Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PanienkaMakowa

CZERWIEC 2010 - bo teraz nam się uda !!!

Polecane posty

Gość Kasienka198305
witajcie!! ja tez bede testowac :) w prawdzie za 10 dni ale jak wyjdzie to bedzie na czerwiec :) bede tu zagladac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panienko makowa naprawdę nie ma co testować wcześniej... no, max 1 dzień przed spodziewaną @. Wczoraj jak kochałam się z M. to tak mnie zaczął boleć brzuch na dole... normalnie tak jak niby @ tylko 10x bardziej, normalnie zwijałam się... a @ do tej pory się nie pojawiła... Dzisiaj testuję ale już sama nie wiem co mam myśleć, martwi mnie ten ból wczorajszy... :( A za Was dziewczyny trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) PanienkoMakowa nie ma co robić wcześniej tego testu, bo jest małeprawdopodobieństwo że wyjdzie. Ale jeśli bardzo chcesz to myśle że w piątek najwcześniej :) Alakolo no to rób test i dawaj nam znać :) Będę trzymać mocno kciuki :) A co do bólu to sie nie martw, ja też kiedyś tak miałam i to nawet dość często, ale tak naprawde nie wiem jak była tego przyczyna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hurraaaaaa!!!! wyszły mi 2 kreseczki :):):) nie spodziewałam się... a jak u Was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to moje Gratulacje !!!!!!!! ale super naprawde się ciesze Twoim szczściem :) No to chyba jesteś pierwsza na naszym forum która ma dwie kreseczki :) Ja jeszcze musze kilka dni poczekać, niby @ powinnam dostać ok 30 ale różnie bywa:/ Jeszcze raz gratulacje !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick........................................wiek........ .... ....cykl.........@ PanienkaMakowa........................27................ . ...13..........04.10 Kika.......................................25........ ..............6 taka jedna co bardzo chce...........24...................1..........ok 20.09 kruszynka173...........................24............... ......3.........30-09 Bunia27...................................28............ .. ......12 justysiatysia80.........................29.............. .......11 dwie kreseczki :) nick..................wiek.................cykl..............termin alakolo..............31.....................2................. trzeba było dodać nową wersje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D jak M zareagowal? powiedzialas juz mu? (te chwile sa najcudowniejsze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za miłe słowa :) kurczę jeszcze to do mnie nie dociera... powiem wam że dzisiaj rano dopiero poczułam że mi tak jakby "wypchały" się piersi... ale myślałam że to na okres... to nie jest tak że od razu są jakieś objawy, tak naprawdę to później wychodzi, zobaczymy :) no i apetyt mi wzrósł, rano muszę coś zjeść a przedtem mogłam śniadanie jeść o 10-12, teraz o 8 już czuję głód... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do M... niestety z racji tego że pracuje w innym mieście musiałam mu powiedzieć przez telefon... rano powiedziałam mu że będę testować ale obstawiał jedną kreskę :) no i jak wyszło że 2 to... zatkało go a później powiedział że to najwspanialsza wiadomość, no może poza tą jak zgodziłam się wyjść za niego :) później zadzwonił jeszcze raz, i pytał jak się czuję :) najgorsze jest to, że dopiero jutro się zobaczymy... :( no i mam jeszcze nadzieję że wejdę mimo wszystko do sukienki, ślub za 2 miesiące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja tez narazie czekam i mam wielka nadzieje ze i ja zobacze na tescie dwie kreski a planuje go zrobic 30.09 oczywiscie jesli nie dostane @ a bardzo sie boje bo brzuch boli mnie tak własnie jak na @ i piersi mam takie nabrzmiałe:( mam 28 lat jestem ponad rok po slubie a razem ogolnie 11 lat . alakolo gratulacjie :) jestem w stanie wyobrazic sobie jak sie cieszysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick........................................wiek........ .... ....cykl.........@ PanienkaMakowa........................27................ . ...13..........04.10 Kika.......................................25........ ..............6 taka jedna co bardzo chce...........24...................1..........ok 20.09 kruszynka173...........................24............... ......3.........30-09 Bunia27...................................28............ .. ......12 justysiatysia80.........................29.............. .......11 kaktusowata............................28......................1.......ok28 dwie kreseczki nick..................wiek.................cykl......... .....termin alakolo..............31.....................2........... ...... dopisałam sie do tabelki mam nadzieje ze nidługo zejdziemy wszystkie do tej tabeli nizej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj kaktusowata :) nawet jak nie zaskoczymy w tym miesiacu to warto poklikac :) ja do testowania jeszcze mam kilka dni .. eh... jak to wytrzymam...