Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PanienkaMakowa

CZERWIEC 2010 - bo teraz nam się uda !!!

Polecane posty

ufff :) Dziekuje Dziewczynki za zaproszenie:) Oczywiscie dołączam się :) Kawka dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh no i po tescie... negatywny... ale okresu wciaz brak... 39 dni... chociaz u mnie to wszystko mozliwe... obawiam sie, ze tym razem sie nie udalo :( nick........................................wiek........ .... ....cykl.........@ PanienkaMakowa........................27................ . ...13..........04.10 Kika.......................................25........ ..............6 taka jedna co bardzo chce...........24...................1..........ok 20.09 kruszynka173...........................24............... ......3.........30-09 Bunia27...................................28............ .. ......12 justysiatysia80.........................29.............. .......11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to moze cos napisze o sobie ;) Mamy juz 2,5 letnia Kruszynke :) Od wczoraj testuje ;) Narazie owulacji brak-ale to dopiero 12 dzien cyklu. W zeszlym miesiacu badalam sie i moje endo wynosilo tylko 3,2 i mialam torbiele- najwiekszy 2,8*3,4cm. W tym miesiacu nie mam juz nic a endo w 8 dniu wyniosło 6,4:) Nie wiem skad ten nagly przyrost,ale jest dobrze wiec nie wnikam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna ;) nie poddawaj sie przeciez to dopiero twoj pierwszy cykl staran ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do testow owulacyjnych: mi pozytywny wyszedl w czwartek a owulacje mialam w niedziele. zgodnie z testem powinna byc w piatek albo w sobote. wiec drogie kolezanki gdy myslicie ze jest po owulacji nie dawajcie za wygrana ;) ale jak juz przystopujecie to nic straconego - przeciez nasienie zyje ok. 72 godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczynki strasznie mi sie nie chce juz siedzieć w tej pracy :( takajedna, nie ma co sie martwić, mało komu udaje sie za pierwszym razem, powiedz brałaś jakąś antykoncepcje wcześniej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha bo myslałam że może masz nieregularny przez odstawienie, bo ja odstawiłam 3 miesiące temu i teraz mam cykle ok 40 dniowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tą lampką czerwonego winka do owulki to powaznie :) pomysl wzielam tu z forum i faktycznie dziala.. dziala na ukrwienie wiec na endometrium. lampke czerwonego winka nie pijam od pierwszego dnia cyklu do polowy a jedynie gdzies od 7 do 13 i to nie codziennie a efekty widze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim staraczką :) Co tutaj taka cisza?? ja wczoraj byłam u gina, zrobiłam cytologie i kazała mi sprawdzić grupę krwi i zrobić badania na toksoplazmoze. Nie bardzo wiem po co ta grupe krwi mam sprawdac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kruszynka, ucieszyłam się że też masz dłuższe cykle po odstawieniu, ja mam podobnie więc nie jestem sama :) ale mój obecny cykl to już w ogóle hit - będzie z 60 dni no chyba że coś się z tego urodzi... ;) ale to dopiero będę wiedzieć w poniedziałek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie :) grupa krwi jest przydatna jak juz zajdziesz w ciaze. ja tez juz zrobilam :) wczoraj zrobilam toksoplazmoze i wyszly mi dwa ujemne wyniki co oznacza ze nie mialam jej nigdy i nie mam teraz - wiec z dala od kiciusiów. szkoda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio mialam cykl 45 dniowy! szok. ale to dlatego ze owulacje mialam dopiero 30 dnia - raz na sto lat mozna ;) na wywolanie dostalam duphaston ale nie byl potrzebny bo @ sama sie zjawila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) No ja mam kotka w domu wiec bedzie mi ciężko unikać z nim kontaktu, ale nie wyobrażam sobie go wyrzucić, ani oddać komuś. Palnuje iść z nim do weterynarza, może są jakieś specjalne szczepienia czy coś. alakol w takim razie trzymam kciuki, miejmy nadzie że się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pixelek31
