Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oluuusia

MAJÓWKI 2010

Polecane posty

Czesc Brzuchatki :) Ale ostatnio sie rozpisujecie nie nadążam :) Ja jak zwykle w pracy i tak sie zastanawiam od ktorego miesiaca dziecko slyszy bo moj szef tak krzyczy dzisiaj, ze nie wiem czy chce zeby ono to slyszalo :) Everlast pytalas o cwiczenia :) ja sobie pozyskalam takie dvd z cwiczeniami (sa tez do kupienia na allegro) pilates, joge i jeszcze taki zestaw fit mama - i tutaj jest salsa, elementy jogi i przygotowanie do porodu; staram sie cwiczyc co 2 dni w domu, czasem ciezko sie zebrac do tego a chciałabym cwiczyc tez az do samego porodu, lekarz mi powiedzial ze jak najbardziej wskazane.. pytalam sie go o basen i myslalam ze powie bez problemu a tutaj mnie zdziwil bo powiedzial ze jak juz to takie specjalne ciazowe cwiczenia w wodzie :) aha kupilam jeszcze piłke do cwiczen ta duza i taka ksiazeczke "cwiczenia na aktywna ciaze" ale te cwiczenia z ksiazka akurat mnie nudza i w koncu piłka sluzy glownie do siedzenia na niej albo podnozek :) Mysle o szkole rodzenia ale sama nie wiem w Poznaniu jest dosc drogo przynajmniej z tego co znalazlam w internecie wiec pomysle jeszcze :) Mam prosbe moglaby któras z Was podesłac mi na maila haslo do naszej skrzynki bo zostalo w domu a chcialabym w pracy poogladac nowe brzuszki bo mi sie nudzi chwilami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, pije trampki--- będzie Aniela:) Sentyment mam do tego imienia (po babci), no i Ł. nie protestuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wielkie włąsnie ogladalam brzuchole :> są super :) a jaka sexi bielizna u niektorych hehehe ;) mi moj sie wydaje jakis wielki przy Waszych, no moze zieloneszkielko ma tez duzy, a moze to takie subiektywne odczucia :) postaram sobie zrobic aktualne zdjecie dzis moze i wrzucic bo te co wrzucalam to sprzed 2 tyg :) rano brzuszek jest dosc duzy ale wieczorem to ogrom no ale dochodzi wzdęcie (nienawidze brrr) no i wyglada jak wyglada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też poproszę login i hasło na maila. Jeszcze do mnie nie dotarło :)Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laseczki :D same laski taka prawda hehe Ja dziś z rana na badaniach byłam, jutro wyniki w sam raz na wizytę - już się nie mogę doczekać, Mąż też już nóżkami przebiera ;) Agnes3d - masz piłkę więc pozwolę sobie wkleić kilka linków do ćwiczeń na piłkę żebyś z niej pokorzystała :) http://www.youtube.com/watch?v=gbhCDvgvJkM&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=bnDTcz-ArcY http://www.youtube.com/watch?v=ePJ8YhvQUKA&feature=fvw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki;) Witam nowe majóweczki:) Widzę że pojawiło się sporo brzuszków w galerii:) I porównując mogę stwierdzić że to prawda że w 2giej ciąży szybciej brzuch rośnie:P W pierwszej mojej ciąży teraz dopiero zaczynało być widać, ale to moze i przez to że byłam z 15kg lżejsza niż teraz;/ Zuzia - bardzo mi się Anielka podoba:) Odnośnie mówienia o wadze i dotykaniu - u mnie na szczęście nikt o wagę nie pyta (ale moze dlatego żem gruba bez ciąży i mu głupio;P) ale dotykanie brzucha teraz czy w 1 ciąży to zmora! Co innego bliska rodzina czy przyjaciele po zapytaniu a co innego ktoś obcy czy prawie obcy... Nie lubie też babek nachylających sie nad wózkami... owszem zerknąć ale zatrzymać sie i włozyc głowe do gondolki "ciumkając" do dziecka to nie dość że niehigieniczne to i jakoś takie dziwne. Czasem mi sie wydaje że świat myśli że kobieta w ciązy i małe dzieci to taka własność publiczna, którą każdy moze dotykać i komentowac jak mu pasuje. Ja walcze z przeziębieniem;/ Wczoraj tylko do pracy poszłam oddac raport i leżę w łózku. Idę wmusić jakieś sniadanie bo nawet