Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PanienkaMakowa

CZERWIEC 2010 - bo teraz nam się uda !!!

Polecane posty

ale widzę , że strasznie pracujesz w tej pracy :) żart oczywiście. nic się nie martw mnie też się wydaje że utyłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki w ten piękny poniedziałek... kruszynka nie jesteś sama - ja tez dziś w pracy i to kociolek mam niemiłosierny od rana- milion tysięcy spraw do pozamykania- drugi milion nowych projektów sie otwiera- dzis w nocy miałam swoją pierwszą zachcianke - o 1 w nocy wzięłam kluczyki i pojechaliśmy z mężem na krojone miesko- mniam baraninka była pysio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam z tym brzuchem i spodniami różnie, zależy jak zjem, ale generalnie waga mi się nie zmieniła :) oby tak do ślubu, a potem może sobie rosnąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia UK
czesc dziewczyny, tak na porawe nastrojow w poniedzialkowy poranek chcialam sie z wami podzielic historia jak to ja i m poszlismy do lekarza w ubieglym tygodniu. jako ze mieszkamy w UK tutejsza procedura wymaga zeby isc najpierw do lekarza rodzinnego. not to tak tez zrobilismy w ubiegly czwartek zeby w koncu potwierdzic czy ta ciaza to tak na powaznie. wizyta u lekarza przebiegala mniej wiecej tak: Ja: dzien dobry L: dzien dobry co pani dolega ja: chyba jestem w ciazy L: aha a to dobra nowina czy zla? Ja: no dobra chociaz troche jestesmy zszokowani L: a kiedy miala pani ostatno @? ja 16/10 na to lekarz wyjmuje jakas tabliczke i liczy... L: no to wypada ze bedzie 21/05 ja :no to bys sie zgadzalo z moim wyliczeniami L: no to zmierzymy cisnienie, gratuluje, tu sa broszulrki prosze sobie poczytac i zgodnie ze wskazaniami umowic sie na kolejna wizyte. M i ja wyszlismy ze szenkami do podlogi po drodze kilak pielegniarek zlozylo nam kolejne gratulacje. M wrocil do domu i mowi to Ty jestes w ciazy czy nie? Ja na to no chyba na co M: a skad wiesz po cicnieniu krwi? Pomocyyy ja chce polskich lekarzy!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko, widzę że w tym UK to masakra jakaś... :o chociaż pod 1 względem jest tu lepiej niż tam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia UK
no tak pod tym wzgledem jestem przerazona. Te procedury tutejsze raczej tylko komplikuja niz ulatwiaja zycie. Ale jakos damy rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż moja gin tez nie mogła mi potwierdzic, bo w badaniu nic nie wyczula a na usg powiedziała że jeszcze za wcześnie.. więc gdyby nie to że tety tak wyszły i później badanie krwi to tez bym nic nie wiedziała... mam nadzieje z4e jak jutro pójde to że juz powie mi coś konkretnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny niestety chyba nie dołączę do szczęśliwych mam w najbliższym czasie. Staramy się 7 cykl i w końcu w niedzielę poszłam na monitoring cyklu, żeby sprawdzić czy wszystko ok, czy jest owu itd. Okazało się, że na prawym jajniku mam torbiel 9 cmx8cm i jeśli jajeczko dojrzewa to zostaje w tej torbieli. Jestem załamana. Dostałam Luteinę na wchłonięcie, a jeśli się nie uda to trzeba będzie usunąć operacyjnie. Nie wiem co robić, czy teraz odłożyć starania do zniknięcia torbieli czy próbować dalej? Tak bardzo bym chciała mieć już 2 kreski na teście ciązowym, a tu wszystko pod górkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę agnieszka, przykro mi :( no ale jak z prawego nie, to może z lewego się uda? czy też wtedy nie da się? nie wiem bo nigdy nie miałam torbieli... :o tak czy inaczej zdrówka życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniszka 24 nic sie nie martw mi sie wchlonela taka torbiel po luteinie w ciagu tyg i w kolenym cyklu juz mogłam sie starac wiec naprawde glowa do góry, poza tym 7 cykli to naprawde nie duzo ja mam za soba dwa i pól roku a znam pary z wiekszym stażem, wiec cierpliwosci! Alakolo Ty leż kochana i sie oszczedzaj!;) dziewczynki mam pytanie jakie dawki dziennie bierzecie kwasu foliowego bo ja sie stresuje ze za malo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyzia83
magwys1 ja biotę 1 tabletkę dziennie, a kupiłam Folik 0,40g z Polfy i moja gin powiedziała, że to wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biorę FOLIK 0,4 i Feminatal, w którym jest 0,8 . To wszystko mi lekarz kazał brac. Czytałam gdzieś artykuł że kwas foliowy słabo się wchłania , więc może dlatego mam taką dawkę. Mam nadzieję że nie można tego przedawkowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyzia83
chicken, z tego co wyczytałam, to masz dzisiaj wizytę u gina, mam nadzieję że zobaczysz już bijące serduszko:) ja mam wizytę w przyszły poniedziałek, test wyszedł mi pozytywnie, ale jakoś nie moge uwierzyć w to, że jestem w ciąży, dlatego czekam na potwierdzenie od lekarza. Trzymam kciuku i czekam na info po wizycie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie może byc inaczej , musi byc serduszko !!! :) oczywiście jak tylko wrócę to dam znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyzia83
zazdroszczę ci, że już dzisiaj będziesz wiedziała coś więcej, ja muszę jeszcze tak długo czekać:( chyba powtórzę test ciążowy, bo nadal nie wierzę, że ostatnio pojawiły sie 2 kreseczki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyzia83
