Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PanienkaMakowa

CZERWIEC 2010 - bo teraz nam się uda !!!

Polecane posty

dzieki za gratulacjie i tez mam nadzieje ze wszystkie dołączą do nas alakolo czuje sie w sumie dobrze tylko czasem brzuch mnie zaboli i tym troszke sie martwie i piersi mnie bola sa takie nabrzmiałe a takto bez zmian nie mam mdłosci ani nic z tych rzeczy:) a ty kiedy idziesz do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do lekarza to chyba nie ma sensu iść wcześniej niż za 2 tygodnie, bo i tak nie będzie nic jeszcze widać... w tym tygodniu zrobię sobie jeszcze betę tak dla potwierdzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, i mnie też czasem zaboli brzuch (jajniki) ale ostatnio coraz mniej... niemniej jednak drżę za każdym razem ;) ale myślę że to chyba nic strasznego i z czasem przejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to jest ta beta ? gdzie podziała sie reszta dziewczyn? ja chyba jutro bede dzwonic do lekarza i sie umawiac chciałabym zeby wizyta była jak najwczesniej nawet jesli ciazy jeszcze nie widac ale strasznie boje sie o te moje bóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaktusowata gratuluję!kruszynka z moich wyliczeń wynika ,że już mam dni płodne.w piątek ma być owulka.u mnie raczej wszystko regularne,więc mam nadzieję,że szybko się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaktusowata pobolewanie brzócha to normalne na początku ciąży.mnie też w pierwszej ciąży brzuch pobolewał,oczywiście nie mocno.czułam takie ciągniecie w dole brzucha.ale najlepiej zawsze upewnić sie pytając lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszynka mnie martw się wszystkie napewno niedługo dołączymy do dwóch kreseczek.chociąż mi to trochę łatwiej ,bo ja już mam synka.szczerze to często nawet nie mam czasu rozmyślać czy sie udało czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam czerwcóweczki 2010:) Jestem mamą z czerwca 2009, trzymam za Was kciuki!!!!!! Zobaczycie jak to szybko zleci, moja niunia ma już 3,5 miesiąca a mam wrażenie jakby to wszystko działo się wczoraj!!! Dokładnie rok temu zobaczyłam te wspaniałe dwie kreseczki na teście:):) Pozdrawiam Was i powodzenia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam na razie,obowiązki czekają,musze troche posprzątać,póki chłopaków w domu nie ma.może póżniej zaglądne,a jeśli nie dam rady to jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. ja jestem w pracy ale na moment się odezwę :) beta - to jest badanie poziomu hormonu beta HCG w krwi, które pozwala określić który to jest tydzień (ma rosnąć). Kurczę jestem jakaś przewrażliwiona i cały czas boję się o maleństwo... Jak tylko coś mnie tam zaboli czy nawet kichnę to drżę... nawet bałam się wczoraj kochać z M.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja jestem cały czas :) Widze że ewcisko rodziła, to ja akurat szykowałam się lub byłam w trakcie ślubu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alakolo odgoń złe myśli,nie wywołuj wilka z lasu.a brzuszek normalne,że pobolewa,aby nie mocno i bez skurczów.może pójdz do lekarza,powiedz mu o swoich obawach.będziesz spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tak zrobię... właśnie byłam na becie, wyniki mają być przed 18... jak będę je mieć to zapisuję się do gina od razu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w tej tabelce to mam wpisać pierwszy dzień ostatniej miesiączki czy kiedy ma być następna czy obojętne.bo tak czytam i nie jestem pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamba Wamba