mi sie jesć nei chce;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O dziękuje Broneczka :) tez przy okazji przerobie to :) mnie najbardziej wykancza ten pilates to jest godzina cwiczen a tylek normalnie po tym płonie :D a salsa jest fajna dynamiczna taka :) Słonecznik_mj pisalas ze martwisz sie kluciem w prawym boku. Wiesz wlasciwie tak naprawde to powinien Cie lekarz uspokoic, ale miałam i miewam nadal podobnie. Najczęsciej jak czuje kłucia to w pachwinie albo właśnie w prawym boku, podobno macica się rozciąga i jakies tam więzadła wiec taki może byc efekt, a do tego zauważyłam że jak tylko pęcherz mam pełen bo mi sie np nie chce isc dłuższy czas to takie kłujące bóle się nasilają albo jak zjem cos co powoduje wzdęcie to wtedy tez mnie boli brzuch, czasami tez wlasnie nasila sie przy gwałtownych ruchach, ale na badaniu wszystko ok i podobno to normalne bo wszystko sie rozciąga.. ale najlepiej jakby jednak Cie lekarz uspokoil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia***krakow
Czesc dziewczyny, mozna dolaczyc? Znalazlam wasz temat, i bardzo sie ciesze! Postaram sie z Wami regularnie doczekac upragnionego maja. Mam termin na 26 maja, dzien Matki :) Ale mi szkrab zrobi prezencik jak sie urodzi wlasnie w moje swieto :) Nie czytalam calego tematu, wiec wybaczcie jesli odpowiedz na moje pytanie juz padla - ale czy ktoras z was ma juz dzidziusia, czy to Wasze pierwsze? Ja mam już coreczke 3 letnia, teraz marze o synku :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje slicznie za hasełko brzucholki piękne też musze zdjęcie zrobić i wrzucic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes3d dzięki za odpowiedź na wizytę do gin. idę za dwa tygodnie dopiero...ale też myślę że to właśnie macica. Jak tylko będę na wizycie u gin to koniecznie poruszę sprawę i dopytam ją o wszystko :) Ja jeszcze brzuszek mam malutki, taki jak bym objadła się dobrego obiadu...z dokładką. :) jeszcze ma czas powiększać się bo dziś zaczynamy 16 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy tu laseczki jakaś salsa, pilates, ćwiczenia, jakieś coś, a ja właśnie bunt wprowadzam i podjadam chipsy zapijając zieloną herbatką:)---że niby się szybciej strawią:) A na obiad wymyśliłam spaghetti napoli---nie ma to jak dobra dieta;) Ale od 18 nic nie jem-staram się tego trzymać. Ale tak naprawdę to się rozejrzę po wypłatce za takimi ćwiczeniami i piłką jak ma agnes. Bo te moje co mam z gazety już mnie nudzą-w kółko to samo. A co do dotykania brzucha to ja jestem ewentualnie ZA ale tylko przez najbliższą rodzinę i przyjaciół ale obcy? Brrrrr.... Albo zaglądanie do wózka-zabobonna niby nie jestem ale...śniło mi się, że jedna obca zła baba mi chciała zajrzeć do wózka ale jej nie pozwoliłam, i tego się w sumie będę trzymać i wykręcać bakteriami czy czymś... Akurat ja się wczoraj swojego gina zapytałam o te bóle, bo też ich doświadczam---mówię mu że to chyba jajniki mnie tak kują bo tak nisko i w ogóle to się zaśmiał i powiedział, że mój brzuch rośnie i tam gdzie ja pokazuję nie ma jajników, że podniosły się do góry, na połowę wysokości pępka, a bolą mnie więzadła macicy właśnie po bokach i w pachwinach, i że będą boleć bo malutka rośnie. monia---to moja pierwsza pociecha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja też pierwsza ciąża ...dlatego jest to dla mnie wielka nowość. Nic nie wiem cokolwiek zakuje, boli to juz czytam opytuje zastanawiam się ....zwariować można na serio. My uzgodniliśmy z moim M. że będziemy wózek ,łóżeczko i mebelki kupować dopiero w ostatnim miesiącu także późno. Co nie znaczy że nie przeglądam sobie takich stron internetowych, wózek mam wybrany a łóżeczko......chciałabym z funkcją kołyski i z szufladą no i wymyśliłam sobie że