zazdroszczę ci, że już dzisiaj będziesz wiedziała coś więcej, ja muszę jeszcze tak długo czekać:( chyba powtórzę test ciążowy, bo nadal nie wierzę, że ostatnio pojawiły sie 2 kreseczki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fakt , czekanie jest najgorsze.A tu ciągle trzeba na coś czekac , na dni płodne, na brak okresu, na możliwośc zrobienia testu ciążowego ,wreszcie na wizytę u lekarza itd itd. wieczne czekanie... uczymy się cierpliwości :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyzia83
powiedz mi jak wyszedł ci pozytywny test, to powtarzałaś go czy uznałaś za prawdziwy od razu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie te bardziej i mniej cierpliwe;) kasinska30 ja zrobiłam badania takie jakie zlecił mi lekarz bo miałam juz pierwsza wizyte :) pewnie ty ze swoimi badaniami tez mozesz poczekac az lekarz ci je zleci bo po co masz byc dwa razy kłóta ( a moze sie zdazyc ze o jakims badaniu zapomnisz) adnieszkam24 współczuje ci ale tez pisze zeby troszke cie uspokoic moja kolezanka miała torbiel wielkosci grejfruta i chodziła z nim cała ciąże przy cieciu cesarskim usuneli jej ta torbiel . nic jej ani dziecku sie nie stało a teraz jej córka ma juz ponad dwa lata dziewczyny za niecałe dwie godzinki bede widziała moja dzidziuche maleńka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
test zrobiłam w sobotę 26 --09 a zaraz w poniedziałek poszłam na betę, tak na wszelki wypadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz jestem po usg NIESAMOWITE PRZEZYCIE cos cudownego zobaczyc swoje maleństwo , ba zobaczyc ale usłyszec serduszko to dopiero radosci mi łzy same popłyneły. moje maleństwo ma 4 mm i ma sie dobrze :) jejku ja juz bardzo je kocham ❤️ zycze wam wszystkim takiej samej radosci jak ja dzisiaj przezyłam a tak bardzo sie bałam poród wedłóg usg mam miec 6.06 :) zaraz wpisze do tabelki chiken jak u ciebie jak tam usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robie tylko zmiane w tabeli nick/wiek...... . ...................... ..cykl.........@ Kika/25....... ..............................6 taka jedna co bardzo chce/24.........1..........ok 20.09 Bunia27/28........... .. ..................12 kasiao43/28........... ....................1...........16.10 Mamba Wamba/27........................6....... ...ok.21.10 Roobaczek 86/23........................11..........ok 18.10 DoMiNiSiA85/23............ ..............6..........ok.22.10 blanca30/30........... ...................6..............30.10 agnieszkam/24.............................7..........ok. 25.10 oliwiajulka/32...............................1.......... 19.10 dwie kreseczki nick (wiek)............................cykl......... .....termin alakolo (31).............................2........... ......31.05. (wg USG) kaktusowata (28).....................1............... ..06.06.(wg USG) kruszynka173 (24)....................3................. 7.06 Monia Uk (29)..........................1.....................? PanienkaMakowa (27)...............13.................13. 06. (z kalkulatora) Chiken(27).............................3................ . ........? izp(22)................................7................ .........13.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaktusowata gratuluje i starsznie Ci zazdroszcze, a który to Wasz tydzien?że widziałaś i słyszałas;)(od daty ostatniej miesiaczki) Ja jestem w 5 tyg liczac od ostatniego okresu i mam wizyte za tydzien we wtorek,czyli będzie to 6 tydzien, skonczony, początek 7,myślicie że juz zobacze i usłysze.....nękaja mnie myśli żeby bylo zdrowe i żeby biło serduszko.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha Kaktusowa jak mogłabyś mnie uwzglednic w Waszej tabelece byłoby mi milusio;) ponad 21 cykli starań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick/wiek...... . ...................... ..cykl.........@ Kika/25....... ..............................6 taka jedna co bardzo chce/24.........1..........ok 20.09 Bunia27/28........... .. ..................12 kasiao43/28........... ....................1...........16.10 Mamba Wamba/27........................6....... ...ok.21.10 Roobaczek 86/23........................11..........ok 18.10 DoMiNiSiA85/23............ ..............6..........ok.22.10 blanca30/30........... ...................6..............30.10 agnieszkam/24.............................7..........ok. 25.10 oliwiajulka/32...............................1.......... 19.10 dwie kreseczki nick (wiek)............................cykl......... .....termin alakolo (31).............................2........... ......31.05. (wg USG) kaktusowata (28).....................1............... ..06.06.(wg USG) kruszynka173 (24)....................3................. 7.06 Monia Uk (29)..........................1.....................? PanienkaMakowa (27)...............13.................13. 06. (z kalkulatora) Chiken(27).............................3................ . ........? izp(22)................................7................ .........13.06 magwys1(?)............................21.........................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×