Panienka Makowa...jesli cała twoja widza o toxoplazmozie to tyle ze mozna sie zarazic od kota to wspolczuje...poczytaj troche.... wieksze prawdopodobienstwo zarazenia sie toxo jest np przy jedzeniu niedomytych warzyw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pixelka: wiem skad sie bierze toxo.. ale nie musze sie rozpisywac ani tlumaczyc na forum... kota mozna unikac - brudnych owocow czy niedogotowanego miesa nie... i tyle na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a drogie kolezanki witam :) :D u mnie jest teraz czas oczekawiania na testowanie wiec moze dlatego nie mam zbytnio co pisac.... :) ale sledze topik dzien w dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PanienkoMakowa a kiedy planujesz testować?? w dniu spodziewanej @ czy wcześniej?? Ja właśnie nie wiem kiedy testować, ze względu na to że odstawiłam anty..cykle są różne i nie wiem kiedy się spodziewać, tak strzelam że @ powinna być 30-09 ale kto to wie czy ten cykl nie będzie trwał np. 50 dni :( ah niech ten mój organizm już wróci do normy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiek kiedy mam owulacje (dodatkowo potwierdzona przez gina) dodaje 14 dni i wychodzi mi termin @. ja będę testowac wczesniej - ale jeszcze nie wiem kiedy.. kiedy najwczesniej test wyjdzie prawidlowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pixelek31
no skoro nie potrafisz uniknąc brudnych owoców czy niedogotowanego miesa to zastanów sie czy powinnas miec dziecko...bo szkoda zeby ono ponosiło konsekwencje twojej głupoty...bo inaczej tego nazwac nie mozna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że nie ma co wcześniej robić testu niż w dniu spodziewanej @. Albo najlepiej dzień po - oczywiście o ile się nie dostanie... :) Mi gin powiedział że w poniedziałek mam testować więc nie ma sensu wcześniej tego robić bo to tylko strata kasy, a wynik może nie wyjść wiarygodny. Więc czekam cierpliwie do poniedziałku... Kurczę szkoda że trzeba tak czekać, a najgorsze jest to że w tym stadium nie ma się jeszcze żadnych konkretnych objawów, tak naprawdę każdy "objaw" może być mylący i zapowiadać zbliżający się @... Ja już nie patrzę na nic bo nie ma sensu niepotrzebnie się nakręcać. Co do mojego samopoczucia to czuję się dobrze, jedyne co to zaczęły mnie boleć sutki... dziwne co nie? A Wy jak się czujecie??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysiatysia80
pixelek nikt cie tu nie chce!! co do objawow to ja zadnych nie mam. a raczej co cykl to inne :p czasem powiekszone lub swedzace sutki ale ciazy nie ma. ja biore duphaston a to przeciez progesteron wiec powoduje typowo ciazowe objawy wiec sie nie moge nastawiac.. testuje w niedziele.. jak nawet wyjdzie ujemny to zostaje na forum,,, :D a co....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pixelek31
justysiatysia80..jestes rzecznikiem tego forum.????? .bo jesli nie to spadaj.... jestescie tak oderwane od rzeczywistosci przez te wasze starania, owulacje itp ze szkoda gadac.... a swoją droga to tytuł tego topiku jest znakomity...zadna nie jest w ciazy ale co tam....najlepiej walnac Czerwiec 2010 i juz.... daj wam boze rozum ale chyba nie wszystkim dzieci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pixel jeśli chcesz nam ubliżać to nie odzywaj się wcale. Widze że nie potrafisz zbyt dobrze czytać bo to tytuł topiku jest CZERWIEC2010- bo teraz nam się uda!!!! więc albo będziemy mamusiami w czerwcu albo nie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny to widze że każda zaraz będzie testować:) Mam nadzieje że nam się uda!! tak bardzo bym chciała:) Panienko Makowa ja też myśle że warto poczekać z tym testem do dnia spodziewanej @ choć wiem że to trudne :) Życze wam dziewczyny miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×