chce by było białe. :) A jak jest białe to nie ma kołyski, jak ma kołyskę to nie jest białe. A Wy jakie łóżeczka chcecie mieć, maciejuż coś upatrzonego? A może decydujecie się tylko na kołyskę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moja też pierwsza ciąża prawdziwa hehe bo mentalnie już trzecia, pierwszą przechodziłam z Mamą (7 lat temu) a drugą z najbliższą psiółką, jak jeszcze mieszkałam we Wrocku. Słoneczko ja juz łóżeczko zakupiłam ale nie odebrałam jeszcze takie: http://img340.imageshack.us/img340/1451/ozeczko1.jpg kilka pierdółek innych jeszcze też nabyłam przy okazji, jakieś skarpetusie czy takie inne, ale gro rzeczy będę miała po bracie więc na razie nie szaleję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKAM1313
Broneczka bardzo fajne łóżeczko i widzę że z szufladą :) ja też mam oko na takie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam łóżeczko po synku, niemalże nowe:) Nie miało funkcji kołyski ale pytałam w sklepie i można sobie bieguny dorobić, b mi się ten pomysł podoba:) Wózek, najlepiej z fotelikiem, ale w realu zakupie go dopiero ok. 3, 4.2010 teraz skupiam się na wykańczaniu kuchni i pokoiku dziecięcego:no i po cichu liczę ze jakies dziadki wyjdawlasnie z propozycja kupna wozka, tak bylo kiedys:) Brzuchów nie moge obejrzec, bo zgubilam haslo i login:(pomoc bo b. chcę... wiec jeszcze raz poproszę hasełko na: isaufo@yahoo.fr 3majcie sie i usciskajcie leciutko brrzuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łóżeczka, wózeczki, kołyski... ehh... tylko zbankrutować można, a juniora / juniorki na świecie jeszcze nie ma :-D ja tam wszystko zostawiam na rok 2010, bo teraz z meżem mamy wybieranie płytek, kibelka, wanny i innych rzeczy do mieszkanka :-) buziaki i lece do sklepu po jogurty - od mleka mnie odrzuca, a jak trza to trza jeść nabiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja 21
Witam. Ja też mam łóżeczko po córce, zakupów jeszcze nie robię bo chyba za wcześnie, może po nowym roku. Jeśli można to poproszę o hasło i login na numer gg kaśka10253186. Chciałabym pooglądać wasze brzuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosik chyba forum siadło na jakis czas :/ monia***krakow w odpowiedzi na pytanie to moje pierwsze dzieciątko :) w sumie jakby nie patrzec jestem tez macochą (brr nie lubie tego slowa) 2 synów mojego meza z pierwszego malzenstwa i super sie z nimi spedza czas ale to jednak zupełnie cos innego byc taka mama na 100% :) moze dlatego tak bardzo chce córeczkę :) My jeszcze nic nie kupujemy, przed nami remont mieszkania od stycznia, wlasciwie trzeba zrobic kuchnie, lazienke i przedpokoj i dopiero pozniej pomyslimy o wózku, łozeczku itp :) choc ogladam sobie chętnie na allegro rozne rzeczy :) na razie ograniczylam sie do kupowania ciuszkow ciazowych dla siebie :) Zuziaa salsa, pilates swoja droga a jedzenie druga.. ja dzis wciagnelam na kolacje chyba metrową zapiekanke z wszystkimi mozliwymi dodatkami, pozniej garnczek budyniu czekoladowego, po czym pocwiczylam i teraz mysle co dalej jesc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagusk
Hihihi agnes widze szalejesz wieczorową porą i nie odmawiasz sobie. Ja jakoś nie moge jeś na wieczór, bo potem mnie mdli. Kurcze ja to nie wiem sama jaki wózek i łóżeczko. Jakoś z łóżeczkiem to chyba mam mniejszy problem, gorzej z wózkiem. Strasznie mi się podobają wózki z dużymi pompowanymi kołami i większośc którą znalazłam,że chciałabym taki to kurcze bez skrętnych kół - a podobno niewygodne takie wózki są. Może któraś z mam coś doradzi? Agnes ja też nic nie kupuję jeszcze bo remont przed nami, który de facto mnie troszkę przeraża, bo potem z brzuchem na kolanach bedę czyściła podłogi hehehe ;) Zapdła ciszaaa na forum :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryfno frela
