj sposob ... dlatego tu przychodze :P ps. ike , przestan juz tyle podjudzac , wez sie w garsc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ja lubie szczerego - na swoj sposob ... dlatego tu przychodze" - rozumiem, że ja jestem poza spektrum jakichkolwiek Twoich uczuć. I niech tak zostanie, przyjmuję że jeśli kiedykolwiek się tu odezwiesz do mnie czy o mnie zrobisz to przez roztargnienie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie , robie to -poniewaz zalazles mi niezle za skore ;) moze zapomniales - ale od samego poczatku naskoczyles na mnie - ni stad ni z owad .. wyzwales od idiotek i wariatek ... czlowieku - ja cie zupelnie nie znam :O ale to co robisz -jest ponizej normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczery jest rowniez poza "tym "spekrtum :O na kafe rozmawiam - chetnie i z kazdym :) nie szukam uczucia :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma za co :) rozpoczynam swoja zmiane w biedronce - zdobywco swiata :D ps. nie spoznij sie na autobus :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zasady dzialania topiku byly okreslone na poczatku: jesli ktos ma potrzebe i nie boi sie nazywania rzeczy po imieniu to chetnie pomoge, naturalnie nie mam szklanej kuli ani innych akcesoriow wiec prosze odpowiadac szczerze na pytania, bo w przeciwnym razie szkode wyrzadza sobie szukajacy pomocy jasne sa motywy dzialania kosmitow i nietrudno sie zorientowac jakie konsekwencje takich dzialan przenoszone sa na osoby, ktore chcialyby porady zasiegnac z oczywistych wzgledow nie mamy wplywu na decyzje innych osob, ani na kosmitow ani na potencjalnych "petentow" przypominam, jesli ktos pomimo tych dziwacznych "dyskusji" na topiku ma ochote zapytac o rade czy pomysl na rozwiazanie jakiegos problemu z zakresu okreslonego na wstepie to zapraszam oczywiscie mozna tez zglaszac problem na maila jesli ktos ma watpliwosci co do tego jak dzialal topik przed rozpoczeciem kosmicznych nalotow to zachecam do cofniecia sie o kilkanascie stron mechanizmy ludzkich zachowan sa naprawde czytelne i dosc latwe do przewidzenia, nie ma tu znaczenia czy ktos pisze pod czarnym czy pod pomaranczowym nickiem - opisalem wczesniej jak dziala mechanizm ignorowania i odwracania uwagi od absurdalnych wpisow wiadomych osob, z kolei zachowanie celu topiku mozliwe jest tylko i wylacznie w sytuacji, gdy ktos ma odwage i ochote zapytac o rade, jesli tak sie nie dzieje topik z automatu staje sie topikiem towarzyskim i/lub dyskusyjnym odnosnie skasowanych wpisow - rozbawil mnie zarzut o braku szacunku do rozmowcow - gdyby na topiku odbywala sie rozmowa lub udzielane byly rady - nie zglaszalbym wpisow do skasowania, reszte wyjasnil MS w swoim porannym wpisie pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona prawda i logika
10:42 [zgłoś do usunięcia] zielona * nie , nie jestem msciwa 10:57 [zgłoś do usunięcia] zielona * nie , robie to -poniewaz zalazles mi niezle za skore moze zapomniales - ale od samego poczatku naskoczyles na mnie - ni stad ni z owad .. wyzwales od idiotek i wariatek ... i tylko 15 minut różnicy czasu między postami. :O Zielona jest mściwa, zajadła, zapiekła w wydumanych w spaczonym umyśle niechęciach, zaprzecza sama sobie i konfabuluje. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wprost MS zdradza mnie z pavulonikiem rozstaliśmy się 9ty raz podejrzewam, że łajza zechce wrócić czy dać mu szansę ??? ZS ratuj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
menopauzy? ojjj to juz teraz wszystko jasne- te zmiany nastrojów, rozmemłanie emocjonalne... ehhh no coż.. jedne przechodza to łagodnie innym potrzebna pomoc farmakologiczno- specjalistyczna;):) To ja już bede grzeczna i bardziej wyrozumiała:D a jesli se ne uda... to prosze docenic to ,ze przynajmniej się staram:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS znowu pomylił słówka :O nie menopauzy a MEDYTACJI bosz.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×