Dziewczyny!!! Ja też chcę do Was dołączyć! 27 lat, teraz będzie 6 cykl starań ;( Wczoraj byłam po raz kolejny u lekarza i dostałam receptę na Duphaston - powiedziała, że lepsza od luteiny... Zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszynka a jak u Ciebie?nie pojawiła sie wstrętna @?bo w sumie jak ma dziś przyjść to teścik już można zrobić.czy chcesz jeszcze poczekać.ja to jestem mało cierpliwa jak na coś czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mamba Wamba :) DEopisz się do tabelki :) Kasia wpisz date kiedy bedziesz miała następną @. No jeszcze nie dostałam i narazie nic nie czuje.... no właśnie chyba jutro z rana zrobie bo już mnie nosi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamba Wamba
nick........................................wiek...... . .... ..cykl.........@ PanienkaMakowa.........................27............... ..13.........04.10 Kika.........................................25....... ...........6 taka jedna co bardzo chce............24...................1.........ok 20.09 kruszynka173............................24.............. .....3........30.09 Bunia27....................................28........... .. ....12 justysiatysia80..........................29............. .....11 kasiao43..................................28........... ........1.........16.10 Mamba Wamba...........................27....................6.........ok.21.10 dwie kreseczki nick..................wiek.................cykl......... .....termin alakolo..............31.....................2........... ...... kaktusowata......28.....................1............... .. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamba Wamba
Chciałam aby ładniejsze słupki były ale jakoś nie wyszło ;( Mam do was pytanie czy bierzecie jakieś leki, aby pomóc sobie zajść w ciążę. Ja naczytałam się na wszystkich forach i teraz biorę olej z wiesiołka, mąż łyka Salfazin a od 14 dnia cyklu lekarz kazał mi brać Duphaston. Wczoraj usłyszałam też, że problem tkwi w mojej psychice i że powinnam dać na luz... Może i ma rację bo w zeszłym tygodniu bolały mnie piersi, czułam mdłości i już miałam nadzieję baaa!! już byłam pewna, że ... w czwartek rano zrobiłam test - wyszedł negatywny, ale i tak stwierdziłam, że są jeszcze szanse, że testy się mylą... W czwartek wieczorem dostałam @ i czar prysł... mdłości też szybko przeszły....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczynki ja tez mam bóle w dole brzucha i to te skurcze ktorych nie powinno byc strasznie sie boje co to jest , ale na szczescie dzis ide do lekarza to bede wiedziec cos wiecej . oczywiscie odezwe sie wieczorkiem co i jak z moim brzusiem a wy prosze trzymajcie kciuki aby było wszystko oki pozdrawiam i do wieczora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaktusowata trzymamy kciuki,żeby było ok.może tylko sobie wmawiasz te skurcze,sama pisałaś,że jesteś przewrażliwiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamba Wamba ja biorę kwas foliowy,słyszałam o olejku z wiesiołka ale mieszkam we Włoszech i nie mam pojęcia jak on się tu nazywa,a poza tym tu witaminki drogie.W sobotę przyjedzie do nas mój teściu i mi przywiezie zamówione witaminki.Ale jak to brać ten olejek z wiesiołka.Czytałam,że tylko do połowy cyklu,bo potem kobieta może być już w ciąży,a on może skurcze wywołać.Mamba Wamba a ten Salfazin to na co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamba Wamba łatwo wszystkim mówić daj na luz.Ale jak tu nie myśleć o dzidziusiu,kiedy tak bardzo się chce.uciekam na razie,zaglądne wieczorkiem,bo ciekawi mnie co tam lekarz powie kaktusowatej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane!!!!! ale tesknilam za forum... :) nie bylo mnie dwa dni - nie mialam dostepu do neta... wlasnie wrocilam z dalekiej podrozy... wiecie co wymyslilam ?? dzis moj 25 dc wiec stwierdzilam ze moznaby zrobic test... rano nie mialam jak.. wiec zrobilam teraz z racji ze bylam po dalekiej podrozy i w zasadzie nie bylam w wc - czyli jak mocz z rana ;) i....... cos tam wyszlo bladego na tym tescie..... ale jeszcze sie nie ciesze bo to grubo za szybko wiec wszystko mozliwe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×