witam wszystkie zaciążone;) dołączam się do tych zapisków, bo jestem z wami już dość długo, czytam, uśmiecham się a póki co niestety nie mam podłączonego neta w nowym mieszkaniu, więc wtedy, kiedy odwiedzam rodziców lub teściów migiem wskakuję i się zaczytuję:) pokrótce: mam 26lat, pierwsza ciąża, termin 04 maja, płeć nieznajoma, bo mały skubaniec tak sie ułożył, że nic nie widu:D niestetyy przesiaduję na L4, bo różne zarazy mnie atakują.. przez pierwsze dwa miesiące musiałam leżeć plackiem, jak już się wszystko unormowało, wróciłam do pracy - ale tylko na 3 tyg, bo zapalenie pęcherza, spadek hemoglobiny, podwyższona bilirubina i kupę innych rzeczy. eeeeh, ale czuję się dobrze, choć maruda teraz ze mnie Wielka heh. z zakupami jeszcze się wstrzymuję, bo obiecałam samej sobie, że dopiero gdy dowiem się jakie dziecię we mnie drzemie.. no i doczekać się już nie mogę!!!!!! dzisiaj miałam usg (jutro zaczynam 20-ty tydz) i myślałam, że dowiem się detali, no ale niestety.. kopniaków jeszcze nie czuję.. dziecko jest leniwe po mamusi jak widać:) pozdrawiam was wszystkie i mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swego grona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie jakas złowroga cisza na forum :D zawsze od rana juz tu wesoło było a dzisiaj tylko odgłosu swierszczy brakuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O przepraszam ktos sie odezwał :) gryfno frela witamy !! :) grono nam sie ciagle powiększa :) i marudz sobie ile wlezie od tego tez jest to forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy Frelko na forum :) Ja wczoraj (a może to już dzisiaj, bo koło północy) poczułam coś jakby pukanie od środka.. w jedno miejsce cały czas. Możliwe, że na początku 16 tc już ruchy? M był zachwycony, jak przykładał ucho do brzucha.. uśmiechał się i mówił, że słychać jakby coś pływało i że da się odróżnić od pracy jelit. Szkoda że ja sobie tak ucha nie moge przyłożyć :P Czekam teraz z niecierpliwością, kiedy ewentualnie następne ruchy poczuję.. a może Wy mi powiecie jak to jest? Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Ale piszecie, widac, ze dolegliwosci pierwszego trymestru przeszly i bardziej zywo na forum;) Ja nie moge zbyt czesto zagladac, bo strasznie zajeta w pracy jestem, a w domu wieczorem juz nie mam sily na komputer po tylu godzinach siedzenia przed nim... Brzuszki pierwsza klasa, postaram sie wyslac moj niedlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Niektórzy czują ruchy już od 16 tygodnia, może nie można nazwać to ruchami, ale właśnie takim pukaniem od wewnątrz. Ja to porównuje do pękania popcornu :D mniej więcej takie uczucie i też nie czuję tego za często zazwyczaj wieczorkiem. Nisko w podbrzuszu raz po prawej raz po lewej stronie. Co do brzucha mam wrażenie, że przestał mi rosnąć jakby stoi w miejscu i jest cały czas taki sam. Mój Mąż też przykłada ucho do brzucha i twierdzi, że słychać jak maleństwo wyrabia. Jak pływa i to nie jest praca jelit itp. ;) Co do łóżeczka jestem zakochana w tym: http://allegro.pl/item838642158_radek_vii_teak_materac_posciel_od_alltimax.html Tylko z szufladą bym chciała, cena mnie powala, ale biorąc pod uwagę fakt, że to jest cały komplet z materacem, poduszką kołderką i pościelą to w sumie nie jest tak źle... Ale chyba zrobię tak, że kupię łóżeczko z materacem. A komplet pościeli jest też dostępny u tego sprzedawcy osobno, żeby na jeden miesiąc nie zrobić takiego wielkiego wydatku. Mimo wszystko zakupy planuję po nowym roku, bo nawet jeszcze pokoju dziecięcego nie mamy zrobionego, ale łóżeczko można kupić i nie składać niech stoi na strychu i czeka na swoją kolej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×