Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PanienkaMakowa

CZERWIEC 2010 - bo teraz nam się uda !!!

Polecane posty

Witam, jest ktoś jeszcze? wiem, że jest masa takich topikow... ale chcialabym poklikac na nowym topiku gdzie jeszcze nikt z nikim sie nie zna :D od razu wyjasnie ze nie mam jeszcze terminu na czerwiec.. poprostu sie staram i mam wielka nadzieje choc wiem ze nie latwo jest zaskoczyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja juz co prawda dolaczylam do dziewczyn w innym topiku, ale co tam ;) jest to nasz pierwszy cykl w ktorym sie staramy (tak z premedytacja;)) okres mialam 15.08 i teraz czekam ;) mam bardzo nieregularny cykl takze nic nie wiadomo... od miesiaca jestem mezatka (razem jestesmy prawie 10 lat) i juz bardzo chcemy miec dziecko... tylko... boje sie ze sie nie uda tak szybko jakbysmy tego chcieli... a Ty PanienkaMakowa powiesz cos o sobie ?? od kiedy sie starasz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja staram sie ponad rok.. ale wytrwala jestem i sie nie poddaje ;) z moim mezem jestesmy prawie od 10 lat a malzenstwem od ponad roku... na poczatku roku zaszlam w ciaze ale krotko sie nia cieszylam.. teraz jestem pelna nadziei ze jednak sie uda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieje99
PanienkaMakowa ja sie staram 16 miesiecy:(i tez nic nie wychodzi:(A robilas jakies badania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny trzymam za was kciuki ja nie mialam problemu, pierwsze podejscie i odrazu ciaza choc zagrozona i trudna ale corka ma juz 6 lat, bedzie dobrze :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieje99
R_Ewelka masz szczescie:)gratuluje!!ja juz nie mam sil!:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieje99
PanienkaMakowa i o co chodzi???ja tez robilam badania hormonalne,nasienie i monitoringi.Mialam troszke za wysoka prl ale jest juz w normie.Teraz bede robic HSG i zobaczymy.Pozdrawiam i zycze II kreseczek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki! I ja się tu wpiszę,rok starań i nic...:( już straciłam nadzieje i jak będzie to będzie.....Mamy już jedno dziecko,ale jest to mój synek z poprzedniego związku,mąż go bardzo kocha i akceptuje,ale wiecie chce mieć swoją krew i ja tez bym bardzo chciała mieć drugie słoneczko w domu a tu nic.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mialam za wysoka prl ale mi mimo to pekaja jajeczka wiec jest wszystko OK moj obecny gin powiedzial ze prl nie wplywa na plodnosc... a HSG bede miec robione najwczesniej za 4 miesiace. do tego czasu probuje z clo - lekarz stwierdzil ze juz 30 dniowe cykle sa dlugie i moga stanowic problem... teraz mam 28 dniowe - zobaczymy czy to pomoze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby bylo latwiej nam sie zapamietac :) nick............................wiek................cykl PanienkaMakowa.............27...................13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kikaaaa84
to i ja sie przylacze, mam 25 lat i 5 miesiecy nieudanych prob za soba. ale sie nie poddaje :D :D :D :D nick............................wiek................cykl PanienkaMakowa.............27...................13 Kika.............................25....................6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick........................................wiek................cykl PanienkaMakowa........................27...................13 Kika..........................................25....................6 taka jedna co bardzo chce...........24....................1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka173
to i ja się dopisze :) 24 lata i 3 cykl starań :) Od 3 mieisęcy mężatka :) nick........................................wiek............ ....cykl PanienkaMakowa........................27................ ...13 Kika..........................................25........ ............6 taka jedna co bardzo chce...........24....................1 kruszynka173...........................24.....................3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś mam wizyte u gina w celu sprawdzenia czy jajeczko peklo. trzymajcie kciuki ;) ok.20.00 dam znac.. zrobilam sobie dzis ponownie badania hormonow - jutro wyniki ale mam nadzieje ze sie nic nie zmienilo i nadal wszystko ok. :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka173
No to trzymam za was dziewczyny kciuki :) Ja planuje jutro iść do gina, niech mnie skieruje na wszystkie potrzebne badania, bo jeszcze nie miałam czasu;) nie na mam nadzieje że wszytsko mimo wszystko będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka173
w takim razie trzymam za was dziewczyny kciuki :) ja planuje jutro iść do swojego gina na poważna rozmowe ;) i skierowanie na wszystkie potrzebne badania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysiatysia80
ja tez licze na wrzesien ;) mam 29 lat, staram sie 11 miesiecy, mezatka od 5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 lata i 3 cykl starań Od 3 mieisęcy mężatka nick........................................wiek........ .... ....cykl PanienkaMakowa........................27................ ...13 Kika..........................................25........ ............6 taka jedna co bardzo chce...........24....................1 kruszynka173...........................24............... ......3 Bunia27...................................28.....................12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki,miało być tak : nick........................................wiek........ .... ....cykl PanienkaMakowa........................27................ ...13 Kika..........................................25........ ............6 taka jedna co bardzo chce...........24....................1 kruszynka173...........................24............... ......3 Bunia27...................................28......................12 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym miesiacu tez wszystko ksiazkowe: hormony, nasienie meza, owulacja, endometrium.. zobaczymy... ta moja walka juz ponad rok trwa ale sie nie poddam :D teraz pozostaje czekac.. dzis na usg widzialam pekniety pecherzyk, plyn w zatoce douglasa co oznacza ze owulka juz byla. teraz najdluzsze na swiecie dwa tygodnie.. oby to byl ostatni miesiac naszych staran ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, to może i ja dołączę :) ja mam trochę skomplikowaną sytuację bo już około 50 dzień cyklu... ale tydzień temu byłam u gina i powiedział że dopiero kilka dni temu miałam owulację... mam za tydzień zrobić betę bo kto wie? mam 31 lat i to jest mój drugi cykl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki,miało być tak : nick........................................wiek........ .... ....cykl.........@ PanienkaMakowa........................27................ ...13 Kika..........................................25........ ............6 taka jedna co bardzo chce...........24....................1 kruszynka173...........................24............... ......3.........30-09 Bunia27...................................28................ ......12 :) justysiatysia80.........................29.....................11 A może dodamy jeszcze termin spodziewanej @, wtedy będziemy bardziej na bieżąco :) PanienkoMakowa, trzymam mocno kciuki aby to był wasz ostatni miesiąć starań :) Ja mam jakieś dziwne przeczucie że mi się udało, ale narazie jeszcze czekam na @ bo znając życie to tylko moja bujna wyobraźnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick........................................wiek........ .... ....cykl.........@ PanienkaMakowa........................27................. ...13..........04.10 Kika.......................................25........ ..............6 taka jedna co bardzo chce...........24......................1 kruszynka173...........................24............... ......3.........30-09 Bunia27...................................28.............. ......12 justysiatysia80.........................29.............. .......11 świetny pomysł. już dopisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×