Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PanienkaMakowa

CZERWIEC 2010 - bo teraz nam się uda !!!

Polecane posty

Gość blanca30
Cześć dziewczyny! To czekanie jest okropne.. jestem 9 dni po owulacji - za 4, 5 dni będę wiedzieć.. nick........................................wiek...... . .... ..cykl.........@ PanienkaMakowa.........................27............... ..13.........04.10 Kika.........................................25....... ...........6 taka jedna co bardzo chce............24...................1.........ok 20.09 kruszynka173............................24.............. .....3........30.09 Bunia27....................................28........... .. ....12 justysiatysia80..........................29............. .....11 kasiao43..................................28........... ........1.........16.10 Mamba Wamba...........................27....................6..... ....ok.21.10 blanca30..................................30....................5...........06.10 dwie kreseczki nick..................wiek.................cykl......... .....termin alakolo..............31.....................2........... ...... kaktusowata......28.....................1............... .. ? Pozdrawiam wszystkie oczekujące 🌻 i gratulacje dla szczęśliwych mam, alakolo i kaktusowej 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) No i mam wynik bety: ponad 18 tys. To już na pewno ciąża... Jutro dzwonię do gina umówić się na wizytę, pewnie na jutro już nie da rady ale w przyszłym tygodniu na pewno :) Buziaczki i powodzenia dla nowych koleżanek, które pojawiły się na topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olej z wiesiołka łykam tak jak na opakowaniu kazali tzn. 3 razy po dwie tabletki. Na różnych forach czytałam, że bardzo pomaga na śluz. Kobiety obserwowały poprawę już po 2-3 dniach stosowania. Bierze się go tylko do owulacji bo jak kasiao43 wspomniała może wywoływać skurcze. Można go też podobno zastąpić siemieniem lnianym. Ja kupiłam i biorę Oeparol bo podobno najlepszy ;) A Salfazin to cynk + witamina C i wspomaga ruchliwość plemników :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moja stare i nowe dziewczynki ;) byłam u lekarza ale wcale nie uspokoiłam sie po tej wizycie :( niby powiedział ze nic nie widzi zeby cos złego sie działo , ale tez powiedział ze jak bede miała te skurcze albo omdlenia albo ucisk to natychmiast bez skierowania mam jechac do szpitala :( dziewczyny tak bardzo bym chciała aby było wszystko oki zebym nie straciłe tej ciązy dał mi skierowanie na badania i na usg usg robie 12 pazdiernika :) to tylko nie całe dwa tygodnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaktusowata ja trzymam za Ciebie kciuki i z całego serca życzę Ci zdrowia i spokojnej ciąży :) Myśl pozytywnie ;) Ja cały czas się staram mimo, że czasami już ręce opadają... Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ może z Wami się zadekuję... bo są inne tematy na czerwiec 2010, ale jakoś ten brzmi najbardziej sensownie, normalnie. Bez wyzwisk, oszustw, stek postów nie na temat... Dokładnie nie wiem czy jestem w ciąży. Jest na to 60% szans, ale jakoś wolałabym te 40%... W czerwcu mam obronę pracy mgr i dlatego własnie nie chciałabym mieć czerwcowego terminu. Najwcześniejszy to lipiec, a najpóźniejszy to sierpień :D hehe wiem że to brzmi niepoważnie. Dla mnie najlepiej by było urodzić na początku roku 2011. Mam już jedno Dzieciątko, bardzo chciałabym drugie, ale chyba jednak nie teraz. No zobaczymy, co nam Bozia szykuje. Test mogę zrobić chyba najwcześniej za tydzień. Sama nie wiem dokładnie... bo mi się ostatnio cykl pochrzanił :o i stąd milion moich wątpliwości. Zrobiłam już jeden test i wyszedł negatywny. Oby tak zostało. A Wam życzę zdrówka i powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie mi ta beta się nie podoba... niby 6 tydzień ale wg gina mógłby to być gdzieś 4, max 5... no chyba że faktycznie bliźniaki (!) tylko ciekawe skąd bo ani ja, ani M nie mamy bliźniaków w rodzinie... ale nawet może to i lepiej, w końcu to pierwsze dziecko a z racji mojego wieku to lepiej od razu 2 za 1 zamachem i spokój :) w każdym razie w przyszłym tygodniu idę do gina to się wyjaśni :) kaktusowata nie martw się, ja też mam od czasu do czasu jakieś skurcze, ale teraz to boję się mieć nawet orgazm chociaż przecież nie powinno się wtedy nic dziać z maleństwem :) ja na wszelki wypadek powiedziałam M, że dopóki gin mi nie powie że jest wszystko ok, to nie musi się starać dla mnie w łóżku :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) po pierwsze witam wszystkie nowe :) Dzisiaj zrobiłam test i ...... wyszly 2 kreski:) z ty że ta druga taka jakaś słabsza... no ale co jestem dobrej myśli nie wiem kiedy mam go powtórzyć ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszynka no to gratulacje!!druga kreska słabsz też się liczy,napewno jutro wyjdą już mocne dwie krechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanca30
Witam z rana :) Dziewczyny dziś ok 5-ej obudził mnie straszny ból piersi, normalnie rwanie.. od zewnętrznych stron, termin @ mam za 5 dni.. może nie przyjdzie.. miała któraś taki objaw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanca30
Kruszynka 🌻 GRATULACJE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaktusowata na pewno nic złego się nie dzieje.bądz spokojna i nie denerwuj się,bo dzidzia to czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie nie wiem czy już mogę się przepisać :) może poczekam do jutra.... No własnie ja też nie wiem jak te kwiatuszki itd robicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blanca ja tak miałam na początku tego roku,pierwszy raz tak mnie piersi mocno bolały.normalnie byłam prawie pewna,że w ciąży jestem.a tu fałszywy alarm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanca30
kasiao43 - może to tylko jakieś hormonalne zaburzenia.. przed @ ale nadzieja jest :) dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na początku pierwszej ciąży nie działo sie nic specjelnego,piersi lekko bolały jak na okres,dopiero kilka tygodni póżniej miałam mdłości.Prawie każdego wieczoru mnie męczyły.Dziwne ,bo zazwyczaj ma się rano mdłości,a mnie nachodziły wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to poczekam i jak już będzie pewne to wtedy się przepisze do 2 kreseczek:) jej mam nadzieje że naprawde nam się udao... narazie jeszcze nic nie mówiłam M bo nie chce żeby się cieszył za wczasu, ale nie wiem jak po pracy wytrzymam żeby mu nie powiedzieć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynko gratulacje!!! Jak ja też bym chciała.... aż się rozmarzyłam... A tymczasem za tydzień kolejne próby ;) Witam Thelly w naszych szeregach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy któraś z was używa testów owulacyjnych?? Ja kupiłam takie sprzedawane na sztuki z allegro i jak miałam owulację to ta kreska testowa nigdy nie była tak samo mocna albo ciemniejsza od kontrolnej... Zastanawiam się czy ja coś źle robię czy testy są do d**y :/ Od poniedziałku zaczynam testowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jeszcze się z nim dzisiaj nie widziałam, bo wychodził do pracy jak ja smacznie sobie spałam, ale po pracy to bedzie bardzo ciężko to ukryć.... Dziekuje dziewczyny za miłe słowa... jesteście wspaniałe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uważam,że testy owulacyjne to strata pieniędzy.czytałam,że często pokazują dziewczynom fałszywe wyniki.ja ich nie używam.mój cykl jest dość regularny,obserwuję wiec i zapisuję.temperatury nie mierzę,może zacznę od przyszłego cyklu.chyba,że od razu nam się uda zaskoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×