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kaktusowata :) PanienkoMakowa ja będę testować myślę że w weekend(także będziemy testować razem), bo z tym moim okresem różnie bywa więc nie chce robić za wcześniej. musze być wytrwała, a mam nadzieje że zostanie to nagrodzone:) alakolo tak jestem z ciebie dumna :) Poprostu nie mogę się nacieszyć Twoim szczęściem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, pół nocy spać nie mogłam...teraz ledwo żyję w pracy... do weekendu jeszcze troszkę czasu, wytrzymacie? wiem jak to jest, więc cierpliwości życzę :) i przede wszystkim 2 kresek :) jak na razie mój jedyny objaw to większe piersi ale dosłownie wczoraj mnie zaczęły boleć i są jak by "napchane" no i zaczyna mnie mdlić... nie wiem co mam jeść... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będę ciepliwa i mam nadzieje że będą te 2 kreski, choc obawiam się że @ będzie pierwsza :( No nic bądźmy dobrej myśli :) alakolo kiedy idzesz do lekarza żeby Ci potwierdził?? Oprócz małżonkowi jeszcze komuś się pochwaliłaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie nie wiem kiedy iść do lekarza... bo teraz pewnie jest jeszcze za wcześnie... zrobię sobie jeszcze betę na potwierdzenie, a kiedy najwcześniej będzie coś widać na usg, wiecie może? na razie oprócz M. powiedziałam jeszcze dziewczynom z pokoju w pracy i mojej kuzynce :) i małe sprostowanie: M. będzie moim małżonkiem za 2 miesiące :) ale w sumie i tak już mówię do niego "mężu" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co pamiętam bo gdzieś czytałam to ok 6 tyg. cos widać na usg, ale zapytaj sie najlepiej gina, a w becie Ci wyjdzie w którym teraz tygodniu jestes:) Ah no tak za 2 miesiące będzie mąż, ale w sumie co to za różnica czy teraz będziemy mówić Twoj M czy Twój N :) Dość dziwną date sobie chyba wybraliscie bo wynika że na koniec listopada?? Żadko spotykana :) Jak przygotowania i wogole nastawianie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!czy można się do Was przyłączyć?my z mężem właśnie zaczeliśmy starania o dzidzię.Już mamy chłopca,który ma teraz 6 latek.Teraz chcemy dla niego rodzeństwo.Marzy nam się dziewczynka ale z chłopczyka też oczywiście się będziemy cieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick........................................wiek........ .... ....cykl.........@ PanienkaMakowa........................27................ . ...13..........04.10 Kika.......................................25........ ..............6 taka jedna co bardzo chce...........24...................1..........ok 20.09 kruszynka173...........................24............... ......3.........30-09 Bunia27...................................28............ .. ......12 justysiatysia80.........................29.............. .......11 kaktusowata............................28............... .......1.......ok28 kasiao43..................................28.......................1.......16.10 dwie kreseczki nick..................wiek.................cykl......... .....termin alakolo..............31.....................2........... ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
według mnie to najlepiej poczekać kilka tygodni z wizytą u ginekologa.i tak na samym początku na usg prawie nic nie widać.najlepiej narazie zrobić badanie z krwi dla pewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Ty teraz Kasiu powinnaś jakoś mieć dni płodne ?? No to musisz teraz ciężko pracować ;) Makowa to kiedy w koncu testujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze powiedzieć, że starsznie cichu tu u nas jest. Na początku takie zainteresowanie a teraz w 4 się udzielamy właściwie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie nie dziewczynki ja tez tutaj jeszcze jestem :) he he własnie przed chwilka zrobiłam test i jestem najszczesliwsza na swiecie bo wyszły dwie wyrazne kreski :D jutro bede dzwonic do lekarza aby umowic sie na wizyte cholera ale jestem szczesliwa szok zmieniam tabelke nick........................................wiek........ .... ....cykl.........@ PanienkaMakowa........................27................ . ...13..........04.10 Kika.......................................25........ ..............6 taka jedna co bardzo chce...........24...................1..........ok 20.09 kruszynka173...........................24............... ......3.........30-09 Bunia27...................................28............ .. ......12 justysiatysia80.........................29.............. .......11 kasiao43..................................28............ ...........1.......16.10 dwie kreseczki nick..................wiek.................cykl......... .....termin alakolo..............31.....................2........... ...... kaktusowata......28.....................1................. ? a wam wszystkim oczywiscie zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja też jestem, tylko w pracy nie zawsze się da coś napisać ;) przede wszystkim gratuluję kolejnej Mamusi :D jak się czujesz? a jeśli chodzi o mój ślub to był totalny spontan, bo wzięliśmy się za przygotowania w lipcu tego roku :) więc to ekspresowe tempo, a że tylko listopadowe terminy były wolne na sali, to cóż - bierzemy ;) no i będziemy mieć ślub w andrzejki :) boję się tylko, że przez moje rosnące "balony" nie wejdę do sukienki, która jest już zamówiona... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaktusowata moje gratulacje!!! No pięknie mamy już dwie czerwcowe mamusiki :) mam nadzieje że reszta z nas też do was dołączy :) Nie martw sie zawsze będzie możliwość poprawek, a po za tym przez 2 miesiące chyba tak bardzo sie nie powiększysz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×